PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

ΜΑ σαζμάν - Τροχαλίες και βολάν αλουμινίου.
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Αύγ 2009, 12:25:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μονον ο Αργυρης μπορει να σου πει... Sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
iceage (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Τον τελευταίο καιρό με 309

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 1165
Τόπος: Serres mode

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Αύγ 2009, 12:37:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τώρα το ΑΧ τι το έβαλες στην υπογραφή. Θέλεις να με καταστρέψεις? Αφού αποφάσισα να το αφήσω αυτό το εγχείρημα και να τα ρίξω στο 106.


3rioStooges-Motorsport Team

Ιδρυτής Συμφωνικής Ορχήστρας Βορείων Προαστίων...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Αύγ 2009, 12:44:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

iceage έγραψε:
Τώρα το ΑΧ τι το έβαλες στην υπογραφή. Θέλεις να με καταστρέψεις? Αφού αποφάσισα να το αφήσω αυτό το εγχείρημα και να τα ρίξω στο 106.

Colin Chapman project!!! Very happy
Μονον που δεν ειναι κεντρομηχανο αλλα με τοσα χρηματα δεν μπορεις να τα εχεις ολα! Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
iceage (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Τον τελευταίο καιρό με 309

Ένταξη: 05 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 1165
Τόπος: Serres mode

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Αύγ 2009, 12:47:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
iceage έγραψε:
Τώρα το ΑΧ τι το έβαλες στην υπογραφή. Θέλεις να με καταστρέψεις? Αφού αποφάσισα να το αφήσω αυτό το εγχείρημα και να τα ρίξω στο 106.

Colin Chapman project!!! Very happy
Μονον που δεν ειναι κεντρομηχανο αλλα με τοσα χρηματα δεν μπορεις να τα εχεις ολα! Laughing Laughing Laughing

Η μ@λ@κι@ είναι ότι θέλει πολύ ράψιμo το καρυδότσουφλο.


3rioStooges-Motorsport Team

Ιδρυτής Συμφωνικής Ορχήστρας Βορείων Προαστίων...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Αύγ 2009, 12:55:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σιγα ρε,οτι θελει το 106,θελει και το ΑΧ,ιδιο πατωμα ειναι... Confused
Απλα θελει καποια στιγμη,αν υπαρχουν και τα χρηματα βεβαια,να φτιαξεις ενα roll cage σαν του Πετρου για να εισαι υσηχος.

Ψιτ,ειμαστε off topic,ε... Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 26 Δεκ 2009, 13:08:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η τροχαλία Al που έβαλα πριν κανά 3μηνο, τώρα που έχει υγρασίες, όταν το βάζω μπροστά χαλάει τον κόσμο! Πολύ κλάμα ο ιμάντας λέμεεε!!! Εννοείται ότι είναι καινούριος.

Πέρα απ'το ρεζιλίκι ότι γυρνάνε όλοι κ κοιτάνε αν πάτησα κανα γατί.

Υπάρχει κάποια λύση (σπρέι, ματζούνι, π@π@ρι... κάτι) που να το σταματάει ή πρέπει να μάθω να ζω ΚΑΙ με αυτό??? Evil


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
z@ck! (Ζαχαριας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

Citroen AX... soon eurofighter !

Ένταξη: 21 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 674
Τόπος: Οπου λαχει ....

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Ιαν 2010, 17:31:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ηρθε και η σειρα μου να ρωτησω ..... ο TU5J2 (NFW -1600 8v) τι βολαν φοραει ?
200αρι η 180αρι?
Κουμπωνει plug&play του XSi?
Question

Γιαννη τελικα βρηκες λυση?


As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and start to slide, please dear lord protect my ride.!!!
DRIVE IT LIKE YOU STOLE IT!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Ιαν 2010, 18:03:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φοραει 200αρι αλλα κουμπωνει κανονικα το 180αρι.
Αρκει να βεβαιωθεις οτι τα δοντια του βολαν ειναι ιδια(που λογικα θα ειναι). Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
z@ck! (Ζαχαριας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

Citroen AX... soon eurofighter !

Ένταξη: 21 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 674
Τόπος: Οπου λαχει ....

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Ιαν 2010, 18:18:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ευχαριστω Στελιο! Wink

Εχω ενα βολανακι απο XSi και 2-3 καινουρια σετ δισκο-πλατο... αν ειναι θα μετρησω δοντακια και θα δω.......

Λες να το ελαφρωσω η απο την διαφορα που θα εχει ηδη να μην κανω τιποτα...?


As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and start to slide, please dear lord protect my ride.!!!
DRIVE IT LIKE YOU STOLE IT!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Ιαν 2010, 18:23:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οσο παει ρε! Very happy
Και εγω αυτο που εχω,ελαφρωμενο ειναι.
Το συνολο βολαν/δισκος/πλατο δεν ξεπερασαν τα 6 κιλα αν θυμαμαι καλα,οταν στα μαμα 1600αρια τοσο ζυγιζει μονον το βολαν(καπου στα 5μιση). Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
z@ck! (Ζαχαριας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

Citroen AX... soon eurofighter !

Ένταξη: 21 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 674
Τόπος: Οπου λαχει ....

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Ιαν 2010, 18:50:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
Οσο παει ρε! Very happy
Και εγω αυτο που εχω,ελαφρωμενο ειναι.
Το συνολο βολαν/δισκος/πλατο δεν ξεπερασαν τα 6 κιλα αν θυμαμαι καλα,οταν στα μαμα 1600αρια τοσο ζυγιζει μονον το βολαν(καπου στα 5μιση). Wink


SUPER Very happy Very happy

Απλα επειδη εχω πολυ εθνικη μηπως να το επαιζα πιο συντηρητικος .... απο την αλλη δεν μου εχεις δωσει και ποτε μουφα συμβουλη οποτε.... δαγκωτο!!
Μολις κοιτουσα τα τεχνικα μου και μου δινει 50 Nm me Loctite για το TU5J2 (NFW) βολαν ενω για το XSi TU3FJ2 (KFZ) μου λεει 65 Nm με Loctite.... Shocked

Επισης μου δινει 65 Nm με Loctite και για τα δυο 16βαλβιδα.

Μαλλον θα το σφιξω στα 65 Nm να εχω το κεφαλι μου ήσυχο Wink

Για Αθηνα που τα στελνουμε? Εχουμε κανεναν ΛΟΓΙΚΟ? Η να παει ταξιδακι βορια?


As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and start to slide, please dear lord protect my ride.!!!
DRIVE IT LIKE YOU STOLE IT!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Ιαν 2010, 18:59:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μηπως λογο στροφαρισματος οι διαφορετικες ροπες; Scratch
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
z@ck! (Ζαχαριας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

Citroen AX... soon eurofighter !

Ένταξη: 21 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 674
Τόπος: Οπου λαχει ....

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Ιαν 2010, 19:14:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δεν εχω ιδεα, και εμενα μου εκανε εντυπωση, Confused Shocked

Τι να πω.. και δεν ειναι λαθος γιατι μου το δινουν 3 διαφορετικα προγραμματα... Scratch Scratch

Θα δω και τις βιδες οταν λυσω μηπως εχουν διαφορα..... αλλα στα 65 θα το παω μια η αλλη Wink
ασε να εχω το κεφαλι μου ησυχο Very happy


As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and start to slide, please dear lord protect my ride.!!!
DRIVE IT LIKE YOU STOLE IT!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
z@ck! (Ζαχαριας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

Citroen AX... soon eurofighter !

Ένταξη: 21 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 674
Τόπος: Οπου λαχει ....

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Φεβ 2010, 13:42:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

λοιπον αν και με μεγαλη καθυστερηση ....
και τα δυο βολαν εχουν 58 δοντια και το ιδιο κενο !

αρα κανουν κουτι ...

τελικα ποσο ελαφρομα περνει το 180αρι?

και εχουμε καποιον Αθηνα με λογικη , η παει στον παππου βορια? Very happy


As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and start to slide, please dear lord protect my ride.!!!
DRIVE IT LIKE YOU STOLE IT!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Φεβ 2010, 13:52:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν ελαφρωνει πολυ,σε καμια περιπτωση δηλαδη οσο τα 200αρια.
Νομιζω οριακα καπου στα 400-500 γραμμαρια βγαζεις... Confused

Για Αθηνα δεν ξερω,αλλους ρωτας. Scratch
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
z@ck! (Ζαχαριας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

Citroen AX... soon eurofighter !

Ένταξη: 21 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 674
Τόπος: Οπου λαχει ....

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Φεβ 2010, 14:11:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω ρωταω .... αλλα βλεπεις ποιος απανταει! Very happy Laughing

Ο προφητης ποσα θελει για κατι τετοιο?

Τωρα ρωτουσα και τον Γιαννη για τροχαλια αλουμινιου για το δυναμο και ποσο παει ενα γραναζακι εκκεντροφορου αλουμινιου ρυθμιζομενο??

εχουμε δοκιμασει κανενα?

υγ* : κανε με και φιλο στο Facebook Smile ο Ζαχαριας ειμαι! Very happy


As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and start to slide, please dear lord protect my ride.!!!
DRIVE IT LIKE YOU STOLE IT!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Φεβ 2010, 15:21:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

z@ck! έγραψε:
εγω ρωταω .... αλλα βλεπεις ποιος απανταει! Very happy Laughing

Καλα,μην περιμενεις και πολλους,εγω,εσυ,ο Πετρος,ο Κωστας και αλλοι δυο τρεις μειναμε... Laughing Laughing Laughing

z@ck! έγραψε:
Ο προφητης ποσα θελει για κατι τετοιο?

Κατι παραπανω απο 50αρικο αν θυμαμαι καλα...

z@ck! έγραψε:
Τωρα ρωτουσα και τον Γιαννη για τροχαλια αλουμινιου για το δυναμο και ποσο παει ενα γραναζακι εκκεντροφορου αλουμινιου ρυθμιζομενο??

εχουμε δοκιμασει κανενα?

Ο Πετρος ειχε παρει της Cat αν δεν κανω λαθος... Scratch
Γενικα ειναι αρκετα πιο ελαφρυ αλλα δεν ξερω κατα ποσο αξιζει να πληρωσεις κατι τετοιο ρε αντι να μαζεψεις κατι παραπανω και να βαλεις εναν εκκεντροφορο. Confused

z@ck! έγραψε:
υγ* : κανε με και φιλο στο Facebook Smile ο Ζαχαριας ειμαι! Very happy

Α,καλα,μην μασας,μια στο τοσο μπαινω ισα-ισα για να θυμαμαι οτι εχω και εκει account... Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
z@ck! (Ζαχαριας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

Citroen AX... soon eurofighter !

Ένταξη: 21 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 674
Τόπος: Οπου λαχει ....

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 06 Φεβ 2010, 13:38:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εκκεντρο και γραναζακι θα τα αλλαξω μαζι αν ειναι απλα σε τι τιμες παιζουν γιατι τα σαιτ της ελλαδας ...απλα για....


As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and start to slide, please dear lord protect my ride.!!!
DRIVE IT LIKE YOU STOLE IT!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 06 Φεβ 2010, 13:41:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παρε τον εκκεντροφορο του Πετρου ρε. Wink
Για γραναζι,καπου στο 130αρι κανουν αυτα της Cat,αν θυμαμαι καλα... Scratch
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
z@ck! (Ζαχαριας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

Citroen AX... soon eurofighter !

Ένταξη: 21 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 674
Τόπος: Οπου λαχει ....

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 06 Φεβ 2010, 15:13:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κοιτα , καλα ειναι ειναι σχετικα το 130αρι ... αμα σκευτεις οτι ο μηχανουργος θελει ενα 100αρικο για την τροχαλια του A/C- δυναμο...... Confused αν και εμενα παλι πολλα μου ακουγοντε....
αλλα για το γραναζακι του εκκεντ. καλα μου ακουγοντε.... σχετικα.....

Παντως ξαναλεω ..... τρελη διαφορα εστω και οπτικα το ενα βολαν με το αλλο..... Twisted evil
μεσα στην εβδομαδα θα πεσει και ξηλωμα- ζυγι να δουμε διαφορες ακριβως Wink


Τωρα για το πιο εκκεντρο...???...... στο αναλογο τοπικ τον αντιστοιχο καιρο....
Ασε να βαλω το μοτερακι επανω και να πανε ολα καλα..... Wink Αυριο το κουβαλαω στο γκαραζ του Γιαννη (RoadRunner112) που ειναι κλειστο μερος μαζι με το παπαγαλακι μηχανης για να παιξει η τραμπα....



As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and start to slide, please dear lord protect my ride.!!!
DRIVE IT LIKE YOU STOLE IT!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
Σελίδα 7 από 8

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1633s (PHP: 79% - SQL: 21%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on