PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Τα clubs παίρνουν τα ... βουνά και τα ... νησιά
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Απρ 2005, 10:46:35    Θέμα δημοσίευσης: Τα clubs παίρνουν τα ... βουνά και τα ... νησιά Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ο Αθλητικός Σύλλογος Ιδιοκτητών & Φίλων Peugeot Ελλάδας (www.psclub.gr) στα πλαίσια των κοινωνικών του εκδηλώσεων, οργάνωσε και πραγματοποίησε με επιτυχία το 8ο Touring , στις 8-10 Απριλίου στο Καρπενήσι, την πρωτεύουσα του Νομού Ευρυτανίας. Στην εκδρομή συμμετείχε ένας πολύ μεγάλος αριθμός μελών από όλη την Ελλάδα με οχήματα Peugeot διαφόρων μοντέλων και κυβισμού που άφησε ικανοποιημένους τους διοργανωτές.



Κατά την διάρκεια της εκδρομής τα μέλη είχαν την ευκαιρία να οδηγήσουν τα αυτοκίνητά τους σε ορεινές διαδρομές καθώς επίσης να επισκεφτούν αρκετά αξιοθέατα της περιοχής. Το PSClub σίγουρα δεν πέρασε απαρατήρητο, αφού πολλοί ήταν εκείνοι που σαστισμένοι απορούσαν με τον μεγάλο αριθμό των Peugeot όπου ευλαβικά το ένα ακολουθούσε το άλλο.


ΠΗΓΗ:autopress.gr

Thumb right



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Απρ 2005, 10:51:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κύριοι...

We are FAMOUS!!!

Χαχαχαχα!!!!

Περαστικά μας...
Έπεται συνέχεια...

αααα και ένα μόνο Thumb right δεν φτάνει οπότε.....

Thumb right Thumb right Thumb right Thumb right Thumb right Thumb right Thumb right Thumb right

χεχεχεχε Multi color


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
LuNa (Αναστασία)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 107 1.0 (12V) (2006)

Ένταξη: 13 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 701
Τόπος: Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Απρ 2005, 10:54:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΟΛΕ!!!!!












Embarassed


206 1.6 .... περασμένα μεγαλεία ... Sad

πλέον.... 107 1,0 ... ΤΑ ΣΤΗΝΟΥΜΕ???? Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Απρ 2005, 11:12:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και για του λόγου το αληθές :

http://www.autopress.gr/dnews/show.asp?ID=5561


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Stevon ("Κουμπάρος" John Φυστίκη...)
Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων
Επίσημο Μέλος

VF7 + VF3 = P.S.A.

Ένταξη: 22 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2584

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Απρ 2005, 11:59:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

LuNa έγραψε:
ΟΛΕ!!!!!












Embarassed


Αναστασία αυτό θέλει περισσότερο πάθος
ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΕ..... Multi color
ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΕ
ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ............... Laughing Laughing



Δέν προλάβαμε να το "τουρμπίσουμε" και μας άφησε ο 3ος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
LuNa (Αναστασία)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 107 1.0 (12V) (2006)

Ένταξη: 13 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 701
Τόπος: Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Απρ 2005, 12:04:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Stevon έγραψε:
Αναστασία αυτό θέλει περισσότερο πάθος
ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΕ..... Multi color
ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΕ
ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ............... Laughing Laughing



Προσπαθω να διατηρω χαμηλους τονους σε τετοια θεματα γιατι η αληθεια ειναι οτι καλα χαιρομαστε αλλα εχουμε πολυ δουλεια ακομα.
Η όποια αναγνωριση μας, αυτοματα μας δίνει και ευθυνες.
Απ οτι βλεπω ανταποκριση εχουμε μονο που χρειαζεται σοβαρη και υπευθυνη δουλεια και απο μερους μας, πραγμα που σημαινει οτι η βοηθεια και η προσπαθεια ολων στο να έχουμε ενα τετοιο προσωπο ειναι κατι παραπανω απο απαραιτητη!


206 1.6 .... περασμένα μεγαλεία ... Sad

πλέον.... 107 1,0 ... ΤΑ ΣΤΗΝΟΥΜΕ???? Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Stevon ("Κουμπάρος" John Φυστίκη...)
Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων
Επίσημο Μέλος

VF7 + VF3 = P.S.A.

Ένταξη: 22 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2584

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Απρ 2005, 12:17:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

LuNa έγραψε:

Προσπαθω να διατηρω χαμηλους τονους σε τετοια θεματα γιατι η αληθεια ειναι οτι καλα χαιρομαστε αλλα εχουμε πολυ δουλεια ακομα.
Η όποια αναγνωριση μας, αυτοματα μας δίνει και ευθυνες.
Απ οτι βλεπω ανταποκριση εχουμε μονο που χρειαζεται σοβαρη και υπευθυνη δουλεια και απο μερους μας, πραγμα που σημαινει οτι η βοηθεια και η προσπαθεια ολων στο να έχουμε ενα τετοιο προσωπο ειναι κατι παραπανω απο απαραιτητη!


Σαφώς και έχεις δίκιο...διώτι όταν βρίσκεσαι στο παρασκήνιο(εργαζόμενος πυρετοδώς)...ερχόμενη η αναγνώριση ξαφνικά είσαι στο προσκήνιο...και όπως είπες και εσύ μαζί με αυτό έρχονται και οι ευθύνες τις οποίες πρέπει να αναλαμβάνεις , και ουσιαστικά το club μας αυτό κάνει...(εσύ το γνωρίζεις καλύτερα)με την βοήθεια όλων μας και με το πάθος που μας διακρίνει(ειναι αυτό που μας ενώνει βέβαια!!)μπορούμε να εκμεταλευτούμε την αναγνώριση αυτή... Wink



Δέν προλάβαμε να το "τουρμπίσουμε" και μας άφησε ο 3ος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Απρ 2005, 12:20:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αργα.....Σταθερα....αλλα σιγουρα βηματα... Exclamation Exclamation
Μπραβο σε ολους.... Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Απρ 2005, 12:21:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ωραία πράματα....

....και λέω εγώ τώρα...
...φαντάζεστε να είχαμε και τηλεοπτική κάλυψη από τοπικό σταθμό;;;;
μετά θα μοιράζαμε την κασέτα και αλλού.....
ως επίσημος αθλητικός σύλλογος και με τέτοια συμμετοχή που είχαμε, σίγουρα θα κινούσαμε το ενδιαφέρον κάποιου σταθμού.....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
LuNa (Αναστασία)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 107 1.0 (12V) (2006)

Ένταξη: 13 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 701
Τόπος: Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Απρ 2005, 12:23:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vaggelis έγραψε:
ωραία πράματα....

....και λέω εγώ τώρα...
...φαντάζεστε να είχαμε και τηλεοπτική κάλυψη από τοπικό σταθμό;;;;
μετά θα μοιράζαμε την κασέτα και αλλού.....
ως επίσημος αθλητικός σύλλογος και με τέτοια συμμετοχή που είχαμε, σίγουρα θα κινούσαμε το ενδιαφέρον κάποιου σταθμού.....



Δεν εχουμε αναγκη τους τοπικους σταθμους.....
Αυτό εχω να πω μονο και ο νοων νοητω....


206 1.6 .... περασμένα μεγαλεία ... Sad

πλέον.... 107 1,0 ... ΤΑ ΣΤΗΝΟΥΜΕ???? Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Απρ 2005, 12:26:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

LuNa έγραψε:


Δεν εχουμε αναγκη τους τοπικους σταθμους.....
Αυτό εχω να πω μονο και ο νοων νοητω....


Vaggelis έγραψε:

μετά θα μοιράζαμε την κασέτα και αλλού.....



Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
LuNa (Αναστασία)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 107 1.0 (12V) (2006)

Ένταξη: 13 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 701
Τόπος: Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Απρ 2005, 12:31:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vaggelis έγραψε:
LuNa έγραψε:


Δεν εχουμε αναγκη τους τοπικους σταθμους.....
Αυτό εχω να πω μονο και ο νοων νοητω....


Vaggelis έγραψε:

μετά θα μοιράζαμε την κασέτα και αλλού.....



νταξ ντεεεεεε Embarassed
δικιο εχεις, αλλα για να ειμαι ειλικρινης.... μιλωντας παντα επι προσωπικου και οχι εξουσιοδοτημενα, ολα αυτα με κανουν να ειμαι σε ενα συνεχες αλερτ..... οι οποιες κινησεις πλεον θελουν μεγαλη προσοχη....
τα βηματα που γινονται ειναι τα θεμελια για το μελλον και αυτο με τρομαζει ως ενα βαθμο....
τι να πω....
τα ευχομουν ολα αυτα αλλα δεν ηξερα αν μπορουν να γινουν πραγματικοτητα ή αν ηταν ουτοπικα....
τωρα που γινονται, νοιωθω καπως περιεργα
και να σκεφτει κανεις οτι ειμαι μονο μερικους μηνες εδω, και εχω συμβαλει το ελαχιστο σε σχεση με καποιους αλλους...

ουφ.....


206 1.6 .... περασμένα μεγαλεία ... Sad

πλέον.... 107 1,0 ... ΤΑ ΣΤΗΝΟΥΜΕ???? Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Απρ 2005, 12:37:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλή η σκέψη του Βαγγέλη!!
Κι εγώ την ίδια έκανα σήμερα (καθυστερημένα) όταν έπεσα τυχαία πάνω στο site τοπικής εφημερίδας (http://www.evrytanika.gr/)...


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Απρ 2005, 12:58:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδια...το ibiza club διοργανωνει εκδρομη-touring στην Μυκονο!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
pygolabida (Γιάννα)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Fiat 500άκι C 1.4 100hp 16V Lounge

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 824
Τόπος: London

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Απρ 2005, 22:39:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Baphomet έγραψε:
Παιδια...το ibiza club διοργανωνει εκδρομη-touring στην Μυκονο!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


η Μύκονος ταιριάζει με την Ibiza..... Razz


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
madjas (ΚΩΝ/ΝΟΣ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206 GTi 1.6 - Golf GT

Ένταξη: 09 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 94
Τόπος: ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Απρ 2005, 23:28:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κολυμπώντας θα φθάσουν τα Ibiza στην Μύκονο!Τι σόι touring θα είναι αυτό; Πού θα τα οδηγήσουν; Στις εθνικές της Μυκόνου; Μάλλον θα τα βάλουν στο καράβι, θα τα βγάλουν να πάρουν τον θαλασσινό τους αέρα και μετά θα τα ξαναβάλουν για επιστροφή! Δεν έχω τπτ με το ibiza club αλλά δεν με τρελαίνει σαν ιδέα για Μύκονο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Απρ 2005, 06:47:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

madjas έγραψε:
Κολυμπώντας θα φθάσουν τα Ibiza στην Μύκονο!Τι σόι touring θα είναι αυτό; Πού θα τα οδηγήσουν; Στις εθνικές της Μυκόνου; Μάλλον θα τα βάλουν στο καράβι, θα τα βγάλουν να πάρουν τον θαλασσινό τους αέρα και μετά θα τα ξαναβάλουν για επιστροφή! Δεν έχω τπτ με το ibiza club αλλά δεν με τρελαίνει σαν ιδέα για Μύκονο.


ελα μου ντε.... Confused



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Απρ 2005, 06:54:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα κανουνε διαδρομες.....στο γκαραζ του πλοιου... Laughing Laughing Laughing
Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Απρ 2005, 08:58:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ποιος σας είπε ότι θα πάρουν ΚΑΙ τα αμάξια τους?
Αν είναι όντως έτσι, τότε οι τιμές που έχουν είναι ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΕΣ!


Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Απρ 2005, 09:50:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Άντε μωρά μου και στο CNN!!! Silly

Πείτε μου τώρα ότι αυτό το πράμα που είναι γραμμένο σε μια γλώσσα που μοιάζει με Eλληνικά (αλλά δεν είναι), δεν το γράψαμε εμείς, αλλά αυτοί του autopress. Confused Confused


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2161s (PHP: 87% - SQL: 13%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on