PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Xenon
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 87, 88, 89  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Andreasf1 (Ανδρέας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 GT 1.6 (HDi) 110

Ένταξη: 05 Δεκ 2012
Δημοσιεύσεις: 514
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Μάϊ 2015, 14:31:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

thodorisls έγραψε:
Andreasf1 έγραψε:
thodorisls έγραψε:
Kostaswannabe έγραψε:
Δεν νομίζω να θες να βάλεις για μεγάλη.. Μιας και στο πεξιμο που είναι η πιο συνηθισμένη χρήση της μεγάλης δεν έχει προλάβει να φορτώσει. Αμα θες να χεις το ίδιο χρώμα απλά ψάξε κάτι σε τύπου χενον λάμπες απλά να χεις στο νου σου ότι ίσως να μην έχεις
και μπόλικο φως
ναι κατάλαβα έχεις δίκιο,στα αυτόματα φώτα οταν που οταν στρίβει αριστερα δεξιά ανάβουν ειναι τα μικρά? εκεί αξίζει να αλλάξω?

Ισχύει η ίδια λογική και εκεί.. Τα φώτα στροφής τα θες όταν εισαι μέσα στην στροφή.. Αν ειναι να περιμένεις να ζεσταθούν μέχρι να φωτίσουν.....έχεις ήδη φύγει απο την στροφή..


ναι σωστός πήγα και πήρα τύπου ξένων Η7 6000 για τα φώτα στροφής να βγάζουν απλά το ίδιο χρώμα με τα κανονικά ξένων τις μεσαίας σκάλας,και κάτι τελευταίο για να μπούν τα ξένων δεν χρειάζεται να βγει το φανάρι από την βάση?ρωτάω γιατί είναι λίγο στριμωγμένα εκεί μέσα και μήπως δεν μπορείς


Όχι, ουτε καν.. Οκ, είναι λίγο στενα εκεί μέσα αλλά γίνεται δουλειά..
Για να βγάλει φανάρι πρεπει να λύσεις και προφυλακτήρα.


Peugeot 2 0 7 | GT HDI |
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Μάϊ 2015, 15:21:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Υπαρχουν κιτακια fast start που δηλωνουν αναμα του 80% σε 0,1 sec
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
thodorisls (thodoris)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 1.6 GT (2008)

Ένταξη: 01 Μάϊ 2015
Δημοσιεύσεις: 270
Τόπος: Γέρακας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Μάϊ 2015, 19:33:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

έβαλα σήμερα τα xenon απο το λινκ που ειχα δώσει,ανάβουν κανονικά αλλά οταν βαζω τον διακόπτη απο την μεσαία σκάλα που εχω τα xenon και τα πάω στην μικρή σκάλα μου βγάζει στην οθόνη dipped beam bulbs faulty και έχω παρατήρηση ότι όταν είναι αναμμένα τα φώτα σαν να ψιλό τρέμουν πολύ λίγο γιατί?


Image and video hosting by TinyPic
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
thodorisls (thodoris)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 1.6 GT (2008)

Ένταξη: 01 Μάϊ 2015
Δημοσιεύσεις: 270
Τόπος: Γέρακας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Μάϊ 2015, 19:43:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

thodorisls έγραψε:
έβαλα σήμερα τα xenon απο το λινκ που ειχα δώσει,ανάβουν κανονικά αλλά οταν βαζω τον διακόπτη απο την μεσαία σκάλα που εχω τα xenon και τα πάω στην μικρή σκάλα μου βγάζει στην οθόνη dipped beam bulbs faulty και έχω παρατήρηση ότι όταν είναι αναμμένα τα φώτα σαν να ψιλό τρέμουν πολύ λίγο γιατί?


καμια βοήθεια παιδιά?


Image and video hosting by TinyPic
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Andreasf1 (Ανδρέας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 GT 1.6 (HDi) 110

Ένταξη: 05 Δεκ 2012
Δημοσιεύσεις: 514
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Μάϊ 2015, 22:31:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μάλλον δεν είναι can bus και νομίζει πως έχεις καμμένη λάμπα..


Peugeot 2 0 7 | GT HDI |
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
thodorisls (thodoris)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 1.6 GT (2008)

Ένταξη: 01 Μάϊ 2015
Δημοσιεύσεις: 270
Τόπος: Γέρακας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Μάϊ 2015, 22:50:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Andreasf1 έγραψε:
Μάλλον δεν είναι can bus και νομίζει πως έχεις καμμένη λάμπα..


http://www.geta.gr/eshop/products/peripoiisi-autokinitou/fota-xenon-h7-i4-autokinitou-plires-kit-xenon-hid-6000k/385-16076

αυτα εδω εχω δεν ειναι με canbus?


Image and video hosting by TinyPic
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Andreasf1 (Ανδρέας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 GT 1.6 (HDi) 110

Ένταξη: 05 Δεκ 2012
Δημοσιεύσεις: 514
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Μάϊ 2015, 22:00:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι μεν λένε can bus αλλά ποιός ξέρει;; απο την στιγμη που στο κανει με το που εβαλες τα ξενον λογικά απο αυτά προέρχεται το πρόβλημα.

Μήπως έχει καεί τίποτα άλλο; τα φώτα θέσης, η μεγαλη σκάλα ή και τα φώτα στροφής αν έχεις και με το που σβηνεις την μεσαία τοτε ξυπνάει και σου βγάζει μήνυμα;;


Peugeot 2 0 7 | GT HDI |
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TeraBite (Γρηγόρης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 1.4 VTi (2008~2015)

Ένταξη: 10 Μάρ 2013
Δημοσιεύσεις: 106

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Μάϊ 2015, 23:28:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

thodorisls έγραψε:
Andreasf1 έγραψε:
Μάλλον δεν είναι can bus και νομίζει πως έχεις καμμένη λάμπα..


http://www.geta.gr/eshop/products/peripoiisi-autokinitou/fota-xenon-h7-i4-autokinitou-plires-kit-xenon-hid-6000k/385-16076

αυτα εδω εχω δεν ειναι με canbus?


Δοκίμασε χωρίς can bus, απλά ballast και θα δεις θα παίξουν μια χαρά Wink Το 207 είναι ανώμαλο αυτοκίνητο αλλά θέλουν τα μεν αλλά τα δε...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
thodorisls (thodoris)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 1.6 GT (2008)

Ένταξη: 01 Μάϊ 2015
Δημοσιεύσεις: 270
Τόπος: Γέρακας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Μάϊ 2015, 23:58:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

TeraBite έγραψε:
thodorisls έγραψε:
Andreasf1 έγραψε:
Μάλλον δεν είναι can bus και νομίζει πως έχεις καμμένη λάμπα..


http://www.geta.gr/eshop/products/peripoiisi-autokinitou/fota-xenon-h7-i4-autokinitou-plires-kit-xenon-hid-6000k/385-16076

αυτα εδω εχω δεν ειναι με canbus?


Δοκίμασε χωρίς can bus, απλά ballast και θα δεις θα παίξουν μια χαρά Wink Το 207 είναι ανώμαλο αυτοκίνητο αλλά θέλουν τα μεν αλλά τα δε...

την δεύτερα θα παραγγειλω απο ebay χωρίς canbus γιατι απο Ελλάδα δεν εχω βρεί κατι σε λογική τιμή, εσύ έχεις τι φορας?


Image and video hosting by TinyPic
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
thodorisls (thodoris)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 1.6 GT (2008)

Ένταξη: 01 Μάϊ 2015
Δημοσιεύσεις: 270
Τόπος: Γέρακας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 09 Μάϊ 2015, 00:02:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Andreasf1 έγραψε:
Ναι μεν λένε can bus αλλά ποιός ξέρει;; απο την στιγμη που στο κανει με το που εβαλες τα ξενον λογικά απο αυτά προέρχεται το πρόβλημα.

Μήπως έχει καεί τίποτα άλλο; τα φώτα θέσης, η μεγαλη σκάλα ή και τα φώτα στροφής αν έχεις και με το που σβηνεις την μεσαία τοτε ξυπνάει και σου βγάζει μήνυμα;;


οχι όλες οι υπόλοιπες λάμπες είναι εντάξει τώρα εκτός και δεν θέλει canbus εσυ ποιά έχεις βάλει?


Image and video hosting by TinyPic
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TeraBite (Γρηγόρης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 1.4 VTi (2008~2015)

Ένταξη: 10 Μάρ 2013
Δημοσιεύσεις: 106

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 09 Μάϊ 2015, 00:48:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

thodorisls έγραψε:

την δεύτερα θα παραγγειλω απο ebay χωρίς canbus γιατι απο Ελλάδα δεν εχω βρεί κατι σε λογική τιμή, εσύ έχεις τι φορας?


Εγώ φοραω απλα, όσα can bus δοκιμασία κάνανε οτι και σε σένα... Όσο για μάρκα νομίζω πρέπει να είναι 2~3 σελίδες πίσω που το λέω Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
thodorisls (thodoris)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 1.6 GT (2008)

Ένταξη: 01 Μάϊ 2015
Δημοσιεύσεις: 270
Τόπος: Γέρακας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 09 Μάϊ 2015, 01:58:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

TeraBite έγραψε:
thodorisls έγραψε:

την δεύτερα θα παραγγειλω απο ebay χωρίς canbus γιατι απο Ελλάδα δεν εχω βρεί κατι σε λογική τιμή, εσύ έχεις τι φορας?


Εγώ φοραω απλα, όσα can bus δοκιμασία κάνανε οτι και σε σένα... Όσο για μάρκα νομίζω πρέπει να είναι 2~3 σελίδες πίσω που το λέω Razz


τα opti7 σωστά? απλα βγαίνουν ενα 60 για να ρθουν,σαν ποιοτικά είναι καλύτερα απο τα κινέζικα που τα βρίσκω 20-30 ευρώ?


Image and video hosting by TinyPic
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TeraBite (Γρηγόρης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 1.4 VTi (2008~2015)

Ένταξη: 10 Μάρ 2013
Δημοσιεύσεις: 106

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 09 Μάϊ 2015, 10:46:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

thodorisls έγραψε:
τα opti7 σωστά? απλα βγαίνουν ενα 60 για να ρθουν,σαν ποιοτικά είναι καλύτερα απο τα κινέζικα που τα βρίσκω 20-30 ευρώ?


Νομίζω το απαντάς μόνος σου, δεν είναι ότι καλύτερο στην αγορά σίγουρα υπάρχουν επικά xenon (βλέπε morimoto) αλλά ειναι αρκετά ποιτικά και σταθερά και 100% καλύτερα απο κινεζιές. Παίζει να πουλήσω σε λίγο τα δικά γιατί το έδωσα το πεζακι μου. Τα έχω υποσχεθεί σε κάποιoν, αν δεν τα πάρει θα τα βάλω αγγελία στο forum.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
thodorisls (thodoris)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 1.6 GT (2008)

Ένταξη: 01 Μάϊ 2015
Δημοσιεύσεις: 270
Τόπος: Γέρακας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 09 Μάϊ 2015, 11:11:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

TeraBite έγραψε:
thodorisls έγραψε:
τα opti7 σωστά? απλα βγαίνουν ενα 60 για να ρθουν,σαν ποιοτικά είναι καλύτερα απο τα κινέζικα που τα βρίσκω 20-30 ευρώ?


Νομίζω το απαντάς μόνος σου, δεν είναι ότι καλύτερο στην αγορά σίγουρα υπάρχουν επικά xenon (βλέπε morimoto) αλλά ειναι αρκετά ποιτικά και σταθερά και 100% καλύτερα απο κινεζιές. Παίζει να πουλήσω σε λίγο τα δικά γιατί το έδωσα το πεζακι μου. Τα έχω υποσχεθεί σε κάποιoν, αν δεν τα πάρει θα τα βάλω αγγελία στο forum.


αυτα εδω σωστα? http://www.ebay.com/itm/121142204700


Image and video hosting by TinyPic
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TeraBite (Γρηγόρης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 1.4 VTi (2008~2015)

Ένταξη: 10 Μάρ 2013
Δημοσιεύσεις: 106

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 09 Μάϊ 2015, 11:28:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

thodorisls έγραψε:
TeraBite έγραψε:
thodorisls έγραψε:
τα opti7 σωστά? απλα βγαίνουν ενα 60 για να ρθουν,σαν ποιοτικά είναι καλύτερα απο τα κινέζικα που τα βρίσκω 20-30 ευρώ?


Νομίζω το απαντάς μόνος σου, δεν είναι ότι καλύτερο στην αγορά σίγουρα υπάρχουν επικά xenon (βλέπε morimoto) αλλά ειναι αρκετά ποιτικά και σταθερά και 100% καλύτερα απο κινεζιές. Παίζει να πουλήσω σε λίγο τα δικά γιατί το έδωσα το πεζακι μου. Τα έχω υποσχεθεί σε κάποιoν, αν δεν τα πάρει θα τα βάλω αγγελία στο forum.


αυτα εδω σωστα? http://www.ebay.com/itm/121142204700


Nope αυτά http://www.ebay.com/itm/OPT7-Bolt-AC-35w-2-Replacement-HID-Power-Ballasts-ONLY-Xenon-Conversion-Light-/111075491678?hash=item19dc9d7f5e&vxp=mtr τα blitz είναι λίγο για το πέος, τα bolt ειναι full metallic
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
thodorisls (thodoris)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 1.6 GT (2008)

Ένταξη: 01 Μάϊ 2015
Δημοσιεύσεις: 270
Τόπος: Γέρακας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 09 Μάϊ 2015, 11:38:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

TeraBite έγραψε:
thodorisls έγραψε:
TeraBite έγραψε:
thodorisls έγραψε:
τα opti7 σωστά? απλα βγαίνουν ενα 60 για να ρθουν,σαν ποιοτικά είναι καλύτερα απο τα κινέζικα που τα βρίσκω 20-30 ευρώ?


Νομίζω το απαντάς μόνος σου, δεν είναι ότι καλύτερο στην αγορά σίγουρα υπάρχουν επικά xenon (βλέπε morimoto) αλλά ειναι αρκετά ποιτικά και σταθερά και 100% καλύτερα απο κινεζιές. Παίζει να πουλήσω σε λίγο τα δικά γιατί το έδωσα το πεζακι μου. Τα έχω υποσχεθεί σε κάποιoν, αν δεν τα πάρει θα τα βάλω αγγελία στο forum.


αυτα εδω σωστα? http://www.ebay.com/itm/121142204700


Nope αυτά http://www.ebay.com/itm/OPT7-Bolt-AC-35w-2-Replacement-HID-Power-Ballasts-ONLY-Xenon-Conversion-Light-/111075491678?hash=item19dc9d7f5e&vxp=mtr τα blitz είναι λίγο για το πέος, τα bolt ειναι full metallic


αυτά που μου έστειλες δεν έχει λάμπες και τα σχετικά έχει μονο ballast


Image and video hosting by TinyPic


Έχει επεξεργασθεί από τον/την thodorisls στις Σαβ 09 Μάϊ 2015, 11:43:05, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TeraBite (Γρηγόρης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 1.4 VTi (2008~2015)

Ένταξη: 10 Μάρ 2013
Δημοσιεύσεις: 106

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 09 Μάϊ 2015, 11:41:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

thodorisls έγραψε:

αυτά που μου έστειλες δεν έχει λάμπες και τα σχετικά έχει μονο ballast έψαχνα για bolt να βρω γιατί είχα διαβάσει σε προηγούμενες σελίδες που το είπες αλλα δεν βρίσκω


Δεν θα τα βρεις με λάμπες, εγώ τα πήρα ξεχωριστά. Εξάλλου δεν εχουν κάτι ιδιαίτερο σε λάμπες στο πακέτο, ότι βρίσκεις και στο ebay. Για αυτό παρείγγειλα τις morimoto h7 μετά ξεχωριστά.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
thodorisls (thodoris)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 1.6 GT (2008)

Ένταξη: 01 Μάϊ 2015
Δημοσιεύσεις: 270
Τόπος: Γέρακας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 09 Μάϊ 2015, 11:49:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

TeraBite έγραψε:
thodorisls έγραψε:

αυτά που μου έστειλες δεν έχει λάμπες και τα σχετικά έχει μονο ballast έψαχνα για bolt να βρω γιατί είχα διαβάσει σε προηγούμενες σελίδες που το είπες αλλα δεν βρίσκω


Δεν θα τα βρεις με λάμπες, εγώ τα πήρα ξεχωριστά. Εξάλλου δεν εχουν κάτι ιδιαίτερο σε λάμπες στο πακέτο, ότι βρίσκεις και στο ebay. Για αυτό παρείγγειλα τις morimoto h7 μετά ξεχωριστά.


βρήκα bolt 35w αλλα βγαίνουν 93 ευρώ που θεωρώ ότι δεν αξίζει με τίποτα και αυτά που μου έστειλες εσύ χωρίς λάμπες βγαίνουν 70 ευρώ πολλά δεν είναι??
λάμπες morimoto που βρήκες?


Image and video hosting by TinyPic
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TeraBite (Γρηγόρης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 1.4 VTi (2008~2015)

Ένταξη: 10 Μάρ 2013
Δημοσιεύσεις: 106

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 09 Μάϊ 2015, 13:02:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

thodorisls έγραψε:

βρήκα bolt 35w αλλα βγαίνουν 93 ευρώ που θεωρώ ότι δεν αξίζει με τίποτα και αυτά που μου έστειλες εσύ χωρίς λάμπες βγαίνουν 70 ευρώ πολλά δεν είναι??
λάμπες morimoto που βρήκες?



Είναι τσιμπημένο αλλά δεν τα μετάνιωσα. Τις παρήγγειλα από το http://www.theretrofitsource.com/, έχει και τα kit τις morimoto, πονάνε σε τιμή αλλά είναι ποιότητας εργαστιασιακών Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
vatos (Παναγιώτης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 17 Ιούν 2017
Δημοσιεύσεις: 87

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Φεβ 2018, 15:32:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τελικά στα φανάρια του gt/rc τι βάζουμε ;

h7 ή h7r ;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 87, 88, 89  Επόμενη
Σελίδα 88 από 89

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,4738s (PHP: 71% - SQL: 29%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on