PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Το PSClub αποκτά νέο "Καλοκαιρινό Στέκι"
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
UnderTaker (Παναγιώτης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Αυτοκίνητο? Μπα....

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 823

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 23 Ιούλ 2005, 16:30:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να κανονίσουμε μια βραδιά σε παραλιακό μαγαζί πριν το διαλύσουμε για τον Αύγουστο?

Δεν χρειάζονται πολλά πολλά, αν υπάρχει ενδιαφέρον, κλείνουμε δυο τρία τέσσερα τραπέζια και λήγει το θέμα. Καθημερινή απαραίτητα όμως για προφανείς λόγους...

Πείτε και προτίμηση μαγαζιού...
Καλύτερα μαγαζιά: ENVY - GALEA... Αλλά μην αγχώνεστε, βρίσκουμε άκρη σε όλα της παραλίας...

Αν είναι όμως, τσακιστείτε γιατί από την άλλη βδομάδα δεν θα υπάρχει ψυχή...


WELCOME TO THE DARK SIDE!!!!!
(.....we have cookies....)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 24 Ιούλ 2005, 17:58:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

υπαρχει καποιος λογος που το εν'λογω μαγαζι δεν σερβιρει φραπε; πια;

περασα χθες για καφε με τον gfg-Γιωργο και με υφος 1000 καρδιναλιων μου ειπαν οτι " το μαγαζι δεν σερβιρει φραπε-μονο εσπρεσσο-καπουτσινο-κ.λ.π "

Η-ΜΑΡ-ΤΟΝ !!! Evil Evil Tease Tease Hunter και η ωρα 20:00 νταλα απογευμα παρακαλω!


καθισαμε οχι εκει που καθεται το club αλλα στην κατω πλευρα παραλληλα στο δρομο. εχουν φτιαξει και κατι σαν μπαρ .
μηπως ειναι αλλο μαγαζι αυτο;

ακομα κιαν ειναι ετσι; οι αθεοφοβοι δεν σερβιρουν φραπε ;;
τι μουρη προσπαθουν να πουλησουν;

σπαστηκα! Evil Evil Evil


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
underage (Σοφία)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (2003)

Ένταξη: 09 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 319
Τόπος: Σαλαμίνα - Καναδά

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 25 Ιούλ 2005, 00:17:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiP έγραψε:
υπαρχει καποιος λογος που το εν'λογω μαγαζι δεν σερβιρει φραπε; πια;

περασα χθες για καφε με τον gfg-Γιωργο και με υφος 1000 καρδιναλιων μου ειπαν οτι " το μαγαζι δεν σερβιρει φραπε-μονο εσπρεσσο-καπουτσινο-κ.λ.π "
σπαστηκα! Evil Evil Evil


Εγώ της είπα ότι είμαι έγκυος και "ΘΕΛΩ" να πιω σοκολάτα και μου είπε όχι, δεν μπορούμε να σερβίρουμε, γιατί ήταν 21:15
......και μετά λες εσύ για τον φραπέ Rolling eyes


Αξίζει φίλε να υπάρχεις
για ένα όνειρο κι ας είναι
η φωτιά του να σε κάψει!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 25 Ιούλ 2005, 00:30:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για τον φραπέ και την "κατάγησή του" δεν ξέρω τι έχει παιχθεί.

Πάντως για σένα Σοφία (και φαντάζομαι να αναφέρεσαι σε Πέμπτη που πάμε σαν κλαμπ) αφού το έχουμε συμφωνήσει με την κ.Αννίτα (διευθυνση του μαγαζιού) ότι αν θέλουμε 1 - 2 καφεδάκια κλπ θα μας τα φτιάχνουν έπρεπε να απευθυνθείς σε εκείνη.

Οι σερβιτόροι/ες έχουν εντολή να μην σερβίρουν καφε κλπ μετά τις 21:00 και ενδεχομένως να μην το ξέρουν (ή να το έχουν ξεχάσει) ότι για εμάς υπάρχει ειδική συμφωνία και δεν έχεις παρά να τους το θυμήσεις, ή απλά να τους πεις "Ρωτήστε την κΑννίτα κλπ κλπ και φέρτε μου ένα καφέ"
και τέλος.

Αυτό έχει συμφωνηθεί από την αρχή και ήταν βασική προυπόθεση για να γίνει στέκι μας.


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
underage (Σοφία)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (2003)

Ένταξη: 09 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 319
Τόπος: Σαλαμίνα - Καναδά

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 25 Ιούλ 2005, 00:48:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
Πάντως για σένα Σοφία (και φαντάζομαι να αναφέρεσαι σε Πέμπτη που πάμε σαν κλαμπ)
Αυτό έχει συμφωνηθεί από την αρχή και ήταν βασική προυπόθεση για να γίνει στέκι μας.


Βασικά ήταν στη πρώτη συνάντηση (δεν έχω αξιωθεί να έρθω και σε άλλη Mad Crying or Very sad) και το είχαμε συζητήσει στις πρώτες σελίδες αυτού του topic, οπότε ας μην το ξανακάνουμε θέμα.
Απλώς σαν έγκυος (περισσότερο λιχούδα και γκρινιάρα από πριν Embarassed Embarassed Embarassed ) μου έκατσε κάπως άσχημα Wink Wink Wink


Αξίζει φίλε να υπάρχεις
για ένα όνειρο κι ας είναι
η φωτιά του να σε κάψει!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
LuNa (Αναστασία)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 107 1.0 (12V) (2006)

Ένταξη: 13 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 701
Τόπος: Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 25 Ιούλ 2005, 07:37:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κοντός ψαλμός αλληλούια....
Μια Πέμπτη μας έμεινε ακόμα (29-07) και μετά κατεβάζουμε ρολλά...
όλοι θα λείπουν και ανησυχίες για στέκι θα έχουμε πάλι από Σεπτέμβρη...


206 1.6 .... περασμένα μεγαλεία ... Sad

πλέον.... 107 1,0 ... ΤΑ ΣΤΗΝΟΥΜΕ???? Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 25 Ιούλ 2005, 10:32:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiPης έγραψε:
υπαρχει καποιος λογος που το εν'λογω μαγαζι δεν σερβιρει φραπε; πια;


Aνέβηκε επίπεδο. Προσπαθεί να φτάσει στα christhehealer's standards... Mr. Green Mr. Green

DimiPης έγραψε:
περασα χθες για καφε με τον gfg-Γιωργο και με υφος 1000 καρδιναλιων μου ειπαν οτι " το μαγαζι δεν σερβιρει φραπε-μονο εσπρεσσο-καπουτσινο-κ.λ.π "


"Πόρτα" μου μυρίζει...

Σε πήρανε χαμπάρι [δεν είναι δα και τίποτα δύσκολο]... Tease

DimiPης έγραψε:
Η-ΜΑΡ-ΤΟΝ !!! Evil Evil Tease Tease Hunter και η ωρα 20:00 νταλα απογευμα παρακαλω!


Στις 20.00 στας Eυρώπας, εμείς τρώμε βραδυνό... Tρία χρόνια μαζί μου, δεν έχεις καταφέρει ακόμα να εξευρωπαϊστείς... Eek NodNo NodNo

DimiPης έγραψε:
καθισαμε οχι εκει που καθεται το club αλλα στην κατω πλευρα παραλληλα στο δρομο. εχουν φτιαξει και κατι σαν μπαρ .
μηπως ειναι αλλο μαγαζι αυτο;


Kαθίσατε στο Sailor's... σε άλλο μαγαζί... και μετά αναρωτιέσαι γιατί έφαγες πόρτα? Ha Ha Rotfl Rotfl

DimiPης έγραψε:
ακομα κιαν ειναι ετσι; οι αθεοφοβοι δεν σερβιρουν φραπε ;;


Όχι δεν σερβίρουν... Άμα θες φραπέ, στην καφετέρια της γειτονιάς σου... δεν μπορούμε να ρίξουμε το επίπεδο μας... να ανεβάσεις εσύ το δικό σου... Tease


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
UnderTaker (Παναγιώτης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Αυτοκίνητο? Μπα....

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 823

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 25 Ιούλ 2005, 10:38:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και εγώ ενίσταμαι για το μαγαζί !!! ΔΕΝ έχει bacardi! Ζητάω κάθε φορά που πάω, και κάθε φορά μου λέει η σερβιτόρα ότι δεν έχουν. Την τελευταία φορά που ρώτησα γιατί δεν έχουν, δε μου έδωσε κάποια καλή απάντηση.

Έχε χάρη που η κοπελίτσα ήταν ευγενική και είχε και ΠΟΛΥ συμπαθητικό χαμόγελο. Πώς να τσαντιστεί μετά ο UnderTaker... Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink


WELCOME TO THE DARK SIDE!!!!!
(.....we have cookies....)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
UnderTaker (Παναγιώτης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Αυτοκίνητο? Μπα....

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 823

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 25 Ιούλ 2005, 10:41:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Την άλλη φορά μαζί με τον φραπέ, να ζητήσετε και ένα ΤΑΒΛΙ... RotflRotflRotflRotflRotflRotflRotflRotflRotflRotflRotflRotflRotflRotflRotflRotflRotflRotflRotfl


Εκεί να δεις... W00tW00tW00tW00tW00tW00tW00tW00tW00t


WELCOME TO THE DARK SIDE!!!!!
(.....we have cookies....)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 25 Ιούλ 2005, 10:52:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

UnderTaker έγραψε:
Και εγώ ενίσταμαι για το μαγαζί !!! ΔΕΝ έχει bacardi! Ζητάω κάθε φορά που πάω, και κάθε φορά μου λέει η σερβιτόρα ότι δεν έχουν. Την τελευταία φορά που ρώτησα γιατί δεν έχουν, δε μου έδωσε κάποια καλή απάντηση.


Θυμίσου, να σου δώσω την απάντηση, όταν συναντηθούμε...

Eίπαμε ότι μπορεί να μην ξέρω τι είναι "μεταβαλόμενη υποβοήθηση τιμονιού" αλλά σε κάποια άλλα πράγματα... άλλα τα μάτια του λαγού κι άλλα της κουκουβάγιας.. W00t W00t

PS: δεν κάνω πλάκα... ξέρω γιατί συμβαίνει αυτό. Eίναι κομμάτι της δουλειάς μου. Cool


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
UnderTaker (Παναγιώτης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Αυτοκίνητο? Μπα....

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 823

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 25 Ιούλ 2005, 11:09:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν μου πεις ότι προμηθευτής είναι μόνο η DiAgio, που δεν φέρνει το Bacardi, θα σε τσακίσω... Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil


Και τι με μοιάζει εμένα, εγώ ένα ποτό ζήτησα...
Αναγκάζομαι και πίνω τις παλιομπύρες με την άλλη τη νεροφίδα, και γίνομαι τούμπανο... Πού να σε πιάσει η μπίρα... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


WELCOME TO THE DARK SIDE!!!!!
(.....we have cookies....)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 25 Ιούλ 2005, 15:40:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κι αφου αγαπητοι μου το sailors ειναι αλλο μαγαζι και δεν σερβιρει φραπε γιατι ...αλλο επιπεδο και τριχες κατσαρες σαν αυτες που λειπουν απο τα νοτια της κεφαλης του Χρηστου Laughing ...γιατι παρακαλω σερβιρει φρεντο,καπουτσινο και αλλες παρομοιες γευσεις ;;;;;; Evil Evil Evil Evil
ας τα πιουν μονοι τους !


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
UnderTaker (Παναγιώτης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Αυτοκίνητο? Μπα....

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 823

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 25 Ιούλ 2005, 15:56:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε πιάσε ένα φραπέ και ένα τάβλι ... Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink


WELCOME TO THE DARK SIDE!!!!!
(.....we have cookies....)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
eve (eva)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


peugeot 206 1.4 (8v) XT (2003)

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 247
Τόπος: Ηγουμενίτσα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 27 Ιούλ 2005, 14:34:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αύριο μετά κόπων και βασάνων,ελπίζω να καταφέρω να έρθω στο στέκι! Clapping

Θα σας δω στο...πλοίο,οοοοπς στο στέκι ήθελα να γράψω Devil

Και επειδή διαβάζω εδώ οτι δεν φτιάχνουν φραπέ λεει,εγώ που ειμαι φραπέ maniac τι θα πιω δλδ Question Question Question


2 λύσεις υπάρχουν:

1)Ή θα έχω φτιάξει από το σπίτι και θα τον κουβαλάω μαζί μου Yahoo!

2)Ή θα βάλω τις φωνές αν δεν μου σερβίρουν W00t

Smile colors


206 rulez:)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
RASTAVIPER (THOMAS)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


TOP FUELER - 106 1.6(16)V

Ένταξη: 23 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 904
Τόπος: JAMAICA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 27 Ιούλ 2005, 15:51:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδια οποιος μπορει ας βοηθησει λιγο.
Οπως κατεβαινουμε απο Αλιμου και βγαινουμε παραλιακη, μετα προς τα που παμε για το μαγαζι αυτο?? Question


ViPeR RaCiNg 2 > featuring Rallye 106, 1.6, 8V, NOW IN 16V EDITION!
www.tfrc.gr "ΠΟΙΑ ΠΙΣΤΑ,ΠΑΡΑΛΙΑ!"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 27 Ιούλ 2005, 16:26:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

RASTAVIPER έγραψε:
Παιδια οποιος μπορει ας βοηθησει λιγο.
Οπως κατεβαινουμε απο Αλιμου και βγαινουμε παραλιακη, μετα προς τα που παμε για το μαγαζι αυτο?? Question

Δεξιά και στα φανάρια (νομίζω είναι τα πρώτα) που στο αντίθετο ρεύμα έχει μία SHELL κάνεις αριστερά, περνώντας πάνω από τις γραμμές του τραμ και ακολουθώντας τις πινακίδες για το Kitchen Bar.


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Ιούλ 2005, 09:24:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τι λέει, τελευταία μέρα σήμερα, θα μαζωχτούμε όλοι;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
UnderTaker (Παναγιώτης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Αυτοκίνητο? Μπα....

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 823

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Ιούλ 2005, 12:56:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

O UnderTaker μάλλον δεν θα μπορέσει. Οικογενειακές υποχρεώσεις... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


WELCOME TO THE DARK SIDE!!!!!
(.....we have cookies....)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Ιούλ 2005, 13:00:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ θα περάσω μια βόλτα μάλλον.


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Ιούλ 2005, 18:17:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ λόγω των "ιδιαίτερων" συνθηκών που επικρατούν κοντά στο σπίτι μου δεν ξέρω τι θα χρειαστεί να κάνω το βράδυ...
Θα προσπαθήσω να περάσω πάντως... Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Επόμενη
Σελίδα 15 από 16

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1709s (PHP: 74% - SQL: 26%) - SQL queries: 12 - GZIP enabled - Debug on