PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Γιατι τα φρενα σφυριζουν;
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φρένα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
argonaftis (Ηλίας)
Μέλος
Μέλος


208 gti

Ένταξη: 08 Ιαν 2004
Δημοσιεύσεις: 115
Τόπος: Αθήνα-Βύρωνας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Φεβ 2005, 16:57:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και το δικό μου, αλλά μετά από βροχή ή χιόνι


Argonaftis
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Φεβ 2005, 21:11:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κατσε να απαντησω γιατι θα το σβησουν και αυτο το topic και αντε μετα να παρουμε απαντησεις....... Exclamation
Arrow
λοιπον,τα τακακια σφυριζουν επειδη δεν εχουν πολυ αμιαντο μεσα!
Αυτο το κανουν για να μην ζεσταινονται ευκολα τα τακακια Exclamation
Για παραδειγμα πριν 3 βδομαδες αλλαξα τακακια γιατι δεν αντεχαν αλλο (ζεσταινονταν σχετικα ευκολα και ειχαν και στην πλατη τους κατι ωραιες γυρες απο τα μεγαρα..!!)και εβαλα ενα το οποιο ειναι πιο ανθεκτικο στις θερμοκρασιες αλλα και στο φρεναρισμα (πιο σκληρο τακακι)το οποιο δεν εχει αμιαντο μεσα και αν ακουσετε
πως κανει στο φρεναρισμα οταν παω να σταματησω θα τρελαθειτε Exclamation Exclamation Exclamation
Αρα οταν σφυριζει ενα τακακι ειναι λογικο Exclamation (εκτος βεβαια αν εχει φαγωθει πολυ,αυτο ειναι αλλο καπελο)
------------
Τωρα γιατι ακουγεται στην οπισθεν μονο,θα ειναι επειδη εχει φαγωθει το τακακι ομοιομορφα και οταν κανεις οπισθεν ακουμπαει "ασυνηθιστα" στην δισκοπλακα Exclamation


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
tsikis (Νικος)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


peugeot 307 1.6

Ένταξη: 03 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 366
Τόπος: ΝΕΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Φεβ 2005, 00:00:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καταρχήν ο αμίαντος είναι καρκινογόνο υλικό και για αυτό τον αφαίρεσαν απο τα μέρη του αυτοκινήτου (όπως και απο το δίσκο πλατό )
μπορείς να βρείς τακάκια με λιγότερο σίδερο όστε να μην σφυρίζουν και να κάνεις τη δουλεία σου, της αντιπροσωπίας πάντως έχουν αρκετό σίδερο και γιαυτό σφυρίζουν Wink
Αν έχει φαγωθεί πάλι πολύ ένα τακάκι δεν σφυρίζει όπως συνήθως αλλά κάνει ένα πιο βαρύ ήχο μου σε τρομάζει,θα το καταλάβεις όταν γίνει. Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
climbonice (Θέμης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 CC 1.6 150hp

Ένταξη: 23 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 127
Τόπος: Νέα Σμύρνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Νοέ 2007, 23:23:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ξεθάβω το θέμα γιατί κι εμένα, με μόλις 300km στο οδόμετρο, σφυρίζουν τα τακάκια (κι είναι τέσσερα πανάθεμά τα μπρος-πιίσω). Το θεωρώ απαράδεκτο. Μόνο η Peugeot έχει δηλαδή οικολογική συνείδηση και βάζει τακάκια χωρίς αμίαντο; Στις άλλες μάρκες τι τακάκια βάζουν και δε σφυρίζουν; Σας πληροφορώ ότι το Ford Fiesta, που μόλις πούλησα για να πάρω το 207, το έδωσα με το κοντέρ να γράφει 45,000km, να μην έχει χρειαστεί ακόμη να αλλαχτούν τακάκια και χωρίς να έχουν κάνει το παραμικρό κιχ στα 3 χρόνια που είχα το αυτοκίνητο. Δε μ' αρέσει να γκρινιάζω αλλά το συγκεκριμένο πρόβλημα είναι άκρως εκνευριστικό ειδικά όταν έχεις δόσει 25.000€. Ευελπιστώ όταν πατήσουν καλύτερα τα τακάκια να βελτιωθεί η κατάσταση.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
tsikis (Νικος)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


peugeot 307 1.6

Ένταξη: 03 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 366
Τόπος: ΝΕΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Νοέ 2007, 23:54:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όταν τα αλλάξεις ... απλα βάλε πρώτης ποιότητας τακάκια ... και πιο μαλακά ! έτσι θα βρεις την υγεία σου ! (πιστεύω)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
106 T16 (BΑΓΓΕΛΗΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


106 4x4 Τ16...

Ένταξη: 25 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 245
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Νοέ 2007, 00:48:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

climbonice έγραψε:
Ξεθάβω το θέμα γιατί κι εμένα, με μόλις 300km στο οδόμετρο, σφυρίζουν τα τακάκια (κι είναι τέσσερα πανάθεμά τα μπρος-πιίσω). Το θεωρώ απαράδεκτο. Μόνο η Peugeot έχει δηλαδή οικολογική συνείδηση και βάζει τακάκια χωρίς αμίαντο; Στις άλλες μάρκες τι τακάκια βάζουν και δε σφυρίζουν; Σας πληροφορώ ότι το Ford Fiesta, που μόλις πούλησα για να πάρω το 207, το έδωσα με το κοντέρ να γράφει 45,000km, να μην έχει χρειαστεί ακόμη να αλλαχτούν τακάκια και χωρίς να έχουν κάνει το παραμικρό κιχ στα 3 χρόνια που είχα το αυτοκίνητο. Δε μ' αρέσει να γκρινιάζω αλλά το συγκεκριμένο πρόβλημα είναι άκρως εκνευριστικό ειδικά όταν έχεις δόσει 25.000€. Ευελπιστώ όταν πατήσουν καλύτερα τα τακάκια να βελτιωθεί η κατάσταση.

Ισως να τα ζόρισες τώρα στις αρχή χωρίς να έχουν πατήσει ακομα και τα έκαψες.


www.kanteres.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
climbonice (Θέμης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 CC 1.6 150hp

Ένταξη: 23 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 127
Τόπος: Νέα Σμύρνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Νοέ 2007, 01:14:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βαγγέλη αποκλείεται να είναι αυτό που λες. Μέχρι στιγμής δεν έχει γίνει κανένα δυνατό φρενάρισμα. Το αυτοκίνητο το στρώνω. Τα φρένα μέχρι σήμερα έχουν χρησιμοποιηθεί σαν να οδηγούσα σε συνθήκες πάγου: πολύ μαλακά και προσεκτικά.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
106 T16 (BΑΓΓΕΛΗΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


106 4x4 Τ16...

Ένταξη: 25 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 245
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Νοέ 2007, 01:25:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τότε ίσως να είναι η πάστα λίγο πιο σκληρή.Μόλις φρεναρεις σφυρίζουν ή όταν δεν πατάς φρενο και όταν πατάς σταματάει?


www.kanteres.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
climbonice (Θέμης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 CC 1.6 150hp

Ένταξη: 23 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 127
Τόπος: Νέα Σμύρνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Νοέ 2007, 10:14:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σφυρίζουν μόνο όταν πατάω φρένο. Πιστεύω οφείλεται καθαρά στην ποιότητα του υλικού τριβής.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Νοέ 2007, 15:53:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ωραια,και τι παθατε τωρα που σφυριζουν?!

Παντως,εμενα χτες θα μου χαριζαν ενα ΕVO IX αλλα δεν το πηρα γιατι ειχε 6πιστονα φρενα και σφυριζαν συνεχεια!


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
climbonice (Θέμης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 CC 1.6 150hp

Ένταξη: 23 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 127
Τόπος: Νέα Σμύρνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Νοέ 2007, 16:28:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κι εγώ άμα μου το χάριζαν δε θα είχα πρόβλημα! Το θέμα είναι όμως ότι δε μου το χάρισαν, το πλήρωσα και μάλιστα ακριβά και με χρήματα που για να τα μαζέψω στερήθηκα πολλά άλλα πράγματα.
Εντάξει δε θα τα βάψω και μαύρα, ούτε μετανοιώνω για την αγορά που έκανα (το αντίθετο μάλιστα). Αλλά πώς να το κάνουμε ρε παιδιά είναι εκνευριστικό καινούριο αυτοκίνητο να σφυρίζουν τα φρένα λες και είναι καμιά σακαράκα!

Υ.Γ.: Ευτυχώς σήμερα έχει μειωθεί σημαντικά το σφύριγμα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Νοέ 2007, 15:32:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν νομιζω να εχουν συνδυασει ολοι τον θορυβο=σακαρακα!
Και τα αγωνιστικα αυτοκινητα σφυριζουν! Laughing Laughing

Με αυτη τη λογικη αν ακουγεται και πολυ δυνατα η μηχανη,τοτε θα ειναι και παλια η μηχανη?!?! Shocked Laughing


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
deppy (Δέσποινα)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


PEUGEOT 206 1.6 (16V) XS (2003)

Ένταξη: 30 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 41

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Ιαν 2008, 11:31:36    Θέμα δημοσίευσης: Θόρυβος κατά το φρενάρισμα Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλημέρα,

πριν απο δύο εβδομάδες άλλαξα δίσκους και τακάκια και σχεδόν σε κάθε φρενάρισμα τα φρένα σφυρίζουν. Το πρόβλημα το είχα σε αρκετό έντονο βαθμό πριν κάνω την αλλαγή. Μου φαίνεται ομως πολύ περίεργο να παρουσιάζεται και τώρα. Πιστεύω ότι αφού είναι καινούρια τα φρένα δεν θα έπρεπε να συμβαίνει. Είναι φυσιολογικό κάτι τέτοιο? Έχει συμβεί και σε άλλους αυτό? Ο υπάλληλος του συνεργείου της LION υποστηρίζει οτι δεν πρεπει να ανησυχω και οτι κατι τέτοιο είναι σύνηθες.
Τι να πω, ευελπιστώ μόνο να μην με κοροιδεύουνε βασιζόμενοι στην άγνοιά μου επί του θέματος.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Jim207GT (Δημήτρης)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207GT 2007

Ένταξη: 23 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 1174
Τόπος: Βύρωνας Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Ιαν 2008, 11:48:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μήν σε αγχώνει ο θόρυβος που ακούς και ειδικά αφού λες οτι έβαλες καινούργια. Μπορεί να θέλουν λίγα χλμ ακόμα μέχρι να πατήσουν καλά τα τακάκια στο δίσκο. Αμα συνεχιστεί ο ήχος τότε την επόμενη φορά να βάλεις διαφορετικά τακάκια.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
micra_iro (Ηρω)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 403
Τόπος: αλλού γι' αλλού

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Ιαν 2008, 22:17:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

θα συμφωνησω με τον προλαλησαντα θελουν να κανουν καποια χλχ ωστε να πατησουν καλα τα τακακια σου συν οτι θα εχεις μια μικρη διαφορα στις δυναμεις που πιεζουν τα τακακια στο δισκο για να φρεναρει το αμαξι δεν ειναι τιποτα το ανυσηχιτικο λιγα χλχ και ολα θα φτιαξουν Wink


welcome to micra zone
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
giannis27 (Σερραίος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rc !!

Ένταξη: 18 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 1033
Τόπος: serres

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Ιαν 2008, 22:47:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ακομα κ τα φρενα θελουν στρωσιμο !!!
για μερικα χλμ απαλα το ποδι στο φρενο κ οχι αποτομα κ τρελλα φρεναρισματα!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 05 Ιαν 2008, 00:56:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ψαχνουμε και λιγο τα προηγουμενα θεματ........ Rolling eyes
Το εχουμε πει απειρες φορες.....
Ειναιχωριςαμιαντοκαιγι'αυτοσφυριζουν,ειναι λογικο δεν εχεις προβλημα.


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Stevon ("Κουμπάρος" John Φυστίκη...)
Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων
Επίσημο Μέλος

VF7 + VF3 = P.S.A.

Ένταξη: 22 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2584

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 05 Ιαν 2008, 10:37:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το τόπικ "θόρυβος κατα το φρενάρισμα" , ενσωματώθηκε στο παρών.


Έκ της Mod-Team
Stevon




Δέν προλάβαμε να το "τουρμπίσουμε" και μας άφησε ο 3ος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
outlaw (Βασίλης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 307 1.6 '02

Ένταξη: 04 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 28
Τόπος: Aθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Σεπ 2009, 13:47:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και σε μενα εχουν αρχισει και σφυριζουν πολυ τα τακακια,και ξερω οτι ειναι η ωρα για αλλαγη.
αλλα φοβαμαι οτι θα θελουν αλλαγη και οι δισκοι.. (125.000χλμ)
Πολλες φορες ακουγεται ενα σφυριγμα στη πορεια του αμαξιου,και με το που παταω ελαφρα το φρενο,τοτε σταματαει.. αυτο τι σημαινει?

Επισης οταν το πιεζω το πενταλ αρκετα δεν ακουγεται,μονο με μια συγκεκριμενη πιεση(σχεδον στη μεση οταν σταματαμε τις περισσοτερες φορες ομαλα).
Να αρχισω να κοιταω για δισκοπλακες aftermarket?
εχω το 307 1.6 , και αν ειναι να τις αλλαξω,να βαλω τρυπητες.. οποιαδηποτε γνωμη ευπροσδεκτη!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Blue Cub (Δημοσθενης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) 2002

Ένταξη: 27 Νοέ 2015
Δημοσιεύσεις: 460
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Σεπ 2016, 08:33:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σειρα μου να ενταχθω στο τοπικ με τις σφυριχτρες. Δεν παλεψα με τα κουδουνισματα του καμπριο για να με τρελανουν εμενα οι δαγκανες!
Στον Pavlidis που ειδε ο Γιαννης τα τακακια του φανηκαν σε καλη κατασταση και γενικα δεν πιστευαν οτι οι δαγκανες δεν εχουν αλλαχτει ποτε γιατι η φροντιδα που εχουν περασει τις κανει να φαινονται σαν καινουριες.
Τωρα το ενα τακακι πρεπει να κανει επαφη ελαφρως κι ετσι σε χαμηλες ταχυτητες τιτιβιζει (τσιρ τσιρ τσιρ) ολη την ωρα. Με το που ανεβασω ταχυτητα το ξεπερναει, βεβαια δεν ξερω αν με τα πολλα χιλιομετρα και με συνεχη ελαχιστη τριβη προκαλει φαγωμα ή και αυξηση θερμοκρασιας.
Και απο την αλλη, εκει που παω αργα και ακουω το κελαηδισμα, λεω νταξει σε λιγο παταω φρενο και δε θα το ακουω αλλο...μεχρι που παταω φρενο και σταματαει συρμος (προσοχη στο κενο απο την αποβαθρα)! Συναγωνιζεται το σφυριγμα με το τσιριγμα.
Διαβασα διαφορα τοπικ εδω μεσα. Τι για μαγνησιο, τι για σκουπιδακι, τι για αστρωτα καινουρια, τι για κουρασμενα παλια. Αυτο με το αποτομο φρεναρισμα το χω ξανακουσει και δεν εχω δει διαφορα, ασε που δεν βρισκεις ευκολα χώρο να το κανεις (επισης πριν 3 βδομαδες ειχα κλειδωσει τροχους απο...απερισκεψια ας το πουμε).
Κινουμαι σε οδους και οι τροχοι μου προειδοποιουν τους πεζους να ανεβουν πεζοδρομιο. Ποια βηματα πρεπει να γινουν;
Γιαννηηηηηηηη! Να ρθω να τα λυσουμε, να καθαριστουν, να δουμε τι μπορουμε να καταφερουμε;

Υ.Γ. Να ζησετε Γιαννη! Love


4 οι μεγάλες αγάπες μου. 2 κοπέλες. 2 αμάξια.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Φρένα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 2 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,268s (PHP: 88% - SQL: 12%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on