PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Μπλόκα και ραντάρ στους δρόμους!
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Οκτ 2002, 00:49:28    Θέμα δημοσίευσης: Μπλόκα και ραντάρ στους δρόμους! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδια ειπα να μιλησουμε λιγο για τα μπλοκα που γινονται στους δρομους απο αστυνομικους για την εξυπηρετηση των οποιων ...συμφεροντων.
Δεν μας ενδιαφερουν αυτα τα συμφεροντα αλλα η ενημερωση για το που βρισκονται τα μπλοκα και τι ωρα της ημερας.
Πριν απο λιγο 00:10 που γυρισα απο τη δουλεια επεσα σε μπλοκο πισω απο το Κρατικο της Νικαιας στην οδο Μπελογιαννη.
Αν ειναι δυνατον , νυχτιατικα και πισω απο νοσοκομειο μπλοκο. Σε λιγο θα ερχονται στα σπιτια μας. Τωρα τελευταια χωνονται και μεσα στις γειτονιες.
Τελος παντων, ημουν με αναμενα προβολακια και ενω πηγα σαν κοτα για να μην τους "προκαλεσω" -ευτυχως τους ειδα εγκαιρα γιατι βγηκα απο στενακι...λυπαμαι τον ατυχο Κ****ΓΚΑΖΟ που θα ανοιγε το ΙΧ του μια που εχει καλο πλατος και ασφαλτο ο δρομος στο σημειο εκεινο- σκεφτομουν πως δεν τη γλυτωνω θα με σταματησουν οπωςδηποτε. Παρ΄΄ολ΄΄αυτα δεν με σταματησαν , τη γλυτωσα και εφυγα σαν κυριος με 30 χλμ εως το 1ο φαναρι οπου και εβγαλα το αχτι μου...
Καλα ρε παιδια αορατος ειμαι η ειναι τοσο του πεταματου το αμαξι μου ; δεν καταδεχτηκαν να με σταματησουν!!! αισχος αλλα παλι καλα να λεω περα απο την πλακα γιατι νυχτιατικα δεν θα ηθελα να με κερνανε αυτογραφα...

Αλλο μπλοκο παιζει στανταρ καθε ΠΣΚ στην Θηβων στο ρευμα απο Πειραια προς Village Park και 400 μ πριν το Village.

Ο λογος σε εσας.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Slash (Ντάνης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (2001)

Ένταξη: 25 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 541
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Οκτ 2002, 01:37:28    Θέμα δημοσίευσης: Re: ΜΠΑΤΣΟ-ΜΠΛΟΚΑ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ! ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ; Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiP έγραψε:
Καλα ρε παιδια αορατος ειμαι η ειναι τοσο του πεταματου το αμαξι μου ; δεν καταδεχτηκαν να με σταματησουν!!! αισχος αλλα παλι καλα να λεω περα απο την πλακα γιατι νυχτιατικα δεν θα ηθελα να με κερνανε αυτογραφα...


Είπαμε ρε αδερφέ, αλλά εσύ το παράχ**ες. Χωρίς λόγο γιατί να σε σταματήσουν; Ο μόνος λόγος ήταν τα προβόλια που έχουν πρόστιμο, αλλά το πιο πιθανό είναι οτι περιμέναν καναν άλλο να γράψουν, ιδιαίτερα αν είχε κίνηση ο δρόμος, σε λιγότερο από 5λεπτο θα τσακώναν καναν γρήγορο. Όπως και να ΄χει, don't push your luck. Rolling eyes Εκτός κι αν πια το θες τόσο πολύ να σε ελέγξουν, σταμάτα μόνος σου. :D
Όπως έκανε ένας φίλος μου πριν από ένα χρόνο περίπου βγαίνοντας από ένα κωλόμπαρο και ήταν επιεικώς λιάρδα. Και λίγο παρακάτω κάναν αλκοοτέστ, και είπε να πάει για πλάκα, και ακολουθεί ο εξής διάλογος:
-Να κάνω αλκοοτέστ;
-Ναι. Φύσα εδώ. (πριν φυσήξει είχε τρελλαθεί το μοτοράκι) Υπερβαίνεις πολύ το όριο. Τα χαρτιά σου και κράτηση το αυτοκίνητό σου. Ποιο είναι;
-Δεν είναι εδώ, του λέει. Το έχω σπίτι μου, είπε με ικανοποίηση.

Χαχαχαχα!!



I live my life a 1/4 mile at a time...for those 10 seconds or less...I'm free
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Alex 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (1999)

Ένταξη: 24 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1037
Τόπος: Αθήνα - Μαρούσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Οκτ 2002, 01:39:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θεος.. προσκυνα τον μια και για μενα!!! Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Nikel 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 1054
Τόπος: Πειραιάς-Κερατσίνι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Οκτ 2002, 02:45:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κορυφη ο τυπος αλλα αναρωτιεμαι δεν τσαντιστηκαν οι μπατσοι να του κανουν κανα περιεργο σκηνικο????



A CC & a Strong Hair-Gel Are 2 Things That Go Together
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Slash (Ντάνης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (2001)

Ένταξη: 25 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 541
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Οκτ 2002, 03:10:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τί να τον κάνουν; Τον άφησαν να φύγει, ή μάλλον έφυγε μόνος του...χιχιχι!!



I live my life a 1/4 mile at a time...for those 10 seconds or less...I'm free
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Οκτ 2002, 17:40:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εμενα το καλοκαιρι με σταματησαν στην Καλλιθεα κατα τις 1:00 το βραδυ για να φυσηξω,αφου τους εδωσα αδεια,διπλωμα,ταυτοτητα,με ρωτησαν αν ειχα πιει τιποτα...τους απανταω<<κανα λιτρο>>,ψαρωσαν και πριν προλαβουν να ξαναρωτησουν τους λεω coca cola.
Ηταν ενας νεαρος που γελασε,με εβαλε να φυσηξω,ολα οκ και οταν εφευγα μου ειπε να προσεχω οταν κυκλοφορω το βραδυ........,ενας αλλος ειχε στραβωσει πισω του!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Rally (Γιάννης)
Μέλος
Μέλος


106 RALLYE 16v

Ένταξη: 15 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 138
Τόπος: Καλλιθεα-Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Οκτ 2002, 18:13:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

1)κατεβαινοντας την ΣΥΓΚΡΟΥ προς παραλιακη ακριβως στην διχαλα που παει αριστερα για παραλια, δεξια για πειραια.ΩΡΑ:πρωινες.ΡΑΝΤΑΡ
2)αρχη θησεως το ΠΣΚ, και σχεδον καθημερινα θησεως στο υψος του τροπικαλ.βραδακι.ΑΛΚΟΤΕΣΤ
3)παραλιακη στον αλιμο στο ρευμα προς πειραια.βραδακι, συχνο, αλκοτεστ
4)μετα το σταδιο ειρηνης και φιλιας προς πειραια μετα την καινουργια γεφυρα, ρανταρ, οχι πολυ συχνο αλλα βολικο για αυτους γιατι ειναι απεξω απο το αστυνομικο.


SPEED AND TURN!!!

DO YOU SPEAK RALLYE???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Οκτ 2002, 01:45:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πριν από τρεις μήνες κατεβαίνω την περιφερειακή πλακωμένος και πάω να στρίψω α λα γαλλικά στην Κατσιμίδη (90 μοίρες χωρίς ορατότητα). Το συνήθιζα αλλά εκείνη τη φορά είχανε μπλόκο αμέσως μετά την στροφή (όχι πάνω από 50 μέτρα)!!! Shocked
Ανύποπτος αρχίζω την γνωστή διαδικασία, τοποθέτηση, μεταφορά βάρους, υπερστροφή και με τα τέσσερα και... τους μπάτσους να με κοιτάνε αποσβωλομένοι!!! Αμάν τρομάρα τους! Που βρεθήκανε κι αυτοί τέτοιαν ώρα; Ταυτόχρονα εγώ το μάζευα γιατί τους είδα πριν με δουν (ή είσαι γρήγορος ή δεν είσαι). Και να τιμόνι, να το γκάζι, να μην στριγγλίσουν τα λάστιχα, να μην μουγκρίσει το μοτέρ, να ισορροπήσω την ανισορροπία, να μην δείξω τέλος πάντων ότι κάτι τρέχει, αλλά ότι συμβαίνει κάτι το συνηθισμένο. Σταματάνε να γράφουνε, γυρνάνε όλοι και κοιτάνε, κι εγώ να περνάω με απόλυτη φυσικότητα, ελεγχόμενη ισορροπία και ψυχραιμία από μπροστά τους και σβέλτα (αλλά όχι προκλητικά) να στρίβω την επόμενη δεξιά στροφή που ακολουθεί και να πλακώνομαι στα γκάζια (εκτός οπτικού πεδίου πλέον) μην τυχόν και το καλοσκεφτούν.

Συμπέρασμα: Σας σταματάνε μόνο μετά από λίγη σκέψη. Εάν εσείς είστε πιο γρήγοροι από την σκέψη, τότε την γλιτώνετε. Laughing


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Alex 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (1999)

Ένταξη: 24 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1037
Τόπος: Αθήνα - Μαρούσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Οκτ 2002, 01:49:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γεγονος... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Slash (Ντάνης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (2001)

Ένταξη: 25 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 541
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Οκτ 2002, 02:05:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και επίσης να προσθέσω οτι δεν σε γράφουν όταν έχει γεμίσει ο χώρος που γράφουν άλλους παθόντες, και περνάς εσύ καθόλα παράνομος αλλά σε κοιτάει με ένα βλέμα όλο παράπονο που δεν μπορεί να σε γράψει και να σου δώσει την κλήση για τον λόγο ότι έχει σταματήσει άλλους 7-8 και δεν έχει χώρο για άλλους (μου έχει συμβεί 2 φορές όταν περνούσα με μηχανάκι χωρίς κράνος από τον δρόμο πίσω από το Θέατρο Βορείου Ελλάδος -συχνό στέκι,προσοχή για τους μηχανόβιους Θεσσαλονικιούς- που βγαίνει στην Λεωφόρο Στρατού έξω από το Γ' Σώμα Στρατού, όπου πέρασα, και τις δύο φορές με στάμπαρε μπάτσος αλλά ήταν και οι 4 απασχολημένοι και δεν είχαν και χώρο οπότε τι να σε κάνω; άντε γεια!!)



I live my life a 1/4 mile at a time...for those 10 seconds or less...I'm free
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Alex 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (1999)

Ένταξη: 24 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1037
Τόπος: Αθήνα - Μαρούσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Οκτ 2002, 02:21:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και αυτο γεγονος.. Βλεπετε οι μπατσοι ειναι τοσο βλ@κες που αντι να γραψουν αυτους που πρεπει να γραψουν αναλωνονται ψαχνοντας αφορμες ωστε να ριξουν προστιμα στους λοιπους φουκαραδες οποτε οταν περναει ο παρανομος τους λεει ΑΝΤΕΕΕΕΕΕ ΓΕΙΑΑ!!!!

Φυσικα εγω ειμαι κατα του γραψιματος και των νομιμων και των παρανομων καθως ειμαι ενεργο μελος μιας εκ των δυο κατηγοριων Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Οκτ 2002, 11:54:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Alex έγραψε:
Και αυτο γεγονος.. Βλεπετε οι μπατσοι ειναι τοσο βλ@κες που αντι να γραψουν αυτους που πρεπει να γραψουν αναλωνονται ψαχνοντας αφορμες ωστε να ριξουν προστιμα στους λοιπους φουκαραδες οποτε οταν περναει ο παρανομος τους λεει ΑΝΤΕΕΕΕΕΕ ΓΕΙΑΑ!!!!

Φυσικα εγω ειμαι κατα του γραψιματος και των νομιμων και των παρανομων καθως ειμαι ενεργο μελος μιας εκ των δυο κατηγοριων Wink


σε ποια κατηγορια απο τις 2 ρε τρελο αγορι ;;; ασε μαντευωωωωω.....
Wink Wink Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
theflame 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 475
Τόπος: Αθήνα - Αμπελόκηποι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Οκτ 2002, 22:23:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Alex έγραψε:
Και αυτο γεγονος.. Βλεπετε οι μπατσοι ειναι τοσο βλ@κες που αντι να γραψουν αυτους που πρεπει να γραψουν αναλωνονται ψαχνοντας αφορμες ωστε να ριξουν προστιμα στους λοιπους φουκαραδες οποτε οταν περναει ο παρανομος τους λεει ΑΝΤΕΕΕΕΕΕ ΓΕΙΑΑ!!!!


Το θέμα μάλλον είναι ότι πρέπει να παράγουν ένα ορισμένο έργο σε ένα ορισμένο χρόνο. Ας πούμε να σταματήσουν 10 άτομα και να κόψουν 3 κλήσεις μέσα σε 4 ώρες. Αν δεν το κάνουν πάει να πει ότι δεν δούλεψαν, δεν έπιασαν τους στόχους. Οπότε τι κάνεις: αρχίζεις δουλειά αμέσως και πιάνεις τους στόχους όσο πιο γρήγορα μπορείς, και μετά άντε γεια, ποιος νοιάζεται, εμείς πάμε για καφέ!!
Μπορεί να κάνω λάθος και να είμαι υπερβολικός αλλά έτσι νομίζω ότι δουλεύει το σύστημα μετά από 15 χρόνια κυκλοφορίας με μηχανάκι και μένοντας ουσιαστικά δίπλα σε μπλόκα 24 ώρες το εικοσιτετράωρο!!!



206 reasons to live...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Rally (Γιάννης)
Μέλος
Μέλος


106 RALLYE 16v

Ένταξη: 15 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 138
Τόπος: Καλλιθεα-Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 31 Οκτ 2002, 00:22:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παράθεση:
Μπορεί να κάνω λάθος και να είμαι υπερβολικός αλλά έτσι νομίζω ότι δουλεύει το σύστημα μετά από 15 χρόνια κυκλοφορίας με μηχανάκι και μένοντας ουσιαστικά δίπλα σε μπλόκα 24 ώρες το εικοσιτετράωρο!!!


γεγονος ειναι οτι τα πραγματα εχουν σφιξει πολυ γιατι καταλαβαν οτι κοβε κοβε κλεισεις και μην σβηνεις ειναι μια σημαντικη πηγη εσοδων.φυσικα αν παρανομησω να μου κοψεις κληση να πληρωσω αλλα θελω να βλεπω ομως και δρομους και θεσεις να παρκαρω και και και......
παντως το συστημα εχεις δικιο καπως ετσι δουλευει απλα να σημειωσω οτι σε καθε κληση που δινει ο αστυνομικος παιρνει bonus!!!μαλιστα κατι σαν πριμ παραγωγικοτητας!!!


SPEED AND TURN!!!

DO YOU SPEAK RALLYE???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Tomcat (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1400 QS (V8) 55,927 kW+

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 1188
Τόπος: Αθήνα-Καλλιθέα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 31 Οκτ 2002, 02:28:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να προσθέσω στα παραπάνω μπλόκα :
- Πίσω από το Στάδιο Ειρήνης και φιλίας πριν τις καφετέριες (Ιguana κτλ) τις μικρές ώρες υπάρχει μονάδα αλκοτέστ.

Σχετικά με τα bonus που ανέφερε ο rally να αναφέρω ότι οι διατάξεις λένε : αν αστυνομικός σε υπηρεσία γράψει για παρανομία άλλον , εν ενεργεία αστυνομικό τότε παίρνει 1 μέρα τιμητική άδεια .Καλό κι αυτό
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Nikel 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 1054
Τόπος: Πειραιάς-Κερατσίνι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 31 Οκτ 2002, 03:08:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να προσθέσω στα παραπάνω μπλόκα :
-Λεωφ. Αθηνων (Νικαια) και ακριβως απεναντι απ'το γηπεδο του Ιωνικου (στην Πλατεια), στο ρευμα προς Κερατσινι-Περαμα, εχει τακτικο μπλοκο. Τωρα που ερχομουν ειχε παλι......



A CC & a Strong Hair-Gel Are 2 Things That Go Together
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 31 Οκτ 2002, 10:38:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Rally έγραψε:
γιατι καταλαβαν οτι κοβε κοβε κλεισεις και μην σβηνεις ειναι μια σημαντικη πηγη εσοδων.φυσικα αν παρανομησω να μου κοψεις κληση να πληρωσω αλλα θελω να βλεπω ομως και δρομους και θεσεις να παρκαρω και και και......


και και και .... 61.5 ευρώα πρωί-πρωί επειδή πάρκαρα απέντι από το Eφετείο.
Eυτυχώς που δεν μου το σήκωσαν.

Eγκαινιάστηκε και το 206. 2 κλήσεις έχω φάει στη ζωή μου και αυτές για παρκάρισμα κάτω από το σπίτι μου ρε π@#$%η!!!!!!!!!!!!!!! Evil Evil Evil


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
fpug 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος




Ένταξη: 05 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 392

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 31 Οκτ 2002, 11:01:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μπλοκο και στο τερμα Ελ.Βενιζελου ν.σμυρνη προς π.φαληρο αργα τα βραδυα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 31 Οκτ 2002, 17:52:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λ. Βουλιαγμένης στο ύψος της Αλίμου (στην μεγάλη κατηφόρα),με όριο 80.Για να πηγαίνεις εκεί με 80 πρέπει να έχεις 2α στο κιβώτιο ή να πατάς φρένο και να ακούς τα μπινελίκια από τους πίσω...

Λ. Ποσειδώνος,έξω από το Δ. Αεροδρόμιο,με όριο 70.Για να πηγαίνεις εκεί με 70 πρέπει να έχεις παπί ή τρακτέρ αφού η ευθεία είναι τεράστια και με 3 λωρίδες...


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 31 Οκτ 2002, 20:42:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Nikel έγραψε:
Να προσθέσω στα παραπάνω μπλόκα :
-Λεωφ. Αθηνων (Νικαια) και ακριβως απεναντι απ'το γηπεδο του Ιωνικου (στην Πλατεια), στο ρευμα προς Κερατσινι-Περαμα, εχει τακτικο μπλοκο. Τωρα που ερχομουν ειχε παλι......


λεωφ. Αθηνων ε;;;
Τι ωραιος δρομος για τρεχαλα!!!!!! ε Nikel;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
Σελίδα 1 από 7

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2357s (PHP: 88% - SQL: 12%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on