PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

F1 - Made in Greece
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Δεκ 2011, 03:22:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ωχ τωρα το διαβασα αυτο! "Ο Ορχομενος γινεται Μοντσα" χαχαχαχαχοαοχαχαχοαχοα κλαιωωωωωω!!!!!!
Θυμιζει την ατακα του παππου Καραμανλη οταν εγιναν τα Χιονοδρομικα στον Παρνασο που ειπε "οριστε σαμουνι εγινε ο Παρνασσος" και φυσικα εννοουσε το chamonix με την Σερραίικη προφορα του.
Οι ταμπελες παντως υπαρχουν, μια φορα θα τις ακολουθησω να δω σε ποιο βοσκοτοπι οδηγουν.
Ενα θεμα που εχει ξεχαστει τελειως ειναι το θεμα του Αιγινιου παιδια που το παραδωσαμε στους οικολογους ωστε να καταληξει σκουπιδοτοπος.
Παραδοθηκε πιστα 40 χλμ απο τη Θεσ/νικη στα σκουπιδια.
Αυτη ηταν η πρωτη πιστα της Χωρας και κατεληξε φαντασμα.
Παντως ενα παραπονο εχω απο ολους αυτους που παραπονιουνται για το θεμα της πιστας στην Ελλαδα και ειναι αγωνιζομενοι, πιστα εχουμε (και βαζω ενικο αφαιρωντας τα μεγαρα)πισταρα μαλιστα και ειναι των Σερρων η καλυτερη της κατηγοριας της στα Βαλκανια που εχει να γινει πρωταθληματικος αγωνας απο το καποτε.
Οποτε ηταν στο προγραμμα δεν γινονταν αγωνας, φταιει μετα η εθεα που εδωσε την Τριπολη για αγωνα στη θεση των Σερρων?
Μη μου πειτε για θεματα κοστους, αν δεν δειτε πρωτα σαν βασικο παραδειγμα τις συμμετοχες του φετινου και του περυσινου δεθ και του φετεινου ζαγκλιβεριου.Δειτε ποσοι απο τους οδηγους που δηλωσαν σε αυτους τους αγωνες τρεχουν και πιστα.
Αρκετοι θα ελεγα αλλα δεν μπορω να καταλαβω πως υπαρχει αρνηση για τις Σερρες.
Αλλη περιπτωση ειναι το Ελληνικο που ειχε γινει αγωνας το 2002, συμφωνω αεροδρομιο ειναι αλλα σκεφτειτε μια τετοια διοργανωση ποσο κοσμο θα μαζευε και ποσο θα αναθερμανε τους οπαδους του σπορ.
Θυμαμαι βεβαια και τα ευτραπελα τοτε με τις διαματρυριες των κατοικων για θορυβο απο τα αγωνιστικα.
Ξερετε ειναι οι ιδιοι που για 50 χρονια ακουγαν τις τουρμπινες των 737 πανω απο τα κεφαλια τους οσο ηταν το αεροδρομιο σε λειτουργια.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
SAKIS-LEMANS (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Lemans

Ένταξη: 16 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 1887
Τόπος: Φραπεδονίκη!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Δεκ 2011, 07:40:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ας γίνει πρώτα Σέρρες όπως ότι άλλο υπάρχει εκεί στην νότια Ελλάδα, και μετά για την Μοντζα έχουμε....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Δεκ 2011, 08:42:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

χαλανδριτσα vs ορχομενός: 1-1
Το ΄δες, το παιξες?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Δεκ 2011, 11:41:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sps έγραψε:
χαλανδριτσα vs ορχομενός: 1-1
Το ΄δες, το παιξες?

σιγουρατζα με πολυ χαμηλο συντελεστη, δεν αξιζει ουτε τις βενζινες μεχρι το προποτζιδικο.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
athanas (Στεφανος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 1.6 16v

Ένταξη: 17 Μάϊ 2010
Δημοσιεύσεις: 1034
Τόπος: χμμμμμμμ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Δεκ 2011, 19:08:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όλο βλακείες κάνουν με την πίστα F1 στην Ελλάδα.....Και εξηγούμε...
Στο 'Ελλαδιστάν' δεν υπάρχει σχεδόν καμία motorsport κουλτούρα παρα λίγων εξερέσεων που ασχολούμαστε με κανα αγώνα-trackday...
Γιαυτό τον πολύ απλό λόγο είναι προτιμότερο να γίνουν πολλές πίστες (διάσπαρτα σε όλη την Ελλάδα) μικρότερων προδιαγραφών (πχ gp2) ώστε να μπεί το motorsport στην κουλτούρα των Ελλήνων με το ίδιο περίπου κόστος που θα στοιχίσει μια πίστα F1.... Μετά το σκεφτόμαστε για F1....Ζωντανό παράδειγμα πλήρους αποτυχίας η γειτόνησα Τουρκία. Wink Cool


Όποιος δεν ξέρει και δεν ξέρει πως δεν ξέρει, είναι τρελός.
Όποιος δεν ξέρει και ξέρει πως δεν ξέρει, είναι παιδί. 
Όποιος ξέρει και δεν ξέρει πως ξέρει, κοιμάται.
Όποιος ξέρει και ξέρει πως ξέρει, είναι σοφός.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Σελίδα 11 από 11

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,0758s (PHP: 52% - SQL: 48%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on