PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Peugeot 206 Junior & Senior Cup
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16, 17  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Νοέ 2006, 11:22:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τι να πω και εγώ ο καημένος.....
Πρώτα απ' όλα ένα τεράστιο ευχαριστώ στον Λευτερη που χωρίς αυτον απλά δεν θα έτρεχα το Σ/Κ...
Ο Λευτέρης με την βοήθεια μου, του Σταυρου του Αλέξη και του Λυκούργου μπορέσαμε μετά την εκκίνηση να αλλάξουμ την ροζ΄ρτα και την φλάτζα της τρόμπας βενζίνης, μιας και είχε μια διαρροή και είχαμε βενζίνη και αναθυμιάσεις μεσα στην καμπίνα........
Μετά και από ένα ακόμα απρόοπτο, ευτυχώς το αμάξι ετοιμάστηκε και ήταν έτοιμο για να τρέξει...
Ο αγώνας μου άφησε ανάμικτα συναισθήματα... Κυρίως οργής αλλά και χαράς και ευχαρίστησης.. Ευχαρίστηση γιατί μπόρεσα και ευχαριστήθηκα οδήγηση από το 2ο σκέλος και μετά... Χαρά, γιατί πρώτον μπόρεσα και πέρασα τον Μπλάνη, το μόνο αμάξι που μπορώ να ανταγωνιστώ στα ίσια... 2ον γιατι με πέρασε ο Μαυροδής, το μόνο αμάξι πάλι που μπορόυσε να με περάσει στα ίσια λόγω οδηγού... Χάρηκα που στην 8 ειδική του αγώνα κατάλαβα και επιβεβαίωσα κάποια πράγματα....
Αυτά τα ολίγα από εμένα....
Να ευχαριστήσω δημόσια τον Πρόεδρο ο οποίος ςπιτέλους ήταν εκεί και η βοήθειά του αμέριστη, τον πατέρα μου, που για άλλη μια φορά με βοήθησε και μου στάθηκε με κάθε τρόπο, τον έκτακτο μηχανικό που βοήθησε για να παραμείνει το αμάξι στα πόδια του, και τέλος όλα τα παιδιά που ήταν εκεί (stevon, cool alexis, lef205, budspud, vinman, grally and last but of course not least memsound ο οποίος κουβαλήθηκε αμέσως μετά την επιστροφή του από την "θητεία" του και έκανε το Αθήνα - Κόρινθος ΚΟΛΙΑΤΣΟΥ - ΖΩΓΡΑΦΟΥ ( Rolling eyes ). Ευχαριστώ φιλαράκι)

Το καλό της υπόθεσης είναι ότι είμαι μόνο 3 βαθμούς πίσω από την 2 θέση και απομένουν 2 αγώνες ακόμα.... βλέπουμε...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Νοέ 2006, 11:33:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τι σε χάλασε δηλαδή ?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Ronin (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 Grand Tourisme 2.0 16v

Ένταξη: 08 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 1252
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Νοέ 2006, 11:40:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νικόλα συγχαρητήρια για τη καλή εμφάνιση αγορίνα!
Τιμάς τα χρώματα του συλλόγου και κάνεις κάτι που μας κάνει όλους υπερήφανους!

Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση.
Πάντα διαβάζω τις περιγραφές απο τους αγώνες σου.
Εκτός του ότι είσαι κομμάτι του μηχανοκίνητου κόσμου (που όλοι μας έχουμε μια ευαισθησία),η γραπτή μεταφορά του όλου θέματος που κάνεις, προσωπικά συχνά με ταξιδεύει κάπου αλλού.Και σε ευχαριστώ γι' αυτό.

Απλά μερικές φορές βλέπω οτι κάτι δεν σου αρέσει στην όλη υπόθεση.
Έχει να κάνει με την απόδοση των αυτοκινήτων,απ'ότι έχω καταλάβει.

Επειδή λοιπόν δεν γνωρίζω ,ήθελα να ρωτήσω.

Το αυτοκίνητα του μετέχουν στο 206 Junior Cup ,δεν υποτίθετε οτι έχουν όλα ΑΚΡΙΒΩΣ τις ίδιες μετατροπές?
Δεν υποτίθετε οτι είναι όλα ακριβώς ίδια?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Νοέ 2006, 11:55:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ronin έγραψε:
Νικόλα συγχαρητήρια για τη καλή εμφάνιση αγορίνα!
Τιμάς τα χρώματα του συλλόγου και κάνεις κάτι που μας κάνει όλους υπερήφανους!

Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση.
Πάντα διαβάζω τις περιγραφές απο τους αγώνες σου.
Εκτός του ότι είσαι κομμάτι του μηχανοκίνητου κόσμου (που όλοι μας έχουμε μια ευαισθησία),η γραπτή μεταφορά του όλου θέματος που κάνεις, προσωπικά συχνά με ταξιδεύει κάπου αλλού.Και σε ευχαριστώ γι' αυτό.


Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια Πάνο. Να 'σαι καλά...

Παράθεση:

Απλά μερικές φορές βλέπω οτι κάτι δεν σου αρέσει στην όλη υπόθεση.
Έχει να κάνει με την απόδοση των αυτοκινήτων,απ'ότι έχω καταλάβει.

Ακριβώς

Παράθεση:

Επειδή λοιπόν δεν γνωρίζω ,ήθελα να ρωτήσω.

Το αυτοκίνητα του μετέχουν στο 206 Junior Cup ,δεν υποτίθετε οτι έχουν όλα ΑΚΡΙΒΩΣ τις ίδιες μετατροπές?
Δεν υποτίθετε οτι είναι όλα ακριβώς ίδια?


Το απάντησες μόνος σου....
Είδα βίντεο από κάποιον γνωστό που τράβαγε σε ειδικές... Οι διαφορές των 3 αυτοκινήτων που περνούσαν πριν από μένα ήταν τεράστεια... Τα υπόλοιπα δεν τα είδα γιατί έφευγαν μόλις περνούσα....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Ronin (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 Grand Tourisme 2.0 16v

Ένταξη: 08 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 1252
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Νοέ 2006, 12:00:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μάλιστα.

Τα αυτοκίνητα δεν περνάνε τεχνικό έλεγχο δηλαδή ή περνάνε απο την πίσω πόρτα?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Νοέ 2006, 12:08:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν περνανε τιποτα. Στην Αμφίλεια τσεκαραν αν είχαμε αλλάξει βαση μηχανής και camber, στην Λαμια αν έχουμε όλα τα αυτοκόλλητα πάνω και στην κορινθο τιποτα απολύτως
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Νοέ 2006, 12:12:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ελπίζω να μην χρειαστούμε άλλη φορά κάτι τέτοιο Cool

Στα του αγώνα τώρα και όχι μόνο,

Το Σάββατο ήταν μια ακρως επεισοδιακή μέρα και κυρίως νύχτα.
Αφου πήγμα εκκίνηση και δεν την προλάβαμε πήγαμε ξενοδοχείο
όπου και εγκαταστήσαμε το Service μας δηλαδή πεζοδρομιάτο Exclamation
Με το που ήρθε ο Νικόλας πιάσαμε δουλειά αμέσως γιατί το αυτοκίνητο
είχε γίνει ένα μεγάλο αρωματικό βενζίνης!
Αφού καταφέραμε να στεγανοποιήσουμε με Greek πατέντα την τρόμπα
το αμάξι έδειχνε μια χαρά μέχρι που ο Νίκος γυρνάει και μας λέει:
Νίκος -Κάνει έναν θόρυβο από κάτω αλλά δεν είναι τίποτα
Λευτέρης -Να του ρίχναμε μια ματιά μιας και είμαστε σε φόρμα
Νίκος -Μπα αστο αύριο το πρωί
Λευτ. -Έλα ρε μαμακα δεν είναι τίποτα κάτσε να πέσω μια να δω

Και τι να δω και τι να δω
Το παξιμάδι του αμορτισερ δεν είναι πια εδώ Exclamation

Σηκώνουμε το αμάξι παίρνουμε τηλέφωνο την Lion αν έχουνε, αλλά
τζίφος Exclamation
Οπότε αναγκαστήκαμε και πήραμε το αντίστοιχο από το μουλάρι!
Βγάζουμε βάζουμε και όλα μια χαρά, κάνουμε και κάποια μαζεματάκια και φύγαμε για νυχτοπερπατήματα!

Φάγαμε πρώτα κάτι (γιατί ο chief μηχανικός θα μας έμενε στα χέρια) και μετά ακολουθήσαμε το ρεύμα Wink

Βρήκαμε το προβλεπόμενο μέρος και γυρίσαμε στο Hotel για να αφήσουμε τον μικρό της παρέας να πάει για νάνι και περιμέναμε τον Σπύρο - Πας Ζωγράφου, για να έρθεi!

Μετά από 10 ώρες που ήρθε πήγαμε στο άνωθεν local μαγαζάκι ήπιαμε τις μπόμπες μας καθώς και μπυρίτσα στο τέλος για γεύση και τελικά την κάναμε για ξενοδοχείο.Στάση όμως πρώτα για Πλωμάρι και κατευθείαν στο δωμάτιο για καταστάσεις 5ήμερης Exclamation
Κατά τις 5+ όταν και κάποιος καψουρεμένος ξεράθηκε μπορέσαμε και οι υπόλοιποι να κοιμηθούμε Very happy

Πρωι πρωι (κατά τις 10) ξύπνημα ανεφοδιασμός για καφέ και βουρ για τα Jumbo.Εκεί βρήκαμε το υπόλοιπο team καθώς και τον φαντάρο μας και ξεκινήσαμε το απαραίτητο show (Τόληηηηηηηηηηηη) για να δώσουμε και το στίγμα μας Laughing

Έρχεται και το Beep Beep μετά το πρώτο σκέλος στο Service Park φυσικά όπως πάντα αγχωμένος, αλλάξαμε καθαρίσαμε γεμίσαμε γελάσαμε και δρόμο ξεαγχωμένος για την συνέχεια αφού ο αγώνας είχε συνολικά 3 σκέλη Exclamation

Μετά το δεύτερο ήρθε σαφώς πιο χαλαρός αλλά πάντα προβληματισμένος για την συνέχεια αλλά και για τον ανταγωνισμό.Όταν έφυγε τα μαζέψαμε και φύγαμε για τον τερματισμό όπου και μάθαμε για την 4η θέση και βεβαίως το γιορτάσαμε με τον ανάλογο τρόπο Onfire

Highlights:
1. H λευκή εκπληκτική Corolla
2. Το πριόνι του Παραδείση
3. Η σαφέστατη βελτίωση των χρόνων του Νίκου στο 2ο & 3ο πέρασμα
4. Ο απίστευτος χρόνος του Παπαδογεώργου Mad
5. Ο Βωβός που χωρίς οπτικά Μάγγελ τυφλώθηκε
6. Τα ανύπαρκτα babes στο χώρο
7. Τα χωμάτινα ημισλικ του Λυκούργου
8. Το team Πλωμάρι που έδωσε ρεσιτάλ γέλιου


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Νοέ 2006, 12:18:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρεεεεεε
γιαυτο καθε φορα που ερχομουν σερβις όλοι μας κοιταζαν?????
Μεθυσμενοι ησασταν πρωι πρωι;;;
PLOMARI RACING TEAM
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Νοέ 2006, 12:21:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μα πως σου πέρασε κάτι τέτοιο από το μυαλό Question

Τα babes που πλένανε το αυτοκίνητο σου χαζεύανε Wink


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Νοέ 2006, 12:23:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα ποια;;;
Εγώ νομίζω χαζεύαν τον ΤΟΛΗ και το Κ@ΡΙΟΛΙ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Lyk (Lykourgos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 106 Rallye 16v (2002)

Ένταξη: 02 Αύγ 2006
Δημοσιεύσεις: 2

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Νοέ 2006, 12:37:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kalhmera k apo emena... toso kairo den eixa mbei sthn diadikasia na grapsw sto forum...an k mbenw k diavazw panta oti grafete sxetika me to Cup...
Meta apo oti eida omws xthes to vrady otan eftasa spiti mou, apo plana pou epesan sta xeria mou ,me ta perasmata mas apo diafores xthesines eidikes.... ME EPIASE KATI....kati opws otan "se pnigei to dikio sou" as poume Evil ... siniditopoihsa oti ston thesmo pou symmetexoume me ton Nikola dystyxws KYRIARXOUN autokinita pou mono symfona me tous periorismous tou Cup den einai...fisika yparxoun k eksereseis, tha htan adiko gia orismena paidia pou fernoun kala apotelesmata me thn ODHGIKH aksia tous.... den thelw se kamia periptosh na dhmiourgisw entyposeis, sthn telikh egw prosopika ektos apo embeiries synodhgontas ena pragmatika talantouxo odhgo opws o Nikolas den exw na kerdisw tpt allo... to thema omws einai oti ypo autes tis synthikes oso grigora k na paei o Nikolas ...oso k an prospathisei... tha einai kyriolektika mataio... thn diafora plewn kanoun ta moter twn autokinitwn k oxi oi odhgikes ikanothtes twn odhgwn...(yparxoun k oi eksereseis to KSANALEW !!!)
To thema einai oti praktika kaneis mas den mborei na apodeiksei tpt...sigoura den eimai o katalhlos "gia na traviksei to sxoini" k na to ftasei sta akra apla ithela na katathesw thn prosopikh mou apopsh k ta symberasmata pou evgala ligo kathysterimena... Lypame pragmatika pou o thesmos exei perasei se auto to epipedo...k pou autoi pou symmetexoun den arkestikan sto na exoun oloi ena isaksio autokinito k apla na apodeiksoun mesa apo tous agwnes ston idio tous ton eauto k se olous osous tous parakoulouthoun pios aksizei k pios oxi...ODHGIKA PANTA !!!

Telos thelw k egw na euxaristisw olous osous stekonte dipla mas k mas voithoun se kathe agwna...alla panw apo ola ton Nikola pou me embisteftike arxika san synodhgo tou se syndyasmo me thn apoxh tou Lefteri ...k pou synexizei k me embisteuete parola ta lathoi mou k thn poly mikrh embeiria pou exw...

Nikola na 'sai sigouros oti sto Paladio tha kanw oti kalytero mborw ...k elpizw na k me thn voitheia ths tyxhs pou panta xreiazete Wink ... k mexri stigmhs den eixame na kataferoume kati kalytero... Smile



p.s. MAS LEIPOUN MERIKA ALOGA...PERISEVOUN SE KANENAN MIPOS???? ...AS EINAI K MOULARIA DEN MAS PEIRAZEI Razz


>6δ +30 >3Α +100 ΙΣΙΑ !!!ΠΗΔΑΕΙ ....WX Niko...xathikaaaaa Razz


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Lyk στις Δευ 13 Νοέ 2006, 13:20:58, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Lyk (Lykourgos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 106 Rallye 16v (2002)

Ένταξη: 02 Αύγ 2006
Δημοσιεύσεις: 2

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Νοέ 2006, 12:43:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

COOL ALEXIS έγραψε:
Ελπίζω να μην χρειαστούμε άλλη φορά κάτι τέτοιο Cool


Highlights:
1. H λευκή εκπληκτική Corolla
2. Το πριόνι του Παραδείση
3. Η σαφέστατη βελτίωση των χρόνων του Νίκου στο 2ο & 3ο πέρασμα
4. Ο απίστευτος χρόνος του Παπαδογεώργου Mad
5. Ο Βωβός που χωρίς οπτικά Μάγγελ τυφλώθηκε
6. Τα ανύπαρκτα babes στο χώρο
7. Τα χωμάτινα ημισλικ του Λυκούργου
8. Το team Πλωμάρι που έδωσε ρεσιτάλ γέλιου


Alexi...rwta ton Niko na sou pei pws pas me imislick sthn lasph.... AAAAASTOOOOOOOOOOOO......


>6δ +30 >3Α +100 ΙΣΙΑ !!!ΠΗΔΑΕΙ ....WX Niko...xathikaaaaa Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Stevon ("Κουμπάρος" John Φυστίκη...)
Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων
Επίσημο Μέλος

VF7 + VF3 = P.S.A.

Ένταξη: 22 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2584

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Νοέ 2006, 12:47:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:

Μεθυσμενοι ησασταν πρωι πρωι;;;



Σά δεν ντρέπεσαι......να μας κατηγορείς.....εμείς δέν ήπιαμε τίποτα.....ήμασταν μια χαρά...

¶ ρε κ@ργιόλληηη...Τόοοληηηη...... Laughing Laughing Laughing Silly Silly



Δέν προλάβαμε να το "τουρμπίσουμε" και μας άφησε ο 3ος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Νοέ 2006, 12:51:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλά ντε

Πάντως καλά τα λέει ο Λυκούργος Wink


Θέλω ένα και ένα


Έχει επεξεργασθεί από τον/την COOL ALEXIS στις Δευ 13 Νοέ 2006, 12:58:05, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Stevon ("Κουμπάρος" John Φυστίκη...)
Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων
Επίσημο Μέλος

VF7 + VF3 = P.S.A.

Ένταξη: 22 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2584

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Νοέ 2006, 12:55:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

COOL ALEXIS έγραψε:
Σ'αγαπάω ρε Τόληηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη


Νά σου πώ..
Πάρε το κουβαδάκι σου και πάμε εδώ...
http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?p=178718#178718



Δέν προλάβαμε να το "τουρμπίσουμε" και μας άφησε ο 3ος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Νοέ 2006, 13:38:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
Ρεεεεεε
γιαυτο καθε φορα που ερχομουν σερβις όλοι μας κοιταζαν?????
Μεθυσμενοι ησασταν πρωι πρωι;;;
PLOMARI RACING TEAM

Αστα ρε Νικο . . . ειχανε ρουφηξει ολη τη Μυτιλληνη και το τενεσί!
Το πρωι ειδα και επαθα να τους σηκωσω, ασε για αυτες τις αθυροστομιες τους για το κ@ριολι και τολ πληγωμενο Τολη.
Παντως τελικα αρχιζω να καταληγω οτι αυτα μενουν απο τους αγωνες και τιποτε αλλο.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Νοέ 2006, 13:50:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Italy here we come Exclamation

Lef205 έγραψε:
Παντως τελικα αρχιζω να καταληγω οτι αυτα μενουν απο τους αγωνες και τιποτε αλλο.


Αυτό ξαναπέστο Exclamation


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Νοέ 2006, 13:53:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

COOL ALEXIS έγραψε:
Italy here we come Exclamation

[


Ειπαμε . . . αυτο ειναι στο προγραμμα του 2007!
Καλυτερα ενας αγωνας με ασφαλεια παρα πολλοι με ανασφαλεια!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Stevon ("Κουμπάρος" John Φυστίκη...)
Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων
Επίσημο Μέλος

VF7 + VF3 = P.S.A.

Ένταξη: 22 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2584

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Νοέ 2006, 14:14:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lef205 έγραψε:
COOL ALEXIS έγραψε:
Italy here we come Exclamation



Ειπαμε . . . αυτο ειναι στο προγραμμα του 2007!
Καλυτερα ενας αγωνας με ασφαλεια παρα πολλοι με ανασφαλεια!



Έτσι , έτσι...να ετοιμάζεται η ομάδα για τα εξωτερικά....



Δέν προλάβαμε να το "τουρμπίσουμε" και μας άφησε ο 3ος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Νοέ 2006, 14:17:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

... Wink Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16, 17  Επόμενη
Σελίδα 14 από 17

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1666s (PHP: 72% - SQL: 28%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on