PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Δέρμα, δερματίνη ή ύφασμα?
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Οκτ 2002, 12:22:27    Θέμα δημοσίευσης: 206 - Δέρμα, δερματίνη ή ύφασμα? Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και επειδή η έρευνα αγοράς πρέπει πάντα να γίνεται....όποιος ξέρει κανένα καλό μαγαζί ή βιοτέχνη που να ασχολείται με ταπετσαρίες αυτοκινήτων, ύφασμα, δερματίνη, δέρμα ας το αναφέρει.


Question Question Question Question Question Question Question Question
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ady (Αδριανός)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2001)

Ένταξη: 03 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 1468
Τόπος: Αθήνα - Ν. Ερυθραία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Οκτ 2002, 14:12:03    Θέμα δημοσίευσης: Re: Για ταπετσαρίες...δερματίνη, ύφασμα, δέρμα... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vini έγραψε:
Και επειδή η έρευνα αγοράς πρέπει πάντα να γίνεται....όποιος ξέρει κανένα καλό μαγαζί ή βιοτέχνη που να ασχολείται με ταπετσαρίες αυτοκινήτων, ύφασμα, δερματίνη, δέρμα ας το αναφέρει.


Question Question Question Question Question Question Question Question


Vini, υπάρχει ένα τέτοιο μαγαζί στη Ν.Ερυθραία, στο οποίο εγώ δεν έχω πάει,
αλλά έχω ακούσει από φίλους ότι κάνει καλή δουλειά.

Το Σαββατοκύριακο θα μάθω όνομα και διεύθυνση, και θα τα postάρω
Δευτέρα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Οκτ 2002, 14:14:17    Θέμα δημοσίευσης: Re: Για ταπετσαρίες...δερματίνη, ύφασμα, δέρμα... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ady έγραψε:
Vini έγραψε:
Και επειδή η έρευνα αγοράς πρέπει πάντα να γίνεται....όποιος ξέρει κανένα καλό μαγαζί ή βιοτέχνη που να ασχολείται με ταπετσαρίες αυτοκινήτων, ύφασμα, δερματίνη, δέρμα ας το αναφέρει.


Question Question Question Question Question Question Question Question


Vini, υπάρχει ένα τέτοιο μαγαζί στη Ν.Ερυθραία, στο οποίο εγώ δεν έχω πάει,
αλλά έχω ακούσει από φίλους ότι κάνει καλή δουλειά.

Το Σαββατοκύριακο θα μάθω όνομα και διεύθυνση, και θα τα postάρω
Δευτέρα.


ωραίος! για ψάξτο λίγο....Ady το armrest ζωγράφισε!!!! Απαιχτο!!!!
Σου χρωστώ και τηλέφωνο....δεν ξεχνώ.... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Οκτ 2002, 15:37:45    Θέμα δημοσίευσης: Re: Για ταπετσαρίες...δερματίνη, ύφασμα, δέρμα... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vini έγραψε:
Και επειδή η έρευνα αγοράς πρέπει πάντα να γίνεται....όποιος ξέρει κανένα καλό μαγαζί ή βιοτέχνη που να ασχολείται με ταπετσαρίες αυτοκινήτων, ύφασμα, δερματίνη, δέρμα ας το αναφέρει.


Question Question Question Question Question Question Question Question


Στην περιοχη μου υπαρχουν 2 καταστηματα που ασχολουνται με το δερμα αλλα δυστυχως δεν εχω ασχοληθει με το θεμα.
αν κανεις θελει να του υποδειξω τα καταστηματα ευχαριστως.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Οκτ 2002, 17:57:04    Θέμα δημοσίευσης: Re: Για ταπετσαρίες...δερματίνη, ύφασμα, δέρμα... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiP έγραψε:
Vini έγραψε:
Και επειδή η έρευνα αγοράς πρέπει πάντα να γίνεται....όποιος ξέρει κανένα καλό μαγαζί ή βιοτέχνη που να ασχολείται με ταπετσαρίες αυτοκινήτων, ύφασμα, δερματίνη, δέρμα ας το αναφέρει.


Question Question Question Question Question Question Question Question


Στην περιοχη μου υπαρχουν 2 καταστηματα που ασχολουνται με το δερμα αλλα δυστυχως δεν εχω ασχοληθει με το θεμα.
αν κανεις θελει να του υποδειξω τα καταστηματα ευχαριστως.


χμμμ με δερματίνη ασχολούνται?
Τέλος πάντων jim μπορείς να βρεις τηλέφωνα?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Οκτ 2002, 18:42:03    Θέμα δημοσίευσης: Re: Για ταπετσαρίες...δερματίνη, ύφασμα, δέρμα... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vini έγραψε:
DimiP έγραψε:
Vini έγραψε:
Και επειδή η έρευνα αγοράς πρέπει πάντα να γίνεται....όποιος ξέρει κανένα καλό μαγαζί ή βιοτέχνη που να ασχολείται με ταπετσαρίες αυτοκινήτων, ύφασμα, δερματίνη, δέρμα ας το αναφέρει.


Question Question Question Question Question Question Question Question


Στην περιοχη μου υπαρχουν 2 καταστηματα που ασχολουνται με το δερμα αλλα δυστυχως δεν εχω ασχοληθει με το θεμα.
αν κανεις θελει να του υποδειξω τα καταστηματα ευχαριστως.


χμμμ με δερματίνη ασχολούνται?
Τέλος πάντων jim μπορείς να βρεις τηλέφωνα?


ευχαριστως αν ειναι ανοικτα αυριο να παω να ρωτησω. Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Nikel 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 1054
Τόπος: Πειραιάς-Κερατσίνι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 05 Οκτ 2002, 00:00:23    Θέμα δημοσίευσης: Re: Για ταπετσαρίες...δερματίνη, ύφασμα, δέρμα... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vini έγραψε:
χμμμ με δερματίνη ασχολούνται?
Τέλος πάντων jim μπορείς να βρεις τηλέφωνα?


Θελουμε να το κανουμε ακομα πιο κυριλε εεεε Mr. Green Σου εχω λυση...καλυματα απο δερματινη που αν μπουν επανω νομιζεις οτι ειναι ντυμενο-ραμενο. Τιμη περιπου 200 ευρω (κομπλε) και αποτελεσμα αψογο το εχω δει σε rallye. Το μονο κακο ειναι οτι το κενο-τρυπα των προσκεφαλων καλυπτεται. Μεσα στην τιμη σου εχω βαλει και τον ταπετσερη που αναλαμβανει να σου ντυσρι με δερματινη την ταπετσαρια (γιατι το μαγαζι που πουλαει τα καλυματα ειναι με αξεσουαρ). Εχει και 2χρωμία.



A CC & a Strong Hair-Gel Are 2 Things That Go Together
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Svstouk (Στέφανος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Color Line (2002)

Ένταξη: 09 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 869
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 05 Οκτ 2002, 01:23:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδιά, ξέρει κανείς αν μπορούμε να ντύσουμε με δέρμα το τιμόνι; Question Question




Be ware! Lion within!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 05 Οκτ 2002, 07:54:49    Θέμα δημοσίευσης: Re: Για ταπετσαρίες...δερματίνη, ύφασμα, δέρμα... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Nikel έγραψε:
Vini έγραψε:
χμμμ με δερματίνη ασχολούνται?
Τέλος πάντων jim μπορείς να βρεις τηλέφωνα?


Θελουμε να το κανουμε ακομα πιο κυριλε εεεε Mr. Green Σου εχω λυση...καλυματα απο δερματινη που αν μπουν επανω νομιζεις οτι ειναι ντυμενο-ραμενο. Τιμη περιπου 200 ευρω (κομπλε) και αποτελεσμα αψογο το εχω δει σε rallye. Το μονο κακο ειναι οτι το κενο-τρυπα των προσκεφαλων καλυπτεται. Μεσα στην τιμη σου εχω βαλει και τον ταπετσερη που αναλαμβανει να σου ντυσρι με δερματινη την ταπετσαρια (γιατι το μαγαζι που πουλαει τα καλυματα ειναι με αξεσουαρ). Εχει και 2χρωμία.


ωραίος!!!
για πες:
1. Βάζει διχρωμία δερματίνη?
2. Κανένα τηλέφωνο, διεύθυνση για να πάω να ρίξω καμιά ματιά?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Nikel 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 1054
Τόπος: Πειραιάς-Κερατσίνι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 05 Οκτ 2002, 10:17:51    Θέμα δημοσίευσης: Re: Για ταπετσαρίες...δερματίνη, ύφασμα, δέρμα... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vini έγραψε:
ωραίος!!!
για πες:
1. Βάζει διχρωμία δερματίνη?
2. Κανένα τηλέφωνο, διεύθυνση για να πάω να ρίξω καμιά ματιά?


You HAve PM...Οτι τιποτα αλλο δηλαδη αλλα για να μην μας κατηγορησουν οτι διαφημιζουμε.... Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green



A CC & a Strong Hair-Gel Are 2 Things That Go Together
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 05 Οκτ 2002, 10:44:18    Θέμα δημοσίευσης: Re: Για ταπετσαρίες...δερματίνη, ύφασμα, δέρμα... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

You HAve PM...Οτι τιποτα αλλο δηλαδη αλλα για να μην μας κατηγορησουν οτι διαφημιζουμε.... Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green[/quote]

nikel, μου φαινεται θα σου κανω copy paste ολο το μυνημα περι διαφημισης για να το εμπεδωσεις και οχι τιποτ'αλλο αλλα ειναι και μιση σελιδα.... Laughing Laughing Laughing
Στειλε ενα ΠΜ και σε μενα με πληροφοριες.

Προς svstouk: υπαρχει μια λυση που ακουει στο ονομα ΟΤΟΜΟΤΟ.
εχουν επωνυμο καλυμα τιμονιου και για 206 !!! με κοστος περι τις 25000-30000 δρχ. με τα περαστικα μεσα.
Υπαρχει μονοχρωμο και διχρωμο. Δεν θυμαμαι μαρκα δυστυχως.
θα χρειαστεις συννενοηση μαζι τους για ραντεβου και περι τις 2-4 ωρες .
Η παγιδα ειναι πως αν αυτος που θα το βαλει βαριεται ή δεν ειναι μερακλης ή δεν ξερει το αποτελεσμα δεν θα ειναι καλο.
Αν παλι μπει σωστα νομιζω θα ειναι αρκετα καλο.
Κανε μια βολτα και ισως σου κανει...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Nikel 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 1054
Τόπος: Πειραιάς-Κερατσίνι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 05 Οκτ 2002, 11:11:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vini κανε ενα forward στον Ντιμη το PM που σου εστειλα για δερματινη γιατι το εσβησα



A CC & a Strong Hair-Gel Are 2 Things That Go Together
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Αλεξ@νδρος (Αλέξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4(8V) XS 4/2004

Ένταξη: 20 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 936
Τόπος: Παλαιό Ηράκλειο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 05 Οκτ 2002, 16:12:53    Θέμα δημοσίευσης: Re: Για ταπετσαρίες...δερματίνη, ύφασμα, δέρμα... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiP έγραψε:

nikel, μου φαινεται θα σου κανω copy paste ολο το μυνημα περι διαφημισης για να το εμπεδωσεις και οχι τιποτ'αλλο αλλα ειναι και μιση σελιδα.... Laughing Laughing Laughing ...

Oχι να το κανεις.Τι ειναι επτασφραγιστο μυστικο να το μαθαινουμε ενας ενας?Ακου pm...
DimiP έγραψε:

Προς svstouk: υπαρχει μια λυση που ακουει στο ονομα ΟΤΟΜΟΤΟ.
εχουν επωνυμο καλυμα τιμονιου και για 206 !!! με κοστος περι τις 25000-30000 δρχ. με τα περαστικα μεσα.
Υπαρχει μονοχρωμο και διχρωμο. Δεν θυμαμαι μαρκα δυστυχως.
θα χρειαστεις συννενοηση μαζι τους για ραντεβου και περι τις 2-4 ωρες .
Η παγιδα ειναι πως αν αυτος που θα το βαλει βαριεται ή δεν ειναι μερακλης ή δεν ξερει το αποτελεσμα δεν θα ειναι καλο.
Αν παλι μπει σωστα νομιζω θα ειναι αρκετα καλο.
Κανε μια βολτα και ισως σου κανει...

Το καλυμμα που λες ειναι της Isotta ειναι μεν πολυ ωραιο-το εχω δει σε 206 (και ναι Vini ταιριαζε ακριβως)-ομως ειναι πολλα τα λεφτα για αυτα που προσφερει..
Κατι σε δερμα πιο φτηνο ξερει κανεις?
Αντε γιατι το δικο μου τιμονι εχει αρχισει να ξεβαφει Sad


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 05 Οκτ 2002, 18:19:20    Θέμα δημοσίευσης: Re: Για ταπετσαρίες...δερματίνη, ύφασμα, δέρμα... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Προς svstouk: υπαρχει μια λυση που ακουει στο ονομα ΟΤΟΜΟΤΟ.
εχουν επωνυμο καλυμα τιμονιου και για 206 !!! με κοστος περι τις 25000-30000 δρχ. με τα περαστικα μεσα.
Υπαρχει μονοχρωμο και διχρωμο. Δεν θυμαμαι μαρκα δυστυχως.
θα χρειαστεις συννενοηση μαζι τους για ραντεβου και περι τις 2-4 ωρες .
Η παγιδα ειναι πως αν αυτος που θα το βαλει βαριεται ή δεν ειναι μερακλης ή δεν ξερει το αποτελεσμα δεν θα ειναι καλο.
Αν παλι μπει σωστα νομιζω θα ειναι αρκετα καλο.
Κανε μια βολτα και ισως σου κανει...[/quote]
Το καλυμμα που λες ειναι της Isotta ειναι μεν πολυ ωραιο-το εχω δει σε 206 (και ναι Vini ταιριαζε ακριβως)-ομως ειναι πολλα τα λεφτα για αυτα που προσφερει..
Κατι σε δερμα πιο φτηνο ξερει κανεις?
Αντε γιατι το δικο μου τιμονι εχει αρχισει να ξεβαφει Sad[/quote]


παντως το δερματινο τιμονι (μαμα gt) εχει 300Ε αρα τα 30 χιλιαρικα μαλλον ειναι προτιμοτερη λυση.
Αν ηξερα οτι θα μου κανουν καλη δουλεια θα το εβαζα αβλεπι.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Αλεξ@νδρος (Αλέξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4(8V) XS 4/2004

Ένταξη: 20 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 936
Τόπος: Παλαιό Ηράκλειο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 05 Οκτ 2002, 18:30:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μα δεν ζηταμε καινουργιο τιμονι αλλα κατι να προστατευει αυτο που εχουμε.Ειτε 300Ευρω ειτε 90 ειναι πολλα λεφτα
Απο την αλλη αυτα που πουλανε γυρω στα 10 ειναι σκετη μ@λ@@@@
Κατι γυρω στα 30 Ευρω Question


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 05 Οκτ 2002, 21:33:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Alexandros έγραψε:
Μα δεν ζηταμε καινουργιο τιμονι αλλα κατι να προστατευει αυτο που εχουμε.Ειτε 300Ευρω ειτε 90 ειναι πολλα λεφτα
Απο την αλλη αυτα που πουλανε γυρω στα 10 ειναι σκετη μ@λ@@@@
Κατι γυρω στα 30 Ευρω Question


βρε συ αλεξανδρε , δεν γινεται και καλο και φθηνο.
Η βαζεις το καλο το μαμα και εισαι 1η μουρη στο καβουρι αλλα κλαις τα 300 Ε, ή βαζεις το καπως κατωτερο με τα 90 Ε και εισαι παλι διαφορετικος απο τους αλλους ΜΕ δερμα.!!
Δεν γινεται να βαλεις δερματινη (καμια σχεση με το δερμα) και να δωσεις και 20-30 Ε.
Τουλαχιστον εγω δεν ξερω κατι τετοιο.
Smile Smile Smile


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Οκτ 2002, 12:44:28    Θέμα δημοσίευσης: Re: Για ταπετσαρίες...δερματίνη, ύφασμα, δέρμα... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vini έγραψε:
Και επειδή η έρευνα αγοράς πρέπει πάντα να γίνεται....όποιος ξέρει κανένα καλό μαγαζί ή βιοτέχνη που να ασχολείται με ταπετσαρίες αυτοκινήτων, ύφασμα, δερματίνη, δέρμα ας το αναφέρει.


Question Question Question Question Question Question Question Question



σχετικα με τα 2 καταστηματα / βιοτεχνιες που σου ειχα αναφερει, μπορεσα και κοιταξα σημερα.
Απογοητευση !!! Crying or Very sad Crying or Very sad Ειναι πανακριβα για δερμα (300.000 δρχ) και πολυ ακριβα για δερματινη.
Ενδεικτικα 150 χιλ δρχ για ολο το σαλονι και 200 χιλ δρχ για το σαλονι και τις πορτες και το ντουλαπακι.

Μαλιστα ενω η δουλεια φαινεται καλη δεν δινουν καποια εγγυηση αλλα και το μερος δεν σε εμπνεει και πολυ.
τελος παντων , ειναι ακριβα για δερματινη.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Nikel 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 1054
Τόπος: Πειραιάς-Κερατσίνι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Οκτ 2002, 13:06:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε καλυμματα και παλι καλυμματα. Το ντυσιμο δερμα-δερματινη ειναι πανακριβο. Παντως οι τιμες που σου εδωσε δεν ειναι και απ'τις πλεον ακριβες Exclamation



A CC & a Strong Hair-Gel Are 2 Things That Go Together
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Οκτ 2002, 13:34:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Eγώ πάντως βρήκα δερματίνη σε διχρωμία μπάκετ και με τα λογότυπα της Peugeot/λιοντάρι με 150 euro μαζί με τοποθέτηση.... (Αutofast, dimip εσύ πρέπει να ξέρεις).
Το κακό είναι ότι δεν μπορώ να εγγυηθώ για την ποιότητα της δερματίνης.

Επίσης έχω και άλλο ένα μαγαζί (εκεί που είχα ντύσει το hyundai) το οποίο έχει ΑΡΙΣΤΗ Γερμανική δερματίνη (σχεδόν δέρμα) και με τιμή πριν από 2 χρόνια στις 70.000δρχ φουλ με τοποθέτηση. Το κακό εδώ είναι ότι δεν ξέρω αν έχει διχρωμία. Σύντομα θα μάθω.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Οκτ 2002, 13:35:36    Θέμα δημοσίευσης: Re: Για ταπετσαρίες...δερματίνη, ύφασμα, δέρμα... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiP έγραψε:

σχετικα με τα 2 καταστηματα / βιοτεχνιες που σου ειχα αναφερει, μπορεσα και κοιταξα σημερα.
Απογοητευση !!! Crying or Very sad Crying or Very sad Ειναι πανακριβα για δερμα (300.000 δρχ) και πολυ ακριβα για δερματινη.
Ενδεικτικα 150 χιλ δρχ για ολο το σαλονι και 200 χιλ δρχ για το σαλονι και τις πορτες και το ντουλαπακι.

Μαλιστα ενω η δουλεια φαινεται καλη δεν δινουν καποια εγγυηση αλλα και το μερος δεν σε εμπνεει και πολυ.
τελος παντων , ειναι ακριβα για δερματινη.


Που είναι αυτός ρε συ Jim για να περάσω?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Επόμενη
Σελίδα 1 από 15

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3561s (PHP: 70% - SQL: 30%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on