PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

ΜΑ σαζμάν - Τροχαλίες και βολάν αλουμινίου.
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
lepou (lefteris)
Μέλος
Μέλος


206 GTi

Ένταξη: 28 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 159

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Φεβ 2005, 07:49:45    Θέμα δημοσίευσης: ΜΑ σαζμάν - Τροχαλίες και βολάν αλουμινίου. Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΡΩΤΗΣΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΓΙΑ ΚΑΛΗ ΑΠΟΔΟΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΤΩΝ ΤΡΟΧΑΛΙΩΝ ΚΑΙ ΤΟΥ ΒΟΛΑΝ. τΟ ΑΜΑΞΙ ΘΑ ΑΠΟΚΤΗΣΗ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΥΣΤΡΟΦΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΑΥΞΗΣΗ ΤΗΣ ΙΠΠΟΔΥΝΑΜΗΣ ΚΑΙ ΚΥΡΙΣ ΛΙΓΟΤΕΡΣ ΑΠΩΛΕΙΕΣ ΣΤΗΝ ΜΕΤΑΔΟΣΗ.
ΑΞΙΖΕΙ ΑΥΤΗ Η ΑΛΛΑΓΗ? ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ?ΑΠΟ ΧΡΗΜΑΤΑ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ?


ΠΕΖΟΥΛΑΣΣΣΣΣΣΣ ΜΕ Κ 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Φεβ 2005, 15:39:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω εχω κανει αλλαγή της τροχαλιας και ελαφρωμα βολάν (οχι αλλαγη με αλουμινενιο). διαφορά ειδα εμφανη ναι. σιγουρα καλυτερα απο το να εβαζα μια σκουπα ή ενα τελικο. Τιμή γύρω στα 400 ευρώ και τα 2 αν θυμαμαι καλα. εχω κανει 21000 ετσι και δεν ειχα κανενα προβλημα. Τωρα για αλουμινένιο βολάν εχει συζητηθεί σε αλλο τοπικ και εχει ορισμενα μειον που ισως να σε κανουν να το ξανασκεφτεις.

Έχει επεξεργασθεί από τον/την Baphomet στις Παρ 06 Μάϊ 2005, 15:57:44, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Δημήτριος (Δημήτρης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 XS 1.6 16v (2001)

Ένταξη: 24 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 751
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 27 Φεβ 2005, 21:56:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για αλουμινένιες τροχαλίες το σκέφτομαι και εγώ...

Έχεις κέρδος στην ροπή στρέψης, αφού οι ελαφρύτερες τροχαλίες "καταναλώνουν" λιγότερη ροπή για να επιταχυνθούν κατά την περιστροφή τους

Σε ό,τι αφορά το βολάν, είμαι διστακτικός. Δεν θέλω το αμάξι να τρεμοπαίζει και το ρελαντί να είναι ασταθές...

Τελικά με το ρελαντί σου παρατήρησες κάποια αλλαγή;


Ένα 206 την ημέρα τον γιατρό τον κάνει πέρα!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Φεβ 2005, 12:28:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

η μόνη εμφανης αλλαγη ήταν ο ηχος του κινητηρα που εγινε λιγο πιο τραχυς (σε καμμια περιπτωση ενοχλητικός ομως). Ρελαντι όσο ειχα και πριν και με καμμια ασταθεια. Ξαναλεω οτι εγω εκανα ελαφρωμα βολάν, δε το άλλαξα με αλουμινένιο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
-=N4X=- (ΑL-X)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Corsa OPC ύποπτο ΦΠΕ+cooler!

Ένταξη: 10 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 462
Τόπος: Λάρισα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Φεβ 2005, 15:18:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το να φας το υπαρχον βολαν δεν εχει επιπτωσεις στην μακροζωοια του κινιτηρα?
Το αλουμινενιο βολαν γιατι δεν ειναι καλο?...



Powered by
CAR RACING TEAM
&
Autospeed
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
307 turbo-nos (giotis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


307 turbo-nos

Ένταξη: 22 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 36
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Απρ 2005, 20:33:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

θΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟΝ ΣΤΡΟΦΑΛΟ ΣΕ ΔΥΟ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΑΝ ΔΕ ΖΥΓΙΣΤΕΙ


ΤΟΥΡΜΠΙΣΤΕ ΚΑΙ ΨΕΚΑΣΤΕ
http://www.psclub.gr/forum/album_pic.php?pic_id=483
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Απρ 2005, 23:48:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ελαφρωμένο βολάν και τροχαλία στροφάλου αλουμινένια = ότι πρέπει για αρχή Wink

Ούτε αρρυθμίες στο ρελαντί, ούτε ιδιαίτερο πρόβλημα στην ανηφόρα/ανάβαση προς το παρόν (ή τουλάχιστον είναι τόσο μικρές διαφορές που είναι ασήμαντες/αμελητέες).

Γενικά, αξίζει Wink



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Απρ 2005, 00:41:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εννοειται οτι εχει ζυγιστει ρε...τι μας περασατε? Evil
οπως ειπα εχω κανει πλεον πανω απο 25000 απροβληματιστα χιλιομετρα ετσι...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Baphomet στις Παρ 06 Μάϊ 2005, 15:58:25, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Απρ 2005, 09:06:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πέτρο, το δικό μου βολάν είναι ελαφρωμένο κατά 600 γρ. απότι είπε ο ... ξέρεις ποιος Smile

Εσένα πόσο είναι?



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Απρ 2005, 18:47:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Πέτρο, το δικό μου βολάν είναι ελαφρωμένο κατά 600 γρ. απότι είπε ο ... ξέρεις ποιος Smile

Εσένα πόσο είναι?


το ιδιο ρε αρχηγε...αφου ο ιδιος το εκανε... Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Απρ 2005, 20:25:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Απλά ρωτάω μήπως έκανε διακρίσεις Twisted evil

Δεν θα με χαλούσε ένα πιο ελαφρωμένο βολάν ακόμα Twisted evil



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Απρ 2005, 23:57:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Απλά ρωτάω μήπως έκανε διακρίσεις Twisted evil

Δεν θα με χαλούσε ένα πιο ελαφρωμένο βολάν ακόμα Twisted evil


δεν γινονται κατα βουληση αυτα...ούτε ειναι τυχαιο το ποσο ελαφρωνει ο μαστορας. Αν θες ακομα πιο πολύ απλά πας και βαζεις ενα αλουμινένιο...με οτι συνεπαγεται αυτο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 23 Απρ 2005, 17:43:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πολλα μπραβο στον φιλο μας που κερδισε στην λαχειοφορο το ελαφρωμα βολαν και την αλουμινενια τροχαλια προσφορα της Liolios Racing...περιμενουμε εντυπωσεις... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
kaisaras96 (Κωστας)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος




Ένταξη: 05 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 282
Τόπος: ΜΠΡΑΧΑΜΙ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 25 Απρ 2005, 21:04:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ειναι η πρωτη φορα που κερδιζω κατι και ειλικρινα ευχαριστω τα παιδια του κλαμπ για το δωρο Very happy

Εντυπωσεις οταν τοποθετηθει...αν δεν μπορει ο Λιολιος μεσα στο Πασχα ισως αργησει λιγο η τποθετηση γιατι θα μαι στην Πατρα λογω σχολης.
Τι να πω...δεν ειχα σκεφτει να βαλω κατι τετοιο γιατι δεν εχω αναλογη εμπειρια σε τετοιες βελτιωσεις...αλλα με τους εκκεντροφορους αργοτερα θα κατσει λουκουμι πιστευω....ευχαριστω και παλι Exclamation




Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 25 Απρ 2005, 21:15:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kaisaras96 έγραψε:
Ειναι η πρωτη φορα που κερδιζω κατι και ειλικρινα ευχαριστω τα παιδια του κλαμπ για το δωρο Very happy

Εντυπωσεις οταν τοποθετηθει...αν δεν μπορει ο Λιολιος μεσα στο Πασχα ισως αργησει λιγο η τποθετηση γιατι θα μαι στην Πατρα λογω σχολης.
Τι να πω...δεν ειχα σκεφτει να βαλω κατι τετοιο γιατι δεν εχω αναλογη εμπειρια σε τετοιες βελτιωσεις...αλλα με τους εκκεντροφορους αργοτερα θα κατσει λουκουμι πιστευω....ευχαριστω και παλι Exclamation


Λουκούμι σου έκατσε!

Θα δεις μεγάλη διαφορά (αναλογικά με το κόστος που έχει πάντα) και είναι μια πολύ σωστή αρχή για βελτίωση.

Μεγεία σου και όποτε αποφασίσεις για την τοποθέτηση ειδοποίησέ μας εγγέρως ώστε να κανονήσουμε ραντεβού στον Λιόλιο. Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
lepou (lefteris)
Μέλος
Μέλος


206 GTi

Ένταξη: 28 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 159

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Μάϊ 2005, 11:22:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δυο ερωτησεις
Ποσο ειναι το κοστος για τροχαλια αλουμινιου και ελαφρωμα βολαν?
Ποσο κραταει η εργασια?


ΠΕΖΟΥΛΑΣΣΣΣΣΣΣ ΜΕ Κ 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Μάϊ 2005, 11:24:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

lepou έγραψε:
Δυο ερωτησεις
Ποσο ειναι το κοστος για τροχαλια αλουμινιου και ελαφρωμα βολαν?
Ποσο κραταει η εργασια?


το κόστος κυμαινεται απο 350 μέχρι 450 και η εργασία κρατάει μία ημέρα (το πας πρωι πρωι και το παίρνεις απογευμα) Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
lepou (lefteris)
Μέλος
Μέλος


206 GTi

Ένταξη: 28 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 159

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Μάϊ 2005, 11:29:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για τα μελοι του κλαμπ υπαρχει κατι?
Μια εκπτωση και αν ναι με ποιον συνεργαζομαστε?


ΠΕΖΟΥΛΑΣΣΣΣΣΣΣ ΜΕ Κ 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Μάϊ 2005, 12:05:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

lepou έγραψε:
Για τα μελοι του κλαμπ υπαρχει κατι?
Μια εκπτωση και αν ναι με ποιον συνεργαζομαστε?


ναι θα υπαρχει...με πμ λεπτομερειες αφου δεν εχουν ανακοινωθει ακομα επισημα... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Μάϊ 2005, 10:52:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος



και μια φώτο με την αλουμινένια τροχαλία...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
Σελίδα 1 από 8

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1668s (PHP: 79% - SQL: 21%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on