PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ράλλυ
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 42, 43, 44  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 01 Σεπ 2003, 17:34:21    Θέμα δημοσίευσης: Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ράλλυ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φοβερος ο αγωνας που τελειωσε χθες κυριακη στο Χωριο Βελβεντο Κοζανης.Ο κοσμος αρκετος και το θερμομετρο στους 37 βαθμους.
Η διαδρομη τεχνικη σε ολο της το κοματι και οι τοπικοι να περνουν κεφαλια Thumb right

-1 Γενικης Μακης Διαφας-Καρμαζής Αντωνης RENAULT CLIO WILLIAMS N3
-1 Α6 εως τα 1600 κυβικα Γκαλφας Νικολαος-Παφιλης Γιωργος PEUGEOT 106 S16.

-Ο Μακης πηγαινε αερα και πηρε το φαβορι των αγωνων τον Κυριο Μανωλοπουλο με το πολυ δυνατοτερο RENAULT 5 TURBO MAXI.

-Κριμα στον Χαραλαμπιδη Γιωργο-Ζιαμπα Ειρηνη με το RENAULT 5 GT που στον πρωτο τους αγωνα στο δευτερο περασμα σε μια αριστερη φυγανε στον γκρεμο χωρις ομως το πληρωμα να παθει το παραμικρο.

-Φοβερος ο ηχος του RENAULT CLIO MAXI του Δημητρη Διαφα που μετα την εξοδο στο πρωτο σκελος χωρις να παθει τιποτα μας αφησε με το στομα ανοιχτω με το δευτερο περασμα του.

-ΜΕΓΑ ΛΑΘΟΣ της οργανωσης που στην απονομη δεν αναφερθηκε απο τα μεγαφωνα ποιος ειχε τον πρωτο χρονο Γενικης και χρονο ημερας αλλα οι κυριοι μιλησαν μονο κατα κατηγοριες.

-ΜΕΓΑ ΛΑΘΟΣ που δεν αναφερθηκε ποιος ηταν Πρωτος Τοπικος.

-ΜΕΓΑ ΛΑΘΟΣ ο κοσμος στην αφητηρια ο οποιος σχηματιζε ανθρωπομπαριερες κατα την εκκινηση των αυτοκινητων.

Και ξανα μπραβω στον Νικο για το αποτελεσμα που ειχε Wink




Έχει επεξεργασθεί από τον/την ΝΙΚΟΣ στις Σαβ 28 Μάϊ 2005, 15:02:29, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Σεπ 2003, 12:31:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αντε Νικο και στα δικα σου!


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Σεπ 2003, 12:58:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα αργησω λιγο ακομα γιατι θελει καπου στα 2 μυρια για να το κανω οπως θελω Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Σεπ 2003, 21:28:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΝΙΚΟΣ έγραψε:
Θα αργησω λιγο ακομα γιατι θελει καπου στα 2 μυρια για να το κανω οπως θελω Wink

Άντε επειδή είμαι καλός άνθρωπος και σε πάω, άμα θες σου δανείζω το δικό μου για να τρέξεις!!! Shocked Very happy Laughing Razz Razz Razz Very happy Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Σεπ 2003, 08:17:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να σε καλα Αρη Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Σεπ 2003, 10:47:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΝΙΚΟΣ έγραψε:
Θα αργησω λιγο ακομα γιατι θελει καπου στα 2 μυρια για να το κανω οπως θελω Wink


Ξερω ξερω, 16βαλβιδο μοτερ κλπ κλπ!
Αχχ........!


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Σεπ 2003, 11:09:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

16βαλβιδο μοτερ......καμια πεταλουδιτσα λιγο εγκεφαλο κανα σασμανακι με ισια δοντια κτλ κτλ Very happy


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 08 Οκτ 2003, 01:23:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ξαναβρήκα grabber και άρχισα πάλι τα βιντεάκια..

Πρώτα τελείωσα με το σπριντάκι μας στο Βελβεντό, έβγάλα 2 πολύ όμορφα βιντεάκια και χρωστάω και τα περάσματα από την μέσα κάμερα.

Το πρώτο είναι με τα περάσματα μου, 8,5 ΜΒ ε, του έβαλα λίγη ποιότητα και μας βγήκε μεγάλο Smile και είναι 1:39 δευτ.
Καλό πράμα Smile

http://www.galfas.gr/racing/video/smak2003_long.avi

To δεύτερο είναι το εισαγωγικό video για το Σπριντ και είναι ένα ωραίο μοντάζ με κέφι και επειδή το βρήκα πολύ γουστόζικο το έβαλα και αυτό.
4,1 ΜΒ 40 δευτ.

http://www.galfas.gr/racing/video/smak2003_intro.avi

όλα είναι σε DivX 5 γιατί σε mpg θα ήταν 20mb Smile

ακόμα δεν τα έβαλα στη σελίδα, αλλά πρώτα τα ανακοινώνω εδώ, άντε έχετε την αποκλειστικότητα ως συνήθως!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
pugsang (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 26 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1292
Τόπος: Ραφήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 08 Οκτ 2003, 07:30:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ανεμος ο Γκαλφας ανεμος.......Scatter Scatter Scatter

Αντε Νικο και εις αλλα με υγεια


pedal to the metal
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 08 Οκτ 2003, 10:40:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pugsang έγραψε:
Αντε Νικο και εις αλλα με υγεια


Να σε καλα Μακη μου Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
pugsang (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 26 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1292
Τόπος: Ραφήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 08 Οκτ 2003, 11:07:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αντε να σε δω και εσενα με το τραβεστι αγωνιστικο μισο Α μισο Ν

Αντε να σε δω....

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


pedal to the metal
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 08 Οκτ 2003, 15:13:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΝΙΚΟΣ έγραψε:
pugsang έγραψε:
Αντε Νικο και εις αλλα με υγεια


Να σε καλα Μακη μου Laughing Laughing Laughing


...μεσ' την τρελή χαρά ένα πράμα, ε? Smile Smile


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
GIANNIS206 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1168
Τόπος: Σέρρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 08 Οκτ 2003, 16:06:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μικρό παιδάκι να μην είναι χαρούμενο? Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 08 Οκτ 2003, 16:57:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ειδατε ειδατε Very happy


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 08 Οκτ 2003, 19:43:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ειδα το βιντεακι απο την εισαγωγη του αγωνα (το μικρο).Με το που αρχιζει δειχνει το κιτρινο RENAULT 5 του Χαραλαμπιδη που φευγει στο γκρεμι.

Και φυσικα περα απο αυτο και κατι ζουζουνες με τιγρε φορεματα Crazy


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 08 Οκτ 2003, 22:09:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

... τελικά ακόμα δεν έχω καταλάβει τι γουστάρεις περισσότερο, τις τσούπρες ή τις ειδικές....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Οκτ 2003, 08:07:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τις τσουπρες μες στις ειδικες Razz


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Οκτ 2003, 15:30:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αχα καλό!! 2 πόντους για την εξυπνάδα στον κύριο... Very happy


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Οκτ 2003, 16:55:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μονο 2 Question Question Question Sad Αυριο θα σου πω κι αλλα στον δρομο Razz


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Οκτ 2003, 19:27:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

έκανα και ένα ψιλο-μοντάζ και βγήκε αυτό το τρελό βιντεάκι. έχει σκηνές μέσα και έξω από το 106 στο Σπριντ. και η πλάκα είναι ότι τα πλάνα που είδατε απ'έξω, τώρα μπορείτε να τα δείτε πως φάνηκαν και από μέσα!!
μιας και πάντα ήθελα να δω κάτι ανάλογο, μα ποτέ μου δεν είδα, σκέφτηκα και το έκανα!!

http://www.galfas.gr/racing/video/smak2003_in-out.wmv

είναι 7,7 ΜΒ , windows media format για να μη μου λέτε ότι δεν τρέχει με DivX. Smile

και μιας και δεν το είχα γράψει εδώ, υπάρχουν ολόκληρα τα βίντεο της εσωτερικής κάμερας και από τα 2 περάσματα της ειδικής στο σπριντάκι.
Λεπτομέριες στο http://www.galfas.gr/racing/races/2003/kozani_photos.asp

ρε σεις τα βλέπετε ή τζάμπα παιδεύομαι ? Smile


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 42, 43, 44  Επόμενη
Σελίδα 1 από 44

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,15s (PHP: 72% - SQL: 28%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on