PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Την γνώμη σας για ζάντα 17"
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  

Ποια Απο Αυτες Θα βαζατε Ασχετα Απο Χρηματα Απαντατε Καθαρα Απο Θεμα Αισθητικης 17αρες ΠΑΝΤΑ
Kosei -- D-Racer
6%
 6%  [ 3 ]
OZ -- Superturismo GT
46%
 46%  [ 23 ]
MilleMiglia -- EV-S
12%
 12%  [ 6 ]
OZ -- crono evolution
22%
 22%  [ 11 ]
BBS -- RD
0%
 0%  [ 0 ]
kosei -- seneka sport rg
8%
 8%  [ 4 ]
kosei -- rt penta
4%
 4%  [ 2 ]
Σύνολο Ψήφων : 49

Συγγραφέας Μήνυμα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Απρ 2004, 14:35:59    Θέμα δημοσίευσης: 206 - Την γνώμη σας για ζάντα 17" Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ωραίο το αμαξάκι με τις 17" TOORA T940 έ? Rolling eyes



Αλλά και οι 17" OZ Superleggera Race Gold καλές δεν είναι? Rolling eyes



Όπως και οι 17" OZ Superturismo WRC? Rolling eyes





https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Απρ 2004, 14:57:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

απο αυτες οι toora μου αρεσαν πιο πολύ. αν και επιμενω οτι πολυακτινες δεν πανε στο 206.

η ερωτηση μου ειναι...σκεφτεσαι να βαλεις στο 1.4 17αρα ζαντα??? Shocked
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Tomcat (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1400 QS (V8) 55,927 kW+

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 1188
Τόπος: Αθήνα-Καλλιθέα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Απρ 2004, 15:28:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SuperTurismo.......
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Απρ 2004, 17:14:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κι εγώ SuperTurismo θα σου πρότεινα...

Αν και έχω δει κάτι ζαντούλες που πιστεύω ότι είναι οι ομορφότερες που θα μπορούσαν να μπούνε σε ένα 206... Ταιριάζουν απίστευτα και μαζί με ένα χαμηλωματάκι δείχνουν πάρα πολύ! Wink

Δυστυχώς δεν ξέρω τη μάρκα και το μοντέλο... Rolling eyes

Θα το ψάξω όμως και άμα το βρώ θα στο postάρω Twisted evil Wink Cool Laughing


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Απρ 2004, 18:59:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πΕτΡοS : η 17άρα θα μπεί μόλις θα γίνει το αμάξι 1ου σταδίου. Αλλά και παρόλα αυτά, ίσως αν μαζέψω Λ7 πιο νωρίς, να τις βάλω έτσι για την κ$%^α μου. Ξέρω πως μετά ίσως μπώ στο thread "καγκουριές", όμως με τα πίσω δισκόφρενα που έχω ήδη, θα είναι αρκετά ψαρωτικό το αμάξι, άσχετα με το αν δε θα πάει βήμα Razz

mick : περιμένω φωτό/μάρκα/μοντέλο αλλά σε pm ή mail διότι εδώ αν τις δείξεις ίσως ξεφύγουμε από το θέμα και δεν θα το ήθελα! Twisted evil



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Απρ 2004, 19:22:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φίλε μου αν βάλεις 17άρα μου φαίνεται πως ξεκινάς απο 205 και πάνω που θα είναι καταστροφικό για τα 90 άλογα που θα αποκτήσεις...

Πιστεύω πως μια 16άρα θα σου είναι μια χαρά και θα σε καλύψει απόλυτα! Wink Και σε εμφάνιση αλλα και το κυριότερο σε λεφτά... Wink

Και για να μη νομίζεις οτι σου λέω π@π@ριες πήγαινε σε ένα κατάστημα,διάλεξε μια σειρά καλού,δημοφιλούς και εμπορικού ελαστικού και πες να σου δώσουν τιμή για προφίλ 50άρι,45άρι και 40άρι...
Θα δεις οτι η διαφορά μεταξύ 50 και 45 είναι αρκετά μεγάλη για να δικαιολογήσεις τα λεφτά... Μη μιλήσω για 40 που θα είναι χαώδης...

Απο την άλλη άμα έχεις τα λεφτά και δεν σε νοιάζει τίποτα εμας δεν μας πέφτει λόγος... Wink


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Απρ 2004, 19:38:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mick, λέω να μην ξεκινήσω από 205 αλλά να βάλω 205 το πολύ, όπως και να προτιμήσω το 45άρι προφίλ! (ίσως και 50άρι)

Γνωρίζω πως στα 40άρια προφίλ, οι τιμές βαράνε στο κεφάλι... ειδικά αν αλλάξεις και δείκτη ταχύτητας, γ%$α τα με μεγάλα γράμματα!

Επίσης θα προσπαθήσω να τις βάλω μετά το 1ο σέρβις των 30.000 χλμ περίπου που το αμάξι θα γίνει 1ου σταδίου. Evil Twisted evil



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
PHSYBORG (HULK)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pug 8v ''maximum attack''

Ένταξη: 24 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 1109
Τόπος: In the VORTEX of HEAVEN!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Απρ 2004, 19:42:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

με 17αρα δεν μπορεις να πας κατω απο 205 , θα χαλασεις το βημα !

205/40/17 ειναι το πιο σωστο παντως ως διαμετρο !



FULL THROTLE....

NEW forum at www.btt.20m.com


Έχει επεξεργασθεί από τον/την PHSYBORG στις Τετ 14 Απρ 2004, 22:01:44, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Απρ 2004, 21:58:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και πρώτο στάδιο να το πας 17αρα ζαντα ειναι υπερβολή. θα χασεις πολυ και σε επιδόσεις και σε χρήμα... εγω και για 16αρα το σκεφτομαι... δες στον υπολογιστή ελαστικών την διαφορα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Απρ 2004, 21:59:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Dj-Steve έγραψε:
λέω να μην ξεκινήσω από 205 αλλά να βάλω 205 το πολύ, όπως και να προτιμήσω το 45άρι προφίλ!

Το αμέσως κατώτερο απο το 205 είναι το 195... Δεν υπάρχει 200... Rolling eyes
Και εφόσον προτιμήσεις 16άρα αναγκαστικά θα πάρεις 45άρι... Wink
Πονοκεφάλιασες; Laughing Smile


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
zzzleepy (Μαύρος Χέλωνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1289
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Απρ 2004, 22:59:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ πάντως όταν θα το τουρμπίσω να βάλω 19άρες. Τι λέτε; Laughing Laughing




Για όλο τον κόσμο είσαι κάποιος... για κάποιον είσαι όλος ο κόσμος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Απρ 2004, 23:05:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα το τουρμπίσεις ρε Αντώνη δεν θα το κάνεις M3... Laughing Laughing Laughing Razz


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
zzzleepy (Μαύρος Χέλωνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1289
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Απρ 2004, 23:09:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μάλλον δεν έπιασες το "πνεύμα" του ποστ μου, Μιχάλη... Wink




Για όλο τον κόσμο είσαι κάποιος... για κάποιον είσαι όλος ο κόσμος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Απρ 2004, 23:28:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μην ανησυχείς. Κατάλαβα κατάλαβα... Laughing Wink
Μάλλον ούτε κι εσύ έπιασες το "πνεύμα" του δικού μου post. Laughing Smile


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 15 Απρ 2004, 07:49:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σύμφωνα με τα όσα είδα εδώ, μάλλον θα καταλήξω σε 16" και 205/45 Cool

Ευχαριστώ για τις συμβουλές όλων και ειδικά του PHSYBORG που με μια μικρή συζητησούλα στο MSN messenger με δίδαξε αρκετά! Very happy



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Απρ 2004, 17:22:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω προτεινω speedline Turini 16"
Αυτη φορα το 206 S1600 σε 17" βεβαια,και γενικα ολα τα S1600!
Θα προτεινα σε χρωμα λευκο!


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Απρ 2004, 00:58:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πρότεινε και καμιά φωτό να ξέρουμε για τι μιλάς! Twisted evil



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Απρ 2004, 08:02:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Speedline Turini...

Παραπονιάρη! Laughing


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Απρ 2004, 09:54:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ευχαριστώ για την φοτό, δεν με ενθουσιάζει και τόσο όμως το ζαντικό! Rolling eyes



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Απρ 2004, 18:38:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πΕτΡοS έγραψε:
και πρώτο στάδιο να το πας 17αρα ζαντα ειναι υπερβολή. θα χασεις πολυ και σε επιδόσεις και σε χρήμα... εγω και για 16αρα το σκεφτομαι... δες στον υπολογιστή ελαστικών την διαφορα...


Για δες λιγάκι εδώ!!! Cool



Νομίζω πως είναι αρκετά καλό το 215/40/17... Από τιμή βέβαια δεν ξέρω πως πάει... Rolling eyes



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
Σελίδα 1 από 10

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1474s (PHP: 79% - SQL: 21%) - SQL queries: 21 - GZIP enabled - Debug on