PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Peugeot 206 Junior & Senior Cup
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Stevon ("Κουμπάρος" John Φυστίκη...)
Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων
Επίσημο Μέλος

VF7 + VF3 = P.S.A.

Ένταξη: 22 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2584

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Νοέ 2006, 14:28:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

COOL ALEXIS έγραψε:
....
Φάγαμε πρώτα κάτι (γιατί ο chief μηχανικός θα μας έμενε στα χέρια) και μετά ακολουθήσαμε το ρεύμα Wink

Βρήκαμε το προβλεπόμενο μέρος και γυρίσαμε στο Hotel για να αφήσουμε τον μικρό της παρέας να πάει για νάνι και περιμέναμε τον Σπύρο - Πας Ζωγράφου, για να έρθεi!

Μετά από 10 ώρες που ήρθε πήγαμε στο άνωθεν local μαγαζάκι ήπιαμε τις μπόμπες μας καθώς και μπυρίτσα στο τέλος για γεύση και τελικά την κάναμε για ξενοδοχείο.Στάση όμως πρώτα για Πλωμάρι και κατευθείαν στο δωμάτιο για καταστάσεις 5ήμερης Exclamation
Κατά τις 5+ όταν και κάποιος καψουρεμένος ξεράθηκε μπορέσαμε και οι υπόλοιποι να κοιμηθούμε Very happy ....



Καλά ρέ......!!!
Είναι δυνατόν να ξεχάσεις το απίστευτο δίπατο παγωτο...????
Τσ...τσ..τσ.....



Δέν προλάβαμε να το "τουρμπίσουμε" και μας άφησε ο 3ος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Νοέ 2006, 15:24:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Stevon έγραψε:
Lef205 έγραψε:
COOL ALEXIS έγραψε:
Italy here we come Exclamation



Ειπαμε . . . αυτο ειναι στο προγραμμα του 2007!
Καλυτερα ενας αγωνας με ασφαλεια παρα πολλοι με ανασφαλεια!



Έτσι , έτσι...να ετοιμάζεται η ομάδα για τα εξωτερικά....


Εγώ πάντως το δηλώνω και δεσμεύομαι δημοσίως ότι θα ακολουθήσω και θα βοηθήσω όποτε μου ζητηθεί Exclamation


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Νοέ 2006, 15:51:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Me 2.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Νοέ 2006, 17:20:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Άντε και με το καλό να κάνουμε και το ανάλογο topic και να αρχίσουμε τις ετοιμασίες Wink


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Νοέ 2006, 17:40:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν έχω να πώ κάτι για χτές....Με κάλυψαν όλοι με τα παραπάνω posts... Wink
Για μια ακόμη φορά πολλά συγχαρητήρια Νίκο για τον χθεσινό σου αγώνα.... Wink Wink
Επίσης ένα ακόμα ευχαριστώ στον πατέρα του Νίκου για την πολύ ευγενική κίνηση που έκανε προς όλους μας μετά το τέλος του αγώνα.....Του το χρωστάμε και θα είναι και πολύ σύντομα.... Wink
Όσο για τα υπόλοιπα μουρλοκομεία της παρέας θέλω μόνο να πώ ένα πράγμα.....Να μείνετε για πάντα μουρλοκομεία γιατί αυτό είναι τελικά που μένει... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Νοέ 2006, 18:20:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lef205 έγραψε:

Παντως τελικα αρχιζω να καταληγω οτι αυτα μενουν απο τους αγωνες και τιποτε αλλο.


αυτό ακριβώς. αν εκτιμήσεις αυτό, μετά σου μένει να γελάς μέ όλα τα κουφά που θα βλέπεις και θα αρχίσεις να λυπάσαι κιόλας μερικούς...
εγώ σπάω πλάκα πάντως Smile


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Νοέ 2006, 18:45:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lef205 έγραψε:

Παντως τελικα αρχιζω να καταληγω οτι αυτα μενουν απο τους αγωνες και τιποτε αλλο.


Αυτό είναι το σίγουρο... Δεν πρόκειται να ξεχάσω το "Τι μου λεει..... Τολη........" και το ΓΡΑΑΑΑΑΑΛΛΛΛΥΥΥΥΥΥΥ την ώρα που έφευγα για το 2ο σκέλος.... έτσι έφυγε το αγχος....

Παντως δεν ειναι το μονο... Παντα θα θυμαμαι το ποσο πολυ ευχαριστήθηκα την οδήγηση στο 2ο-3ο σκελος...
Ειδικά ένα σκηνικό στην 8η ειδική......... Laughing Rolling eyes Laughing Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Νοέ 2006, 00:49:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

COOL ALEXIS έγραψε:
Stevon έγραψε:
Lef205 έγραψε:
COOL ALEXIS έγραψε:
Italy here we come Exclamation



Ειπαμε . . . αυτο ειναι στο προγραμμα του 2007!
Καλυτερα ενας αγωνας με ασφαλεια παρα πολλοι με ανασφαλεια!



Έτσι , έτσι...να ετοιμάζεται η ομάδα για τα εξωτερικά....


Εγώ πάντως το δηλώνω και δεσμεύομαι δημοσίως ότι θα ακολουθήσω και θα βοηθήσω όποτε μου ζητηθεί Exclamation


Εγω να δειτε ποσο θελω να πραγματοποιηθει αυτο!
Μεσα στη χρονια πιστευω να κανουμε εστω και εναν οπωσδηποτε!
Παντως τα @ρχιδια της ομαδας φανηκαν το Σαββατο το βραδυ,οχι αυτου που χειριζονταν τα εργαλεια,αλλα ολων οσοι ειμασταν απο πανω και εκαναν την ωρα να περασει ευχαριστα, το κρυο ζεστη και το αγχος αστεια!
Α! και αν μας πουν καβαλημενους . . . ναι ειμαστε και το γουσταρουμε παρα πολυ!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Νοέ 2006, 01:01:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lef205 έγραψε:
COOL ALEXIS έγραψε:
Stevon έγραψε:
Lef205 έγραψε:
COOL ALEXIS έγραψε:
Italy here we come Exclamation



Ειπαμε . . . αυτο ειναι στο προγραμμα του 2007!
Καλυτερα ενας αγωνας με ασφαλεια παρα πολλοι με ανασφαλεια!



Έτσι , έτσι...να ετοιμάζεται η ομάδα για τα εξωτερικά....


Εγώ πάντως το δηλώνω και δεσμεύομαι δημοσίως ότι θα ακολουθήσω και θα βοηθήσω όποτε μου ζητηθεί Exclamation


Εγω να δειτε ποσο θελω να πραγματοποιηθει αυτο!
Μεσα στη χρονια πιστευω να κανουμε εστω και εναν οπωσδηποτε!
Παντως τα @ρχιδια της ομαδας φανηκαν το Σαββατο το βραδυ,οχι αυτου που χειριζονταν τα εργαλεια,αλλα ολων οσοι ειμασταν απο πανω και εκαναν την ωρα να περασει ευχαριστα, το κρυο ζεστη και το αγχος αστεια!
Α! και αν μας πουν καβαλημενους . . . ναι ειμαστε και το γουσταρουμε παρα πολυ!


Thumb Left
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Νοέ 2006, 09:06:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

That's the way I want I like it...

Aha aha Wink


Υπόψιν το Παλλάδιο είναι κοντά Twisted evil


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Stevon ("Κουμπάρος" John Φυστίκη...)
Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων
Επίσημο Μέλος

VF7 + VF3 = P.S.A.

Ένταξη: 22 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2584

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Νοέ 2006, 10:06:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπόν με τόσα που ειπώθηκαν , δέν έχω να πώ και πολλά πράγματα....
Άρα έχουμε και λέμε:
Στα του αγώνα ,Νίκος- Λυκούργος με κάλυψαν
Στα της διασκέδασης καθώς και στα παραλειπόμενα του αγώνα , καλύφθηκα απο Λευτέρη-Αλέξη...

Άρα το μόνο που έχω να πώ είναι ΝΙΚΟ συγχαρητήρια για ακόμα μία φορά γιατί κάνεις περίφανο το Club , αλλά κυρίως επειδή έχοντας μία πλήρως ερασιτεχνική συμμετοχή καταφέρνεις(μόνο με την αγάπη για τον μηχανοκίνητο αθλητισμό & το πάθος σου) να ταπεινώνεις οδηγούς & αυτοκίνητα τα οποία υποστηρίζονται απο Επίσημες Αντιπ. (δλδ μεγάλο stock απο ανταλλακτικά ,4-5 μηχανικούς κτλ..κτλ..κτλ..)



Δέν προλάβαμε να το "τουρμπίσουμε" και μας άφησε ο 3ος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
xrisa-xs (ΧΡΥΣΑ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

206xs 1.4 (2002) & 207 GT 1.6 (2009)

Ένταξη: 25 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 1316
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Νοέ 2006, 10:13:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νίκο συγχαρητήρια και από μένα για τη μέχρι τώρα πορεία σου. Μπορείς να φτάσεις ψηλά (με αυτή την ομάδα στο πλευρό σου σίγουρα! Wink )

αν είναι για εξωτερικό ευχαρίστως ακολουθώ και γώ, αρκεί να ξέρω από νωρίς τις ημερομηνίες..... αν είναι και στη γείτονα χώρα δε! έρχομαι με τα τέσσερα! Multi color



Watch out!!! Red demoness on the loose!!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την xrisa-xs στις Τρι 14 Νοέ 2006, 10:23:46, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 14 Νοέ 2006, 10:21:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ευχαριστώ παιδια για τα καλά σας λόγια. Αλλά πάνω απ' όλα σας ευχαριστώ για την υποστήριξή σας. Το ξέρετε καλά ότι αν δεν ήσασταν εσείς πολλά πράγματα θα ήταν αλλιώς.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Νοέ 2006, 10:30:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ράλλυ Παλάδιο!!!




Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
vinman 
Γεν. Γραμματέας


407 2.0

Ένταξη: 21 Φεβ 2005
Δημοσιεύσεις: 4577

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 26 Νοέ 2006, 06:42:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νικόλα...

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ Exclamation Exclamation Exclamation

Να πάνε όλα καλά και πάνω απο όλα να το διασκεδάσεις όσο καλύτερα γίνεται... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 26 Νοέ 2006, 20:39:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τέλος καλό, όλα(Wink καλα.......
Τα υπόλοιπα αύριο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
DINIOS (dimitris)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 14 Νοέ 2006
Δημοσιεύσεις: 3

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 26 Νοέ 2006, 21:32:25    Θέμα δημοσίευσης: Last race 206 cup Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Mπραβο στα παιδια Νικο κ Λυκούργο!!!

ΥΓ: χαρηκα κ για οσα παιδια γνωρισα σήμερα!!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την DINIOS στις Κυρ 26 Νοέ 2006, 21:43:27, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DINIOS (dimitris)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 14 Νοέ 2006
Δημοσιεύσεις: 3

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 26 Νοέ 2006, 21:42:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος





Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 27 Νοέ 2006, 08:33:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μπράβο νικόλα Clapping


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 27 Νοέ 2006, 10:33:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ήταν καλή σαιζόν ε? Very happy


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  Επόμενη
Σελίδα 15 από 17

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3421s (PHP: 90% - SQL: 10%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on