PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Στρατος και θητεια....
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 41, 42, 43  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
RASTAVIPER (THOMAS)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


TOP FUELER - 106 1.6(16)V

Ένταξη: 23 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 904
Τόπος: JAMAICA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Φεβ 2005, 12:17:02    Θέμα δημοσίευσης: Στρατος και θητεια.... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

..αυτη την Κυριακη για Γιαννενα και παρουσιαζομαι τη Δευτερα στα τεθωρακισμενα.
Επειδη δεν ξερω αν θα μπορεσω να δω απο κοντα σημερα τα παιδια στο γνωστο στεκι και επειδη θελω να χαιρετησω και οσα αλλα ατομα γνωριζω μεσω φορουμ η chat, σκεφτηκα να ανοιξω αυτο το topic.Και που ξερετε, μπορει να βρεθει και κανενα αλλο παιδι απο το club που ανεβαινει μαζι μου!! Surprised Surprised Ηδη βρηκα καποιον αλλο σε αλλο φορουμ.
Παιδια δεν ειμαι πολυ καιρο στην παρεα σας αλλα αρκουσε αυτος ο λιγος χρονος για να διαπιστωσω οτι η προσπαθεια που γινεται για το CLUB βρισκεται σε καλο δρομο, ειδικα αφου το πρωτο σημαντικο βημα εγινε με την επισημοποιηση.Τα ατομα, που ειναι η ψυχη αυτης της λεσχης, πραγματικα ενδιαφερονται και προθυμα βαζουν τα νεα μελη στη παρεα τους.
Το κριμα ειναι οτι τωρα που αρχισα να μπαινω στη φαση, πρεπει να σας αφησω, αλλα καλλιο αργα παρα ποτε.Ο λογος που ηρθα να γνωρισω το peugeot club, ηταν το λιονταρακι που ειχε ως Logo και οχι η εξειδικευση σε καποιο συγκεκριμενο μοντελο.(Βεβαια απο καπου εμαθα οτι εχετε και ωραια κοριτσια στην παρεα σας Laughing Laughing Laughing Razz ) Ολοι ειμαστε Γαλατες στη καρδια και αυτο εχει σημασια.

Λοιπον σας χαιρετω και ευχομαι να σας βρω πιο δυνατους οταν τελειωσω με την νομιμη απαγωγη που λεγεται στρατος και ελπιζω ο χρονος να περασει γρηγορα.Να ειστε καλα παιδια.


ViPeR RaCiNg 2 > featuring Rallye 106, 1.6, 8V, NOW IN 16V EDITION!
www.tfrc.gr "ΠΟΙΑ ΠΙΣΤΑ,ΠΑΡΑΛΙΑ!"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Φεβ 2005, 12:33:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θωμά σου εύχομαι καλή θητεία!
Μακάρι οι μέρες να περνάνε γρήγορα για να επιστρέψεις στη ζωή σου!! Wink


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Φεβ 2005, 12:36:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλη θητεια και να προσεχεις...αντε και να φερεις και κοσμο στο club... Armed



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
shiba (giwrgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


shiba cc

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 1069
Τόπος: γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Φεβ 2005, 12:45:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αντε με το καλο γ...τον ελληνικο στρατο.καλη υπομονη και γραφτουσ ολουσ για να περασεισ καλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
p206Mike (Μιχάλης)
Αντιπρόεδρος
Επίσημο Μέλος

207 RC Lemans & 107 Trendy

Ένταξη: 29 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Φεβ 2005, 13:13:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θωμά καλή θητεία...
Να σου πανε όλα όπως τα θες και να περάσεις όσο το δυνατόν καλύτερα...

Και μην αρχίσεις τις καγκουριές και με τα τεθωρακισμένα ε?.... Razz

Το νου σου και να θυμάσαι...

Όλα ειναι ένα θέατρο και μπορεί αυτούς που θα μισήσεις πιο πολύ σε μερικές εβδομάδες να τους έχεις φιλαράκια... Wink

Καλή δύναμη...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Φεβ 2005, 13:21:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φιλε Θωμα επειδη πριν απο 2 χρονια τετοιες μερες ετοιμαζομουν να αρουσιαστω και περσι τετοιο καιρο ημουν σε αδεια απολυσεως (ασχετο με το οτι βγηκα σε ασκηση 4ημερη 10 μαρεσ πριν παρω το απολητηριο...) θα σου πω οτι ο χρονος περναει απιστευτα γρηγορα...
Ισως η καθε στιγμη οαταν εισαι φανταρος περνα εκνευριστικα αργα αλλα στο τελος θα δεις οτι η θητεια τελειωσε ωρις να το καταλαβεις.
Προσπαθησε να κανεις τις "καβατζες" σου οπου βρεθεις ωστε να περνας οσο γινεται καλυτερα (σε μερικες περιπτωσεις μπορει να γινει απιστευτα καλα πιστεψε με) και να μην ξεχνας οτι απο εκει μεσα εισαι περαστικος, οτι δεν προκειται να αλλαξεις κανενα και οτι μαλλον δεν εχει σημασια...
Αυτα τα ολιγα και καλη θητεια, και αν καταφερεις περνα σημερα απο το στεκει να σεχαιρετησουμε απο κοντα.
Οσο για το Club Μην ανησυχεις. Εδω θα ειναι να σε περιμενει να επιστρεψεις.

Υ.Γ. Παρεπιπτοντως ολο και καπου θα βρεις κανενα internet cafe οποτε μπορεις να μας επισκεπτεσαι ηλεκτρονικα οποτε μπορεις, Wink Wink )


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
scrat (Διονύσης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2004)

Ένταξη: 24 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 231
Τόπος: Αθήνα, GR

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Φεβ 2005, 13:47:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλή θητεία Θωμά!! Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
LuNa (Αναστασία)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 107 1.0 (12V) (2006)

Ένταξη: 13 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 701
Τόπος: Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Φεβ 2005, 14:06:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλή δύναμη Θωμά Smile και όντως ο καιρός περνάει γρήγορα Smile
όχι ότι έχω πάει φαντάρος και ξέρω, αλλά έχω ακούσει πααααααααααααρα πολλές ιστορίες από άλλους και οι περισσότεροι λένε το ίδιο Razz (εδώ θα αδράξω και την ευκαιρία να πω ότι έλεος με αυτές τις ιστορίες από το στρατό ρε παιδιά! να μάθετε να λέτε και καμιά ιστορία από τότε που πήγατε για ψάρεμα! Razz )

Το ότι παρουσιάζεσαι Γιάννενα δεν είν' κακό..... καθόλου κακό!!!
Τα Γιάννενα είναι πάρα πολύ όμορφη πόλη... με ΠΟΛΛΕΣ φοιτήτριες Wink και είναι και ένα πάρα πολύ ωραίο μέρος για εκδρομή.... οπότε... αν κάποια στιγμή δεις κανά κομβόι pugs να διασχίζουν τα Γιάννενα με κανά πανό "ΔΩΣΤΕ ΜΑΣ ΤΟΝ RASTAVIPER ΠΙΣΩ" μην ξαφνιαστείς!
ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΕ ΕΞΟΡΜΗΣΕΙΣ!! Wink

όπως είπε και ο Μάνθος... υπάρχουν και τα internet cafe... μην χαθείς... δώσε και το κινητό σου σε κανέναν (αν δεν το έχεις ήδη κάνει) και όλο και κάποιος θα θέλει να πάει εκδρομούλα Γιάννενα Wink


206 1.6 .... περασμένα μεγαλεία ... Sad

πλέον.... 107 1,0 ... ΤΑ ΣΤΗΝΟΥΜΕ???? Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ultra-one (Χάρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 GTi 2004 Blue Recife :)

Ένταξη: 13 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1792
Τόπος: Αθήνα Κέντρο Σταθμός Λαρίσης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Φεβ 2005, 14:28:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θωμάκο καλή θητεία και καλός πολίτης να μας ξανάρθεις Cool

Αν τα καταφέρεις πέρνα από το καφέ να σε δούμε σήμερα.

Μην ανησυχείς και πράγματι ο καιρός περνάει εύκολα!
Εγώ έχω κάνει 26 ολόκληρους μήνες θητεία στην Κύπρο Shocked

Μην κάνεις μαλ***ες και προσπάθησε να κερδίσεις συμπάθειες (ιδιαίτερα ανάμεσα στους μόνιμους) για θα περάσεις καλά! Twisted evil

Καλή τύχη! Armed


Επιτέλους το 206 μου άρχισε να γίνεται αυτοκίνητο Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Φεβ 2005, 14:35:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

LuNa έγραψε:
....(εδώ θα αδράξω και την ευκαιρία να πω ότι έλεος με αυτές τις ιστορίες από το στρατό ρε παιδιά! να μάθετε να λέτε και καμιά ιστορία από τότε που πήγατε για ψάρεμα!...


....λοιπον θυμαμαι που λετε παιδια πριν απο περιπου 1,5 χρονο που ημουν στην Κω ειχα παει για ψαρεμα με ενα φιλο. Ηταν τοτε που ....ημουνα φανταρος στη 123456789 μοναδα με διοικητη τον ΦΓΗΥΞΓΔΠΟΥΛΟ που, μας ειχε σπασει τα νευρα για να παρουμε μια αδεια και μια εξοδο φτηναμε αιμα αλλα οποτε την παιρναμε πηγαιναμε για ψαρεμα. Ναι ναι ψαρευαμε στις παραλιες.... κοπελες....!!!
Αλλα μετα απο λιγο καιρο χαλασε ο καιρος και δεν μπορουσαμε να παμε στις παραλιες και το μονο που ψαρευαμε ηταν οι Νεοι....!
χαχαχαχαχα!!!!!
Κοινες ιστοριες ψαροστρατευματος....
Περαστικα μας....
Πλακα να δεις ποσα πραγματα θα θυμασε μετα την θητεια, τρελα σκηνικα.....

LuNa έγραψε:
....ότι παρουσιάζεσαι Γιάννενα δεν είν' κακό..... καθόλου κακό!!!
Τα Γιάννενα είναι πάρα πολύ όμορφη πόλη... με ΠΟΛΛΕΣ φοιτήτριες


Θα ελεγα να μην αφηνεις τετοιες ευκαιριες να πηγαινουν χαμενες.....

LuNa έγραψε:
....και είναι και ένα πάρα πολύ ωραίο μέρος για εκδρομή.... οπότε... αν κάποια στιγμή δεις κανά κομβόι pugs να διασχίζουν τα Γιάννενα με κανά πανό "ΔΩΣΤΕ ΜΑΣ ΤΟΝ RASTAVIPER ΠΙΣΩ" μην ξαφνιαστείς!
ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΕ ΕΞΟΡΜΗΣΕΙΣ

Πλακα πλακα αυτο μπορουμε να το οργανωσουμε , οχι επι τουτου για τον Θωμα (Θωμα μην στεναχωριεσαι...!) αλλα ειναι μια καλη ιδεα για tour προς τα εκει μερη....

LuNa έγραψε:
....όπως είπε και ο Μάνθος... υπάρχουν και τα internet cafe... μην χαθείς... δώσε και το κινητό σου σε κανέναν (αν δεν το έχεις ήδη κάνει) και όλο και κάποιος θα θέλει να πάει εκδρομούλα Γιάννενα


Εγω το εχω.
Θα σε κρατω ενημερο για τα τεκτενομενα στο PSClub.!
(αν πηρε ο ταδε ζαντες, αν παραγγειλα τα γ@μοφαναρα (επιτελους πια...), αν ηρθε ο Χ στο στεκι, αν καταφεραμε να βαλουμε V8 σε 206 κλπ κλπ ενδιαφεροντα θεματα που διαδραματιζονται στο ελληνογαλατικο clubaki μας....)


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Φεβ 2005, 14:49:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ε σιγα........τωρα που εγινε και ενα χρονο η θητεια.....Χαμπαρι δεν θα παρεις το ποτε θα τελειωσεις.Απλα να παιρνεις το χαπι οσο θα εισαι μεσα...ΠΟΙΟ ΧΑΠΙ Question Question Question Να δεις πως το λενε.. Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Αααααα..........ναι.Το λενε ΓΡΑΨΤΑΡΧΙΔΙ.Το παιρνεις καθημερινα και οπως λεει και και το ονομα τους γραφεις ολους σταααα.............καλα δεν το λεω Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
eve (eva)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


peugeot 206 1.4 (8v) XT (2003)

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 247
Τόπος: Ηγουμενίτσα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Φεβ 2005, 15:40:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλή Θητεία Θωμά,εύχομαι να κυλήσει γρήγορα ο καιρός και όσο γίνετε πιο ευχάριστα!
Αν χρειαστείς κάτι,εδώ ειμαι Very happy


206 rulez:)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Φεβ 2005, 15:45:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

eve έγραψε:
Καλή Θητεία Θωμά,εύχομαι να κυλήσει γρήγορα ο καιρός και όσο γίνετε πιο ευχάριστα!
Αν χρειαστείς κάτι,εδώ ειμαι Very happy


Εδω Question ..... που εδω Question Το εκει δηλαδη που ειναι Question Οχι να ξερουμε δηλαδη αν χρειαστουμε κατι να σε πουμε Laughing Laughing Laughing

μην πεταχτει κανενας και σχολιασει Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Φεβ 2005, 16:31:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αντε πουτ@ν@ και συ μας εφυγες για διακοπες (κατι Γιαννενα,κατι απο 'δω,κατι απο 'κει...) Shocked Laughing Laughing Laughing
Εμεις τα ειπαμε απο κοντα αγορι....
Αντε και καλος πολιτης...!!! Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nickzotos (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1400 (8V) ΧΤ 2001

Ένταξη: 07 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 824
Τόπος: ΝΙΚΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Φεβ 2005, 16:35:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θωμα καλη θητεια να εχεις...με εσενα φανταρο δεν φοβομασται τιποτα Rolling eyes σκεψου πως ειναι 1 χρονος διακοπες Wink και θα δεις πως θα περασει ο καιρος Wink !!!! Cool καλα να περασεις ψαρακλα Shocked Laughing Very happy








http://www.quad-atv.gr

Ο,ΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ, ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Demis (Demis)
Μέλος
Μέλος


206cc

Ένταξη: 14 Σεπ 2003
Δημοσιεύσεις: 116
Τόπος: Peiraias

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Φεβ 2005, 17:05:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΚΑΛη θητεια και απο εμενα Rasta ...o χρονος θα κυλισει γρηγορα και τα πραγματα θα επανερθουν ξανα στον ιδιο ρυθμο που ζουσες μεχρι στιγμης.
Δες το σαν ενα break...
Ευχομαι να περασεις οσο πιο ευχαριστα μπορεις....


Run bAbe Run......
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
darampa (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206 1.6 XS

Ένταξη: 18 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 71
Τόπος: ΞΑΝΘΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Φεβ 2005, 18:24:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλή θητεία φίλε
Να προσέχεις.
Κάθε διαταγή να την σκεφτεσαι και συ και να κρίνεις αν είναι επικίνδυνη για τη σωματική σου ακεραιότητα ή όχι. Ποτέ κανενας καραβανας δε θα σκεφτεί αν κινδυνεύεις ή όχι. Αυτό είναι δική σου δουλεια. ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ????
Γιατί όπως πας έτσι και πρέπει να γυρίσεις.
Από κει και πέρα όπως είπε και κάποιο άλλο παλικάρι φρόντισε να κάνεις τις καβάντζες σου, για να περνάς καλά.
Στο κέντρο όλοι περνάνε καλά γιατί είναι χαλαρά.
Στις μονάδες είναι τα ζόρια αλλά και αυτό είναι σχετικό.
Το ποιο σηματικό είναι να μη δίνεις σημασία στο τι γίνεται και το τι λέγεται. Όσο ποιο αφασία είσαι τόσο ποιο καλά θα περάσεις.
Μην κάνεις εχθρούς μέσα στη μονάδα.
Δε λέω να γίνεις τσατσος, απλά να μην κοντράρεσαι με κόσμο. Ποτε δε ξέρεις που μπορεί να οδηγήσει μία κόντρα.
και το ποιο σημαντικό
ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΝ ΜΑΓΚΑ
ΣΤΟΧΟΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΣ ΑΠΑΡΑΤΗΡΗΤΟΣ.......
όσο λιγότερο φαίνεσαι τόσο λιγότερο μπλέκεις (υπηρεσίες, αγγαρείες)
και άμα καταφέρεις να γίνεις φιλαράκι μ αυτόν που βγάζει τις υπηρεσίες στη μονάδα θα περάσεις ζαχαρη.

Και ένα τελευταίο.
Αν καταφέρεις να τους γραψεις όλους στα π@π@ρι@ σου θα κάνεις 1 χρόνο διακοπές
Γιατί ο στρατός είναι σαν τις διακοπές.
Εχει πολύ γέλιο
Φτανει να μην τον παρεις στα σοβαρα
Σίγουρα θα υπάρξουν στιγμές που θα εκνευριστείς αφάνταστα, αλλα στο τέλος θα μείνουν μόνο οι καλές στιγμές και πίστεψε με είναι περισσότερες.

Καλή θητεία και πάλι.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Φεβ 2005, 19:10:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kαλή θητεία σου εύχομαι Θωμά, κοιτα να περσεις καλα να εχεις να μας λες ιστοριες οταν γυρισεις. Εξαλου η παρεα εδω θα'ναι και θα σε περιμενουμε.

Και για τη περισταση να σου αφιερωσω μια μαντιναδα:

Τεσσερα επι τεσσερα ειν'η καρδια μου εμένα,
γιαυτο και μ'επιλεξανε στα τεθωρακισμένα !!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
georgep206 (ΓΙΩΡΓΟΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


PEYGEOT 206

Ένταξη: 28 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 20
Τόπος: ΑΘΗΝΑ,ΓΑΛΑΤΣΙ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Φεβ 2005, 19:22:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλή θητεία να έχεις φιλέ θωμά και κουράγιο .
Εγω τον Μάιο παρουσιάζομαι το που δεν το ξέρω ακόμα.
Να μην ξεχάσεις να σκεπάσεις καλά το PUG σου πριν φύγεις.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nickzotos (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1400 (8V) ΧΤ 2001

Ένταξη: 07 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 824
Τόπος: ΝΙΚΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Φεβ 2005, 19:23:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

"ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΚΑΙ ΑΔΙΚΟ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΦΑΝΤΑΡΟΣ
ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΓΚΟΜΕΝΑ ΝΑ ΤΗΝ ΓΑ...ΕΙ ΑΛΛΟΣ; Cool Laughing








http://www.quad-atv.gr

Ο,ΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ, ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 41, 42, 43  Επόμενη
Σελίδα 1 από 43

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1652s (PHP: 73% - SQL: 27%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on