PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

F1 - Made in Greece
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Stevon ("Κουμπάρος" John Φυστίκη...)
Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων
Επίσημο Μέλος

VF7 + VF3 = P.S.A.

Ένταξη: 22 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2584

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 01 Απρ 2005, 14:22:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παίζουν με τον πόνο μας ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ????? Πρωταπριλιά σου λέει.......ΑΙΣΧΟΣ Twisted evil Evil Sniper Devil



Δέν προλάβαμε να το "τουρμπίσουμε" και μας άφησε ο 3ος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
TZAG 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) (2002)

Ένταξη: 25 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 451
Τόπος: Theva

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 01 Απρ 2005, 16:22:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τουλάχιστον είναι ΩΡΑΙΟ ψέμα. Απο κάτι πανάσχημες αλήθειες που βιώνουμε ειδικά απο σήμερα.... Rambo


Minus the roof, the sky is the limit.

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Stevon ("Κουμπάρος" John Φυστίκη...)
Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων
Επίσημο Μέλος

VF7 + VF3 = P.S.A.

Ένταξη: 22 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2584

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 01 Απρ 2005, 16:49:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

TZAG έγραψε:
Τουλάχιστον είναι ΩΡΑΙΟ ψέμα. Απο κάτι πανάσχημες αλήθειες που βιώνουμε ειδικά απο σήμερα.... Rambo


Αυτό τώρα γιατί μας το θύμισες....???όλα τα κερ@τιάτικα εμείς τα πληρώνουμε... Evil



Δέν προλάβαμε να το "τουρμπίσουμε" και μας άφησε ο 3ος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
nickzotos (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1400 (8V) ΧΤ 2001

Ένταξη: 07 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 824
Τόπος: ΝΙΚΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 02 Απρ 2005, 00:24:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αχ.........ονειρα τρελα...... Rolling eyes








http://www.quad-atv.gr

Ο,ΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ, ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
asa1 (Τασος)
Μέλος
Μέλος


106 gra 306 gti6 306 1.6 16v 309 1.6 16v

Ένταξη: 13 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 152
Τόπος: περιστερι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 02 Απρ 2005, 07:09:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nickzotos έγραψε:
αχ.........ονειρα τρελα...... Rolling eyes

ονειρα απατηλα............
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 03 Απρ 2005, 16:43:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδια εδω και 25 χρονια τα ιδια λεγονται. Που και που μας το ξαναλενε ετσι για να μην ξεχνιεται. Βεβαια τωρα που κανει και η Τουρκια Grand Prix το θεμα εγινε "εθνικο". Τωρα ζηλευουμε, ετσι ειναι.
Μεχρι να αρχισουν να σκαβουν και να χτιζουν εγω δεν πιστευω τιποτα απ'αυτα που λενε. Αλλα εδω που τα λεμε κ'εμεις αργησαμε. Αν γινοταν επρεπε να ειχε γινει πιστα εδω και χρονια. Τωρα το πολιτικο-οικονομικο κλημα της F1 και της Ευρωπαϊκης Ενωσης το κανουν πολυ δησκολο, σχεδον χλωμο.....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
pygolabida (Γιάννα)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Fiat 500άκι C 1.4 100hp 16V Lounge

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 824
Τόπος: London

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Απρ 2005, 12:54:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αφού τουλάχιστον στα επόμενα χρόνια δέν θα υπάρχει πίστα στην Ελλάδα, γιατί δέν κανονίζουμε μια εκδρομή για Κωνσταντινούπολη που είναι & φτηνά?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
shiba (giwrgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


shiba cc

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 1069
Τόπος: γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Απρ 2005, 14:37:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παντωσ το renault club που εινα ικαι ο αδερφοσ μου εχουνε κανονισει εκδρομη αποτι μου ειπε γυρω στα 400 ευρω..αρα δεν ειναι και τοσο φτηνιαρικη η εκδρομη στην γειτονινικη τουρκια


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Απρ 2005, 15:07:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

shiba έγραψε:
παντωσ το renault club που εινα ικαι ο αδερφοσ μου εχουνε κανονισει εκδρομη αποτι μου ειπε γυρω στα 400 ευρω..αρα δεν ειναι και τοσο φτηνιαρικη η εκδρομη στην γειτονινικη τουρκια

Σε σχέση με τα χρήματα που χρειάζεσαι για να πας σε οποιαδήποτε άλλη πίστα της Ευρώπης όμως είναι πολύ πιο φτηνά...


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Απρ 2005, 17:44:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

400 και Tουρκία ή 500 και Imola Question


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
LuNa (Αναστασία)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 107 1.0 (12V) (2006)

Ένταξη: 13 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 701
Τόπος: Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Απρ 2005, 18:25:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

christhehealer έγραψε:
400 και Tουρκία ή 500 και Imola Question



Imola και τα μυαλά στα κάγγελα φυσικά!!!! Twisted evil


206 1.6 .... περασμένα μεγαλεία ... Sad

πλέον.... 107 1,0 ... ΤΑ ΣΤΗΝΟΥΜΕ???? Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Απρ 2005, 21:54:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φήμες λένε ότι Πάτρα και Ορχομενός πλακώνονται για το ποιος θα πρωτοφτιάξει την πίστα!!!
Άντε και σε λίγο με 2 πίστες στην Ελλάδα Shocked Silly


Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Απρ 2005, 22:37:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

chatasos έγραψε:
Φήμες λένε ότι Πάτρα και Ορχομενός πλακώνονται για το ποιος θα πρωτοφτιάξει την πίστα!!!
Άντε και σε λίγο με 2 πίστες στην Ελλάδα Shocked Silly


Ισως πριν πλακωθουνε θα επρεπε να τσεκαρουν και με το αφεντικο Μπέρνι Έκκλστον ΑΝ σκοπευει (ή καλητερα αν ΣΥΜΦΕΡΕΙ) να φερει την F1 στη Ελλαδα.
Δηστυχος η F1 δεν παει απλα οπου εχει πιστα, αλλα οπου μυριζει χρημα.....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Απρ 2005, 10:01:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

christhehealer έγραψε:
400 και Tουρκία ή 500 και Imola Question

Άμα βρεις εκδρομή στην Imola 4ήμερη-5ήμερη με μετακινήσεις, ξενοδοχεία και εισιτήρια αγώνα και όλα αυτά με 500€ πάμε παρέα Χρήστο!
!


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Απρ 2005, 10:03:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καταρχην να βαλω καποια πραγματα στη θεση τους:
Η Πατρα και η Αχαια γενικοτερα δε μυριστηκαν φαγητο και ειπαν να φανε κι αυτοι οπως ατυχα ειπωθηκε σε παραπανω ποστ.
Το αυτοκινητοδρομιο της Χαλανδριτσας ειναι στα σκαρια να φτιαχτει εδω και 20 χρονια, ναι καλα ακουσατε.
Η εκταση ειναι αγορασμενη, η χαραξη της πιστας εχει γινει, ειναι σε μορφη χωματοδρομου, η εκταση περιφραγμενη.
Εχουν γινει ολες οι μελετες,περιβαλοντολογικες κλπ, καθως και οι μελετες κατασκευης με τις εγκαταστασεις υποδομης κλπ.
Επιπλεον, εχουν βρεθει επενδυτες απο Ιταλια μερια, αν δεν κανω λαθος, οπου θα βαλουν το 60% των χρηματων.
Και ξερετε που κολλαει ολη η δουλεια?
Στο 40% που ειναι να δωσει το κρατος και δεν τα δινει τοσα χρονια!
Και μιλαμε για ενα ποσο της ταξης των 8-10 δις δρχ!
Τοσα πακετα, τοσα εργα και δεν μπορεσαν να το ενταξουν πουθενα το εργο και οι αχρηστοι της κυβερνησης, και οι αχρηστοι που χειριζονται το αυτοκινητοδρομιο ΑΕ.

Απο εκει και επειτα υπαρχει η κοντρα με τον Ορχομενο γιατι ειναι αδικια να ειναι ολα ετοιμα και να θελουν να φτιαξουν πιστα στον ορχομενο που το μονο που εχει γινει εκει ειναι τα εγκαινια του Μητσοτακη το 93!

Ειναι επισης αδικια γιατι η περιοχη εκει δεν εχει υποδομη.
Ουτε ξενοδοχεια, ουτε αεροδρομιο, ουτε λιμανι κοντα.
Ενω η Χαλανδριτσα απεχει 30 λεπτα απο το αεροδρομιο Αραξου, 30 λεπτα απο το λιμανι της πατρας και υπαρχουν απειρα ξενοδοχεια στην ευρυτερη περιοχη,πχ Λακοπετρα(οπως το ξενοδοχειο του Lauda), η στην Πατρα.

Αλλα ξερετε που παιζεται ολο το παιχνιδι?
Στα συμφεροντα, γιατι ακουγεται πως η ΕΛΠΑ θα εχει οφελος απο τον Ορχομενο, ενω στη χαλανδριτσα οχι.

Τεσπα, μακαρι να προχωρησει εστω και ο Ορχομενος.
Και ειναι τρελο να μην βρισκονται 8-10 δις απο το κρατος.
Για να φτιαχνουνε γηπεδα να παιζει ο καθε ακρατητος και ο ατερας πετραλωνων εχουνε, να φτιαξουν μια πιστα δεν εχουν.

Ελπιζω η τουρκια να τους ξυπνησει τους παραγοντισκους!


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Απρ 2005, 10:13:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sps έγραψε:
Απο εκει και επειτα υπαρχει η κοντρα με τον Ορχομενο γιατι ειναι αδικια να ειναι ολα ετοιμα και να θελουν να φτιαξουν πιστα στον ορχομενο που το μονο που εχει γινει εκει ειναι τα εγκαινια του Μητσοτακη το 93!

ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΧΟΜΕΝΟ Η ΠΙΣΤΑ!!! Shocked Laughing Laughing Laughing


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Απρ 2005, 14:25:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

crusader έγραψε:
christhehealer έγραψε:
400 και Tουρκία ή 500 και Imola Question

Άμα βρεις εκδρομή στην Imola 4ήμερη-5ήμερη με μετακινήσεις, ξενοδοχεία και εισιτήρια αγώνα και όλα αυτά με 500€ πάμε παρέα Χρήστο!
!


Πηγα σημερα στο Παπει και οργανωνεται εκδρομη για Ιμολα 3ημερη (2 διανυκτερευσεις) σε ξενοδοχειο 3 αστερων+μετακινησεις+εισιτηρια αγωνα με 290 ευρω...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Απρ 2005, 17:34:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Baphomet έγραψε:
crusader έγραψε:
christhehealer έγραψε:
400 και Tουρκία ή 500 και Imola Question

Άμα βρεις εκδρομή στην Imola 4ήμερη-5ήμερη με μετακινήσεις, ξενοδοχεία και εισιτήρια αγώνα και όλα αυτά με 500€ πάμε παρέα Χρήστο!
!


Πηγα σημερα στο Παπει και οργανωνεται εκδρομη για Ιμολα 3ημερη (2 διανυκτερευσεις) σε ξενοδοχειο 3 αστερων+μετακινησεις+εισιτηρια αγωνα με 290 ευρω...


Η ιδια εκδρομη στο ΤΕΙ Αθηνας 275Ε!!! Wink


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Απρ 2005, 18:32:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδιά αποκλείεται!!
Πρέπει να πρόκειται για εκδρομές με παρακολούθηση μόνο του αγώνα της Κυριακής και εισιτήρια γενικής εισόδου στο γκαζόν...


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 05 Απρ 2005, 18:35:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οχι σπυρο,ειναι οπως στο λεω. το ειδα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Επόμενη
Σελίδα 3 από 11

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3159s (PHP: 70% - SQL: 30%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on