PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Για τους κομπιουτεράκηδες!
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, ... 75, 76, 77  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Μάρ 2005, 12:37:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nikq έγραψε:

κατέβασε και το πρόγραμμα θα σε σώσει …


Ευχαριστω για τις απαντησεις...!!!
Το προγραμμα το κατεβασα και το τρεχω αυτη τη στιγμη ......
αστα να πανε....
Ηδη εχει βρει 23 spyware Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
και ακομα συνεχιζει...... Evil Evil Evil Evil Evil
Ξερω ποιος θα την πληρωσει την νυφη... Evil Evil Evil


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Μάρ 2005, 15:43:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπον η ανιχνευση τελειωσε βρηκε 43 ( Exclamation Exclamation Exclamation ) παπαριες !
τα εσβησα,ξανατραξα το προγραμμα και μου βρηκε αλλους 8.... Shocked
μετα το ξαααναετρεξα και δεν μου βγαινουν με τιποτα μερικοι spyware....
Καμια ιδεα Question Question Question
θα βαλω τα κλαματα Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Μάρ 2005, 16:31:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ίσως πρόκειτε για κάποιο ιό που μπορεί και αναπαράγει τον εαυτό του.
Σε αυτή την περίπτωση θα πρέπει να επέμβεις στη registry είτε χειροκίνητα είτε με κάποιο πρόγραμμα.

Διάβασε και αυτό και θα καταλάβεις περισσότερα :
http://www.bleepingcomputer.com/forums/index.php?showtutorial=44

Πάντως σου λέω πως μπαίνεις σε επικίνδυνα χωράφια και πριν πειράξεις οτιδήποτε στη registry πάρε τουλάχιστον ένα backup αυτής.


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
argonaftis (Ηλίας)
Μέλος
Μέλος


208 gti

Ένταξη: 08 Ιαν 2004
Δημοσιεύσεις: 115
Τόπος: Αθήνα-Βύρωνας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Μάρ 2005, 17:00:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κάνε και κανένα scan με το stinger...
Ένα firewall σώζει ζωές...


Argonaftis
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Μάρ 2005, 17:09:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το εκανα αλλα δεν μου βρισκει τιποτα το Stringer.... Sad

εκανα και αυτο που ειπε ο Nikq με τον Network Location Awareness
και ελπιζω να ειναι ενταξει!
Παντως μερικα Spyware που μεινανε ξερει κανεις πως θα τα βγαλω?πρεπει να τα κανω delete ή να τα κανω quarantine???


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Recifees (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 BlueBird 1.600.000 κεκ

Ένταξη: 07 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 491

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Μάρ 2005, 17:29:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kanelj έγραψε:
Το εκανα αλλα δεν μου βρισκει τιποτα το Stringer.... Sad

εκανα και αυτο που ειπε ο Nikq με τον Network Location Awareness
και ελπιζω να ειναι ενταξει!
Παντως μερικα Spyware που μεινανε ξερει κανεις πως θα τα βγαλω?πρεπει να τα κανω delete ή να τα κανω quarantine???


Aν βρείς τα αρχειά κάνε τα delete αν ξαναβγούν τα επιλέγεις και κάνεις επεξεργασία/edit με Σημειωματάριο/notepad .Εκεί άλλαξε στοιχεία μέσα στο αρχείο και αποθήκευσε τις αλλαγές αυτές στο ίδιο το αρχείο με το ίδιο όνομα.Στη συνέχεια άλλαξε και το είδος του αρχείου αλλάζοντας την κατάληξη του π.χ απο @#@3$spyware .exe κάντο @#@3$spyware .txt .Αυτό στην καλύτερη θα τα κάνει αδρανή και θα πάψουν να απασχολούν antvirus και firewall απο το να τα κρατάει σε υσηχία
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
argonaftis (Ηλίας)
Μέλος
Μέλος


208 gti

Ένταξη: 08 Ιαν 2004
Δημοσιεύσεις: 115
Τόπος: Αθήνα-Βύρωνας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Μάρ 2005, 17:33:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν κάνεις ένα format και να τον κσαναστήσεις? Sad
Τόση ώρα που έφαγες με όλα αυτά θα είχες καθαρίσει...
Πάντως όταν ξεμπερδέψεις τράβα και ένα Ghost για την επόμενη φορά Wink


Argonaftis
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Μάρ 2005, 19:25:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεεεεν βλεπω προκοπη με τιποτα!
Παντα μου κολλαει για λιγο!Μαλλον με βλεπω για RAM!
Παιζει μηπως να ειναι και απο την συνδεση με τα μηχανηματα (ρευμα,καλωδια κτλ) Exclamation Exclamation
γιατι και μονο που το εχω στο ρευμα (οταν ειναι συνδεδεμενο με μικτη κτλ) ακουγεται απο τα ηχεια ενα περιεργο φυσημα!
ΚΑΝΕΝΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ...... Question Cool Cool

(ΕΡΩΤΗΣΗ:οταν παταω ctrl+alt+del και βλεπω ποιες εφαρμογες τρεχουν,υπαρχει στο τελος μια που λεει :"διαδικασια αδρανεια συστηματος" και τρωει αρκετη cpu....
Eιναι λογικο να υπαρχει εκει και να καταναλωνει μνημη?


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Απρ 2005, 08:08:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν και το προηγουμενο προβλημα που ειχα αναφερει δεν εχει λυθει ακομα τελικα (μετα απο πολυ ψαξιμο βλεπω οτι εχει προβλημα ο Windows Εxplorer-αν ξερει κανεις κατι να το διορθωσω....)
θα ηθελα να ρωτησω και κατι αλλο!
εχω DVD-RW αλλα οσες φορες εχω ασχοληθει να γραψω καποιο DVD ολο μου βγαζει error και δεν το γραφει....Απ'οτι ξερω χρειαζεται καποιο προγραμμα πιο πριν για να το σπασεις και μετα να το γραψεις!
Επειδη δεν εχω ασχοληθει καθολου με το θεμα υπαρχει κανενας να μου πει πως να το κανω,ποιο προγραμμα να κατεβασω,κτλ???
ευχαριστω!


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Απρ 2005, 12:36:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ενα αρκετα καλο, ελαφρυ προγραμμα ειναι το DVD Shrink!!! Ειναι αρκετα μικρο (<2MB), αλλα πολυ ικανο!!! Εγω το χρησιμοποιω χωρις προβλημα κιεχω ηδη 20+ ταινιες... Wink Ειναι και αρκετα ευκολο στο χειρισμο του!!!


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Απρ 2005, 13:33:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Thumb right Thumb right Thumb right



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
nikq (Nikos)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


206 1.4 quiksilver (8/2001)

Ένταξη: 09 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 313
Τόπος: ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Απρ 2005, 13:48:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιαννη για το προβλημα το παλιο εχεισ βαλει στα windows sp2?


για dvd rip και το DVDDecrypter πολυ καλο!

http://www.mrbass.org/dvdrip/
http://www.dvddecrypter.com/index.php?act=download
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Απρ 2005, 14:05:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χρησιμοποίησε το DVD Shrink και αν σου πετάξει error σε κάποιο DVD τότε δοκίμασε με το DVD Decrypter.
Απλά έχε υπόψη σου Γιάννη ότι με το Decrypter θα χρειαστεί να έχεις γύρω στα 9-10 GB ελεύθερο χώρο γιατί δεν συμπιέζει τα αρχεία όπως το Shrink.
Επίσης αν πετάξει error και ο Decrypter σε κάποιο VOB π.χ. , συνέχισε με τα υπόλοιπα και μετά δοκίμασε ξανά μόνο το συγκεκριμένο αρχείο.


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
RASTAVIPER (THOMAS)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


TOP FUELER - 106 1.6(16)V

Ένταξη: 23 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 904
Τόπος: JAMAICA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Απρ 2005, 17:41:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ANYDVD (ΓΙΑ ΤΟ ΚΛΕΙΔΩΜΑ) KAI CLONEDVD
ΚΑΙ ΕΙΣΤΕ ΟΚ!! Very happy


ViPeR RaCiNg 2 > featuring Rallye 106, 1.6, 8V, NOW IN 16V EDITION!
www.tfrc.gr "ΠΟΙΑ ΠΙΣΤΑ,ΠΑΡΑΛΙΑ!"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Μάϊ 2005, 08:56:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εχει μηπως κανενας σας το Service pack για τα XP????


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Μάϊ 2005, 13:30:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kanelj έγραψε:
εχει μηπως κανενας σας το Service pack για τα XP????


Εδω υπαρχει προβλημα τωρα... Αν εχεις αυθεντικα Windows τοτε ειναι ολα ΟΚ (διαλεγεις απλα το Service pack αναλογα με τη γλωσσα)!!! Αν ομως εχεις Clopywrite version πρεπει να βρεις ενα "σπασμενο" Service pack, αλλιως δεν το αναγνωριζουν τα Windows!!! Wink
Μπορεις να το κατεβασεις και απο το ιντερνετ, αρκει να εχεις ομως αυθεντικα Windows...


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Μάϊ 2005, 16:28:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

netblaster έγραψε:
kanelj έγραψε:
εχει μηπως κανενας σας το Service pack για τα XP????


Εδω υπαρχει προβλημα τωρα... Αν εχεις αυθεντικα Windows τοτε ειναι ολα ΟΚ (διαλεγεις απλα το Service pack αναλογα με τη γλωσσα)!!! Αν ομως εχεις Clopywrite version πρεπει να βρεις ενα "σπασμενο" Service pack, αλλιως δεν το αναγνωριζουν τα Windows!!! Wink
Μπορεις να το κατεβασεις και απο το ιντερνετ, αρκει να εχεις ομως αυθεντικα Windows...


λογικα εχω γνησια....
Ηταν ηδη περασμενα στο λαπτοπ με το Product key κολλημενο απο κατω!
λες να μην ειναι??
Στην περιπτωση που δεν ειναι τι κανω??
Απο το ιντερνετ εψαχνα για ωρες αλλα δεν εβρησκα τιποτα για SP 2
κανεις???


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Μάϊ 2005, 17:34:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kanelj έγραψε:
εχει μηπως κανενας σας το Service pack για τα XP????

WinXP SP2 = 270+ MB Twisted evil

http://download.microsoft.com/download/1/6/5/165b076b-aaa9-443d-84f0-73cf11fdcdf8/WindowsXP-KB835935-SP2-ENU.exe


Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
nikq (Nikos)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


206 1.4 quiksilver (8/2001)

Ένταξη: 09 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 313
Τόπος: ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 07 Μάϊ 2005, 14:16:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

chatasos έγραψε:
kanelj έγραψε:
εχει μηπως κανενας σας το Service pack για τα XP????

WinXP SP2 = 270+ MB Twisted evil

http://download.microsoft.com/download/1/6/5/165b076b-aaa9-443d-84f0-73cf11fdcdf8/WindowsXP-KB835935-SP2-ENU.exe


Γιάννη πριν κατεβάσεις οποιοδήποτε sp να προσέξεις να κατεβάσεις αυτό που ταιριάζει με το λειτουργικό σου… δηλ εάν έχεις τα windows αγγλικά κατεβάζεις το WindowsXP-KB835935-SP2-ENU.exe εάν έχεις τα ελληνικά windows τοWindowsXP-KB835935-SP2-ELL.exe (εαν έχεις τα ελληνικά windows μην το κατεβάσεις αυτό το sp2 γιατί είναι στην γλώσσα αγγλική και δεν θα παίζεi)
Ναι τα windows σου είναι γνήσια
Για να το βρεις το sp πήγαινε απλός στην σελίδα http://www.microsoft.com/ και στα popular downloads είναι το sp
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Μάϊ 2005, 08:07:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βρηκα το ελληνικο SP2 αλλα προσπαθω να το κατεβασω αλλα σταματαει στο 33% αν και δεν κολλαει οπως συνηθως.... Confused Confused Confused Confused


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, ... 75, 76, 77  Επόμενη
Σελίδα 2 από 77

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1834s (PHP: 71% - SQL: 29%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on