PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Xenon
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 61, 62, 63 ... 87, 88, 89  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
tomtoup207 (ΘΩΜΑΣ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207 1.4 2007

Ένταξη: 22 Μάϊ 2010
Δημοσιεύσεις: 78
Τόπος: Βεροια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Ιούν 2010, 22:27:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδια επειδη ψαχνω ξενον Η7 αλλα 6000Κ εχετε κανε site υποψιν??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
ironman02 (Giorgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 1.6T Rallye (2009)

Ένταξη: 29 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 1284
Τόπος: Λονδίνο, Αγγλία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Ιούν 2010, 22:33:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

tomtoup207 έγραψε:
Παιδια επειδη ψαχνω ξενον Η7 αλλα 6000Κ εχετε κανε site υποψιν??


http://www.xenoncar.gr/

Εδώ έχει μερικά. Κινέζικα βέβαια νομίζω είναι όλα όσα κυκλοφορούν..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
tomtoup207 (ΘΩΜΑΣ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207 1.4 2007

Ένταξη: 22 Μάϊ 2010
Δημοσιεύσεις: 78
Τόπος: Βεροια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Ιούν 2010, 22:37:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ironman02 έγραψε:
tomtoup207 έγραψε:
Παιδια επειδη ψαχνω ξενον Η7 αλλα 6000Κ εχετε κανε site υποψιν??


http://www.xenoncar.gr/

Εδώ έχει μερικά. Κινέζικα βέβαια νομίζω είναι όλα όσα κυκλοφορούν..

Ευχαριστω,το σετ που πρεπει να βρω πρεπει να εχει canbus σωστα?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
ironman02 (Giorgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 1.6T Rallye (2009)

Ένταξη: 29 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 1284
Τόπος: Λονδίνο, Αγγλία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Ιούν 2010, 22:38:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι έτσι νομίζω..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Ιούν 2010, 23:25:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ironman02 έγραψε:
android έγραψε:
ironman02 έγραψε:
Sorry παιδιά! Μάλλον τα μπέρδεψα! Very happy

Τα αμάξια που βγαίνουν με εργοστασιακά xenon έχουν λάμπες d2s ή μπορεί να έχουν και λάμπες h7 ας πούμε?


οπως ειναι λογικο εχουν λαμπα που βγαινει μονο χενον οπως η d2s
γι αυτο κ τα χενον τα δικα μας δεν θα χουν ποτε την ιδια ποιοτητα με αυτα Laughing


Τώρα το έπιασα...οκ! Ευχαριστώ Wink Πάντως επειδή έχω δεί 2 αμάξια με εργοστασιακά xenon και έχω δεί και αμάξια με κιτάκι h7 Κτλ, μπορώ να πώ ότι η ποιότητα φωτός που βγάζανε ήταν τουλάχιστον ισάξια.. Μην πώ μου φαινόταν και καλύτερη.. Very happy

edit: Με τα μη εργοστασιακά εννοώ.


βαλτα να βαρανε στον ιδιο τοιχο...στα εργοστασιακα θα δεις οτι κοβετε με μια ευθια γραμμη το τελος...στα αλλα θα δεις σκαμπανευασματα αποτωμα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ironman02 (Giorgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 1.6T Rallye (2009)

Ένταξη: 29 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 1284
Τόπος: Λονδίνο, Αγγλία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Ιούν 2010, 23:29:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

android έγραψε:
ironman02 έγραψε:
android έγραψε:
ironman02 έγραψε:
Sorry παιδιά! Μάλλον τα μπέρδεψα! Very happy

Τα αμάξια που βγαίνουν με εργοστασιακά xenon έχουν λάμπες d2s ή μπορεί να έχουν και λάμπες h7 ας πούμε?


οπως ειναι λογικο εχουν λαμπα που βγαινει μονο χενον οπως η d2s
γι αυτο κ τα χενον τα δικα μας δεν θα χουν ποτε την ιδια ποιοτητα με αυτα Laughing


Τώρα το έπιασα...οκ! Ευχαριστώ Wink Πάντως επειδή έχω δεί 2 αμάξια με εργοστασιακά xenon και έχω δεί και αμάξια με κιτάκι h7 Κτλ, μπορώ να πώ ότι η ποιότητα φωτός που βγάζανε ήταν τουλάχιστον ισάξια.. Μην πώ μου φαινόταν και καλύτερη.. Very happy

edit: Με τα μη εργοστασιακά εννοώ.


βαλτα να βαρανε στον ιδιο τοιχο...στα εργοστασιακα θα δεις οτι κοβετε με μια ευθια γραμμη το τελος...στα αλλα θα δεις σκαμπανευασματα αποτωμα


Αυτό μπορεί να συμβαίνει όντως.. Δεν το έχω προσέξει.. Να μην τυφλώνουν τους πάντες με αυτά τα σκαμπανεβάσματα είναι το θέμα.. Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
dimkeras (Δημοσθένης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

e-tuned

Ένταξη: 18 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 1515
Τόπος: Λευκάδα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 27 Ιούν 2010, 21:03:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ironman02 έγραψε:
Αυτό μπορεί να συμβαίνει όντως.. Δεν το έχω προσέξει.. Να μην τυφλώνουν τους πάντες με αυτά τα σκαμπανεβάσματα είναι το θέμα.. Smile



Ναι, πρέπει να τα έχεις ένα κλικ πιο χαμηλά από πριν..


Vroum-vroum!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Tzive (Λουκας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Citroen AX 1800cc Kit-Car + 207rallye

Ένταξη: 10 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 647
Τόπος: on tracks

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Ιούν 2010, 09:37:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μόλις τοποθέτησα και εγώ στο 207 rallye μου XENON απλά. ούτε με canbus ούτε H7R, ούτε τίποτα. δουλεύουν τέλεια δεν στραβώνουν τους απέναντι και η διαφορά είναι τρομακτική. αυτα απο μένα


Citroen AX 1,800cc
Fastest production car @ kartodromo 52.506

Megara Curcuit 1.07.642 και εχει ακομα ΠΟΛΥ!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
ironman02 (Giorgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 1.6T Rallye (2009)

Ένταξη: 29 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 1284
Τόπος: Λονδίνο, Αγγλία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 30 Ιούν 2010, 19:12:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tzive έγραψε:
Μόλις τοποθέτησα και εγώ στο 207 rallye μου XENON απλά. ούτε με canbus ούτε H7R, ούτε τίποτα. δουλεύουν τέλεια δεν στραβώνουν τους απέναντι και η διαφορά είναι τρομακτική. αυτα απο μένα


Είσαι σίγουρος οτι δεν στραβώνουν τους απέναντι? Γιατί ίσως να μην ανάβουν φώτα και βρίζουν απλά... Very happy Τι έβαλες 6000k? Εγώ σκέφτομαι για 4300k γιατί νομίζω θα μπλεδίζουν αρκετά τα 6000k..

Και τι κιτάκι έβαλες αν επιτρέπεται?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Tzive (Λουκας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Citroen AX 1800cc Kit-Car + 207rallye

Ένταξη: 10 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 647
Τόπος: on tracks

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Ιούλ 2010, 19:02:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ένα κινέζικο. κοίτα κάνουν μια διασπορά λίγο μυστήρια... αλλά εγώ που έκατσα απέναντι δεν είναι και τόσο ενοχλητικό...

έχω μια ερώτηση. άλλαξα και τα "θέσης" με led ψειράκια και έχω την εντύπωση όταν σβήνω το άμαξι και φεύγω οτι δεν τα σβήνει το άμαξι μόνο του. σαν να τα κρατάει 2-3 λεπτά αναμένα. επίσης παρατήρησα οτι όταν το ξεκλειδώσεις αυτά ανάβουν μόνα τους. είναι φυσιολογικό ?


Citroen AX 1,800cc
Fastest production car @ kartodromo 52.506

Megara Curcuit 1.07.642 και εχει ακομα ΠΟΛΥ!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
ironman02 (Giorgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 1.6T Rallye (2009)

Ένταξη: 29 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 1284
Τόπος: Λονδίνο, Αγγλία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Ιούλ 2010, 22:48:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έχω μια απορία για τις xenon λάμπες. Αφού είναι μακρύτερη η λάμπα xenon από τις αλογόνου, δεν επηρεάζει αυτό τη δέσμη που βγαίνει αν την βάλεις σε ένα φανάρι για λάμπες αλογόνου όπως τα δικά μας? Μήπως χτυπάει εκεί που δεν πρέπει..?

edit: Επίσης βρήκα αυτό.

http://www.lighting.philips.com.hk/v2/automotive/productrange.jsp?id=1012984#0

Μάλλον έχει original philips xenon kit τελικά, απλά ίσως είναι στην ασιατική αγορά μόνο αφού δεν επιτρέπονται στην ευρώπη..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 03 Ιούλ 2010, 01:24:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tzive έγραψε:
ένα κινέζικο. κοίτα κάνουν μια διασπορά λίγο μυστήρια... αλλά εγώ που έκατσα απέναντι δεν είναι και τόσο ενοχλητικό...

έχω μια ερώτηση. άλλαξα και τα "θέσης" με led ψειράκια και έχω την εντύπωση όταν σβήνω το άμαξι και φεύγω οτι δεν τα σβήνει το άμαξι μόνο του. σαν να τα κρατάει 2-3 λεπτά αναμένα. επίσης παρατήρησα οτι όταν το ξεκλειδώσεις αυτά ανάβουν μόνα τους. είναι φυσιολογικό ?


ναι ειναι παντα μονιμα κερακια αναμενα οταν ανοιξεις το αμαξι κ μεχρι να το κλειδωσεις κ να μεινει 2-3 λεπτα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 03 Ιούλ 2010, 01:26:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ironman02 έγραψε:
Έχω μια απορία για τις xenon λάμπες. Αφού είναι μακρύτερη η λάμπα xenon από τις αλογόνου, δεν επηρεάζει αυτό τη δέσμη που βγαίνει αν την βάλεις σε ένα φανάρι για λάμπες αλογόνου όπως τα δικά μας? Μήπως χτυπάει εκεί που δεν πρέπει..?

edit: Επίσης βρήκα αυτό.

http://www.lighting.philips.com.hk/v2/automotive/productrange.jsp?id=1012984#0

Μάλλον έχει original philips xenon kit τελικά, απλά ίσως είναι στην ασιατική αγορά μόνο αφού δεν επιτρέπονται στην ευρώπη..


δεν υπαρχη κανονικο χενον μαμα που να περνει Η7
οποτε για αλογονου ειναι...τωρα καλη δεσμη δεν παιζει να χεις...γιατι ειναι πατεντα....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Tzive (Λουκας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Citroen AX 1800cc Kit-Car + 207rallye

Ένταξη: 10 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 647
Τόπος: on tracks

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Ιούλ 2010, 13:39:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ironman02 έγραψε:
Αφού είναι μακρύτερη η λάμπα xenon από τις αλογόνου, δεν επηρεάζει αυτό τη δέσμη που βγαίνει αν την βάλεις σε ένα φανάρι για λάμπες αλογόνου όπως τα δικά μας?
νομιζώ υπάρχουν λάμπες H7c που είναι πιο κόντες Wink


Citroen AX 1,800cc
Fastest production car @ kartodromo 52.506

Megara Curcuit 1.07.642 και εχει ακομα ΠΟΛΥ!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
dimkeras (Δημοσθένης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

e-tuned

Ένταξη: 18 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 1515
Τόπος: Λευκάδα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 06 Ιούλ 2010, 01:49:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tzive έγραψε:
ironman02 έγραψε:
Αφού είναι μακρύτερη η λάμπα xenon από τις αλογόνου, δεν επηρεάζει αυτό τη δέσμη που βγαίνει αν την βάλεις σε ένα φανάρι για λάμπες αλογόνου όπως τα δικά μας?
νομιζώ υπάρχουν λάμπες H7c που είναι πιο κόντες Wink



Είναι πιο κοντές σε συνολικό μήκος αλλά η φούσκα του αερίου βρίσκεται στην ίδια απόσταση από τη βάση όπωςκαι στις κανονικές Η7.

Αν βάλεις δίπλα - δίπλα μια xenon και μια αλογόνου θα καταλάβεις πόση ομοιότητα (ή όχι) έχουν στο σημείο που φωτοβολεί.

Αυτό που διαφέρει είναι η σχεδίαση του κατόπτρου για την κάθε λάμπα.


Vroum-vroum!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
106PYRGOS (VASILIS)
Μέλος
Μέλος


peugeot 106 1.6 (16v)rallye(2001)

Ένταξη: 07 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 198
Τόπος: ΠΥΡΓΟΣ-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Ιούλ 2010, 13:39:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εβαλα κ εγω πριν λιγο καιρο xenon h1 6000k κορεατικα ειναι,αλλαξα κ τα φαναρια με angel eyes,ειναι σιγουρα καλυτερα απο τα εργοστασιακα του 106,απλα η δεσμη φωτος ειναι καπως περιεργη δεν ειναι ομοιομορφη οπως πριν,βασικα περιμενα πολυ μεγαλυτερη διαφορα να δω αλλα το τελικο αποτελεσμα μου φαινεται καπως μετριο απο αυτα που ακουγα για xenon και angel μαζι.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
ironman02 (Giorgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 1.6T Rallye (2009)

Ένταξη: 29 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 1284
Τόπος: Λονδίνο, Αγγλία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Ιούλ 2010, 23:33:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μια ερώτηση Smile:

Αν το αμάξι έχει λάμπες αλογόνου για παράδειγμα 55w, πρέπει και οι xenon λάμπες να είναι 55w? Ή μπορεί να είναι και 35w? Και το αντίστροφο αν έχει 35w μπορεί να είναι οι xenon 55w? Παίζει κάποιον ιδιαίτερο ρόλο με θερμοκρασίες, φωτεινότητα κτλ?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
giannis27 (Σερραίος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rc !!

Ένταξη: 18 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 1033
Τόπος: serres

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Ιούλ 2010, 02:25:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οι αλογόνου είναι 55βαττ οι νόμιμες τουλάχιστον!
υπάρχουν κ αλογόνου 80βαττ 100βαττ αλλά επειδή τραβάνε πολύ περισσότερο ρεύμα ζεσταίνουν πολύ περισσότερο την καλωδίωση κ υπάρχει μια μεγάλη πιθανότητα να σου κάψουν την καλωδίωση λόγο τις μεγάλης θερμότητας.
τα νορμάλ ξένον είναι 35βαττ!είτε είναι μαμά είτε είναι άφτερμάρκετ .
υπάρχουν κ κιτάκια ξένον με 55βαττ αυτά βγάζουν περισσότερο φως αλλά βγάζουν κ πολύ μεγαλύτερη θερμότητα μέσα στο φανάρι κ υπάρχει ο κίνδυνος να σου θολώσει το κρύσταλλο,να καταστραφεί το νίκελ εσωτερικό ή κ τα δύο από την μεγάλη θερμοκρασία που θα υπάρχει μέσα στο φανάρι.


στην ερώτηση σου!το αμάξι που δεν έχει ξένον φοράει λάμπες αλογόνου 55βατ ,αν εσύ θέλεις να βάλεις ξένον θα πάρεις ένα κιτάκι H7 35βατ can-bus !


those who can Do
those who can't teach or that they think..............
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
ironman02 (Giorgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 1.6T Rallye (2009)

Ένταξη: 29 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 1284
Τόπος: Λονδίνο, Αγγλία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Ιούλ 2010, 08:49:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Thanks για την αναλυτική απάντηση! Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
dimkeras (Δημοσθένης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

e-tuned

Ένταξη: 18 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 1515
Τόπος: Λευκάδα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Ιούλ 2010, 00:59:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

giannis27 έγραψε:
στην ερώτηση σου!το αμάξι που δεν έχει ξένον φοράει λάμπες αλογόνου 55βατ ,αν εσύ θέλεις να βάλεις ξένον θα πάρεις ένα κιτάκι H7 35βατ can-bus !



Μια διευκρίνιση :
Φανάρια Rallye (κάτοπτρο) => Η7r
Φανάρια GT/RC (προτζέκτορας) => Η7


Vroum-vroum!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 61, 62, 63 ... 87, 88, 89  Επόμενη
Σελίδα 62 από 89

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3896s (PHP: 81% - SQL: 19%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on