PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Πόσες κλήσεις έχετε;
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Bill207 (Bill)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 1.4 95ps (16V) ΠΙΣΤΟΛΑΡΑ

Ένταξη: 05 Νοέ 2008
Δημοσιεύσεις: 494
Τόπος: ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΗ ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 21 Ιαν 2016, 15:59:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kostas205 έγραψε:
Σώμα Δίωξης ναρκωτικών σας έχει σταματήσει ποτέ;
Ούτε σε ταινία..
Κυριακή βράδυ, είχε βρέξει, και βγήκα να χαρώ το ολισθηρό οδόστρωμα.
Κάποια στιγμή, μετα απο κάποιο σπινιάρισμα, βλέπω στο καθρεύτη ένα αυτοκίνητο να πλησιάζει γρήγορα, ξανακοιτάω βλέπω περιπολικό (εδώ στην Κρήτη τα περιπολικά είναι NAVARA). Δεν με σταματάνε αμέσως αλλα με ακολουθουν. Μετα απο κανα 2λεπτο, που ο δρόμος άνοιγε, ανάβει σειρήνα και λέει ενας απο την καραμουζα , σταματήστε το όχημα και βγείτε με τα χέρια ψηλά τελος παντων βγαίνω εγώ, και βλέπω 6 αστυνομικούς ντυμένους απο το μύτη μέχρι το παπούτσι (αλεξισφαιρα, μπότες και κατι όπλα νααα). Μην τα πολυλογώ μου εκάναν σωματικό ελεγχο, έλεγχο στο αμάξι, ζητήσαν ταυτότητα, με ρωτησαν αν είναι γνησιο rallye το 205 μου, τους είπα ότι έχω αρχίσει μετατροπή αλλα δεν εχω αλλάξει μοτερ είμαι νόμιμος και έφυγα.


μήπως ήταν ΟΠΚΕ;
βέβαια εκεί στην Κρήτη έχει και άλλα θέματα Laughing ναρκωτικά - όπλα κτλ



Μ.
Γ.
Δ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kostas205 (Κωνσταντίνος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 205 1.1 ---> 1.3

Ένταξη: 21 Αύγ 2013
Δημοσιεύσεις: 179

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 21 Ιαν 2016, 16:03:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παίζει να ήταν και ΟΠΚΕ, αλλα μου εκανε εντυπωση γιατι δεν μου ζητησαν διπλωμα, ασφαλεια, κτλ


"If in doubt, flat out"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
geo106xs (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 106 s16 (2000)

Ένταξη: 26 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 1139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 21 Ιαν 2016, 17:11:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οπκε ηταν,στανταρ! Κλασσικοι ελεγχοι για περιεργα "αντικειμενα"!
Navara απ'οσο εχω καταλαβει,εχουν στις επαρχιακες πολεις και γενικα οπου εχει ορεινες περιοχες.

Μενελαου Παρλαμα σε σταματησαν;


....Αλλοτινές μου εποχές...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kostas205 (Κωνσταντίνος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 205 1.1 ---> 1.3

Ένταξη: 21 Αύγ 2013
Δημοσιεύσεις: 179

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 21 Ιαν 2016, 18:07:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και στο κέντρο του ηρακλείου συνέχεια ναβαρα βλέπω (νυχτερινές ωρες κυρίως).
Περνώντας το γιοφυρο πηγαίνοντας προς παγκρήτιο, δεν τα πάω καλα με οδούς!


"If in doubt, flat out"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
geo106xs (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 106 s16 (2000)

Ένταξη: 26 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 1139

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 21 Ιαν 2016, 18:37:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ετσι λεγεται αυτη η οδος Wink Εχε το νου σου,σε εκεινο το σημειο μπροστα στα εβερεστ (απεναντι απο την παλια peugeot) τη στηνουν πολυ συχνα και γραφουν αβερτα!
Αν τους δεις ερχομενος για τ.ε.ι,στριψε για Γαζι Laughing


....Αλλοτινές μου εποχές...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Bill207 (Bill)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 1.4 95ps (16V) ΠΙΣΤΟΛΑΡΑ

Ένταξη: 05 Νοέ 2008
Δημοσιεύσεις: 494
Τόπος: ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΗ ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 22 Ιαν 2016, 08:59:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για κλήσεις έχω 2 για ταχύτητα (στη 1 αφαίρεση διπλώματος γιατί το ραντάρ έγραψε 172 Razz) και 1 για φιμέ

τώρα στο θέμα των μπάτσων που αναφέρθηκε και πιο πάνω,
κυκλοφορούσαμε με ενός φίλου το Huyndai Sonata του 1992 πριν χρόνια (δεν είχα καν δίπλωμα).
Αυτός τίγκα φιμέ τζάμια, ζάντα 17άρα, ηχοσύστημα και εξάτμιση που έκανε σαν wannabe Evo (κάγκουρας φουλ). Το αμάξι το έβλεπες και έλεγες πρεζάμαξο κατευθείαν.
Μας έχει πάει από πίσω ένα Octavia κωλάδικο στη Φιλαδέλφεια, και μας ακολουθάει όπου πάμε. Και κάποια στιγμή σταματάει επίτηδες ο φίλος μου και καλά να μιλήσει στο κινητό (στο παλιό Ρενέ, στα joe Wider). Και με το που σταματάει, σαν τις ταινίες, ανάβει προβολέας μεγάλος πάνω στο αμάξι, και μας φωνάζανε από μεγάφωνο. Και μόλις γυρίζω πίσω βλέπω 4-5 περιπολικά και 2 ασφαλίτικα. Μιλάμε για επιχείρηση κανονική.
Και μας βγάζανε έναν έναν από το αμάξι, με το ένα χέρι ψηλά, και το άλλο να σηκώνει τη μπλούζα (για να δουν μην έχουμε όπλο στη ζώνη χαχα).
Μάλιστα ο οδηγός, βγήκε έξω και έκανε "ειρωνικά" το σταυρό του, ότι και καλά τι γίνεται εδώ, και του φωνάζει από το μεγάφωνο "ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΣΤΑΥΡΟ ΣΟΥ ΡΕ; ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ" Razz
Τελικά μας έψαξαν όλους σωματικά, πήρανε στοιχεία ταυτότητας και φύγανε..
Έχω πολλές εμπειρίες με αυτό το αμάξι, μας έχουνε σταματήσει όπου έχουμε πάει. Και 3 και 4 φορές μέσα σε μία εβδομάδα.
Αν κυκλοφορούσε ακόμα με τους ΔΙΑΣ;; Θα μπαίναμε στο βιβλίο γκίνες Laughing Ευτυχώς έφυγε για απόσυρση



Μ.
Γ.
Δ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
reselie-206 (Αστραπόγιαννος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 522 whp

Ένταξη: 14 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1753
Τόπος: Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 22 Ιαν 2016, 11:22:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Με έχει σταματήσει ΟΠΚΕ σε παρόμοια φάση απο παρεξήγηση γιατί νόμιζε πως κάνουμε τίποτα διακίνηση και τέτοια.... Εγώ με ενα φίλο , είχα πετύχει ενα άλλο φίλο σε ένα παρακμιακό δρομάκι χωρίς φώτα και είχα σταματήσει μιλούσαμε.. ο άλλος χωρίς δίπλωμα βλέπει απο μακριά το τζιπάκι της ΟΠΚΕ και φεύγει τέρμα χαχαχα... εγώ ξεκινάω σιγά σιγά με παίρνει απο πίσω το τζιπάκι, μετά απο κανα 5λεπτο με σταματάει.. φωνάζανε απ'το μεγάφωνο καθίστε μέσα στο αυτοκίνητο μετά βγήκανε έξω μας σημαδεύανε και φωνάζανε βγείτε με τα χέρια ψηλά και τέτοια...τελικά αφού κάνανε φύλλο και φτερό το αμάξι και εμάς μαζί μας αφήσανε να φύγουμε χαχα

Μπορεί να γίνει παρεξήγηση απο το πουθενά για πλάκα , ωστόσο παρότι ταλαιπωρηθήκαμε λίγο εγώ χάρηκα που ασχοληθήκανε να δούνε τι και πώς και ρισκάρανε αντί να κάνουν τα στραβά μάτια


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Mono AEK (χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


rcz thp 156 ...και κατι παραπανω!

Ένταξη: 09 Ιούν 2014
Δημοσιεύσεις: 1050
Τόπος: Ιλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 22 Ιαν 2016, 12:25:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η οπκε ειναι απτα πιο μαχιμα σωματα δε μασανε.

Εγω παντως δε θα χαιρομουν γιατι εχω δει σε ελεγχο να ξεβιδωνουν μεχρι και καθισματα!

Παρολα αυτα κι εμενα με εχουν σταματησει εξω απτη καβαλα με αλλους 4 πηγαιναμε στο στρατοπαιδο απο αθηνα πριν καμποσα χρονια

Αρχισαν να ξετυλιγουν τις αποδειξεις των διοδιων μια μια μεχρι που επεσαν σε ενα χαρτομαντηλο με μυξες (ολα στη πορτα πεταμενα) και μας εδιωξαν!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Blue Cub (Δημοσθενης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) 2002

Ένταξη: 27 Νοέ 2015
Δημοσιεύσεις: 460
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 22 Ιαν 2016, 12:46:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και γ@μω τις φασεις!
Να αρχισω να κυκλοφορω με αεροστεγες δοχειο με καβαλινα, σε περιπτωση ελεγχου να τους πω πως είμαι κοπρολάγνος να με περασουν για τρελο να με διωξουν!


4 οι μεγάλες αγάπες μου. 2 κοπέλες. 2 αμάξια.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Bill207 (Bill)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 1.4 95ps (16V) ΠΙΣΤΟΛΑΡΑ

Ένταξη: 05 Νοέ 2008
Δημοσιεύσεις: 494
Τόπος: ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΗ ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 22 Ιαν 2016, 12:51:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Mono AEK έγραψε:
Εγω παντως δε θα χαιρομουν γιατι εχω δει σε ελεγχο να ξεβιδωνουν μεχρι και καθισματα!


εδώ κατεβάζουν παντελόνια Laughing
στα καθίσματα θα κολλούσανε;
και όχι μόνο οι ΟΠΚΕ Laughing



Μ.
Γ.
Δ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
reselie-206 (Αστραπόγιαννος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 522 whp

Ένταξη: 14 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1753
Τόπος: Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 22 Ιαν 2016, 12:59:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kanonika και με το νόμο...με τις κάλτσες και τα μποξεράκια μας αφήσανε...ξύλωμα καπλαμάδες όπου μπορούσανε κτλπ...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alfasud (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 106 R 1.6 (16V)

Ένταξη: 09 Νοέ 2011
Δημοσιεύσεις: 457

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 22 Ιαν 2016, 13:59:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έχω ένα δύο σκηνικά που αφορούν ΟΠΚΕ, στα οποία εκ των υστέρων είπα "ευτυχώς που ήταν αυτοί"! Laughing . Με το πρώτο 106 μου, μόλις είχα αλλάξει δίσκο-πλατό και ήθελα να δοκιμάσω... αντοχές υλικών Rolling eyes . Το μπλόκο ήταν στο τέλος ευθείας, πριν την οποία υπήρχε ελαφριά δεξιά καμπή. Μπαίνοντας εγώ στην καμπή, βάζω δευτέρα, σανιδώνω 8000, κόφτες, τρίτη και σανιδώνω. Καθότι τετραπετάλουδος Cool Shocked Very happy , καταλαβαίνετε ότι έκανα αισθητή την παρουσία μου με το πρώτο σανίδωμα Embarassed . Τους είδα να κάνουν σήμα να σταματήσω σχεδόν όλοι μαζί, κουνώντας χέρια στον αέρα!. Ευτυχώς γιατί δεν είχαν ρανταροσυσκευές μαζί και μάλλον έχουν άλλο αντικείμενο ερευνών γενικά. Πάντως υπήρξαν ύποπτα βλέμματα και... ειρωνικές ερωτήσεις ("Χμμ εντάξει τα χαρτιά αλλά με πόσα έτρεχες βρε παιδί μου?" - απάντηση "090" - " Τι 90, εδώ γινόταν χαμός! Confused Laughing Laughing ).



Auto Power
"Ο ΝΟΤΗΣ"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kostas205 (Κωνσταντίνος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 205 1.1 ---> 1.3

Ένταξη: 21 Αύγ 2013
Δημοσιεύσεις: 179

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 22 Ιαν 2016, 14:25:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πάντως αν θες να κρυψεις κατι το κρυβεις και δεν το βρίσκουν. Εκτος και αν είναι μιλημένοι και ξερουν που ακριβως να ψαξουν. Πιστευω τον ελέγχο τον κάνουν για ψαρωσουν και αν σε δουν να τσιμπας έχε γεια...


"If in doubt, flat out"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Kostaswannabe (Κωστας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 Rallye 2010 F/L

Ένταξη: 02 Νοέ 2013
Δημοσιεύσεις: 408
Τόπος: νοτια προαστια περιξ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 22 Ιαν 2016, 17:15:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οπκε με έχει πάρει από πίσω στο παλιό αεροδρόμιο προς Γλυφάδα με το παλιό μου το 106 3 άτομα μέσα με τα μπουφάν τέρμα πάνω (ελέω κρύου και το καλοριφέρ έκοβε:twisted:) κ αφου φτάνουμε έξω από τον άγιο Κωνσταντίνο ξεκινάνε απ τα μεγάφωνα κάνε στην άκρη και τα χέρια πάνω στο ταμπλό. Ένας με το μεγάφωνο μπροστά στο παρμπριζ και 3 με όπλα σε κάθε άτομο.. Αριστερό χέρι βγάζει τη ζώνη δεξί πάνω στο ταμπλό κ αφου βγήκαμε έξω κάνανε τ αμάξι φύλλο κ φτερό. Έτοιμο να τρέξει drag. Βρήκαν ένα μακρύ τροξοκατσαβιδο που χα βγάλει την ταπετσαρία την προηγούμενη μέρα.. Confused Mad κ ένα μαχαιρακι κρητικό απ αυτά τα σουβενιρ με τις μαντινάδες πάνω που πραγματικά δεν ήξερα καν ότι υπήρχε στ αμάξι. Πιθανώς απ τον προηγούμενο ιδιοκτήτη. Το μαχαιρακι ήταν αυτό που ξεχειλησε το ποτήρι καθώς μετά το κατσαβίδι η ερώτηση τους ήταν "έχεις τίποτα άλλο μέσα" με εμένα ν απανταω φυσικά ένα καταφατικο όχι. Μας τράβηξαν στο τμήμα αφού πρώτα μου φορτωσαν το μισό αμάξι στο πορτ μπαγκαζ κ μετά από καμια ώρα μας άφησαν να φύγουμε αφού είδαν ότι δεν ψαρωναμε κ ότι όντως το χα το κατσαβίδι για την ταπετσαρία.. Κ από κλήσεις μια για θόρυβο εξάτμισης 200γιουρα για 2db παραπάνω Evil περικαλω (βέβαια ευτυχώς λόγω ασχετοσυνης του οργάνου γλιτωσαμε την αυτοσχεδια κόντρα, την φόρτωσε σ ένα σαξο.. Καημένο,700 γιουρα, κ άλλη μια κλήση για ταχύτητα στην Αττική με 192χλμ. Ευτυχώς με το 207 τίποτα πέρα από μια βλακεια για φιμε (στα εργοστασιακα) την οποία και φυσικά την έσβησα αφού πήρα πιστοποιητικό από την αντιπροσωπία. Και τους εβρισα κιόλας μετά τους μπατσους για την ταλαιπωρία και την ανιδεοτητα τους.. Κ πιθανότητα περιμένω μια ταχύτητα στην Αττική καθώς είδα το φλας που με τράβηξε.. Αυτά Rolling eyes


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kostas205 (Κωνσταντίνος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 205 1.1 ---> 1.3

Ένταξη: 21 Αύγ 2013
Δημοσιεύσεις: 179

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 22 Ιαν 2016, 21:54:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το οτι είδες το φλας δεν σημαίνει κάτι. Ηράκλειο Χανιά με χτυπάει φλας στην εθνικη και ημουν με 90 χλμ.
Βάλτε navigon που έχει περασμενα τα ρανταρ και σε ειδοποιεί κάμποσα μετρα νωριτερα να κοψεις ταχύτητα.


"If in doubt, flat out"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5
Σελίδα 5 από 5

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2818s (PHP: 63% - SQL: 37%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on