PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

F1 - Made in Greece
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 21 Νοέ 2003, 16:26:50    Θέμα δημοσίευσης: F1 - Made in Greece Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ένα όνειρο δεκαετιών πρόκειται να γίνει πραγματικότητα με την κατασκευή πίστας προδιαγραφών Formula 1 στον Ορχομενό Βοιωτίας. Όπως ανακοίνωσε η ΕΛΠΑ, το υπουργικό συμβούλιο ενέκρινε παμψηφεί την παραχώρηση των 1.400 στρεμμάτων στην παραπάνω περιοχή, με σκοπό την κατασκευή της πίστας.

Η παραχώρηση έγινε στην ΚΕΜΑΕ Α.Ε., με μέλη την ΕΛΠΑ, το Δήμο Ορχομενού, τους γύρω Δήμους και τη Νομαρχία, που μαζί με τους κατοίκους της Βοιωτίας διεκδίκησαν με πείσμα και πάθος αυτή την παραχώρηση.

Με αφορμή αυτό το γεγονός, ο πρόεδρος της ΕΛΠΑ, Βασίλης Δεσποτόπουλος, δήλωσε μεταξύ άλλων "η ΕΛΠΑ ευχαριστεί όλους τους παραπάνω, καθώς και κάθε έναν που με τον τρόπο του και από τη θέση του συνέβαλε στην πραγματοποίηση του "ονείρου" και υπόσχεται ότι η συμπαράστασή της, στην υλοποίηση της κατασκευής της πίστας, θα είναι αμέριστη".

Πηγή: autopress.gr[/img]


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 21 Νοέ 2003, 16:37:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Nα σημειωθεί οτι έχουν γίνει και εγκαίνια στον συγκεκριμένο χώρο, από την τότε κυβέρνηση, το μακρινό 1993 και το θέμα συνεχώς κολλούσε......
Έπρεπε όμως να πάρει την έγκριση της FIA, κάποια άλλη χώρα για να πάρουμε και εμείς μπρος............
Το έργο, σύμφωνα με τα σχέδια, δεν θα κοστήσει τίποτα στην ΕΛΠΑ (100% αυτοχρηματοδοτούμενο από την κατασκευάστρια εταιρεία...)
Ας ελπίσουμε λοιπόν, οτι σύντομα θα χαρούμε τους "θεούς" της F1 και από πολύ κοντά......


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 21 Νοέ 2003, 16:47:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Eλπίζω να μην ειναι χωμάτινη η πίστα.....

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 21 Νοέ 2003, 16:51:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vaggelis έγραψε:
Ας ελπίσουμε λοιπόν, οτι σύντομα θα χαρούμε τους "θεούς" της F1 και από πολύ κοντά......

Βρε δεν ειναι αναγκη να γινει η πιστα στον Ορχομενο για να με θαυμασετε!!! Shocked Laughing Laughing Laughing Razz Razz
Περα απο την πλακα (ποια πλακα?, σοβαρα το ελεγα!!!) μακαρι να γινει πραγματικοτητα ενα τετοιο εργο! Wink
αντε να δουμε....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 21 Νοέ 2003, 22:56:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
Eλπίζω να μην ειναι χωμάτινη η πίστα.....

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


έχεις κάνα πρόβλημα με τις χωμάτινες πίστες φιλαράκι ?? Evil Evil




Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
GIANNIS206 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1168
Τόπος: Σέρρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 21 Νοέ 2003, 23:46:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και φυσικά επειδή είναι πιο κοντά στην Αθήνα μπορεί και να ζήσει!!
Άρε Σέρρες και Πάτρα!! Sad Sad Sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 22 Νοέ 2003, 00:58:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για φανταστειτε τωρα (λεω εγω...) να χωναμε μεσα τις πεζαρες μας που ειναι και προδιαγραφων F1 και να καναμε ενα Club challenge!!! Παντως περα απο την πλακα θα προωθηθουν και Ελληνες οδηγοι στο αθλημα και αυτο ειναι το καλυτερο της υποθεσης...


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 22 Νοέ 2003, 02:29:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
PHSYBORG (HULK)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pug 8v ''maximum attack''

Ένταξη: 24 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 1109
Τόπος: In the VORTEX of HEAVEN!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 22 Νοέ 2003, 09:44:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δηλωνω πρωτος συμετοχη στο Club Challenge και παω να ψαξω για σπονσορα ! Laughing



FULL THROTLE....

NEW forum at www.btt.20m.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 22 Νοέ 2003, 16:06:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:
Sidobre έγραψε:
Eλπίζω να μην ειναι χωμάτινη η πίστα.....

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


έχεις κάνα πρόβλημα με τις χωμάτινες πίστες φιλαράκι ?? Evil Evil




Laughing


Ναι ρε εχουμε.Και σε λιγο καιρο θα εχεις και εσυ.Οχι πες μου μετα να ερθω στο λαμαρινα που θα σε ραβει το σασι απο το ξεκαρφωμα και θα σου βαφει μαρσπιεδες και φτερα.....Οχι πες μου να ρθω........Να σου πω μετα εγω......Μπριτς....Σιγα μην ερθω.Θα ειμαι εξω σε κανα μαγαζακι με ενα κοριτσακι ομορφο που το λενε......... Rolling eyes Rolling eyes Να δεις πως το λενε.......Ααα ναι......ΑΡΕΤΗ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 22 Νοέ 2003, 17:15:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βέβαια μην λέμε μεγάλα λόγια, γιατί πλησιάζουν και εκλογές και αν αλλάξει η κυβέρνηση, μπορεί το θέμα να ξανακολλήσει.......
Οπότε περιμένουμε........


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 22 Νοέ 2003, 18:12:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σωστα...ειναι και τα πολιτικα στη μεση!!! Αυτος ειναι και ο λογος που η Ελλαδα ειναι πισω στον αθλητισμο και γενικοτερα σε αθλητικη παιδεια...Υποδομη μηδεν!!! Ααααχ... Ας ειμαστε αισιοδοξοι ομως...ουτως η αλλως λεφτα στη χωρα μας θα φερει η πιστα!!!


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
alemao (Αριστείδης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 599
Τόπος: Γλυκα Νερα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 23 Νοέ 2003, 19:00:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΝΙΚΟ και glf πάμε να κάνουμε ένα 106 cup στην πίστα Wink Laughing


Top Fuel Racing Club ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ntinos 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Saxo Vts-206 QUIKSILVER

Ένταξη: 14 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 417

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 23 Νοέ 2003, 20:47:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kala autes oi pistes opote plisiazoun ekloges ftiaxnontai kai molis teliwnoun gkremizontai.san to gefyri tis artas vre pedaki mou kati Very happy Twisted evil


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 23 Νοέ 2003, 21:30:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αλλά ξέχασα...........
Στην Ελλάδα οι αθλητικές εγκαταστάσεις που φτιάχνονται σε χρόνο ρεκόρ, ανήκουν μόνο στον ...."θείο"..... Wink
Μήπως να αναλάβει την πίστα ο Κόκκαλης;;;;;;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 23 Νοέ 2003, 23:46:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vaggelis έγραψε:
.................., ανήκουν μόνο στον ...."θείο"..... Wink
Μήπως να αναλάβει την πίστα ο Κόκκαλης;;;;;;

Αχααα, καλή ιδέα!
Να πούμε στον Κωνσταντίνο να του το προτείνει Shocked Shocked Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 24 Νοέ 2003, 09:10:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

alemao έγραψε:
ΝΙΚΟ και glf πάμε να κάνουμε ένα 106 cup στην πίστα Wink Laughing


Στη συγκεκριμένη ? καλύτερα να πάρουμε τηλεκατευθυνόμενα και να τα τρέχουμε στη μακέτα της πίστας !!!! Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 24 Νοέ 2003, 09:58:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:
alemao έγραψε:
ΝΙΚΟ και glf πάμε να κάνουμε ένα 106 cup στην πίστα Wink Laughing


Στη συγκεκριμένη ? καλύτερα να πάρουμε τηλεκατευθυνόμενα και να τα τρέχουμε στη μακέτα της πίστας !!!! Laughing


Ε, τότε θα σας έρθω με το 206 WRC '01 Spec.

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 24 Νοέ 2003, 10:34:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

alemao έγραψε:
ΝΙΚΟ και glf πάμε να κάνουμε ένα 106 cup στην πίστα Wink Laughing


Eπ Αρη εδω εισαι Question Χαθηκες ρε μπαγασα Very happy


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 25 Νοέ 2003, 21:12:05    Θέμα δημοσίευσης: Επιτελους πιστα F1 στην Ελλαδα. Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αποσπασμα απο τα ΝΕΑ Online

ΠPAΣINΟ ΦΩΣ. ΓIA ΔHMIΟYPΓIA ΠIΣTAΣ ΦΟPMΟYΛA 1 TΟ APΓΟTEPΟ ΣE 6 XPΟNIA
Ο Ορχομενός γίνεται Mόντσα

ΚΩΣΤΑΣ ΝΤΕΛΕΖΟΣ

Το πράσινο φως για τη δημιουργία στην περιοχή του Ορχομενού Βοιωτίας της πρώτης αγωνιστικής πίστας αυτοκινήτου και μοτοσυκλέτας προδιαγραφών Φόρμουλα 1 στην Ελλάδα έδωσε το Υπουργικό Συμβούλιο.

Με πρόσφατη απόφασή του, ενέκρινε ομόφωνα την κατασκευή ενός σύγχρονου αυτοκινητοδρομίου στην περιοχή της αποξηραμένης λίμνης Κωπαΐδας κοντά στον Ορχομενό, ανοίγοντας τον δρόμο στον μαγικό κόσμο της Φόρμουλα 1 να έχει τη δυνατότητα στο άμεσο μέλλον να έρθει και στη χώρα μας.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Επόμενη
Σελίδα 1 από 11

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2517s (PHP: 90% - SQL: 10%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on