PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Περιέργεια...
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
GEORGE_1 (GEORGE_1)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 24

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Μάρ 2005, 21:37:55    Θέμα δημοσίευσης: Περιέργεια... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

βρε παιδια ειμαι περιργος για κατι.. Confused Το συζητησα και με ενα φιλο και απαντηση δε βρηκα Scratch .Καλα...(οχι οτι υποτιμω τα 206..καθε αλλο μαλιστα)..αλλα εμεις οταν συναντιομαστε καπου για καφε,συζηταμε για τα μοτερια μας,για βελτιωσεις,βλεπουμε ο ενας τις βελτιωσεις του αλλου,μιλαμε για κοντρες,ζαντες,φιλτρα.σκουπες,φαρασια κ.τ.λ...Καλα μεχρι εδω?καλα..Αυτοι που ανηκουν σε καποιο club της FERRARI...για ποια θεματα συζητανε???Για τον καιρο και ο καθενας για τη δουλεια του η καθονται,κοιταει ο ενας τον αλλο και λενε:τι κανεις?καλα?-καλα μωρε τα ιδια,εσυ?-ε και γω τα ιδια....Ρε τους καημενους....Ασε που δεν πανε και καλα τα αυτοκινητα τους γιατι οπως ειπε και ο τυπος στο videακι..δεν κυκλοφορουν πολλα τετοια....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Μάρ 2005, 21:47:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τωρα καταλαβαινεις γιατι δεν πηρα τετοιο αμαξι Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Μάρ 2005, 22:12:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οταν ειμασταν στο Auto exelixis 2004,στο περιπτερο μας,ειχε ερθει καποιος κυριος που ηταν πολυ περιεργος για το Club και τις προσδοκιες του αλλα και το τι εχουμε καταφερει μεχρι τοτε....
Κοιταγε με πολυ ενδιαφερον ολο το περιπτερο μας αλλα και το φοβερο αυτοκινητο που ειχαμε!
Αφου τον ενημερωσαμε για το αγωνιστικο αλλα και για το κοινωνικο κλαδο του σωματειου μας,μας δηλωσε οτι ηταν εκπληκτος με τα οσα εχουμε κανει αλλα και για τις προσδοκιες μας!
Ποιος ηταν αυτος ο κυριος?
Ηταν ενα απο τα μελη του Porche Club ο οποιος ειχε παλια peugeot 306 ( μαντεψτε ποιο...!) και μας ελεγε ποσο θα ηθελε να ειναι σε ενα Club σαν το δικο μας αφου το μονο που κανουν στο δικο τους Club ειναι να γυριζουν σε διαφορα μερη της ελλαδας και να πινουν καφε!Επισης μου ειπε οτι επειδη οι ηλικιες που "παιζανε" στο Porche club ηταν μεγαλες κατα κυριο λογο,δεν ακολουθουσαν πολλοι τις εκδρομες τους αφου αλλοι ειχαν υποχρεωσεις και αλλοι ηταν του στιλ "εεεε,που να τρεχω τωρα..."!!!
Κοινως βαριουνται την ζωη τους οι πιο πολλοι σε αυτα τα club και γραφονται μονο και μονο επειδη και εκεινοι σαν και εμας αγαπανε το αυτοκινητακι τους!!!(αν και ο εν λογω κυριος δηλωσε ερωτευμενος με την γυναικα του και το peugουλακι του,οπως χαρακτηριστικα ειχε πει... Laughing Laughing Laughing Laughing )


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
GEORGE_1 (GEORGE_1)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 24

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Μάρ 2005, 22:25:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παντος και το να εχεις μια ferrari εχει και τα καλα του...ισως εχει αρκετα καλα..μαλλον παρα πολλα..αμετρητα..πολλα τελος παντων.. Smile ομως επειδη ξερω οτι η ferreri εχει προβληματα στο χρωμα γι'αυτο και οταν περναει μια την κοιτανε ολοι..και τη κοροιδευουν......διαλεξα το P E U G E O T μου...Αλλα απο κει και περα δεν εχουν να μιλησουν για κατι αλλο..Τι βελτειωσεις τωρα να κανουν οι τυποι και τι να πειραξουν απο το αμαξι τους και σε ποιο συνεργειο.... Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Μάρ 2005, 22:59:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα ατομα που απαρτιζουν το Club μας ειναι γενικα νεαρης θα ελεγα ηλικιας (με καποιες εξεραισεις βεβαια Very happy ). Ποιοι και ποσοι στην ηλικια μας εχουν Porsche και Ferrari ???
Οι κατοχοι αυτων των αυτοκινητων ειναι κατα κανονα ανω των 40, η σχεση που εχουν με το Internet ειναι οτι τους χρειαζεται για να παρακολουθουν το χρηματιστηριο του Τοκυο, μεχρι εκει. Οταν ειναι να πανε εκδρομη θα προτημισουν μια κρουαζιερα μεχρι τη Μυκονο ή ενα ταξιδακι μεχρι το Monte Carlo (να δουν και το Grand Prix).
Να βρεθουν για καφε? Γι'αυτους ο χρονος ειναι χρημα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
GTA 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης




Ένταξη: 28 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 80
Τόπος: Και όπως θα παίρνω τις στροφές,εσύ αν θέλεις κοίταζε με...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Μάρ 2005, 23:07:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όλους μας συνδέει η αγάπη για το αυτοκίνητο.

Είτε είναι peugeot είτε alfa romeo είτε merc πόσο μάλλον όταν είναι FERRARI...

Ότι κάνουμε εμείς κάνουν και αυτοί,να είσαι σιγουρος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Μάρ 2005, 23:17:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν ξερω αν υπαρχει κλαμπ του συγκεκριμενου αυτοκινητου στην Ελλαδα, παντως ενα βραδυ στην Εθνικη ειχα πετυχει 7 μαζεμενες και δεν μιλουσαν!ΟΔΗΓΟΥΣΑΝ κανοντας κοντρες και σφηνες αναμεταξυ τους χειροτερα απο παρεα σαξοραλλακιδων!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
shiba (giwrgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


shiba cc

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 1069
Τόπος: γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Μάρ 2005, 23:38:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τι να μασ πουνε και αυτη απτην ζωη τουσ ρε παιδεσ? Razz Razz που τρωνε φυστικοβουτυρο και ομελετα με μπεικον το πρωι κα ιτο βραδυ χαβιαρι η κανα ξιφια?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Μάρ 2005, 00:54:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε 'σεις μην γίνεστε κακοί!
Και αυτοί πρέπει να έχουν πάθος με τα αυτοκίνητα.
Αν δεν είχαν μάλλον θα έπερναν Ε Class...!
Μπορεί να μην έχουν την δικιά μας τρέλα αλλά σίγουρα μια δόση θα την κουβαλάνε...
Όσο για το αν βελτιώνονται και αν μπορούν να έχουν βελτιωτικές κουβέντες μεταξύ τους σας παραθέτω 4 φώτο από "φτιαγμένα όνειρα"....









ααααα και μιας και το αναφέρατε μερικές ακόμα περιοχές ενδιαφέροντος....

για Ferrari

για Porsche

Μέσα από αυτά δείτε τι μπορεί να φτιάξει κανείς πχ σε μία F50 με την βοήθεια του Koenig....

ενδεικτικά.....μετατροπή μοτέρ με απόδοση 600-700ps => 95.000ε!!!!

Shocked Shocked Shocked
χαχαχαχαχαχαχα Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
CC-Gio (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


CC-PUG ('04)

Ένταξη: 31 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 600
Τόπος: Κέντρο-Εξάρχεια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Μάρ 2005, 01:26:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

''Την Κυριακη 28 Νοεμβριου 26 αυτοκινητα μαζευτηκαν στα διοδια στι 9 και 30 με προορισμο την Αραχοβα......μπλα μπλα.......το πιο ενδιαφερον κομματι της διαδρομης,λιγο εξω απο τα καμμενα Βουρλα μπηκαμε αριστερα στο ΡΕΓΓΙΝΙΟ(ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΤΗΣ ΜΗΤΕΡΑΣ ΜΟΥ----ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΧΩΡΙΟΟΟΟΟ ΟΜΩΣ)..............''

Το αποσπασμα ειναι απο τευχος του φαστερ και ειναι γραμμενο για ενα CLUB!

Για ποιο??? Για το PORSCHE CLUB


Χωρις παρεξηγηση kanelj αλλα ο τυπος εχω την εντυπωση οτι σε δουλευε λιγακι! Rolling eyes


Νομίζω πως 2 πράγματα είναι χειρότερα για μια απόφαση,η βιασύνη και η οργή...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Μάρ 2005, 01:27:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

CC-Gio έγραψε:
''Την Κυριακη 28 Νοεμβριου 26 αυτοκινητα μαζευτηκαν στα διοδια στι 9 και 30 με προορισμο την Αραχοβα......μπλα μπλα.......το πιο ενδιαφερον κομματι της διαδρομης,λιγο εξω απο τα καμμενα Βουρλα μπηκαμε αριστερα στο ΡΕΓΓΙΝΙΟ(ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΤΗΣ ΜΗΤΕΡΑΣ ΜΟΥ----ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΧΩΡΙΟΟΟΟΟ ΟΜΩΣ)..............''

Το αποσπασμα ειναι απο τευχος του φαστερ και ειναι γραμμενο για ενα CLUB!

Για ποιο??? Για το PORSCHE CLUB


Χωρις παρεξηγηση kanelj αλλα ο τυπος εχω την εντυπωση οτι σε δουλευε λιγακι! Rolling eyes


Γιατι,που διαφωνουμε.... Question Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
CC-Gio (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


CC-PUG ('04)

Ένταξη: 31 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 600
Τόπος: Κέντρο-Εξάρχεια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Μάρ 2005, 01:49:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kanelj έγραψε:
.....Επισης μου ειπε οτι επειδη οι ηλικιες που "παιζανε" στο Porche club ηταν μεγαλες κατα κυριο λογο,δεν ακολουθουσαν πολλοι τις εκδρομες τους αφου αλλοι ειχαν υποχρεωσεις και αλλοι ηταν του στιλ "εεεε,που να τρεχω τωρα..."!!!
Κοινως βαριουνται την ζωη τους οι πιο πολλοι σε αυτα τα club και γραφονται μονο και μονο επειδη και εκεινοι σαν και εμας αγαπανε το αυτοκινητακι τους!!!......


Γενικοτερα εχει κοσμο.....και μικροι στην ηλικια (λεγομενοι=νεοπλουτοι)


Νομίζω πως 2 πράγματα είναι χειρότερα για μια απόφαση,η βιασύνη και η οργή...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ROM206 (ΙΓΝΑΤΙΟΣ)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


206 1.6ΧΤ '03( EVOLUTIONISED )

Ένταξη: 16 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 342
Τόπος: Παραλία πλευρά !!!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Μάρ 2005, 03:14:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΓΙΑ ΠΗΓΑΙΝΕΤΕ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΠΡΟΣ ΒΟΡΕΙΑ ΠΡΟΑΣΤΕΙΑ ΚΑΝΑ ΣΑΒΒΑΤΟ ΒΡΑΔΥ Η ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΚΑΦΕ ΣΤΟ VIVE MARE THN ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑΚΙ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΠΟΣΟΙ ΝΕΟΝΕΟ - ΠΛΟΥΤΟΙ ΕΧΟΥΝ ΑΜΑΞΙΑ ΣΑΝ ΚΑΙ ΕΥΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΜΙΛΑΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΑΝΑΡΩΤΗΘΗΤΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΓΙΝΟΤΑΝ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΑΣ ΝΑ ΗΤΑΝ ΜΑΤΣΟΦΡΑΓΚΑΣ!!!
ΒΕΒΑΙΑ ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΖΗΛΕΥΟΥΝ ΕΜΑΣ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΩΡΑΙΟΙ ΚΑΙ ΡΙΧΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ Η ΑΚΡΙΒΑ ΑΜΑΞΙΑ!!!!! Wink Cool (ΒΕΒΑΙΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ 206 ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΛΗ ΓΚΟΜΕΝΟΠΑΓΙΔΑ!)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ultra-one (Χάρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 GTi 2004 Blue Recife :)

Ένταξη: 13 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1792
Τόπος: Αθήνα Κέντρο Σταθμός Λαρίσης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Μάρ 2005, 09:38:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Άσχετο με το ποστ αλλά από ότι είδα πιο πάνω κάποιος αντέγραψε κάποιον!!!!!

Βλέπετε καμιά ομοιότητα στα 2 logos??!!! Shocked Shocked Shocked Shocked

Το Logo της Hamann:



To Logo των Κυπριακών Αερογραμμών:

Και κάπως μεγαλύτερο:

Το Logo των Κυπριακών Αερογραμμών πάντως αντιπροσωπεύει το "Αγρινό" (Moufflon), ένα είδος Ελαφοκατσικοπροβάτου Exclamation που ζει στα δάση και το όποιο είναι για τα τελευταία 8.000 χρόνια το Εθνικό Ζώο της Κύπρου!


Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation


Επιτέλους το 206 μου άρχισε να γίνεται αυτοκίνητο Twisted evil


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ultra-one στις Τετ 30 Μάρ 2005, 11:57:47, 3 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Μάρ 2005, 10:16:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βρες αμέσως έτος ίδρυσης της κάθε μιας Χάρη για να μάθουμε ποιός προηγήθηκε ποιού!!!


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Μάρ 2005, 10:45:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπόν μετά από μια γρήγορη έρευνα ανακάλυψα πως η HAMANN μετράει μόνο 25 χρόνια ζωής, ενώ οι Κυπριακές Αερογραμμές ιδρύθηκαν το Σεπτέμβριο του 1947 και μάλλον χρησιμοποιούσαν το ίδιο λογότυπο από τότε ή τουλάχιστον πιο πριν από τη Hamann μιας και αυτή η φωτό στην οποία φαίνεται το σήμα στη σημαία, πρέπει να είναι πιο παλιά από 25 χρονών...


Άρα μάλλον η Hamann αντέγραψε την Cyprus Airways...


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Μάρ 2005, 10:49:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

crusader έγραψε:
Λοιπόν μετά από μια γρήγορη έρευνα ανακάλυψα πως η HAMANN μετράει μόνο 25 χρόνια ζωής, ενώ οι Κυπριακές Αερογραμμές ιδρύθηκαν το Σεπτέμβριο του 1947 και μάλλον χρησιμοποιούσαν το ίδιο λογότυπο από τότε ή τουλάχιστον πιο πριν από τη Hamann μιας και αυτή η φωτό στην οποία φαίνεται το σήμα στη σημαία, πρέπει να είναι πιο παλιά από 25 χρονών...


Άρα μάλλον η Hamann αντέγραψε την Cyprus Airways...


τι λες τωρα...
πλακα κανεις.... Confused Silly



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ultra-one (Χάρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 GTi 2004 Blue Recife :)

Ένταξη: 13 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1792
Τόπος: Αθήνα Κέντρο Σταθμός Λαρίσης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Μάρ 2005, 11:13:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SHERLOCK HOLMES έγραψε:
Λοιπόν μετά από μια γρήγορη έρευνα ανακάλυψα πως η HAMANN μετράει μόνο 25 χρόνια ζωής, ενώ οι Κυπριακές Αερογραμμές ιδρύθηκαν το Σεπτέμβριο του 1947 και μάλλον χρησιμοποιούσαν το ίδιο λογότυπο από τότε ή τουλάχιστον πιο πριν από τη Hamann μιας και αυτή η φωτό στην οποία φαίνεται το σήμα στη σημαία, πρέπει να είναι πιο παλιά από 25 χρονών...


Άρα μάλλον η Hamann αντέγραψε την Cyprus Airways...


Καλά εσύ παιδί μου δεν παίζεσαι! Cool


Επιτέλους το 206 μου άρχισε να γίνεται αυτοκίνητο Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Μάρ 2005, 12:25:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

O DISCOVERY CHANNEL έγραψε:
Λοιπόν μετά από μια γρήγορη έρευνα ανακάλυψα πως η HAMANN μετράει μόνο 25 χρόνια ζωής, ενώ οι Κυπριακές Αερογραμμές ιδρύθηκαν το Σεπτέμβριο του 1947 και μάλλον χρησιμοποιούσαν το ίδιο λογότυπο από τότε ή τουλάχιστον πιο πριν από τη Hamann μιας και αυτή η φωτό στην οποία φαίνεται το σήμα στη σημαία, πρέπει να είναι πιο παλιά από 25 χρονών...


Άρα μάλλον η Hamann αντέγραψε την Cyprus Airways...


Κι εγώ που νόμιζα πως θα είχες αποκλειστική φωτογραφία ενός "Αγρινού" (Moufflon) που έζησε 8000 χρόνια πρίν Exclamation Exclamation Exclamation
Με απογοητεύεις Exclamation


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Μάρ 2005, 12:32:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

crusader έγραψε:
Λοιπόν μετά από μια γρήγορη έρευνα ανακάλυψα πως η HAMANN μετράει μόνο 25 χρόνια ζωής, ενώ οι Κυπριακές Αερογραμμές ιδρύθηκαν το Σεπτέμβριο του 1947 και μάλλον χρησιμοποιούσαν το ίδιο λογότυπο από τότε ή τουλάχιστον πιο πριν από τη Hamann μιας και αυτή η φωτό στην οποία φαίνεται το σήμα στη σημαία, πρέπει να είναι πιο παλιά από 25 χρονών...


Άρα μάλλον η Hamann αντέγραψε την Cyprus Airways...


Μηπως ειναι θηγατρηκες ή ανηκουν στον ιδιο ομηλο? (Λεω τωρα εγω)




Έχει επεξεργασθεί από τον/την STELIOS στις Τετ 30 Μάρ 2005, 12:40:39, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1887s (PHP: 86% - SQL: 14%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on