PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Ρυθμιζόμενη ανάρτηση "Μέρος 2ο"
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5 ... 60, 61, 62  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
LEFT 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Audi TTS

Ένταξη: 22 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 95
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Μάρ 2005, 15:12:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δημητρη αυτος που ξερω ειναι στην Γουναρη οπως πας για Γλυφαδα λιγο πριν στριψεις στο φαναρι για Ελληνικο(Σουρμενα)!Τωρα τηλ δεν εχω και website δεν υπαρχει!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DIMCHRI (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


406 coupe 2.2 2005

Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1684
Τόπος: Νικαια city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Μάρ 2005, 00:55:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αισίως έχω γράψει περίπου 6000 χλμ με την osrav και απλά θα πω ότι είναι πολύ καλή.

Όσο περισσότερο το οδηγάω τόσο περισσοτερο μου αρέσει.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Μάρ 2005, 15:00:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

σκεφτομαι τη λυση των πλακιδιων της πεζο σπορτ που μπαινουν πανω στο θολο και ψηλωνουν 0.5εκατ. το αυτοκινητο ....ετσι θα ερθω στο επιθυμητο χαμηλωμα που θελω να ειναι εως 3ποντους...
υποτιθεται οτι προσφερουν ακαμψια και βοηθουν σε σκληρες καταπονησεις...
εχει βαλει κανενας? θα ειναι ολα οκ με στενοπιατελα? ειχα δει ποστ απο εναν martini που ολα ηταν οκ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DIMCHRI (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


406 coupe 2.2 2005

Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1684
Τόπος: Νικαια city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Μάρ 2005, 15:12:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
σκεφτομαι τη λυση των πλακιδιων της πεζο σπορτ που μπαινουν πανω στο θολο και ψηλωνουν 0.5εκατ. το αυτοκινητο ....ετσι θα ερθω στο επιθυμητο χαμηλωμα που θελω να ειναι εως 3ποντους...
υποτιθεται οτι προσφερουν ακαμψια και βοηθουν σε σκληρες καταπονησεις...
εχει βαλει κανενας? θα ειναι ολα οκ με στενοπιατελα? ειχα δει ποστ απο εναν martini που ολα ηταν οκ...


είσαι σίγουρος ότι υπάρχει κατι τέτοιο ???

εννοείς τα top mounts ???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Μάρ 2005, 15:18:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

206XS 1.6 16v -2601 Grp- A - Top strut reinforcing plates-two camber positions - per pair

στο rallycar.com

βεβαια ρυθμισεις καμπερ ξεχνα το απο οτι εχω καταλαβει....
υποτιθεται οτι τα εχουν για το χωμα που καταπονειται ο θολος παραπανω αλλα και οι λακουβες της αθηνας δεν απεχουν πολυ....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DIMCHRI (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


406 coupe 2.2 2005

Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1684
Τόπος: Νικαια city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Μάρ 2005, 15:24:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
206XS 1.6 16v -2601 Grp- A - Top strut reinforcing plates-two camber positions - per pair

στο rallycar.com

βεβαια ρυθμισεις καμπερ ξεχνα το απο οτι εχω καταλαβει....
υποτιθεται οτι τα εχουν για το χωμα που καταπονειται ο θολος παραπανω αλλα και οι λακουβες της αθηνας δεν απεχουν πολυ....


αυτό λέω και εγώ... αυτά δεν ψηλώνουν το αυτοκίνητο....

αυτά ενισχύουν τους θόλους από πάνο μην τρυπήσει τον θώλο το αμορτισέρ και περάσει έκξω από το καπό...

Για αυτό είναι αυτά.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Μάρ 2005, 23:42:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μπαινουν απο τη μεσα μερια του θολου και εχουν παχος 5χιλ........αρα Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 14 Μάϊ 2005, 00:32:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

λοιπον περασα απο κονδωρα.
η αναρτηση δεν επηρεαζει εγγυηση αυτοκινητου περα απο τα σχετικα με την αναρτηση.δηλαδη αν τριζει π.χ δεν προκειται να μου πει κανενας οτι φταιει η αναρτηση που ειναι πιο σφιχτη...

μετα ρωτωντας ενα μηχανικο που ηταν πανω απο το σουπερ 1600(αααχχχ)
μου ειπε οτι η αναρτηση χαμηλωνει μινιμουμ 1-1.5ποντο και μαξιμουμ 3-3.5.
το μινιμουμ διοτι τα πισω αμορτισερ ειναι πιο κοντα απο τα μαμα.αρα πρεπει να μετρησουμε τη διαφορα τους σε πληρη εκταση που αν θυμοταν καλα ηταν 1ποντο και τοσο να χαμηλωσουμε το κωλο.αλλιως θα χαλασουν πιο γρηγορα τα πισω.μετα αναλογα παμε εμπρος και χαμηλωνουμε μινιμουμ 1-1.5 ποντο αντιστοιχα.
το μεγιστο χαμηλωμα εμπρος ειναι 3.5 ποντοι διοτι το σπειρωμα που βιδωνει το πιατελο ειναι 7-7.5 μηκος και για καθε στροφη αναλογει το μισο χαμηλωμα.δηλαδη κατεβαζεις ενα ποντο το πιατελο θα χαμηλωσει 0.5 το αυτοκινητο.
απο οτι καταλαβα ειναι λιγο μπερδεμα η τοποθετηση και θελει να εισαι απο πανω αν δεν πας κονδωρα που θελουν 150-200ευρω για τοποθετηση!!!!!!!
επισης συμφωνησε μαζι μου οτι αν αλλαξω αντιστρεπτικες καλο ειναι να κρατησω τη μαμα αναλογια του 19-19 βαζοντας 22-22 απο sw-rc εμπρος πισω.ακομα και αυτος θεωρει περιττες-στην υπαρχουσα φαση- τις 20αρες ραβδους σε σχεση με τις 19.5 που φοραω και σε σχεση παντα με την αναρτηση που θελω να βαλω.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 14 Μάϊ 2005, 02:00:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πολύ ενδιαφέροντα όλα αυτά.
Εγώ προσωπικά αναμένω να τα δω στην πράξη.
Κοινώς μόλις τα περάσεις θέλω βόλτα... Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 09 Ιούν 2005, 20:24:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Απορίες περί ρυθμιζόμενης ανάρτησης:

1) Όταν λέμε ρυθμιζόμενη σε ύψος, πώς ακριβώς γίνεται αυτή η ρύθμιση?

(π.χ. μπορούμε να την κάνουμε κάτω στο γκαράζ μας σηκώνοντας το αμάξι σε γρύλλο, ή πρέπει να πάμε στο συνεργείο?)

2) Όλες όσες είναι ρυθμίσιμες σε ύψος, ρυθμίζονται με τον ίδιο τρόπο? Ή κάθε ανάρτηση έχει τον δικό της τρόπο?

3) Πως εγγυώμαστε την ακρίβεια ρύθμισης (ότι θα είναι ίδια π.χ. 3,5cm μπροστά εκατέροθεν? για πίσω φροντίζει ο άξονας Razz )

Αυτά προς το παρόν! Cool



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Ιούν 2005, 01:39:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ένα μικρό σεμινάριο ρυθμίσεων...

Υψος:

Για το 206 μπορείς να ρυθμίσεις μόνος σου και με ασφάλεια μόνο τα εμπρός.
Τα καλάμια των εμπρός αμορτισέρ έχουν σπείρες στις οποίες και στειρήζονται τα πιατέλα.
Με ειδικό κλειδί ρυθμίζει τήν θέση των πιατέλων και κατά συνέπεια το ύψος.
Δεν έχουν σκάλες (κλικ) για την ρύθμιση αλλά σχετικές ενδείξεις.
Εισηγούμε να ρωτήσεις/δεις πως γίνεται σε έναν αμορτισερα και μετά να προβείς σε δικές σου ρυθμίσεις.
Πίσω κουρδίζεται αλλά αυτό εγώ δεν θα το έκανα μόνος μου.

Ρύθμιση συμπίεσης (γνωστή ως σκληρότητα)

Για τα εμπρός γίνεται με σκάλες (κλικ) με το αμορτισερ πάνω στο αυτοκίνητο.
Για τα πίσω πρέπει να βγει από την θέση του αμορτισερ (αυτό ισχύει σε KW Variant 2 και FK Konigsport και σε ΚΟΝΙ κίτρινα ενώ στα KYB HP Performance δεν χρειάζεται να βγει το πίσω αμορτισερ)


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
DIMCHRI (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


406 coupe 2.2 2005

Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1684
Τόπος: Νικαια city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Ιούν 2005, 17:18:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
.....ενώ στα KYB HP Performance δεν χρειάζεται να βγει το πίσω αμορτισερ)


ούτε στα osrav χρειάζεται... Wink

αν δεν παινέψεις το σπίτι σου.... Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Ιούν 2005, 18:43:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για να το λες κάτι θα ξέρεις.... Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
sfaker2000 (NIKOS)
Μέλος
Μέλος


PEUGEOT 206 RC

Ένταξη: 27 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 102
Τόπος: IRAKLIO

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Ιούν 2005, 19:14:14    Θέμα δημοσίευσης: sfaker 206 RC Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΕΕΕΕΕΕ ΡΕ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ,τη σου πουλησα δικε μου?πραμα που

σπαρταραει....για βαλτει να κανεται βολτα με Μανθο να δουμε εντηπωσεις? αν και θα μεινεις πολυ ευχαρηστιμενος.....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Ιούν 2005, 19:26:33    Θέμα δημοσίευσης: Re: sfaker 206 RC Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sfaker2000 έγραψε:
ΕΕΕΕΕΕ ΡΕ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ,τη σου πουλησα δικε μου?πραμα που σπαρταραει......

Όντως....
Αν και προβλέπω να μας λέει άλλος την γνώμη του σχετικά με την ανάρτηση αυτή....
Και μάλιστα μετά από "πιστοεπίσκεψη".... Wink Wink
Αναμείνατε....


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Ιούν 2005, 19:36:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ποιός;;;


Whistling Whistling Whistling Whistling



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 10 Ιούν 2005, 19:41:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Monsieur president όλο απορίες είστε.... Laughing Laughing
Μα καλά δεν ξέρεις!!!! Question Shocked Question Shocked
Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 11 Ιούν 2005, 10:52:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

η πεζο σπορτ δεν εχει κλειδακι για ρυθμιση Crying or Very sad
ρυθμιζεται με τα κατσαβιδι και το σφυρακι Exclamation
αρα καλο ειναι να τη κανει αυτη τη δουλεια μηχανικος.

εγω εχω αργησει α. λογω πεζο-χτες αλλαξα μεσαιο και τριξιματα-
β.ξερει ο αργυρης Laughing Laughing 22αρες ερχομαι...


υ.γ αν την πεζο αναρτηση βαλει αυτος που υποπτευομαι μαλλον τον βλεπω να απογοητευεται στη πιστα.τα αμορτισερ ειναι υπερβολικα μαλ**α για να μη κοπαναει.θεωρω ομως οτι με μια ανακατασκευη θα δειξουν πραγματικα τις δυνατοτητες του σετ....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 11 Ιούν 2005, 14:20:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
η πεζο σπορτ δεν εχει κλειδακι για ρυθμιση Crying or Very sad
ρυθμιζεται με τα κατσαβιδι και το σφυρακι Exclamation
αρα καλο ειναι να τη κανει αυτη τη δουλεια μηχανικος.

εγω εχω αργησει α. λογω πεζο-χτες αλλαξα μεσαιο και τριξιματα-
β.ξερει ο αργυρης Laughing Laughing 22αρες ερχομαι...


υ.γ αν την πεζο αναρτηση βαλει αυτος που υποπτευομαι μαλλον τον βλεπω να απογοητευεται στη πιστα.τα αμορτισερ ειναι υπερβολικα μαλ**α για να μη κοπαναει.θεωρω ομως οτι με μια ανακατασκευη θα δειξουν πραγματικα τις δυνατοτητες του σετ....


Τα PS δεν κανουν για πιστα.Ειναι μονο για ραλλυ.Και φυσικα δεν ειναι οτι καλυτερο να παρεις καινουργια και να τα κανεις ανακατασκευη κατευθειαν.Καλυτερα να πας να παρεις μια φτιαχτη και να του πεις πως την θες.Υπαρχουν ομως και οι λυσεις κορυφης οπως PROFLEX και OLHINS οι οποιες κανουν και για πιστα. Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
DIMCHRI (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


406 coupe 2.2 2005

Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1684
Τόπος: Νικαια city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Ιούν 2005, 00:02:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΝΙΚΟΣ έγραψε:
volvos έγραψε:
η πεζο σπορτ δεν εχει κλειδακι για ρυθμιση Crying or Very sad
ρυθμιζεται με τα κατσαβιδι και το σφυρακι Exclamation
αρα καλο ειναι να τη κανει αυτη τη δουλεια μηχανικος.

εγω εχω αργησει α. λογω πεζο-χτες αλλαξα μεσαιο και τριξιματα-
β.ξερει ο αργυρης Laughing Laughing 22αρες ερχομαι...


υ.γ αν την πεζο αναρτηση βαλει αυτος που υποπτευομαι μαλλον τον βλεπω να απογοητευεται στη πιστα.τα αμορτισερ ειναι υπερβολικα μαλ**α για να μη κοπαναει.θεωρω ομως οτι με μια ανακατασκευη θα δειξουν πραγματικα τις δυνατοτητες του σετ....


Τα PS δεν κανουν για πιστα.Ειναι μονο για ραλλυ.Και φυσικα δεν ειναι οτι καλυτερο να παρεις καινουργια και να τα κανεις ανακατασκευη κατευθειαν.Καλυτερα να πας να παρεις μια φτιαχτη και να του πεις πως την θες.Υπαρχουν ομως και οι λυσεις κορυφης οπως PROFLEX και OLHINS οι οποιες κανουν και για πιστα. Wink


βάλε μια osrav και θα με θυμηθεις.... ρυθμιζόμενη πάνω στο αμάξι, και μπρος και πίσω ! Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5 ... 60, 61, 62  Επόμενη
Σελίδα 4 από 62

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1719s (PHP: 70% - SQL: 30%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on