PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Ρυθμιζόμενη ανάρτηση "Μέρος 2ο"
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4 ... 60, 61, 62  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
shiba (giwrgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


shiba cc

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 1069
Τόπος: γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Φεβ 2005, 14:46:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

fpug έγραψε:
pugsang έγραψε:
Λοιπον παιδάκια για να οργανωνομαστε σιγά - σιγά

Οποιος εχει τιμές για καποιο απο τα σετ που βρήκε ο Μανθος (KW,DS.PSS κλπ) ας αρχίσει γράφει πόσο και απο ποιον για να παμε στους καλύτερους και να παρουμε τελικές τιμές για το club.

Γραψτε λοιπον Μαρκα-Τυπος ή part No.-Κατάστημα-Τιμή για να δούμε που θα καταλήξουμε


ok

Εγω εβαλα στο GT τα Bilstein - PSS (B14) - 1100 ευρω με τοποθετηση και ευθυγραμμιση στο συνεργειο του Γκικα (Π.φαληρο)
(σημειωση¨ δεν ειναι συνεργειο πεζο).
eγω εχω παρει 2-3 τηλεφωνα για να ρωτησω για τα pss που θελω να βαλω και μου λενε οτι δεν βγαινουν για 206...βλακειεσα μου λενε αραγε γιατι πριν 4-5 μερεσ που πηγα στον γνωστο μου μου ειπε οτι αυτα ειναι απτα καλυτερα για το cc.με λιγα λογια με εχουν μπερδεψει
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 19 Φεβ 2005, 19:50:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

περασα απο την rsd αντιπροσωπο ολινς-προφλεξ-ap racing....

να προσθεσω λοιπον μια ακομα επιλογη.................ολινς στενοπιατελη ρυθμιζομενη σαν κι αυτη που ειχε τεστ στους 4τ σε ενα ιμπρεζα πριν καναδυο μηνες....
σκληροτητα απο 0-28 με γυρω στο 10 να ειναι πιο μαλακη απο τη μαμα του ιμπρεζα αν θυμαμαι καλα....γυρω στο 20-25 λιγο πιο σκληρη 28για πιστα...
σιγουρα οτι πληρωνεις παιρνεις.......
τιμη--------------------γυρω στα 3000€ Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
απο 30μαρτη θα την εχουν......

ντροπη.
α και ο κυριος φτιαχνει 2 αγωνιστικα 206 στα οποια ρυθμιζει το καμπερ απο ρυθμιζομενα τοπ μαουντ και οχι απο ακρα αλα πεζο σπορτ και οταν τον ρωτησα που βρηκε χωρο στο θολο για να παιξει κλπ κλπ κοιταγε μια δισκοπλακα.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 19 Φεβ 2005, 20:54:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ετσι ειναι Παναγιωτη.
Ξεκινανε απο βοηθοι μηχανικοι πιτσιρικια, μετα κανουν το δικο τους συνεργειο, αμα τους κατσει καλα περνουν και καμια αντιπροσωπεια, κουρδιζουν κανα αγωνιστικο απο δω, κανουν καμια βρωμοδουλεια απο κει, και μετα στο παιζουν ειδημονες και ειδικοι.
Ρε ουστ! Evil

ΥΓ.Δεν υποννοω κατι για τον Κολλιγιαννη, δεν τον ξερω τον ανθρωπο, απλα εκφραζω την αποψη απο αυτα που εχω καταλαβει στο τριπτυχο Αγωνες-Συνεργεια-Βελτιωση.

On topic now:
Να δουμε τι παιζει και με τις ρυθμιζομενες Osrav.
Βεβαια απο το site toyw δεν καταλαβα και πολλα.
www.osrav.it


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Φεβ 2005, 01:40:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

σπυρο να τολμησω να προτεινω μια πιο απλη λυση????
αμορτισερ απο 2.0 τα ενισχυμενα και ελατηρια απο ρουσου με αντιστρεπτ 22αρα εμπρος................
και πισω αξονα απο ρουσου....
εγω προσωπικα εκει εχω καταληξει μετα απο μηνες ψαξιματος -αν δεν το πουλησω τελικα!!!-
BY THE WAY... υπαρχει καποιος που να μπορει να μου πει υπευθυνα ποσο χαμηλωτερο ειναι το 2.0gti απο το 1.6? και ποσο το rc apo to 2.0gti???
δεν περιμενω να παρω ολο το χαμηλωμα αυτο αν βαλω ελατηρια ρουσου αλλα τουλαχιστον να μην ψυλωσει....σημειωτεον το ρουσου εχει πιο ψηλα το κατω πιατελο αρα ειναι σιγουρα μικροτερο το μηκος του ελατηριου του περα απο διαφορα σκληροτητας κλπ κλπ

ο κυριος μπαμπης πραγματικα νομιζω οτι ειναι απο τους λιγους που ξερουν να στηνουν αγωνιστικα και για αυτο πηγα μια βολτα απο εκει. αλλα αλλο βουρτσα και αλλο .....
αλλο να φερνεις αναρτησεις για εβο-ιμπρεζα και αλλο να πουλας στη ιδια τιμη αναρτηση δρομου για αυτοκινητο με το 1/3 της τιμης....
καπου πιασανε το παππα απο τα γενια!

υ.γ
ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ....ενα πουλακι μου ειπε οτι τα μοντελλα μετα τελος 03 εχουν στα πισω μουαγιε ετοιμο το συνδεσμο με τις τρυπες που πιανει πανω του η ραβδος παναρ....ειναι αληθεια αυτο???αν ναι γλυτωνουμε 70ευρω....
ΑΡΓΥΡΗ ΑΚΟΥΣ?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Φεβ 2005, 11:08:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sps έγραψε:
On topic now:
Να δουμε τι παιζει και με τις ρυθμιζομενες Osrav.
Βεβαια απο το site toyw δεν καταλαβα και πολλα.
www.osrav.it

εεε σορρυ τις ξέχασα αυτές.
Είχα ρωτήσει το Σεπτέμβριο και μου είχαν πει δυο τιμές.
Δεν θυμάμαι καλά και για να μην γράφω μπούρδες θα ξαναρωτήσω αύριο (αν προλάβω....)


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
GFG (ΓΙΩΡΓΟΣ) 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


vw passat 1.8T

Ένταξη: 24 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 372
Τόπος: ΚΑΛΑΜΑΤΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Φεβ 2005, 18:04:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Υπαρχει και αλλη μια που ξεχασες Μανθο! Τη Weitec η οποια ειναι θυγατρικη της ΚW και η οποια βγαινει μονο ρυθμιζομενη σε υψος! Βασικα ειναι η Variant 1 με ιδια ελατηρια, μπουκαλες τα παντα και το μονο που αλλαζει ειναι το χρωμα και το οτι δεν ειναι ανοξειδωτη κατι που στην ελλαδα κατα την γνωμη μου ειναι περιτο με ενα μηνα χιονια και οχι συνεχεια!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
DIMCHRI (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


406 coupe 2.2 2005

Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1684
Τόπος: Νικαια city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Φεβ 2005, 18:05:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound. έγραψε:
sps έγραψε:
On topic now:
Να δουμε τι παιζει και με τις ρυθμιζομενες Osrav.
Βεβαια απο το site toyw δεν καταλαβα και πολλα.
www.osrav.it

εεε σορρυ τις ξέχασα αυτές.
Είχα ρωτήσει το Σεπτέμβριο και μου είχαν πει δυο τιμές.
Δεν θυμάμαι καλά και για να μην γράφω μπούρδες θα ξαναρωτήσω αύριο (αν προλάβω....)


osrav έχω βάλει εγώ . 600 ευρώ οι ρυθμιζόμενες.
ρυθμίζονται οι εξωτερικά. εγώ τις έχω στην μέση, και είανι σφικτές χωρίς να κοπανάει το αμάξι. υπάρχει και το ανάλογο τόπικ για osrav.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
shiba (giwrgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


shiba cc

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 1069
Τόπος: γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Φεβ 2005, 20:26:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

GFG (ΓΙΩΡΓΟΣ) έγραψε:
Υπαρχει και αλλη μια που ξεχασες Μανθο! Τη Weitec η οποια ειναι θυγατρικη της ΚW και η οποια βγαινει μονο ρυθμιζομενη σε υψος! Βασικα ειναι η Variant 1 με ιδια ελατηρια, μπουκαλες τα παντα και το μονο που αλλαζει ειναι το χρωμα και το οτι δεν ειναι ανοξειδωτη κατι που στην ελλαδα κατα την γνωμη μου ειναι περιτο με ενα μηνα χιονια και οχι συνεχεια!
oi weitec παντωσ κανουνε 800 ευρω...μου τισ ειχαν προτεινει και αυτεσ...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Φεβ 2005, 21:59:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DIMCHRI έγραψε:
osrav έχω βάλει εγώ . 600 ευρώ οι ρυθμιζόμενες.
ρυθμίζονται οι εξωτερικά. εγώ τις έχω στην μέση, και είανι σφικτές χωρίς να κοπανάει το αμάξι. υπάρχει και το ανάλογο τόπικ για osrav.


Τώρα μου θύμησες και τι μου είχαν πει όταν του ρώτησα τιμές.!
600ε όπως είπες και συ ) για τις ρυθμιζόμενες σε σκληρότητα και
1500ε (περίπου αν θυμάμαι καλά) γι ασχεδόνα γωνιστικών προδιαγραφών με εξωτερικές μπουκάλες αζώτου και ρυθμιση σκληρότητας και ύψους.


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Μάρ 2005, 13:43:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

quiz...
λοιπον ψαχνωντας τη ρυθμιζομενη αναρτηση με το μινιμουμ χαμηλωμα ανακαλυψα τα εξης...
ρυθμιζοντας την αναρτηση στο μινιμουμ το 2ο ελατηριο - helper ουσιαστικα καθισταται ανενεργο...
διοτι ανεβαινει το πιατελακι του και συμπιεζεται τοσο ωστε να μην εχει καθολου διαδρομη...
δηλαδη κοιτωντας το βλεπουμε ενα ελατηριο με ενωμενες τις σπιερες του....
ο τυπος που ειχα δει με τη kw προσπαθουσε να βαλει αποστατες να ψυλωσει αυτοκινητο ωστε
να χαμηλωσει αναρτηση και να αποκτησει διαδρομη το Helper....
ομως σε τηλ. που εκανα στη Bilstein περα απο το οτι δεν ξερανε αν εχει 2ο ελατηριο η pss
--φιλιππεεεεε γιαπες εχει???-- μου ειπε ο ανθρωπος οτι το 2ο ελατηριο λειτουργει μονο στην
αποσυμπιεση δηλαδη οταν πεσουμε σε μια λακουβα ωστε να το κυριως ελατηριο οταν ξαναβρουμε
οδοστρωμα να ειναι σχετικως συμπιεσμενο και κυριως αυτος μου ειπε οτι το 2ο ελατηριο εχει το νοημα
να μην φυγει απο τη θεση του το κυριως ελατηριο...δηλαδη πιεζει το κυριο ελατηριο ωστε οταν
πεσεις λακουβα να μη φυγει απο οδηγους του ...
εμενα αυτο γιατι μου φαινεται λιγο γιουχου???????????????
επισης μου ελεγε οτι το μινιμουμ χαμηλωμα στην pss ειναι 2 ποντοι αναλογα με εκδοση μοτερ-φιλιππε ακους?-κλπ κλπ
βεβαια αυτα ελεγαν και στον ανθρωπο για kw και τελικα εφαγε στη μαπα το -3.5 και τωρα κλαει
που δεν μπορει να παει χωμα!!! Laughing Laughing Laughing

θα με βοηθησει κανεις???????????????
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
fpug 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος




Ένταξη: 05 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 392

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Μάρ 2005, 13:55:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι εχει και μικρο ελατηριο. Αν δεις τις φωτογραφιες και πιο πανω η pss εχει helper.
Οσο για το χαμηλωμα, οπως σου ειπα και στο p.m. τις προαλλες, το αφησα οσο ηταν και πριν. (4-3).
Με το δικο μου χαμηλωμα παντως οι σπειρες του helper δεν ειναι καθολου ενωμενες οπως αναφερεις πιο πανω.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Μάρ 2005, 13:58:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ναι ρε φιλιππε το θεμα στο -4 που το αφησες ποσο ακομα εχει προς το μινιμουμ.... μισο ενα δυο εκατοστα????????
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
fpug 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος




Ένταξη: 05 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 392

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Μάρ 2005, 14:05:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
ναι ρε φιλιππε το θεμα στο -4 που το αφησες ποσο ακομα εχει προς το μινιμουμ.... μισο ενα δυο εκατοστα????????


τι να σου πω πρεπει να το τσεκαρω.
Θα το δεις απο κοντα καποια στιγμη (Οταν μπορω να οδηγησω παλι Sad - καταραμενη μεση).
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Μάρ 2005, 21:25:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αμορτισερ ΟΜΡ.
Το ειδαμε και αυτο:
http://www.corsaclub.gr/index2.html






Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ronin (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 Grand Tourisme 2.0 16v

Ένταξη: 08 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 1252
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Μάρ 2005, 09:35:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sps έγραψε:
Αμορτισερ ΟΜΡ.
Το ειδαμε και αυτο:
http://www.corsaclub.gr/index2.html





Σπύρο είναι χειροποίητα αυτά τα OMP?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Μάρ 2005, 12:34:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πανο δεν ξερω, ισως τηλεφωνησω καποια στιγμη να μαθω.
Αν αλλαζα αυτη τη στιγμη αμορτισερ, θα ενδιαφερομουν να μαθω περισσοτερα γι αυτα.


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
pugsang (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 26 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1292
Τόπος: Ραφήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Μάρ 2005, 12:40:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ξεχνα τα Σπυρο δεν αξίζουν

Εκτος του οτι ειναι αθλια ο Ριζικαρης έχει την χειροτερη των εξυπηρετησεων

Εγω τα εβαλα στο δικο μου "εσκασαν" μετα απο 1.000 χλμ και ακομη τωρα μετα απο 1 χρόνο περιμένω να παραλάβει τα αμορτισερ απο την Ιταλια οπου τα έστειλε για να τα αλλαξουν εντος εγγύησης.

Αφήνω τον Πανο να σου πει την πολυ ωραία στιχομυθία μεταξυ εμου και του κου Ριζικαρη οταν τον πήρα για να του πω το πρόβλημα και ο εν λογω κυριος ήταν σε διακοπες στο Γύθειο (αν θυμάμαι καλά)


pedal to the metal
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Μάρ 2005, 23:02:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ρε παιδια θα βοηθησει κανεις???
παντως εγω βρηκα αυτο....
http://www.weitec.de/2003/produkte/sdk.php
αποστατες απο την ιδια την weitec......

επισης σπυρο τα omp εγω ηξερα οτι ειναι κονι κιτρινα με σηματακια omp και καποιες και καλα βελτιωσεις σε μια βαλβιδουλα μπουρδες δηλαδη....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
LEFT 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Audi TTS

Ένταξη: 22 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 95
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Μάρ 2005, 23:09:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδια αν σας ενδιαφερει μου εχουν πει για 206 ρυθμιζομενη της ULTIMATE (γαλλικη) γυρω στα 750-800 euro !Εχω ακουσει και διαβασει πολυ καλα λογια!Για ριξτε μια ματια και ερευνηστε!
Χαιρετω Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DIMCHRI (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


406 coupe 2.2 2005

Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1684
Τόπος: Νικαια city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Μάρ 2005, 15:06:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

LEFT έγραψε:
Παιδια αν σας ενδιαφερει μου εχουν πει για 206 ρυθμιζομενη της ULTIMATE (γαλλικη) γυρω στα 750-800 euro !Εχω ακουσει και διαβασει πολυ καλα λογια!Για ριξτε μια ματια και ερευνηστε!
Χαιρετω Laughing



ποιός τις φέρνει ???
ποιό είναι το site ??

πετάς μια βόμβα και εξαφανίζεσαι !!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4 ... 60, 61, 62  Επόμενη
Σελίδα 3 από 62

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1718s (PHP: 70% - SQL: 30%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on