PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Την γνώμη σας για ζάντα 17"
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  

Ποια Απο Αυτες Θα βαζατε Ασχετα Απο Χρηματα Απαντατε Καθαρα Απο Θεμα Αισθητικης 17αρες ΠΑΝΤΑ
Kosei -- D-Racer
6%
 6%  [ 3 ]
OZ -- Superturismo GT
46%
 46%  [ 23 ]
MilleMiglia -- EV-S
12%
 12%  [ 6 ]
OZ -- crono evolution
22%
 22%  [ 11 ]
BBS -- RD
0%
 0%  [ 0 ]
kosei -- seneka sport rg
8%
 8%  [ 4 ]
kosei -- rt penta
4%
 4%  [ 2 ]
Σύνολο Ψήφων : 49

Συγγραφέας Μήνυμα
LuNa (Αναστασία)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 107 1.0 (12V) (2006)

Ένταξη: 13 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 701
Τόπος: Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Φεβ 2005, 12:07:19    Θέμα δημοσίευσης: Re: Την γνώμη σας για ζάντα Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

HYPER_Piccolo έγραψε:
[img]http://briefcase.pathfinder.gr/download/HYPER_piccolo/29870/368788/0/cosei+grey.bmp[/img]
Kosei -- D-Racer



Δεν κάνεις και ένα κόπο να φτιάξεις και αυτή να τη δουμε? Rolling eyes

Πάντως ψήφισα την Superturismo GT .... λέει πολλά Wink


206 1.6 .... περασμένα μεγαλεία ... Sad

πλέον.... 107 1,0 ... ΤΑ ΣΤΗΝΟΥΜΕ???? Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Φεβ 2005, 12:45:51    Θέμα δημοσίευσης: Re: Την γνώμη σας για ζάντα Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

LuNa έγραψε:

Δεν κάνεις και ένα κόπο να φτιάξεις και αυτή να τη δουμε? Rolling eyes
Πάντως ψήφισα την Superturismo GT .... λέει πολλά Wink


Luna θα σε παραεμψω εδω μιας και μαλλον δεν το εχεις δει καθολου....
Η φωτο που δεν φαινεται ειναι η D-Racer της Kosei.
Παρεπιπτοντως δες στην ζαντα του Timoris το κεντρο που σου ελεγα την Πεμπτη.
χμμμ Rolling eyes


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
LuNa (Αναστασία)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 107 1.0 (12V) (2006)

Ένταξη: 13 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 701
Τόπος: Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Φεβ 2005, 13:08:43    Θέμα δημοσίευσης: Re: Την γνώμη σας για ζάντα Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound. έγραψε:

Luna θα σε παραεμψω εδω μιας και μαλλον δεν το εχεις δει καθολου....
Η φωτο που δεν φαινεται ειναι η D-Racer της Kosei.
Παρεπιπτοντως δες στην ζαντα του Timoris το κεντρο που σου ελεγα την Πεμπτη.
χμμμ Rolling eyes


Δηλαδή αυτή? Arrow


ΑΧΜ.... μου αρέσει καλύτερα από αυτή που ψήφισα γμτ Confused

Και ναι τελικά είδα και το κέντρο... ψιλοχαλάστηκα γμτ Confused

Που θα πάει... θα την βρω Wink Τώρα που έρχεται και το νέο μωρό... σγα σγα έχω χρόνο Wink


206 1.6 .... περασμένα μεγαλεία ... Sad

πλέον.... 107 1,0 ... ΤΑ ΣΤΗΝΟΥΜΕ???? Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
asa1 (Τασος)
Μέλος
Μέλος


106 gra 306 gti6 306 1.6 16v 309 1.6 16v

Ένταξη: 13 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 152
Τόπος: περιστερι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Φεβ 2005, 13:33:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν δεν παινεψης το σπιτι σου.Αναμφισβητητα oz superturismo gt υπαρχει και η αντοιστιχη σε λευκη και λεγεται wrc!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
darampa (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206 1.6 XS

Ένταξη: 18 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 71
Τόπος: ΞΑΝΘΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Φεβ 2005, 17:27:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η Kosei D Racer σε 17" θα είναι τέλεια..... αλλά και πανάκριβη......
σε 16" που ρώτησα έκανε 1000 ευρώ.

Μ αρέσει που θέλεις να βάλεις ζάντα και κάνεις γκάλοπ
Γιατί? Για να μπερδευτείς περισσότερο???

Υπάρχει λύση
Τις πέρνεις όλες και τις αλλάζεις ανάλογα με τα κεφια σου.... Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
HYPER_Piccolo (Γιάννης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XT 1.4 90Hp

Ένταξη: 29 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 293
Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Φεβ 2005, 19:55:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

thanks παιδακια για τις γνωμες βοηθανε αρκετα Smile
απο οτι βλεπω δηλαδη σε ολους αρεσουν οι OZ... αρα το κοβω να παιρνω την Superturismo GT....
περι ασπρης δεν θελω να βαλω γιατι οπως σωστα εθεσε και ο MEMsound εχω κανει διχρωμια στο pug μου με μπλε και πολυ ανοικτο γρι... αρα πηγαινω πιο πολυ προω καποιο τετοιο χρωμα...
περι της ερωτησεως γιατι κανω το γκαλοπ Smile το κανω για να μαζεπσω γνωμες απο το γουστο σας και αν εχει καποιος και καποια συμβουλη οπως πχ αναφερθηκε για το βαρος της ζαντας...
Baphomet ναι Smile ηταν μια αποφαση που εκανα πολυ καιρο να την παρω... και μετα απο την σκεψη οτι ειμαι υπερ της ομορφιας παρα της ταχυτητας κατεληξα εκει... στην 17αρα δλδ Very happy
απο οτι θυμαμαι ο MEMsound ου ειχε πει οτι αν εχει καποιες αναλογιες οπως 17/205/40 δεν θα εχει και πολη μεγαλη διαφορα απο την ηδη διαμετρο αρα και δεν θα κοψει τοσο πολυ οσο μου ελεγαν...
Για τιμες που ειπατε το μονο που ξερω ειναι οτι η D-racer η 16αρα κανει 1600 ευρο μαζι με λαστυχα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Φεβ 2005, 15:34:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

φιλε μου Hypper νομιζω πως αυτες οι φωτο θα σου αρεσουν (αν και δεν ειναι μπλε/γκρι το 206) παρολααυτα αλλα οι ζαντουλες του καθονται μια χαρα...
Οσο για την διασταση των ελαστικων μονο η 205/40/17 σου κανει και ειναι μονοδρομος....




η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
HYPER_Piccolo (Γιάννης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XT 1.4 90Hp

Ένταξη: 29 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 293
Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Φεβ 2005, 23:06:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

WOW πολυ ωραιες... εγω τις ειχα δει σε ενα τουμπανιασμενο λιονταρακι και δεν ηταν τοσο θεαματικες (αν σκευτεις το τι αλλο χρημα θα εχει πεσει για το υπολοιπο τουτου) αλλα σε αυτο που ειναι ποιο απλο ειναι πανεμορφες... μολις πηρα την αποφαση μου Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
307__:)(dimitris) 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


peugeot 307 1.6 black

Ένταξη: 07 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 318
Τόπος: agrinio

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Φεβ 2005, 18:01:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παιδια για ναμην ανοιξω αλλο θεμα θελω να ρωτησω εχω ενα τρεμουλο στα 130 εβαλα καινουργιες ζαντες 16¨ με προσθηκες για να ερθουν ποιο εξω. τετραμπουλονες της oxigin eins τις φοραω 8 ημερες χωρις τρεμουλο χθες πηγα στην peugeot να αλλακσω τακακια και μολις το πηρα αρχισε το τρεμουλο σατ 130 εκανα ζυγοσταθμιση μπροστα αλλα παλι τα ιδια. Λετε να θελει ζυγοσταθμιση και πισω η να φταινε οι προσθηκες please βοηθηστεμε.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 12 Φεβ 2005, 08:28:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

307__:)(dimitris) έγραψε:
παιδια για ναμην ανοιξω αλλο θεμα θελω να ρωτησω εχω ενα τρεμουλο στα 130 εβαλα καινουργιες ζαντες 16¨ με προσθηκες για να ερθουν ποιο εξω. τετραμπουλονες της oxigin eins τις φοραω 8 ημερες χωρις τρεμουλο χθες πηγα στην peugeot να αλλακσω τακακια και μολις το πηρα αρχισε το τρεμουλο σατ 130 εκανα ζυγοσταθμιση μπροστα αλλα παλι τα ιδια. Λετε να θελει ζυγοσταθμιση και πισω η να φταινε οι προσθηκες please βοηθηστεμε.


Question Question Question Question Question Question
εκανες ζυγοσταθμιση μονο μπροστα Question
τοτε δεν λεγεται ζυγοσταθμιση αυτο που εκανες.... Exclamation
και βεβαια θελει και στις 4 ροδες να σου μετρησουν.....


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
307__:)(dimitris) 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


peugeot 307 1.6 black

Ένταξη: 07 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 318
Τόπος: agrinio

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 12 Φεβ 2005, 11:01:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ευχαριστω Γιαννη παιδια κανεις αλλος καμια γνωμη Question
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 12 Φεβ 2005, 11:21:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Eκτως οτι θελει ζυγοσταθμιση και στις 4 ροδες, αυτη πρεπει να γινει ΜΕ τους αποστατες για να γινει σωστα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
DrJekyll (Αλέκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 30 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 789
Τόπος: Serres

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 12 Φεβ 2005, 12:47:30    Θέμα δημοσίευσης: ασ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MilleMiglia EVS - αν δεν ήταν τόσο βαριές (τις ζύγισα με το χέρι) αυτές θα έβαζα....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 12 Φεβ 2005, 13:18:42    Θέμα δημοσίευσης: Re: ασ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

307Lucifer έγραψε:
MilleMiglia EVS - αν δεν ήταν τόσο βαριές (τις ζύγισα με το χέρι) αυτές θα έβαζα....

Την επόμενη φορά να πας με ζηγαριά στο βουλκανιζατέρ... Laughing Very happy
Ηλεκτρονική κατά προτίμηση για ακρίβεια στις μετρήσεις....! Shocked
Ολες οι αλουμινιου (ίδιων διαστάσεωμ) έχουν πανω κάτω το ιδιο βάρος.
Μεγάλη διαφορα στο βάρος εχουν ελάχιστες ζάντες βλ. Oz Superleggera και Kosei K1.


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
fallen_angel82 (Δημήτρης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 1.4 XS GT Look

Ένταξη: 14 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 171
Τόπος: Μενίδι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 12 Φεβ 2005, 14:45:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έχετε δει την Titan της OZ? Κορυφαία σαν ομορφιά αλλά βγαίνει από 17'' και πάνω. Κρίμα γιατί στο 206 δεν μπορώ να τη βάλω. Από τις άλλες σίγουρα τις supertourismo και με διαφορά!!!Τιμή για 15'' ξέρει κανείς?


Όταν το παιχνίδι τελειώνει,
ο βασιλιάς και το πιόνι
μπαίνουν στο ίδιο κουτί...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DrJekyll (Αλέκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 30 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 789
Τόπος: Serres

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 12 Φεβ 2005, 15:27:01    Θέμα δημοσίευσης: !!! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εμένα Μάνθο... Confused Μου φάνηκαν βαριές πολύ...
έχεις δίκιο βέβαια για ακριβή μέτρηση αλλά που??
Λίγα μαγαζιά και εμποροι γενικά θα είχαν ζυγαριά ή ακριβές μετρησεις για να σου πουν τι βάρος έχει η κάθε μια...
Παίζει και αυτό τον ρόλο του....
Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 13 Φεβ 2005, 03:11:50    Θέμα δημοσίευσης: Re: !!! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

307Lucifer έγραψε:
Εμένα Μάνθο... Confused Μου φάνηκαν βαριές πολύ...
έχεις δίκιο βέβαια για ακριβή μέτρηση αλλά που??
Λίγα μαγαζιά και εμποροι γενικά θα είχαν ζυγαριά ή ακριβές μετρησεις για να σου πουν τι βάρος έχει η κάθε μια...
Παίζει και αυτό τον ρόλο του....
Rolling eyes

Έχεις απόλυτο δίκιο ότι το μη αναρώμρνο βάρος έχει μεγάλη σημασία στην συμπεριφορά του αυτοκινήτου αλλα πολύ λίγοι κατασκευαστες ανακοινώνουν τίμες για το βάρος των ζαντών τους.
Πάντως αν θέλει κάποιος να της ζυγίσει μπορεί να το κάνει με μια ζυγαρία χειρός....!
λέμε τώρα......!
Όρεξη και χρόνο να έχεις φίλε μου και όλα γίνονται...!


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Δημήτριος (Δημήτρης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 XS 1.6 16v (2001)

Ένταξη: 24 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 751
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 27 Φεβ 2005, 22:11:31    Θέμα δημοσίευσης: Re: !!! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδιά αν θέλετε να γλυτώσετε βάρος από τις ζάντες (άρα να 'χετε κέρδος στην ροπή στρέψης) τότε θα κοιτάτε μόνο πολυάκτινες.

Αυτό έχω καταλάβει όλο αυτόν τον καιρό...
Οι ζάντες που έχουν λίγες και χοντρές ακτίνες είναι βαρύτερες ζάντες, σε σε σχέση με μια πολυάκτινη ίδιων διαστάσεων, υλικού και αντοχής.

Χώρια που αυτή της OZ είναι πανέμορφη! Razz

Πάει set στο 206; Δεν φαντάζομαι να θέλει αποστάτες και άλλες τέτοιες αηδίες... Razz


Ένα 206 την ημέρα τον γιατρό τον κάνει πέρα!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Lion80 (Δημοσθένης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 206 1.4 (16V) XS (2004)

Ένταξη: 24 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 96
Τόπος: Αθήνα,Νότεια προάστεια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 27 Φεβ 2005, 22:53:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδιά για ρίξτε μία ματιά και σε αυτή:
Momo GTR 15''


Υπάρχει φυσικά και σε μεγαλύτερες διαστάσεις!!Απλά εγώ προτίμησα να μην αλλάξω διάσταση.Αυτές τις έχω φορέσει στο δικό μου λιονταράκι και γενικά έχουν αποσπάσει πολύ θετικά σχόλια από πολλούς... Laughing Δεν έχω δεί κάποια αλλαγή στην συμπεριφορά του αυτοκινήτου.Τα λάστιχα είναι ακόμη μαμά 195/55/15.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
LEFT 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Audi TTS

Ένταξη: 22 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 95
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 27 Φεβ 2005, 23:02:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τι να λεμε τωρα ρε Δημοσθενη,μιλαμε γι πολυ καυλα!Η μαλ***α ειναι οτι ακουω πολλους που λενε οκ μωρε καλη αλλα απλο !!σχεδιακι!!Τι λετε ρε παιδια με υπογραφη momo και απλο σχεδιακι!!ειναι δυνατον??!Τρελα ειναι το ζαντικο!Φυσαει το design!Θα τις φορεσω και εγω μιας που βαζω και Body kit αλλα σε 18αρες!Ευτυχως που τις βγαζει και σε τετραμπουλωνες γιατι αλλιως θα παιρναμε τα ....μπουλωνια μας Cool !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
Σελίδα 9 από 10

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,0831s (PHP: 62% - SQL: 38%) - SQL queries: 21 - GZIP enabled - Debug on