PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Peugeot 206 Junior & Senior Cup
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4 ... 15, 16, 17  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Ιαν 2004, 11:52:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εξάλλου το οτι μεσα απο 206 club για την ωρα δεν υπαρχει ουτε μια συμμετοχη δείχνει πολλά νομίζω... που να βρεθουν 10??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Ιαν 2004, 13:08:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οντως ετσι ειναι...Πολυ δυσκολο να μαζευτουν 10 ατομα!!! Αντε να τρεχεις τωρα "ραβε-ξηλωνε" (και πληρωνε...) με το 1.4 8ν!!! Δε νομιζω οτι ειναι κανεις διατεθιμενος να δωσει τοοοσα λεφτα για να φτιαξει ενα τετοιο τουτου που κατα κυριο λογο το αγορασε για την μετακινηση του και οχι για αγωνες!!! Βρισκω την Peugeot λιγο αδιαβαστη...Να δειτε που θα αρχισει να στελνει επιστολες στους κατοχους 206!!!


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Tomcat (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1400 QS (V8) 55,927 kW+

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 1188
Τόπος: Αθήνα-Καλλιθέα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Ιαν 2004, 14:06:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

netblaster έγραψε:
Οντως ετσι ειναι...Πολυ δυσκολο να μαζευτουν 10 ατομα!!! Αντε να τρεχεις τωρα "ραβε-ξηλωνε" (και πληρωνε...) με το 1.4 8ν!!! Δε νομιζω οτι ειναι κανεις διατεθιμενος να δωσει τοοοσα λεφτα για να φτιαξει ενα τετοιο τουτου που κατα κυριο λογο το αγορασε για την μετακινηση του και οχι για αγωνες!!! Βρισκω την Peugeot λιγο αδιαβαστη...Να δειτε που θα αρχισει να στελνει επιστολες στους κατοχους 206!!!


Όσοι εχουν ζησει εστω και για λιγο την αισθηση μιας ειδικης διαδρομης (εστω και παρανομης) να σαι σιγουρος οτι θα τα δινανε!!!

Ααχ ρε διονυσε τι μας εκανες!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Ιαν 2004, 15:25:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tomcat έγραψε:
netblaster έγραψε:
Οντως ετσι ειναι...Πολυ δυσκολο να μαζευτουν 10 ατομα!!! Αντε να τρεχεις τωρα "ραβε-ξηλωνε" (και πληρωνε...) με το 1.4 8ν!!! Δε νομιζω οτι ειναι κανεις διατεθιμενος να δωσει τοοοσα λεφτα για να φτιαξει ενα τετοιο τουτου που κατα κυριο λογο το αγορασε για την μετακινηση του και οχι για αγωνες!!! Βρισκω την Peugeot λιγο αδιαβαστη...Να δειτε που θα αρχισει να στελνει επιστολες στους κατοχους 206!!!


Όσοι εχουν ζησει εστω και για λιγο την αισθηση μιας ειδικης διαδρομης (εστω και παρανομης) να σαι σιγουρος οτι θα τα δινανε!!!

Ααχ ρε διονυσε τι μας εκανες!!!


ντρεπομαι που θα το πω...αλλα ναι...καναμε με κατι φίλους χρονομετρημένες διαδρομες...αγώνες δηλαδη καναμε... και ήταν πολυ γαματα...αλλα και πολύ επικίνδυνα..εχω νιώσει εν μέρει την αδρεναλίνη αυτή αλλά δε θα το ξανάκανα παρά μόνο αν είχα την ευκαιρία να το κανω με ασφάλεια για τους γύρω. αλλά το αυτοκίνητο μου δε θα το γαμούσα έτσι για να κανω το κεφι μου. αν ηταν με αυτοκινητα της peugeot θα δήλωνα πρώτος έστω κι αν υπήρχε κόστος συμμετοχης...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Ιαν 2004, 15:25:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tomcat έγραψε:
netblaster έγραψε:
Οντως ετσι ειναι...Πολυ δυσκολο να μαζευτουν 10 ατομα!!! Αντε να τρεχεις τωρα "ραβε-ξηλωνε" (και πληρωνε...) με το 1.4 8ν!!! Δε νομιζω οτι ειναι κανεις διατεθιμενος να δωσει τοοοσα λεφτα για να φτιαξει ενα τετοιο τουτου που κατα κυριο λογο το αγορασε για την μετακινηση του και οχι για αγωνες!!! Βρισκω την Peugeot λιγο αδιαβαστη...Να δειτε που θα αρχισει να στελνει επιστολες στους κατοχους 206!!!


Όσοι εχουν ζησει εστω και για λιγο την αισθηση μιας ειδικης διαδρομης (εστω και παρανομης) να σαι σιγουρος οτι θα τα δινανε!!!

Ααχ ρε διονυσε τι μας εκανες!!!


άρα εσύ θα τα δώσεις???? θα πας??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Ιαν 2004, 00:30:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tomcat έγραψε:
Όσοι εχουν ζησει εστω και για λιγο την αισθηση μιας ειδικης διαδρομης (εστω και παρανομης) να σαι σιγουρος οτι θα τα δινανε!!!
Ααχ ρε διονυσε τι μας εκανες!!!

Αχαχαχα.... τι θυμηθηκες βρε γειτονοκαγκουρα Exclamation Exclamation Exclamation
ΩΡΑΙΟΣ!!!! Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Ιαν 2004, 00:34:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

petrskar έγραψε:
άρα εσύ θα τα δώσεις???? θα πας??

Δεν νομίζω ότι θα πάει (Στέλιο διέψευσε με αν κάνω λάθος! Shocked ) αλλά σιγουρα θυμήθηκε ωραίες <<μέρες>> Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Tomcat (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1400 QS (V8) 55,927 kW+

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 1188
Τόπος: Αθήνα-Καλλιθέα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Ιαν 2004, 12:21:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

PoiSoNeR έγραψε:
Tomcat έγραψε:
Όσοι εχουν ζησει εστω και για λιγο την αισθηση μιας ειδικης διαδρομης (εστω και παρανομης) να σαι σιγουρος οτι θα τα δινανε!!!
Ααχ ρε διονυσε τι μας εκανες!!!

Αχαχαχα.... τι θυμηθηκες βρε γειτονοκαγκουρα Exclamation Exclamation Exclamation
ΩΡΑΙΟΣ!!!! Wink


Φιλε γι'αυτες τις στιγμες ζούμε!!!!

Αν και μου πέρασε απο το μυαλό , δεν νομίζω οτι είμαι για περισσότερες σκοτούρες at the time!!

Κοιταξτε τώρα να ξεκ@%$λωσετε με κανα paintball και τα λέμε!!!! Evil Evil Evil Evil



Η ζωή είναι μικρή για να είναι θλιβερή μωρό μου............................. Twisted evil Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Ιαν 2004, 14:39:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ο Ούρδας έγραψε:
Ρε ΝΙΚΟ, δεν πάς και συ εκεί ? έτσι κι αλλιώς αγωνιστική εμπειρία δεν έχεις. χοχοχοχοχο


Και δεν πας εσυ μπας και εισαι λιγο ανταγωνιστηκος και διακριθεις πουθενα Question ....γιατι στα 106 δεν σε βλεπω καλα....Θες και Πανελληνιο τρομαρα σου Laughing Laughing Laughing

Tο μιξιαρικο έγραψε:
Και εγώ μικρός είμαι... θα με παίξουν;; ΆΓΚΟΥ!


Εσυ τι καθεσαι Question Τρεχαααααααααααααα μπαρμπα τρεχα και μην το πεις πουθενα για την ηλικια σου Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
Hannibal_Jr 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugot 106

Ένταξη: 22 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 64
Τόπος: Chalandri Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Ιαν 2004, 14:43:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Loipon newtera. Phge filos moy kai dhlwse symmetoxh. Phre to amaksi metaxeira xwris aircondition klp kai me thn etoimasia (roll-bar, pyrosbesh, bucket, anarthsh eksatmish klp toy phge synolo 10.000 eyro. Mexri prox8es htan 2 symmetoxes. Mia apo salonika meria kai mia toy filoy moy apo xalandri Twisted evil


P.S. Sorry gia ta greeklish alla to pc moy exei baresei mpiela kai anti gia ellhnika grafei kinezika..... Shocked


Power Boost Service

http://photos.yahoo.com/hannibal_106/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Ιαν 2004, 15:46:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

O δεν τρεχω γιατί δεν με παίζουνε έγραψε:

Tο μιξιαρικο έγραψε:
Και εγώ μικρός είμαι... θα με παίξουν;; ΆΓΚΟΥ!


Εσυ τι καθεσαι Question Τρεχαααααααααααααα μπαρμπα τρεχα και μην το πεις πουθενα για την ηλικια σου Laughing Laughing Laughing


Ναι για να μου δώσουν σαλιάρα ασφαλείας και μπεμπιλίνο της ΟΜΡ!

A? σια πέρα ρε ούρδα!

Λοιπόν εγώ θα τρέξω μετά από εσένα! Laughing Laughing ... δηλαδή ποτέ! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Ιαν 2004, 16:01:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πάντως είναι καλή ευκαιρία να φανεί το club και να μπει μεσ'τα πράματα...

εκείνο που λέγατε για παλιό αγωνστικό, θα έλεγε ότι ταιριάζει κουτί με αυτή την προσφορά. σκεφτείτε τις παροχές που δίνει, είναι καλες.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
PHSYBORG (HULK)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pug 8v ''maximum attack''

Ένταξη: 24 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 1109
Τόπος: In the VORTEX of HEAVEN!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Ιαν 2004, 16:17:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Hannibal_Jr έγραψε:
Loipon newtera. Phge filos moy kai dhlwse symmetoxh. Phre to amaksi metaxeira xwris aircondition klp kai me thn etoimasia (roll-bar, pyrosbesh, bucket, anarthsh eksatmish klp toy phge synolo 10.000 eyro. Mexri prox8es htan 2 symmetoxes. Mia apo salonika meria kai mia toy filoy moy apo xalandri Twisted evil


P.S. Sorry gia ta greeklish alla to pc moy exei baresei mpiela kai anti gia ellhnika grafei kinezika..... Shocked


Για πες ρε μαστορη.Τι πρεπει εκτος απο roll bar , bucket κ πυροσβεση να βαλεις ???
και τι μπορεις να πειραξεις ????

και κατι αλλο.....εχει κανεις καμια ακρη για πλατες ταυτοτητες ?

Παντως εχεις δικιο κ στο αλλο οτι καλη προβολη κ για το club μας ! Wink



FULL THROTLE....

NEW forum at www.btt.20m.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Ιαν 2004, 17:29:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ο δεν τρεχω γιατι ειμαι κουλος έγραψε:
O δεν τρεχω γιατί δεν με παίζουνε έγραψε:

Tο μιξιαρικο έγραψε:
Και εγώ μικρός είμαι... θα με παίξουν;; ΆΓΚΟΥ!


Εσυ τι καθεσαι Question Τρεχαααααααααααααα μπαρμπα τρεχα και μην το πεις πουθενα για την ηλικια σου Laughing Laughing Laughing


Ναι για να μου δώσουν σαλιάρα ασφαλείας και μπεμπιλίνο της ΟΜΡ!

A? σια πέρα ρε ούρδα!

Λοιπόν εγώ θα τρέξω μετά από εσένα! Laughing Laughing ... δηλαδή ποτέ! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Ετοιμασου φετος.......τουλαχιστον εναν θα τον κανω Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
HackerWerger 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 20 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 49

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Ιαν 2004, 19:34:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδιά εγώ έχω την απαραίτητη ηλικία.. Razz
Τώρα ποιος βάζει τα λεφτά;; Very happy
Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
nik7 (Νικολάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Quiksilver (2002)

Ένταξη: 18 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 451
Τόπος: Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Ιαν 2004, 22:46:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kai ego ta kalipto ola (ilikia aftokinito kavla)
alla den exo sinodigo kai lefta... an me voithisete dilono avrio kiolas....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Hannibal_Jr 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugot 106

Ένταξη: 22 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 64
Τόπος: Chalandri Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 30 Ιαν 2004, 03:49:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Loipon. Agorazate ena amaksi gyrw sta 6.000-7.000 euro. Dinete sthn LION HELLAS 1.500 kai pernete skoypa- eksatmish apo katalyth kai pisw kai amortiser ths peugeot sport me 2 set elathria (xwmatina kai asfaltina). Kai meta pernete to roll bar peripoy 700 euro syn bucket+ zwnes peripoy 1000 euro syn pyrosbesh peripoy 300 euro opote exoyme 9200-10200 euro.

Paroxes apo lion ana agwna:

. Δωρεάν παροχή 14 ελαστικών, από τα οποία οκτώ θα είναι χωμάτινα και έξι ασφάλτινα. Με το σύνολο των παραπάνω ελαστικών οι αγωνιζόμενοι θα πρέπει να καλύψουν και τους 5 προαναφερθέντες αγώνες.

Δωρεάν παροχή 100 λίτρων βενζίνης σε όλους τους αγωνιζόμενους για το σύνολο των 5 αγώνων (20 λίτρα σε κάθε αγώνα).

Πριμ εκκίνησης 100€ σε κάθε αγώνα για όλους τους αγωνιζόμενους.

Ειδικά για το Ράλι ΔΕΘ, η Lion Hellas AE προσφέρει τη δωρεάν μεταφορά των αγωνιστικών αυτοκινήτων καθώς και μια διανυκτέρευση του πληρώματος σε ξενοδοχείο επιλογής της εταιρίας.

Όλοι οι αγωνιζόμενοι που θα συμμετάσχουν στο 206 Junior Cup δικαιούνται έκπτωση 30% σε όλα τα ανταλλακτικά που θα χρησιμοποιήσουν για την συμμετοχή τους και τα οποία θα αγοράζουν από τη Lion Hellas AE ή από το Δίκτυο Επίσημων Εμπόρων Peugeot σε όλη την Ελλάδα. Η παραπάνω έκπτωση ισχύει από την ημερομηνία εξαγγελίας του 206 Junior Cup έως και τον τελευταίο προκηρυγμένο αγώνα του.


Ta aytokinhta molis etoimazonte 8a phgainoyn sthn lion 8a dynamometroynte kai 8a sfragizonte sto moter kai to sasman.
Oi agwnes gia na meiw8oyn to kostos kai oi f8ores 8a einai oi misoi (an dhladh einai 10 eidikes 8a prosmetroyn mono oi 5 gia to junior cup).
Apo proswpikh epikoinwnia me ton kyrio legakh moy eipe oti mexri stigmhs einai 5 symmetoxes....

Kai pali sorry gia ta greeklish alla eipame: To pc moy barese mpiela kai otan paw na grapsw ellhnika bgainoyn kinezika (katara sta HONDA). Ta ellhnika poy yparxoyn sto post moy einai apo copy-paste


Power Boost Service

http://photos.yahoo.com/hannibal_106/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 30 Ιαν 2004, 11:22:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nik7 έγραψε:
kai ego ta kalipto ola (ilikia aftokinito kavla)
alla den exo sinodigo kai lefta... an me voithisete dilono avrio kiolas....


Επ, εδώ έχουμε δήλωση !!!!

Συνοδηγούς φαντάζομαι θα βρεις πολλούς και καλούς εδω πέρα, ενώ σε βλέπω να διαθέτεις και service crew πάνω από 5 άτομα (αντε και σαντουιτσάκια από την ΕΓΔΕΚ).

Αν το μόνο πρόβλημα είναι στο κόστος του εξοπλισμού ασφαλείας θα πρότεινα να το δούμε σοβαρά ένα δανειάκι στο φύλο. Και ενα τρέξιμο σε χορηγούς φυσικα φυσικα....

μετά το μόνο που θα πρέπει να κάνεις είναι να τερματίζεις Smile το πρώτο πράμα που προσέχουμε στον αγώνα είναι το αμάξι. το ράλλυ είναι αντοχή και τερματισμός και μετά είναι και επίδοση.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 30 Ιαν 2004, 11:40:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πέρα από την πλάκα τώρα για φέτος ως σωματείο δεν βλέπω να προλαβαίνουμε τίποτα και αυτό διότι έχουμε αργήσει να κάνουμε πολλά πράγματα που πρέπει να προηγηθούν. Δεν είναι απαραίτητο οτι φταίμε εμείς αλλά όλη η διαδικασία...

Αν πάνε από εδώ και πέρα τα πράγματα όπως είναι σχεδιασμένα και όπως τα έχουμε τα έχουμε φανταστεί, τότε από το 2005... θα πέσει πολύ γέλιο!

Το ότι δημιουργήθηκε ένα Cup μικρού κόστους για νέους νομίζω ότι είναι πολύ θετικό και το επικροτούμε! Ελπίζουμε να συνεχίσει και εμείς θα είμαστε μαζί με αυτές τις ενέργειες! Στην Γαλλία και την Αγγλία χρόνια τώρα υπάρχουν τέτοιοι θεσμοί που στην ουσία λειτουργούν ως φυτόρειο νέων οδηγών.



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
PHSYBORG (HULK)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pug 8v ''maximum attack''

Ένταξη: 24 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 1109
Τόπος: In the VORTEX of HEAVEN!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 30 Ιαν 2004, 11:43:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nik7 έγραψε:
kai ego ta kalipto ola (ilikia aftokinito kavla)
alla den exo sinodigo kai lefta... an me voithisete dilono avrio kiolas....


Γιατι δεν ψαχνεις για σπονοσορα alone ?
Οσο για συνοδηγος σιγουρα θα βρεθει καποιος ! Wink



FULL THROTLE....

NEW forum at www.btt.20m.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4 ... 15, 16, 17  Επόμενη
Σελίδα 3 από 17

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3251s (PHP: 76% - SQL: 24%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on