PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Για τους κομπιουτεράκηδες!
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 75, 76, 77  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Ιούν 2014, 13:13:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κοιτάω για έγχρωμο laser οικιακής χρήσης (και άρα μικρό σε μέγεθος).

Οι εκτυπώσεις θα είναι κατά 80% κείμενο με κάποια σχέδια έγχρωμα και το υπόλοιπο 20% άντε καμιά φωτογραφία χωρίς απαιτήσεις σε ποιότητα.

Σχεδόν κατέληξα στον Samsung CLP-365 που έρχεται στα 120e. Οκ, ήθελα να έχει και wifi αλλά το κόστος ανεβαίνει απότομα χωρίς λόγο.
Ο HP 1025 σε reviews που διάβασα δε μου άφησε καλές εντυπώσεις και γενικά δεν θα επέλεγα ξανά HP...

Γνώμες?

Ευχαριστώ Wink


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Ιούν 2014, 13:25:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

wifi και πάλι wifi Rolling eyes

και να υποστηρίζει και εκτύπωση από το κινητό!



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Ιούν 2014, 20:04:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όπως είπε και ο Σταύρος... cloud-printing!! Απροβλημάτιστα πράματα... Ούτε drivers, ούτε τίποτα. Και τυπώνεις από οτιδήποτε έχει σύνδεση στο ίντερνετ.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Ιούν 2014, 21:08:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ok αλλα δε σηκωνει το budget καποιον με wifi (εκτος του hp1025nw που ειναι ο ορισμος της αποτυχιας).


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Ιούν 2014, 23:15:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Περίμενε 1 μήνα και κάνε το να σηκώνει!

Η δανείσου λεφτά, ή κάνε το με δόσεις!

Επειδή είναι κάτι που θα σου μείνει, πλήρωσε το τώρα στην αρχή και θα με θυμηθείς μετά Wink



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Ιούν 2014, 09:18:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τον χρειαζομαι... χθες!

Τελοσπαντων, πες οτι κοιταω για καποιον με wifi, τοτε παω για τον samsung 410w που κοστιζει 170Ε.

Μιλάμε δηλαδή για τον ιδιο εκτυπωτή με πριν (samsung 365 στα 120) που εκτός από usb διαθετει και wifi + lan.


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Ιούν 2014, 10:16:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Α γειά σου!



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
marios_207_GT (Μάριος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 GT STOCK

Ένταξη: 03 Ιούλ 2011
Δημοσιεύσεις: 788
Τόπος: Περιστέρι, Αττική

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 13 Ιούλ 2014, 18:13:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θελω να κάνω φορματ στο λαπτοπ μου (turbo-x) και εχει πανω τα windows 7 home premium σε Ελληνικα, απο το Πλαισιο δεν μου ειχαν δωσει cd με τα windows, υπαρχει καπου να τα κατεβασω και να περασω το κωδικο εφοσον εχω το αυτοκολλητο? Τα βρηκα σε Αγγλικα, γινεται αν τα βαλω να τα ξανα κανω Ελληνικα?


Μάριος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TopGear (Χρήστος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 8V (2000) no more

Ένταξη: 03 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 993
Τόπος: Pole Position

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 13 Ιούλ 2014, 18:49:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

marios_207_GT έγραψε:
Θελω να κάνω φορματ στο λαπτοπ μου (turbo-x) και εχει πανω τα windows 7 home premium σε Ελληνικα, απο το Πλαισιο δεν μου ειχαν δωσει cd με τα windows, υπαρχει καπου να τα κατεβασω και να περασω το κωδικο εφοσον εχω το αυτοκολλητο? Τα βρηκα σε Αγγλικα, γινεται αν τα βαλω να τα ξανα κανω Ελληνικα?


-Δες αν έχει κανά partition που είναι περασμένα μέσα και διάβασε το φύλλο οδηγιών για το πώς να το κάνεις αυτό.

-μπορείς να βρεις από torrent Ελληνικά windows

-δε μπορώ να στο πω με σιγουριά 100% ότι το key θα πιάσει σε Αγγλικά (νομίζω ωστόσο ότι θα σου δουλέψει), αλλά αν πετύχει, υπάρχουν language packs που μπορείς να καταφέρεις να τα γυρίσεις τα windows σε Ελληνικά.

-γιατί να θες να τα κάνεις Ελληνικά; Razz


My main problem with the Porsche 992 Turbo S is that I cannot afford it.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
marios_207_GT (Μάριος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 GT STOCK

Ένταξη: 03 Ιούλ 2011
Δημοσιεύσεις: 788
Τόπος: Περιστέρι, Αττική

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 13 Ιούλ 2014, 19:41:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

TopGear έγραψε:
marios_207_GT έγραψε:
Θελω να κάνω φορματ στο λαπτοπ μου (turbo-x) και εχει πανω τα windows 7 home premium σε Ελληνικα, απο το Πλαισιο δεν μου ειχαν δωσει cd με τα windows, υπαρχει καπου να τα κατεβασω και να περασω το κωδικο εφοσον εχω το αυτοκολλητο? Τα βρηκα σε Αγγλικα, γινεται αν τα βαλω να τα ξανα κανω Ελληνικα?


-Δες αν έχει κανά partition που είναι περασμένα μέσα και διάβασε το φύλλο οδηγιών για το πώς να το κάνεις αυτό.

-μπορείς να βρεις από torrent Ελληνικά windows

-δε μπορώ να στο πω με σιγουριά 100% ότι το key θα πιάσει σε Αγγλικά (νομίζω ωστόσο ότι θα σου δουλέψει), αλλά αν πετύχει, υπάρχουν language packs που μπορείς να καταφέρεις να τα γυρίσεις τα windows σε Ελληνικά.

-γιατί να θες να τα κάνεις Ελληνικά; Razz


-partition δεν εχει
-torrent δεν βρηκα αν εχεις κατι κατα νου στειλε μου pm
-η τελευταια λυση που εχω σκεφτει κι εγω ειναι η αλλαγη γλωσσας
-Θελω να εχω Ελληνικα γιατι και τωρα και παντα ολα μου τα pc ηταν με windows στα Ελληνικα και μετα απο τοσα χρονια θα μου φανει παραξενο να μπω σε Αγγλικο περιβαλλον.


Μάριος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TopGear (Χρήστος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 8V (2000) no more

Ένταξη: 03 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 993
Τόπος: Pole Position

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 13 Ιούλ 2014, 20:04:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

marios_207_GT έγραψε:
TopGear έγραψε:
marios_207_GT έγραψε:
Θελω να κάνω φορματ στο λαπτοπ μου (turbo-x) και εχει πανω τα windows 7 home premium σε Ελληνικα, απο το Πλαισιο δεν μου ειχαν δωσει cd με τα windows, υπαρχει καπου να τα κατεβασω και να περασω το κωδικο εφοσον εχω το αυτοκολλητο? Τα βρηκα σε Αγγλικα, γινεται αν τα βαλω να τα ξανα κανω Ελληνικα?


-Δες αν έχει κανά partition που είναι περασμένα μέσα και διάβασε το φύλλο οδηγιών για το πώς να το κάνεις αυτό.

-μπορείς να βρεις από torrent Ελληνικά windows

-δε μπορώ να στο πω με σιγουριά 100% ότι το key θα πιάσει σε Αγγλικά (νομίζω ωστόσο ότι θα σου δουλέψει), αλλά αν πετύχει, υπάρχουν language packs που μπορείς να καταφέρεις να τα γυρίσεις τα windows σε Ελληνικά.

-γιατί να θες να τα κάνεις Ελληνικά; Razz


-partition δεν εχει
-torrent δεν βρηκα αν εχεις κατι κατα νου στειλε μου pm
-η τελευταια λυση που εχω σκεφτει κι εγω ειναι η αλλαγη γλωσσας
-Θελω να εχω Ελληνικα γιατι και τωρα και παντα ολα μου τα pc ηταν με windows στα Ελληνικα και μετα απο τοσα χρονια θα μου φανει παραξενο να μπω σε Αγγλικο περιβαλλον.


-οκ
-έψαξα, ήμουν σίγουρος ότι υπήρχαν πολλά Ελληνικά, αλλά κυρίως είναι τα Ultimate. Βρήκα όμως 32 bit (https://torrentz.eu/fc8b27f3c08c6b5f749f073190de02a125310e46) και 64 bit (https://torrentz-proxy.com/9548f0197eb406ff1fb0dcf6474e8f0de4a862cb). Δε δοκίμασα παρόλα αυτά αν δουλεύουν τα links. Razz
-μάλλον σε κάτι τέτοιο θα πας
-οκ, αν και πιο εύκολα ίσως βρίσκεις λύσεις ψάχνοντας στο google αν υπάρχει κανά θέμα με τα windows


My main problem with the Porsche 992 Turbo S is that I cannot afford it.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 13 Ιούλ 2014, 21:21:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γλώσσες αλλάζεις για πλάκα, δεν είναι πρόβλημα. Στα αγγλικά συγκεκριμένα, το αφήνεις να κατεβάσει το ελληνικό language pack μετά την εγκατάσταση και στο μετατρέπει πλήρως (μόνο το "welcome" στην εκκίνηση παραμένει ως έχει).


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Ιούλ 2014, 07:27:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

marios_207_GT έγραψε:
Θελω να κάνω φορματ στο λαπτοπ μου (turbo-x) και εχει πανω τα windows 7 home premium σε Ελληνικα, απο το Πλαισιο δεν μου ειχαν δωσει cd με τα windows, υπαρχει καπου να τα κατεβασω και να περασω το κωδικο εφοσον εχω το αυτοκολλητο? Τα βρηκα σε Αγγλικα, γινεται αν τα βαλω να τα ξανα κανω Ελληνικα?


Στο site της MS υπάρχει κανονικά για download. Κατεβάζεις, το καις σε ένα δισκάκι και το περνάς. Απλά κατέβασε επακριβώς την ίδια έκδοση (Home, Pro, 32 ή 64 bit κλπ). Το να είναι διαφορετική γλώσσα δε νομίζω να έχεις πρόβλημα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Bill207 (Bill)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 1.4 95ps (16V) ΠΙΣΤΟΛΑΡΑ

Ένταξη: 05 Νοέ 2008
Δημοσιεύσεις: 494
Τόπος: ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΗ ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Μάρ 2016, 12:20:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ρε παιδιά να ρωτήσω
συνδέω την τηλεόραση με το pc με καλώδιο Hdmi.
Κατευθείαν εμφανίζεται η εικόνα μια χαρά.
Αλλά δεν έχω ήχο... Όσο και αν το έψαξα με τις λίγες μου γνώσεις δε βρήκα τι μπορεί να φταίει..
Έχει κανείς ιδέα τι και πως;



Μ.
Γ.
Δ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Blue Cub (Δημοσθενης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) 2002

Ένταξη: 27 Νοέ 2015
Δημοσιεύσεις: 460
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Μάρ 2016, 12:26:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν ειναι παντα δεδομενο οτι το pc θα δινει και ηχο μεσω του hdmi οπως θα εδεινε μια κονσολα. Παιζει ρολο και η ηλικια του pc. Και γω που συνδεω το ενα pc μου με τηλεοραση, τον ηχο τον πασαρω σε ραδιοκασετοφωνο μεσω Auxiliary. Διαφορετικα μπορεις να συνδεσεις οπτικη ινα για ηχο.


4 οι μεγάλες αγάπες μου. 2 κοπέλες. 2 αμάξια.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
thodorisls (thodoris)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 1.6 GT (2008)

Ένταξη: 01 Μάϊ 2015
Δημοσιεύσεις: 270
Τόπος: Γέρακας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Μάρ 2016, 12:47:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Bill207 έγραψε:
ρε παιδιά να ρωτήσω
συνδέω την τηλεόραση με το pc με καλώδιο Hdmi.
Κατευθείαν εμφανίζεται η εικόνα μια χαρά.
Αλλά δεν έχω ήχο... Όσο και αν το έψαξα με τις λίγες μου γνώσεις δε βρήκα τι μπορεί να φταίει..
Έχει κανείς ιδέα τι και πως;


στον υπολογιστή στις ρυθμίσεις ήχου έχεις βάλει το hdmi σαν default device?


Image and video hosting by TinyPic
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Μάρ 2016, 14:48:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

thodorisls έγραψε:
Bill207 έγραψε:
ρε παιδιά να ρωτήσω
συνδέω την τηλεόραση με το pc με καλώδιο Hdmi.
Κατευθείαν εμφανίζεται η εικόνα μια χαρά.
Αλλά δεν έχω ήχο... Όσο και αν το έψαξα με τις λίγες μου γνώσεις δε βρήκα τι μπορεί να φταίει..
Έχει κανείς ιδέα τι και πως;


στον υπολογιστή στις ρυθμίσεις ήχου έχεις βάλει το hdmi σαν default device?


Λογικά αυτό είναι. Κάθε φορά που συνδέεις hdmi, θα πρέπει να καθορίζεις την έξοδο του ήχου από εκεί. (και μετά να το επαναφέρεις στο default, στην έξοδο που έχεις τα ηχεία του υπολογιστή)


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Bill207 (Bill)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 1.4 95ps (16V) ΠΙΣΤΟΛΑΡΑ

Ένταξη: 05 Νοέ 2008
Δημοσιεύσεις: 494
Τόπος: ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΗ ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Μάρ 2016, 15:40:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οκ
μόλις ξαναπάω το pc στο σαλόνι θα το δω και αυτό.
και ενημερώνω ή επανέρχομαι με απορία.
Ευχαριστώ για τις άμεσες απαντήσεις



Μ.
Γ.
Δ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
dimisboukis (Dimis)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


peugeot 206 1.6 16v (12/2006)

Ένταξη: 06 Δεκ 2011
Δημοσιεύσεις: 286
Τόπος: Λαρισα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Μάρ 2016, 18:23:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επειδη και γω στο παρελθον ειχα το ιδιο θεμα συνδεσε το στην HDMI1 σε περιπτωση που εχει 2 υποδοχες η τηλεοραση.Σε μενα αυτο ηταν!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
alfasud (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 106 R 1.6 (16V)

Ένταξη: 09 Νοέ 2011
Δημοσιεύσεις: 457

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Μάρ 2016, 21:06:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στα win7, στη μπάρα δίπλα στο σήμα του Wifi, εμφανίζεται το ηχειάκι. Κανονικά όταν συνδέεις το HDMI θα πρέπει εκεί να σου εμφανίζει εξτρά ένα άλλο μεγάφωνο το οποίο αντιστοιχεί στην τηλεόραση...



Auto Power
"Ο ΝΟΤΗΣ"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 75, 76, 77  Επόμενη
Σελίδα 76 από 77

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2616s (PHP: 50% - SQL: 50%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on