PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Σωληνάκια & Υγρά Φρένων
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φρένα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Οκτ 2002, 18:17:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Nik βιάζεσαι ! ! ! !
Κάτσε ρε παιδάκι μου να στρώσουν λίγο τα τακάκια...
Κάτσε να ζεσταθούν τα σωληνάκια...

Φυσιολογικά πρέπει, αν κατανοώ καλά τα υδραυλικά φρένα, να πατάς περισσότερο τώρα για να πιάσουν καλά τα φρένα ή κάνω λάθος ?????

Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Nikel 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 1054
Τόπος: Πειραιάς-Κερατσίνι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Οκτ 2002, 18:23:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νικολα μου αυτο που παρατηρησα ειναι πωε η διαδρομη του φρενου εχει μειωθει αισθητα (μαλλον λογο καινουργιων τακακιων) και ναι θελει να βαλω λιγη περισσοτερη δυναμη στο ποδι-φρενο για να πιασουν καλα. Γιατι αραγε Question Question Question



A CC & a Strong Hair-Gel Are 2 Things That Go Together
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
theflame 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 475
Τόπος: Αθήνα - Αμπελόκηποι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Οκτ 2002, 20:32:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vini έγραψε:
Φυσιολογικά πρέπει, αν κατανοώ καλά τα υδραυλικά φρένα, να πατάς περισσότερο τώρα για να πιάσουν καλά τα φρένα ή κάνω λάθος ?????

Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question


Ρε παιδιά, αν κατάλαβα καλά τώρα θα πρέπει να πατάς λιγότερο φρένο γιατί δεν θα χαραμίζετε πίεση στο να φουσκώσουν τα σωληνάκια. Η μεταφορά της πίεσης από το πόδι θα είναι αμεσότερη στα τακάκια και όχι με άσχετα μπαλονιάσματα που την μειώνουν.
Τώρα βέβαια υποθέτω ότι για να καταλάβει κανείς το κέρδος σε μία μετατροπή πρέπει να κάνει ακριβώς αυτό: ΜΙΑ μετατροπή. Στη περίπτωσή σου Nikel έκανες 2 μετατροπές ταυτόχρονα. Άντε τώρα να καταλάβεις αν τα σωληνάκια δεν αποδίδουν ή αν τα τακάκια είναι μάπα! (Αν κατάλαβα καλά και τα τακάκια πρώτη φορά τα βάζεις, αν όχι πάσο! Embarassed )
Πάντως από τα διάφορα που έχω ακούσει ή διαβάσει τα σωληνάκια βοηθούν αλλά μάλλον θα το καταλάβεις με έντονη χρήση των φρένων και όχι απλά κινούμενος στη πόλη.
Για το θέμα της εξαέρωσης εκείνο που θυμάμαι όταν είχα αλλάξει μαρκούτσια στο 104 (όχι δεν του είχα βάλει αεροπορικού τύπου Shocked ) είναι ότι θέλει μερικά χιλιόμετρα και ξαναπάς για μία δεύτερη γρήγορη εξαέρωση. Τώρα αν για αυτό έφταιγε το παλαιό του 104 (ή του μηχανικού!) δεν ξέρω Cool



206 reasons to live...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
theflame 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 475
Τόπος: Αθήνα - Αμπελόκηποι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Οκτ 2002, 20:38:59    Θέμα δημοσίευσης: Re: ΥΓΡΑ ΦΡΕΝΩΝ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vini έγραψε:
Ady έγραψε:


Τα σημεία βρασμού των υγρών φρένων είναι:

DOT3 ΞΗΡΟ 205 C ΥΓΡΟ 140 C
DOT4 ΞΗΡΟ 230 C ΥΓΡΟ 155 C
DOT5 ΞΗΡΟ 260 C ΥΓΡΟ 180 C
DOT5.1 ΞΗΡΟ 270 C ΥΓΡΟ 190 C

To ξηρό σημείο βρασμού είναι όταν το σύστημα δεν περιέχει καθόλου νερό, ενώ το υγρό είναι όταν περιέχει 3% νερό.


Λοιπόν αγόρασα ένα μπουκαλάκι υγρό φρένων της BOSCH για να υπάρχει γενικά. (στην ξεφτίλα τιμή των 2.9euro)

Είναι DOT4. Και λέει τις θερμοκρασίες:
265 C / 165 C
Φαντάζομαι ότι θα είναι το ξηρό σημείο βρασμού .... και το υγρό σημείο βρασμού....

Αν κρίνω από τις τιμές που δίνει ο Ady μάλλον είναι καλών προδιαγραφών.
Wink

Αν κατάλαβα καλά ο Ady πρέπει να αναφέρει τις τιμές που θεωρούνται ως ελάχιστες για να χαρακτηριστεί ένα υγρό ως DOT κάτι.

Ady μία διευκρίνηση;



206 reasons to live...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Slash (Ντάνης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (2001)

Ένταξη: 25 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 541
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Οκτ 2002, 20:50:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κι εγώ συμφωνώ με τον προλαλήσαντα. Με τα νέα σωληνάκια προφανώς, ελλείψει απωλειών, να έχεις και μικρότερη απόσταση στο φρένο σου, και αμεσότερη πέδηση και σαφώς καλύτερη συμπεριφορά στο δρόμο. Τι να πώ; Δεν ξέρω κιόλας. Μπορεί να φταίνε τα νέα τακάκια. Αλλά και πάλι νέα τακάκια->γρηγορότερη και καλύτερη πέδηση. Θα φανεί με τις μέρες.



I live my life a 1/4 mile at a time...for those 10 seconds or less...I'm free
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Οκτ 2002, 23:30:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vini έγραψε:
Nik βιάζεσαι ! ! ! !
Κάτσε ρε παιδάκι μου να στρώσουν λίγο τα τακάκια...
Κάτσε να ζεσταθούν τα σωληνάκια...

Φυσιολογικά πρέπει, αν κατανοώ καλά τα υδραυλικά φρένα, να πατάς περισσότερο τώρα για να πιάσουν καλά τα φρένα ή κάνω λάθος ?????

Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question


να ζεσταθουν τα σωληνακια;
αυτα δεν ειναι τα super σωληνακια που δεν ζεστενονται;;;;

δεν "κοροιδευω" την αγορα του φιλου nikel απλα σχολιαζω τη φραση "να ζεσταθουν" αφου υποτιθεται πως δεν αντιμετωπιζουν προβληματα ζεστης/διαστολης/συστολης/κ.λ.π.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Rally (Γιάννης)
Μέλος
Μέλος


106 RALLYE 16v

Ένταξη: 15 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 138
Τόπος: Καλλιθεα-Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Οκτ 2002, 08:19:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

φιλε νικελ περιμενε οπως σου ειπα και χτες.τακακια φρενακια και υγρα αλλαγη σε μια μερα. θα συνιθισεις και θα καταλαβεις την διαφορα σε λιγο.απλα να πω οτι σε τα σωληνακια εκτος απο την αισθηση βελτιωνει και το φρεναρισμα και μαλιστα στο τεστ του drive για το 1300 rallye η διαφορα με ή χωρις τακακια πλησισαζε τα 3 μετρα Exclamation Exclamation Exclamation


SPEED AND TURN!!!

DO YOU SPEAK RALLYE???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ady (Αδριανός)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2001)

Ένταξη: 03 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 1468
Τόπος: Αθήνα - Ν. Ερυθραία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Οκτ 2002, 09:22:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Nikel έγραψε:
Νικολα μου αυτο που παρατηρησα ειναι πωε η διαδρομη του φρενου εχει μειωθει αισθητα (μαλλον λογο καινουργιων τακακιων) και ναι θελει να βαλω λιγη περισσοτερη δυναμη στο ποδι-φρενο για να πιασουν καλα. Γιατι αραγε Question Question Question


Εμένα πάντως μου μυρίζεται κακή εξαέρωση, δηλ. υπάρχει αέρας στο σύστημα φρένων.


Τσαφ...τσουφ...τσαφ...τσουφ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Οκτ 2002, 00:22:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όπου νά 'ναι θα σκάσει μύτη ο Νικέλιος και θα μας πει ότι σήμερα είναι καλύτερη η αίσθηση, και αύριο θα μας πει ότι τα φρένα είναι μια χαρά, μεθαύριο ότι είναι καλύτερα από πριν και παραμεθαύριο ότι είναι καταπληκτικά! Wink
Τα τακάκια που θέλουν στρώσιμο είναι και τίποτα άλλο. Αφού δεν τσαρουχώνει το πεντάλ, αλλά αντιθέτως έχει μικρύνει η διαδρομή, σημαίνει πώς καί τα υγρά καί τα σωληνάκια δουλεύουν άψογα!


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Nikel 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 1054
Τόπος: Πειραιάς-Κερατσίνι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Οκτ 2002, 00:37:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Miltellas έγραψε:
Όπου νά 'ναι θα σκάσει μύτη ο Νικέλιος και θα μας πει ότι σήμερα είναι καλύτερη η αίσθηση, και αύριο θα μας πει ότι τα φρένα είναι μια χαρά, μεθαύριο ότι είναι καλύτερα από πριν και παραμεθαύριο ότι είναι καταπληκτικά! Wink
Τα τακάκια που θέλουν στρώσιμο είναι και τίποτα άλλο. Αφού δεν τσαρουχώνει το πεντάλ, αλλά αντιθέτως έχει μικρύνει η διαδρομή, σημαίνει πώς καί τα υγρά καί τα σωληνάκια δουλεύουν άψογα!


Και ναι λοιπον κυριες και κυριοι ο guru του 206club της Θεσσαλονικης εχει δικιο. Σημερα που καβαλησα το αυτοκινητο (βραδυ) και μετα απο 110 χιλιομετρα με τα σωληνακια και τα νεα τακακια το φρενο μου φανηκε αισθητα βελτιωμενο σε αισθηση και αμμεσοτητα. Παντως για ψυχολογικους λογους την επομενη εβδομαδα που θα μπουν επανω νεα αμορτισερ θα κανω και μια 2η εξαερωση στα φρενα ετσι για το γα**το.



A CC & a Strong Hair-Gel Are 2 Things That Go Together
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Tomcat (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1400 QS (V8) 55,927 kW+

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 1188
Τόπος: Αθήνα-Καλλιθέα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Οκτ 2002, 06:05:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

To πα εγώ οτι παει να φτιάξει ενα τέρας της ασφάλτου!!!Ωστε αμορτισερ την άλλη βδομαδα εεε !Τελικά δεν έβαλες ferodo racing?Ξέρει κανείς μήπως τι τακάκια χρησιμοποιεί η αντιπροσωπία στα 206.Επέστρεψε το μωρό από κρήτη και το πάω την παρασκευή για το ετήσιο και μάλλον θα μου αλλάξουν τακάκια.Σκεφτομαι να τους ζητήσω να μην το κάνουν και να πάω να βάλω τα Ferodo (μήπως πρόσεξες nikel πόσο είχαν τα ferodo στην otomoto?)

P.s με τους καθρέπτες τελικά τι θα γίνει ???????
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Nikel 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 1054
Τόπος: Πειραιάς-Κερατσίνι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Οκτ 2002, 11:02:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

206Tomcat έγραψε:
To πα εγώ οτι παει να φτιάξει ενα τέρας της ασφάλτου!!!Ωστε αμορτισερ την άλλη βδομαδα εεε !Τελικά δεν έβαλες ferodo racing?Ξέρει κανείς μήπως τι τακάκια χρησιμοποιεί η αντιπροσωπία στα 206.Επέστρεψε το μωρό από κρήτη και το πάω την παρασκευή για το ετήσιο και μάλλον θα μου αλλάξουν τακάκια.Σκεφτομαι να τους ζητήσω να μην το κάνουν και να πάω να βάλω τα Ferodo (μήπως πρόσεξες nikel πόσο είχαν τα ferodo στην otomoto?)


Φιλε Τομκατ οχι δεν εβαλα Ferodo αλλα EBC τα Greenstuff. Ο λογος που δεν εβαλα τα Ferodo ειναι η τιμη τους=45 χιλιαρικα. Ε οχι και 45 χιλιαρικα μονο για τα μπροστα

Παντως το ΟΤΤΟΜΟΤΟ ειχε ενα ζευγαρι Ferodo για 206. Αν θυμαμαι καλα ηταν τα DS300-0



A CC & a Strong Hair-Gel Are 2 Things That Go Together
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Οκτ 2002, 13:23:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Exει κανείς το τηλ του Louis στην Κηφισίας ή κάποιο άλλο κατάστημα εκεί κοντά;

Είναι επείγον....



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Οκτ 2002, 13:29:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Nikel έγραψε:
Μιας και μιλαμε για υγρα φρενων και με την ευκαιρεια της τοποθετησης σωληνων υψηλης πιεσης στο αυτοκινητο μου απο εβδομαδα να προτεινω και ενα πολυ καλο Dot 5 υγρο..ταρα τα τζουμ ταρα τα τζουμ...και το ονομα αυτου Motul (σας θυμιζει τιποτα ) RBF 600


Μετά από τηλεφώνημα στην Lubrinet, υπάρχει το MOTUL RBF 600 και υπάρχει και MOTUL DOT 5,1.

Σήμερα θα τους ρωτήσω από κοντά για σχετικές λεπτομέρειες όπως επίσης μπας και κάνουν έκπτωση για το Club



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Οκτ 2002, 13:41:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
Exει κανείς το τηλ του Louis στην Κηφισίας ή κάποιο άλλο κατάστημα εκεί κοντά;

Είναι επείγον....



www.autosport.gr
είναι δίπλα στο Louis.... Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
pugsang (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 26 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1292
Τόπος: Ραφήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Οκτ 2002, 13:42:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

LOUIS AUTOTUNING
145 KIFISSIAS AVENUE, MAROUSSI, ATHENS 15124
Tel: (+3010) 8055612 - 0108064644
Fax: (+3010) 8064147
E-mail: dlouis@ath.forthnet.gr
Web: www.louis.com.gr
Contact: LOUIS DIMITRIOS


pedal to the metal
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Οκτ 2002, 14:10:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδιά ευχαριστώ πάρα πολύ!

Γ@Μ@ την ατυχία μου...

ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΤΟΙΜΟΠΑΡΑΔΩΤΑ!!!!

ΟΥΤΕ Η ΟΤΟΜΟΤΟ!

@#@!%#^$%^*%$%^#%


Αμα ξέρει κανείς κάτι γιατί είναι επείγον!

Και για να εξηγήσω

Με το ατύχημα έσπασε ένα σωληνάκι φρένων και η Peugeot δεν έχει διαθέσημο!!!!!

Ψάχνω να βρώ ακόμα και υψηλής πίεσης για να πάρω το αυτοκίνητο την Παρασκευή! Αλλιώς @#$@#%@%@^%@$



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Οκτ 2002, 14:23:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
Παιδιά ευχαριστώ πάρα πολύ!

Γ@Μ@ την ατυχία μου...

ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΤΟΙΜΟΠΑΡΑΔΩΤΑ!!!!

ΟΥΤΕ Η ΟΤΟΜΟΤΟ!

@#@!%#^$%^*%$%^#%


Αμα ξέρει κανείς κάτι γιατί είναι επείγον!

Και για να εξηγήσω

Με το ατύχημα έσπασε ένα σωληνάκι φρένων και η Peugeot δεν έχει διαθέσημο!!!!!

Ψάχνω να βρώ ακόμα και υψηλής πίεσης για να πάρω το αυτοκίνητο την Παρασκευή! Αλλιώς @#$@#%@%@^%@$



Γιατί δεν παίρνεις τηλέφωνο τα ανταλλακτικά που βρήκε ο ady στα Μελίσια?

Επίσης σωληνάκια έφερνε και ο τύπος στην Μεταμόρφωση που είχαμε παει μαζί για τα εγκεφαλικά ... (ΤS motorsport τηλ. 010-2856850)

Επίσης σωληνάκια έχει και η Terra Sport στην Λυκόβρυση....τηλέφωνο έχει στο topic με τα turbo....

Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Οκτ 2002, 14:26:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Yπάρχει και αυτό:

http://www.antallaktika.gr/


Wink Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Οκτ 2002, 14:27:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εδώ χρειάζεται να το πω το ΜΠΡΑΒΟ!!

Απευθύνομαι στην ΟΤΟΜΟΤΟ που προσφαίρθηκε να βοηθήσει και θα φέρει τα σωληνάκια σε 2 ώρες μάλλον από κάποια αποθήκη.

Το μόνο πρόβλημα είναι η μεταφορά μου εκεί αλλά θα την λύσω αφού κάθονται μέχρι τις 9:00 το βράδυ!!!

Και πάλι μπράβο και ευχαριστώ.

Αυτό σημαίνει ότι θα φοράω τα ίδια σωληνάκια με τον Nikel

Vini και αυτούς στα Μελίσσια πήρα τηλ. και δεν έιχαν ούτε απλά.

Για τον τύπο στην Μεταμόρφωση δεν θέλω ούτε να τον πάρω τηλ.. Rolling eyes

Ευχαριστώ όλους!



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φρένα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
Σελίδα 3 από 10

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2345s (PHP: 91% - SQL: 9%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on