PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Μπλόκα και ραντάρ στους δρόμους!
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 24 Δεκ 2005, 18:57:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

RASTAVIPER έγραψε:
Συγγνωμη βρε παιδια, χρειαζεστε μια σελιδα περιοδικου για να ξερετε αν κατι ειναι νομιμο η οχι?? Confused Confused

Εμείς το ξέρουμε, αυτοί δεν το ξέρουν, οπότε ναι την χρειαζόμαστε...


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 24 Δεκ 2005, 18:59:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

crusader έγραψε:
RASTAVIPER έγραψε:
Συγγνωμη βρε παιδια, χρειαζεστε μια σελιδα περιοδικου για να ξερετε αν κατι ειναι νομιμο η οχι?? Confused Confused

Εμείς το ξέρουμε, αυτοί δεν το ξέρουν, οπότε ναι την χρειαζόμαστε...


Thumb Left Thumb Left
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
RASTAVIPER (THOMAS)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


TOP FUELER - 106 1.6(16)V

Ένταξη: 23 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 904
Τόπος: JAMAICA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 25 Δεκ 2005, 09:01:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

crusader έγραψε:
RASTAVIPER έγραψε:
Συγγνωμη βρε παιδια, χρειαζεστε μια σελιδα περιοδικου για να ξερετε αν κατι ειναι νομιμο η οχι?? Confused Confused

Εμείς το ξέρουμε, αυτοί δεν το ξέρουν, οπότε ναι την χρειαζόμαστε...


Καλα, αν νομιζεις οτι επειδη θα εχεις μαζι σου μια φυλλαδα, θα αλλαξεις το μυαλο ενος μπατσου που θελει να σε γραψει, μαλλον δεν τους ξερεις καλα... Confused Confused

Αλλο να εχεις μαζι σου το ιδιο το ΚΟΚ, οπου μπορεις να τους δειξεις ακριβως το αρθρο και αλλο ενα περιοδικο.


ViPeR RaCiNg 2 > featuring Rallye 106, 1.6, 8V, NOW IN 16V EDITION!
www.tfrc.gr "ΠΟΙΑ ΠΙΣΤΑ,ΠΑΡΑΛΙΑ!"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 25 Δεκ 2005, 11:16:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πολυ φοβαμαι οτι ο RASTAVIPER εχει δικιο.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 25 Δεκ 2005, 11:56:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα συμφωνήσω με τον Θωμά ότι άκρη δεν θα βγάλετε.

Παρεπιπτόντως αν και την θυμάμαι την συνέντευξη, έψαξα στα Faster και δεν την βρήκα (εκτός και αν δεν την είδα = θα ξανακοιτάξω).

Φίλιππε μήπως ήταν σε άλλο περιοδικό? Question


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 25 Δεκ 2005, 12:21:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επειδή έχω ψάξει τον ΚΟΚ αλλά δεν έχω βρει το σχετικό άρθρο, μήπως θυμάσαι ποιο είναι Θωμά;


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 25 Δεκ 2005, 12:52:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω παντως εχω ακουσει σε συνεντευξη Αστυνομικου (δεν ξερω τι βαθμου) οτι η χρηση τους στο δρομο ειναι παρανομη γιατι παρεμποδιζει το εργο της τροχαιας (γιατι μεταξη μας τωρα αυτο δεν κανει ???). Φυσικα και πωληται νομιμα αλλα μην τα μπερδευουμε αυτα τα δυο, αλλο νομιμη αγορα και αλλο νομιμη χρηση. Βεβαια δεν μπορω να φανταστω τι αλλη χρηση μπορει να εχει αλλα τελος παντων ετσι ειναι.
Παντως το να εχεις μια σελιδα περιοδικου ή ακομα και ολο το περιοδικο για να πεισεις ενα μπατσο οτι ειναι νομιμο το θεωρω παρα πολυ αισιοδοξο, αυτη ειναι η πραγματικοτητα....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 25 Δεκ 2005, 16:23:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το έργο της αστυνομίας το παρεμποδίζουν τα Jammers τα οποία ρίχνουν παράσιτα. Τα απλά radar τα οποία σε προειδοποιούν απλά δεν παρεμποδίζουν. Ίσα ίσα θεωρητικά συμβάλλουν στο έργο της αστυνομίας το οποίο είναι να μην τρέχεις και όχι να σε γράφουν... θεωρητικά πάντα. Τα Jammers ειναι παράνομα και πας αυτόφωρο. Τα radar είναι 100% νόμιμα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
gianic (Γιάννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


mx-5 1.8

Ένταξη: 02 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 835
Τόπος: Αγ.Παρασκευη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 25 Δεκ 2005, 16:38:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Υποτιθεται οτι ειναι παρανομο αν σε πιασουν να το χρησιμοποιεις .

αν απλα το βρουν σβηστο σε ελεγχο τοτε δεν τρεχει τιποτα . αλλα αυτο το αφηνουμε στην ιδιοσυγκρασια του καθε μπάτσου. Ποτε δεν εισαι σιγουρος ...




bye bye cc , welcome miata
Fuck army...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 25 Δεκ 2005, 16:42:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Baphomet έγραψε:
Tο έργο της αστυνομίας το παρεμποδίζουν τα Jammers τα οποία ρίχνουν παράσιτα. Τα απλά radar τα οποία σε προειδοποιούν απλά δεν παρεμποδίζουν...


Σωστα, παιζει και αυτη η διαφοροποιηση...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
RASTAVIPER (THOMAS)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


TOP FUELER - 106 1.6(16)V

Ένταξη: 23 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 904
Τόπος: JAMAICA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 25 Δεκ 2005, 19:53:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

CRUSADER: Αφου το εψαξα και γω, τελικα δε λεει κατι ο ΚΟΚ, αλλα στηριζομαστε στο γεγονος οτι αφου δε γραφει πουθενα οτι ειναι παρανομο, τοτε δεν απαγορευεται να το χρησιμοποιουμε.Αλλο με τα jammers που η λειτουργια τους αυτη καθαυτη παρεμποδιζει το εργο του καφρομπατσου.

Και κατι σχετικο με μπλοκα: Χτες κατα τις 4 ξεκινησα απο Λουτρακι για Αθηνα.Εκανα γυρω στα 25 λεπτα να φτασω διοδια Ελευσινας (πηγαινα με μια αρκετα καλη ταχυτητα) και μπατσους δεν ειχε πουθενα.Φυσικα πετυχα και αυτοκινητα που πηγαιναν με πολλα χλμ παραπανω και δεν εκοβαν πουθενα.Τι εγινε, μονο αυτους που φευγουν κοιτανε?? Confused Confused


ViPeR RaCiNg 2 > featuring Rallye 106, 1.6, 8V, NOW IN 16V EDITION!
www.tfrc.gr "ΠΟΙΑ ΠΙΣΤΑ,ΠΑΡΑΛΙΑ!"


Έχει επεξεργασθεί από τον/την RASTAVIPER στις Δευ 26 Δεκ 2005, 08:41:35, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 25 Δεκ 2005, 20:24:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

O ΚΟΚ γενικα δεν ακολουθει ολες τις τεχνολογικες εξελιξεις, ουσιαστικα ειναι ιδιος εδω και δεκαετιες. Απλα που και που καποια αρθρα του αναβαθμιζονται αλλα δεν θα ελεγα οτι ειναι ακριβως συγχρονος.

Θωμα αυτο που λες το εχω προσεξει κ'εγω, οταν υπαρχει μαζικη εξοδος, τοτε η εισοδος στην Αθηνα ειναι ονειρο... Συνηθως δεν παιζουν πουθενα μπατσοι. Απλα ειναι ολοι επικεντρομενοι στην εξοδο ωστε αν γινονται ατυχηματα, μποτιλιαρισματα και τετοια να γινεται εγκαιρη ειδοποιηση και γενικα να "βοηθανε" στην ομαλη λειτουργια των δρομων, οχι οτι απαραιτητα ελεγχουνε κοσμο.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 26 Δεκ 2005, 12:21:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όντως! Έκανα κι εγώ την ίδια διαδρομή με εσένα Θωμά και μάλιστα την ίδια ώρα στις 15 του μηνός και παρατήρησα κι εγώ το ίδιο πράγμα.. Wink


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 26 Δεκ 2005, 12:27:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω εχθες απο Παρνασσο-Αθηνα συναντησα μονο ενα περιπολικο στο υψος της Θηβας το οποιο απλα πηγαινε αργα και δεξια και προφανως επιτηρουσε το δρομο....
Προχθες δε που ανεβαινα Παρνασσο....Κανεις και τιποτα πουθενα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Ιούλ 2006, 22:55:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το νου σας όλοι γιατί τον τελευταίο καιρό έχει κάθε βράδυ μπλόκο στα διόδια Αφιδνών με πολλά πολλά στρουμφάκια Exclamation

Δεν ξέρω τι κοιτάνε αλλά σταματάνε πολύ κόσμο και όλο τους βλέπω να γράφουν Exclamation


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Ιούλ 2006, 23:45:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

COOL ALEXIS έγραψε:
Το νου σας όλοι γιατί τον τελευταίο καιρό έχει κάθε βράδυ μπλόκο στα διόδια Αφιδνών με πολλά πολλά στρουμφάκια Exclamation

Δεν ξέρω τι κοιτάνε αλλά σταματάνε πολύ κόσμο και όλο τους βλέπω να γράφουν Exclamation



Γραφουν ;
μπορει να τους εδωσαν καινουρια στυλο και να τα κανουν test drive Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Ιούλ 2006, 01:48:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

test~write κάνουν... όχι test drive... Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
ePhI (Eφη)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


206 1.6(16V) xs3/z4

Ένταξη: 02 Σεπ 2003
Δημοσιεύσεις: 322
Τόπος: always ΒΠ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Ιούλ 2006, 08:30:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

COOL ALEXIS έγραψε:
Το νου σας όλοι γιατί τον τελευταίο καιρό έχει κάθε βράδυ μπλόκο στα διόδια Αφιδνών με πολλά πολλά στρουμφάκια Exclamation

Δεν ξέρω τι κοιτάνε αλλά σταματάνε πολύ κόσμο και όλο τους βλέπω να γράφουν Exclamation


το οτι γραφουν δεν σημαινει οτι σημειωνουν καποια παραβαση.....Cool
και απλο ελεγχο να κανουν παλι γραφουν τα στοιχεια σου.... Rolling eyes

Υ.Γ. καθε πρωι στα διοδια της Αττικης Οδου στον περιφερειακο του Υμηττου κανουν μπλοκο και γραφουν .... γραφουν....


``Δύο πράγματα είναι αιώνια,το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία,αν και δεν είμαι σίγουρος για το πρώτο``
ΑΙΝΣΤΑΙΝ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Ιούλ 2006, 08:50:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν νομίζω 4-5 περιπολικά στις 2+ τα ξημερώματα να γράφουν απλά τα στοιχεία σου...

Εκτός αν έχουν αϋπνίες Confused Confused Confused


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
ePhI (Eφη)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


206 1.6(16V) xs3/z4

Ένταξη: 02 Σεπ 2003
Δημοσιεύσεις: 322
Τόπος: always ΒΠ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Ιούλ 2006, 09:00:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

COOL ALEXIS έγραψε:
Δεν νομίζω 4-5 περιπολικά στις 2+ τα ξημερώματα να γράφουν απλά τα στοιχεία σου...

Εκτός αν έχουν αϋπνίες Confused Confused Confused


ω! ναι το κανουν και αυτο εαν ψαχνουν για κατι...(το εχω ζησει στις 3 τα ξημερωματα).
μου ειπαν ``εναν απλο ελεγχο κανουμε``


``Δύο πράγματα είναι αιώνια,το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία,αν και δεν είμαι σίγουρος για το πρώτο``
ΑΙΝΣΤΑΙΝ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
Σελίδα 5 από 7

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3992s (PHP: 84% - SQL: 16%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on