PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Μπλόκα και ραντάρ στους δρόμους!
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
PHSYBORG (HULK)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pug 8v ''maximum attack''

Ένταξη: 24 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 1109
Τόπος: In the VORTEX of HEAVEN!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 23 Αύγ 2004, 15:41:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

νέο Octavia μπλέ αυτή τη φορά κ με logo "διάφανο" police στα πλάγια, αλλά με συμβατικές πινακίδες κ on board camera την είχε στήσει στα διόδια Ισθμού, εκεί που έχουν αφαιρέσει τα "κουβούκλια" για τα εισητήρια αλλά το όριο παραμένει 30



FULL THROTLE....

NEW forum at www.btt.20m.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Kouzman (Yiannis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 CC RG

Ένταξη: 26 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 710
Τόπος: Piraeus, Nea Smyrni, NYC

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 24 Αύγ 2004, 09:23:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

να μην τους πω τιποτα... τα κ$λ$ στρουμφ.... ξεπηδουν απο παντου...

χτες ειχαμε βγει βολτα με τον μηχανικο να δουμε το αμαξι... το οδηγουσα εγω και διπλα αυτος με το laptop... σε καποια στιγμη καθως μπηκαμε θηβων στο υψος της λευκας ξεκινω απο ενα φαναρι λιγο ατσαλα (το αμαξι ακομα δεν το εχω συνιθησει διοτι εχει πολυ σκληρο γκαζι λογω σκληρου ελατηριου επαναφορας της πεταλουδας και ειτε μου εσβηνε ειτε σπινιαρα, εκτος και αν ξεκινουσα με ξερογκαζια).... 1η, 2α και μετα χαλαρα και οχι ψηλα μεχρι τις 6500σαλ (κοφτης 8600σαλ) και ξαφνικα νασου μου ενας ζητας απο πισω μας...

στο φαναρι ερχεται διπλα μας και μετα τα καργιολικα που ακουσαμε και τις απειλες του στυλ ...αμα αρχισω να γραφω δεν θα τελειωνω... (και εγω εδω σκεφτομουν που αλλαξαμε το τελικο... Razz Razz )... συνεχισαμε προς το συνεργειο...

ρε μαγκες πολυ αστυνομια με τους ολυμπιακους... τι μπλοκα και ιστοριες... εχουν γινει σαν τα μυρμυγκια... ειναι παντου... Laughing Razz





2006 Wicked White Mitsubishi Evolution IX GSR
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
TONY PAP (Aντώνης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1,6 16V 5θ

Ένταξη: 22 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 556
Τόπος: Μοσχάτο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Οκτ 2004, 10:47:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πριν απο λίγες βδομάδες περπατώντας για την αρχή της ειδικής Διακοφτό ήταν σταματημένα τα διάφορα περιπολικά μεταξύ των οποίων και το μπλε xsara station με το radar και το φωτογραφικό στην θέση του συνοδηγού.
Κάτω από τον μπροστινό προφυλακτήρα είχε κάτι πολύ πιό φαρδιά άσπρα προβολάκια... και η πινακίδα του ΑΧΡ 1762.
Προσοχή όταν κινείστε στον νομό Αχαίας !


TONY PAP
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TONY PAP (Aντώνης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1,6 16V 5θ

Ένταξη: 22 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 556
Τόπος: Μοσχάτο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 03 Νοέ 2004, 12:30:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χτες 2/11 ώρα 8.00 πμ στην Βουλιαγμένης προς Γλυφάδα πήγαινε λευκό octavia με πινακίδες ΕΑ.... χωρίς διακριτικά και το φωτογραφικό ματζαφλάρι στον συνοδηγό. Εκείνη την ώρα πήναν τον καφέ τους και ήταν χαλαροί...


TONY PAP
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
RASTAVIPER (THOMAS)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


TOP FUELER - 106 1.6(16)V

Ένταξη: 23 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 904
Τόπος: JAMAICA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Νοέ 2004, 18:41:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ισως αρκετοι να το ξερουν το σημειο αλλα τωρα τελευταια εχει παραγινει.Δεν τους εφτανε που την στηνανε στην κατηφορα της Βαρκιζας, τωρα παραμονευουν στην κατηφορα του Ribas, ακριβως πριν στριψεις δεξια για να κανεις αναστροφη στο φαναρι.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
underage (Σοφία)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (2003)

Ένταξη: 09 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 319
Τόπος: Σαλαμίνα - Καναδά

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Νοέ 2004, 16:04:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εχθές στη λεωφόρο Δωδεκανήσου στα Καμίνια από το πρωί έως αργά το βράδυ σταματάγανε ότι αυτοκίνητα και μηχανάκια. Φανταστείτε ότι είναι ο πλησιέστερος δρόμος για το στάδιο Καραϊσκάκη για αυτούς που μένουν Κορυδαλλό, Νίκαια και Π.Κοκκινιά!!!!! και εχθές είχε αγώνα Exclamation


Αξίζει φίλε να υπάρχεις
για ένα όνειρο κι ας είναι
η φωτιά του να σε κάψει!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Απρ 2005, 08:02:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πρωινό Πρωινό Update....

Στην έξοδο προς Λαμία πριν τα πρώτα διόδια των Αφιδνών μας σημαδεύει από ψηλά στον παράδρομο ένα Octavia και στέλνει σήμα κάτω στα παιδιά στα διόδια για την διανομή των ανάλογων εγγράφων - κλήσεις Exclamation
Η βλακεία είναι ότι μιλάμε για δρόμο με 4 λωρίδες και κατηφορικό οπότε ξεχνιέσαι πολύ εύκολα Twisted evil Twisted evil Twisted evil


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Απρ 2005, 09:31:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

COOL ALEXIS έγραψε:
Πρωινό Πρωινό Update....

Στην έξοδο προς Λαμία πριν τα πρώτα διόδια των Αφιδνών μας σημαδεύει από ψηλά στον παράδρομο ένα Octavia και στέλνει σήμα κάτω στα παιδιά στα διόδια για την διανομή των ανάλογων εγγράφων - κλήσεις Exclamation
Η βλακεία είναι ότι μιλάμε για δρόμο με 4 λωρίδες και κατηφορικό οπότε ξεχνιέσαι πολύ εύκολα Twisted evil Twisted evil Twisted evil


Αν καταλαβα σωστα,ειναι το σημειο αμεσως μετα τον Αγιο Στεφανο οπου ο δρομος κατηφοριζει και εχει και καποιες στροφες πριν την ευθεια των διοδιων των Αφιδνων....Ποτε δεν θα πηγαινε το μυαλο μου οτι την στηνουν και εκει.... Twisted evil Twisted evil
Καλη η επισημανση σου Αλεξη.... Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Μάϊ 2005, 09:14:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.anti-camera.com/cgi-bin/index


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 12 Ιούν 2005, 05:12:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πολλα απογευματα (οπως εχθες) στην εξοδο της γεφυρας απο Αχαρνων προς Πειραια....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 12 Ιούν 2005, 16:04:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σημερα το πρωι,στην Ε.Ο.Αθηνας-Πατρας,στο ρευμα προς Πατρα,στην εξοδο Ξυλοκαστρου και στο ρευμα προς Αθηνα στην εξοδο προς Δερβενι... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ePhI (Eφη)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


206 1.6(16V) xs3/z4

Ένταξη: 02 Σεπ 2003
Δημοσιεύσεις: 322
Τόπος: always ΒΠ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 12 Ιούν 2005, 21:42:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σημερα το πρωι στην ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ στην εξοδο για ΠΑΛΛΗΝΗ......(απο μακρυα φαινοντουσαν) ...... Rolling eyes Rolling eyes


``Δύο πράγματα είναι αιώνια,το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία,αν και δεν είμαι σίγουρος για το πρώτο``
ΑΙΝΣΤΑΙΝ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 12 Ιούν 2005, 22:40:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλά δεν θα κάτσω να γράψω για όλα τα μπλόκα που χω δει, αλλά για ένα γελείο που είδα χθες! Φανάρι, Ιερα Οδος για να μπούμε Κηφισό προς Λαμία. Είχα αράξει στο φανάρι κ περίμενα να πρασινίσει ενώ στο βάθος φαινόντουσαν ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΑ τροχονόμοι (φόραγαν τα φωσφοριζέ for god sake) και έκαναν ελέγχους. Σταματάει ένας δίπλα μου, κοιτάει αριστερά κ φεύγει με κόκκινο. Τον σταματάνε. Σταματάει δεύτερος, δεν κοιτάει καθόλου, περνάει κ αυτός με κόκκινο, τον σταματάνε. Έρχεται στο καπάκι τρίτος, ίδια ιστορία, τρίτη κλήση Razz


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 12 Ιούν 2005, 23:22:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ePhI έγραψε:
Σημερα το πρωι στην ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ στην εξοδο για ΠΑΛΛΗΝΗ......(απο μακρυα φαινοντουσαν) ...... Rolling eyes Rolling eyes

Aσε γιατι παραλιγο να βγει ξυνο το σημερινο μπανακι.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 24 Δεκ 2005, 09:42:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

PHSYBORG έγραψε:
Πάντως στο νέο περιοδικό FasteR είχε συνέντευξη του Δκτή Τροχαίας που σαφέστατα και καθαρά έλεγε ότι τα radar detectors δεν είναι παράνομα.
Επομένως θα πρέπει να έχετε ένα τεύχος στο αυτοκίνητο προς επίδειξη στους ανεγκέφαλους τροχαίους που θα θελήσουν να το παίξουν μάγκες.

Μάνθο, το έχεις αυτό το τεύχος;


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 24 Δεκ 2005, 10:28:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εσύ τι λες?? Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 24 Δεκ 2005, 12:14:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ωραία! Μπορώ να έχω μια φωτοτυπία του άρθρου παρακαλώ; Very happy


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 24 Δεκ 2005, 12:26:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μμμάλιστα.
Salute
Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 24 Δεκ 2005, 14:29:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αλλη μια για μενα monsieur Μανθο... Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
RASTAVIPER (THOMAS)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


TOP FUELER - 106 1.6(16)V

Ένταξη: 23 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 904
Τόπος: JAMAICA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 24 Δεκ 2005, 18:49:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συγγνωμη βρε παιδια, χρειαζεστε μια σελιδα περιοδικου για να ξερετε αν κατι ειναι νομιμο η οχι?? Confused Confused
Υπαρχουν νομοι σε αυτη τη χωρα που ακομα και οι τσεοι πρεπει να τους δεχονται.Φυσικα και δεν ειναι παρανομα τα radar detectors παρα μονο τα jammers ειναι παρανομα.


ViPeR RaCiNg 2 > featuring Rallye 106, 1.6, 8V, NOW IN 16V EDITION!
www.tfrc.gr "ΠΟΙΑ ΠΙΣΤΑ,ΠΑΡΑΛΙΑ!"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
Σελίδα 4 από 7

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2444s (PHP: 87% - SQL: 13%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on