PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Peugeot 206 Junior & Senior Cup
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
koulis1 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 xs 1400

Ένταξη: 10 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 20
Τόπος: Patra

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 15 Δεκ 2002, 21:36:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εκεί πλέον αισθάνεσαι (εάν είσαι οδηγός επιπέδου) την αναγκαιότητα μίας μπάρας θόλων. Και αυτό δεν αποτελεί αναγκαστικά μειονέκτημα. Η ενίσχυση του πλαισίου στα αγωνιστικά είναι κάτι το συνηθισμένο. Απλώς οι 160 ίπποι δεν ήταν ο φυσικός προορισμός του Rallye.[/quote]


Με ολο το θάρρος, αλλά για να το καταλάβεις αυτό, πρέπει να εισαι απο Sainz και ανω η για να μην υπερβάλλω μαλλον θα πρέπει να εχεις πραγματική "αγωνιστική εμπειρία".Εσύ πως το λές αυτό???????
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 17 Δεκ 2002, 05:23:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Από τη στιγμή που δεν μπορώ να σου αποδείξω ότι διαθέτω τεχνική αγωνιστικού επιπέδου, θα σου πρότεινα να προσπαθήσεις να καταλάβεις αυτό που γράφω με την λογική και την εμπειρία σου. Ή να ρωτήσεις έναν γνωστό σου οδηγό αγώνων που μετράει σε σένα η γνώμη του, εκτός και αν έχεις εσύ ανάλογη εμπειρία, οπότε ήδη θα κατάλαβες.
Την αναγκαιότητα ή μη της μπάρας θόλων μπορεί να την καταλάβει οποιοσδήποτε οδηγός με πολύ καλές οδηγικές γνώσεις και επαρκείς μηχανολογικές, κι ας μην τρέχει σε αγώνες, αρκεί να μπορεί να "μιλά" με το αμάξι που οδηγά.
Χρειάζονται λοιπόν τρεις παράγοντες: Οδηγική ικανότητα, πλήρη εξοικείωση με το αυτοκίνητο, επαρκείς μηχανολογικές γνώσεις.


Για τέτοια θέματα έχω γράψει σε πάρα πολλά σημεία στο Forum.
Wink

Οδηγός αγώνων δεν είμαι
Μηχανικός δεν είμαι


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
A.P.R. (ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 1.6

Ένταξη: 19 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - ΠΟΛΥΓΩΝΟ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Δεκ 2002, 18:18:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κύριοι, κάντε λίγο υπομονή!Σε λίγες μέρες Θα βγεί απο το "υπόγειο" ενα 206 των 175+ ιππων για το cup του 2003.Τότε θα έχουμε πραγματικά θέματα να συζητήσουμε για το αν είναι καλύτερο ή χειρότερο.Τώρα απλά υποψιαζόμαστε χωρίς ουσιαστικές εμπειρίες.Ο koulis1 γνωρίζει...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Δεκ 2002, 18:54:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Περιμένουμε εναγωνίως το αποτέλεσμα και τις εντυπώσεις!

175+ Shocked Shocked Shocked

Που πήγαν τα 160 Question

Πω πω έχω μείνει πολύυυυυυυ πίσω!!!

Ανοίγω τα βιβλία μου και πάλι!



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
koulis1 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 xs 1400

Ένταξη: 10 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 20
Τόπος: Patra

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Δεκ 2002, 19:11:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

A.P.R. έγραψε:
Κύριοι, κάντε λίγο υπομονή!Σε λίγες μέρες Θα βγεί απο το "υπόγειο" ενα 206 των 175+ ιππων για το cup του 2003.Τότε θα έχουμε πραγματικά θέματα να συζητήσουμε για το αν είναι καλύτερο ή χειρότερο.Τώρα απλά υποψιαζόμαστε χωρίς ουσιαστικές εμπειρίες.Ο koulis1 γνωρίζει...


Κρίμα,σημερα,ημουν στην Αθήνα για δουλειές,αν το ηξερα θα πέρναγα να το δώ!!!!.Καλή επιτυχία να εχει!!!!Θέλω πληροφορίες(με την πρώτη ευκαιρία).
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 20 Δεκ 2002, 10:41:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Διάβασα το test του DRIVE, και μάλιστα είχε σύγκριση με το 106Cup του περιοδικού.

Aυτό που έκανε εντύπωση είναι ότι το αυτοκίνητο που έτρεξε ατο Παλλάδιο ήταν 1050 κιλά άλλα είχε ακόμα το AirCordition και όλα τα ηλεκτρικά καλούδια (κλειδαριες , καθρέπτες κ.λ.π.) και ότι ήταν πολύ πιο ευκολοοδηγητο από το 106 (το 206 συγχωρεί λάθη, ενώ το 106 όχι).

Πάντως περιμένω την λύση της APR. To ότι ασχολείται και μόνο, λέει πολλά πράγματα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
pduke (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 GT 2.0 16V

Ένταξη: 17 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1311
Τόπος: Scholarington(Duke of..)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 20 Δεκ 2002, 11:46:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κύριοι της APR,
τις γνώσεις-προτάσεις για τα δίλιτρα,θα το εκτιμούσαμε αφάνταστα.


GT όπως Μέγας Τουρίστας

Don't forget about the boogie ... and those marvellous bastards !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 20 Δεκ 2002, 14:24:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

christhehealer έγραψε:
Διάβασα το test του DRIVE, και μάλιστα είχε σύγκριση με το 106Cup του περιοδικού.

Aυτό που έκανε εντύπωση είναι ότι το αυτοκίνητο που έτρεξε ατο Παλλάδιο ήταν 1050 κιλά άλλα είχε ακόμα το AirCordition και όλα τα ηλεκτρικά καλούδια (κλειδαριες , καθρέπτες κ.λ.π.) και ότι ήταν πολύ πιο ευκολοοδηγητο από το 106 (το 206 συγχωρεί λάθη, ενώ το 106 όχι).


Το ίδιο διάβαζα και εγώ χτες!!!! Από τα λεγόμενά τους ή δοκιμή του 206 cup τους άφησε πολύ καλές εντυπώσεις και από την στιγμή που δεν έχουν τελειώσει ακόμα οι δοκιμές, υπάρχουν αρκετά περιθώρια βελτίωσης.

Τώρα που άρχισε ο χορός, θα μπούνε κι'άλλοι....


Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 22 Δεκ 2002, 13:50:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χτες το Σαββατο ημουν στα Μεγαρα στην αγωνιστικη εκδηλωση της peugeot,και ειχα την ευκαιρια να συνοδηγησω με τον Κοκκινη στο νεο 206 cup.
Παιδια το 206 ειναι πραγματικο πυροβολο.Εχει παρα πολυ δυναμη,ξεσηκωτικο καθαρο αγωνιστικο ηχο,περισσοτερο απο το 106 και ενα φανταστικο κιβωτιο,εξαρι αγωνιαρικο.

Σαν κρατημα ειναι πολυ πιο σταθερο και ουδετερο απο το 106,σου δινει την εντυπωση οτι ειναι 200 κιλα βαρυτερο.
Παρολα αυτα παει πολυ καλα,μιλαω σαν αισθηση.Ενω το 106 ειναι πολυ πιο ελαφρυ και παιχνιδιαρικο.

παντως ειναι κουκλα το ατιμο.
Το οδηγησε και ο koulis1,οποτε ας πει και αυτος τις εντυπωσεις του.
Κωστα ο Σπυρος ειμαι! Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
BTS (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Λουλακί Κατερπίλαρ

Ένταξη: 30 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1148

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 22 Δεκ 2002, 14:38:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sps έγραψε:

....παντως ειναι κουκλα το ατιμο.
Κωστα ο Σπυρος ειμαι! Wink Wink



...φαίνεται! Laughing Laughing Laughing


Καλορίζικο. Wink


www.euphemus.eu
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
koulis1 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 xs 1400

Ένταξη: 10 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 20
Τόπος: Patra

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 25 Δεκ 2002, 09:20:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καταρχήν να καλοσωρίσω τον Σπύρο(sps)στο club των εχόντων 206.Να ειναι καλά να το χαρεί!!.
Τώρα οσο αφορά το αγωνιστικό 206:Πρωτα απο ολα στο εσωτερικό ειναι αρκετά μεγάλο και ανετο σε σχέση πάντα με το 106,ο κινητήρας του ειναι παρα πολύ καλός με πολύ ωραία απόκριση απο χαμηλά και πολύ ωραίο ηχο.Αν και ηταν πολύ "μαλακό" για τα Μεγαρα το αυτοκίνητο "στέκεται" πολύ καλά (ως γνήσιο γαλλικό-αλλωστε) και για να το "ξεκολλήσεις" πρέπει να προσπαθήσεις.Σε αυτό φυσικά βοηθάει και το πολύ καλό "μπλοκέ" και οι "μεγάλοι" τροχοί και αν δεν σε τρομάζει η αδράνεια του αμαξώματος λογω του υψους του και "μένεις" στο γκάζι το αυτοκίνητο κάνει πολύ "ωραία" πράγματα.Ολα τα λεφτά ομως ειναι το "κιβώτιο"(6αρι) που σε "βάζει" μες στη δύναμη συνεχώς.
Τελειώνοντας, τη σύντομη περιγραφή θα πώ οτι το αυτοκίνητο "δείχνει" πανευκολο στους χειρισμούς του(φυσικά μες στην πίστα-και οχι ανάμεσα απο δεντρα πχ)αλλά ακόμα θελει αρκετή "εξέλιξη"για να μπορέσει να κερδίσει!!!!!.Θα δούμε.
Ελπίζω να σας διαφώτισα και χρονια πολλά!!!!!!!!!
Κ.Κούλης
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Hannibal_Jr 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugot 106

Ένταξη: 22 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 64
Τόπος: Chalandri Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 26 Ιαν 2004, 22:09:00    Θέμα δημοσίευσης: 206 Junior Cup Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

206 JUNIOR CUP

Η Lion Hellas AE παράλληλα με τη διοργάνωση του 6ου Πρωταθλήματος Peugeot Τουρισμού, ανακοινώνει την πρόθεσή της να οργανώσει το 206 Junior Cup. Σκοπός, είναι η υποστήριξη νέων οδηγών που επιθυμούν να κάνουν τα πρώτα αγωνιστικά τους βήματα με τη βοήθεια και τη συμπαράσταση μιας εταιρίας που πάντα θέλει να προσφέρει στον μηχανοκίνητο αθλητισμό.

Ως αυτοκίνητο για την οργάνωση του 206 Junior Cup, επιλέχτηκε το Peugeot 206 1.4-8V (3θυρο), που σαν στόχο έχει να δώσει στους νέους αγωνιζόμενους ένα απλό, εύκολο στη συντήρηση και οικονομικά προσιτό αυτοκίνητο.

Το 206 Junior Cup περιλαμβάνει 4 αγώνες και έναν super τελικό που θα προσμετρά με συντελεστή 2. Οι τέσσερις αγώνες αναλύονται σε δύο ασφάλτινους και δύο χωμάτινους, ενώ ο super τελικός θα πραγματοποιηθεί σε χωμάτινη, παράλληλη πίστα, και σε δύο σκέλη. Στην τελική βαθμολογία θα προσμετρούν όλοι οι αγώνες.

Τα αναλυτικό πρόγραμμα έχει ως εξής:

24-25 Απριλίου Ράλι Στερεάς Ελλάδος (χώμα)
8-9 Μαίου Ράλι Αχαιός (άσφαλτος)
4-5 Σεπτεμβρίου Ράλι ΔΕΘ (άσφαλτος)
16-17 Οκτωβρίου Ράλι Μαύρο Ρόδο (χώμα)
30-31 Οκτωβρίου Super Τελικός (χώμα)

To 206 Junior Cup θα συμμετέχει σε ένα σκέλος κάθε αγώνα και αμέσως μετά θα γίνεται απονομή.

Δεκτοί στο 206 Junior Cup γίνονται όσοι έχουν γεννηθεί από την 1η Ιανουαρίου 1980 και ύστερα, και δεν έχουν πρωταγωνιστήσει σε καμία μορφή αγώνων. Ο μέγιστος αριθμός συμμετεχόντων ορίζεται στους 10.

Τα κίνητρα συμμετοχής καθώς και τα έπαθλα των αγωνιζομένων στο 206 Junior Cup είναι τα παρακάτω:

1. Παροχή οικονομικών επάθλων στους τρεις πρώτους νικητές της τελικής κατάταξης του 206
Junior Cup ως εξής:
1ος γενικής : συμμετοχή στο 7ο Πρωτάθλημα Peugeot Τουρισμού με
αυτοκίνητο της εταιρίας με καλυμμένα όλα τα έξοδα.
2ος γενικής : 2.000€
3ος γενικής : 1.500€

2. Δωρεάν παροχή 14 ελαστικών, από τα οποία οκτώ θα είναι χωμάτινα και έξι ασφάλτινα. Με το σύνολο των παραπάνω ελαστικών οι αγωνιζόμενοι θα πρέπει να καλύψουν και τους 5 προαναφερθέντες αγώνες.

3. Δωρεάν παροχή 100 λίτρων βενζίνης σε όλους τους αγωνιζόμενους για το σύνολο των 5 αγώνων (20 λίτρα σε κάθε αγώνα).

4. Πριμ εκκίνησης 100€ σε κάθε αγώνα για όλους τους αγωνιζόμενους.

5. Ειδικά για το Ράλι ΔΕΘ, η Lion Hellas AE προσφέρει τη δωρεάν μεταφορά των αγωνιστικών αυτοκινήτων καθώς και μια διανυκτέρευση του πληρώματος σε ξενοδοχείο επιλογής της εταιρίας.

6. Όλοι οι αγωνιζόμενοι που θα συμμετάσχουν στο 206 Junior Cup δικαιούνται έκπτωση 30% σε όλα τα ανταλλακτικά που θα χρησιμοποιήσουν για την συμμετοχή τους και τα οποία θα αγοράζουν από τη Lion Hellas AE ή από το Δίκτυο Επίσημων Εμπόρων Peugeot σε όλη την Ελλάδα. Η παραπάνω έκπτωση ισχύει από την ημερομηνία εξαγγελίας του 206 Junior Cup έως και τον τελευταίο προκηρυγμένο αγώνα του.

7. Όλοι οι αγωνιζόμενοι οφείλουν να τοποθετήσουν σε όλους τους αγώνες τα αυτοκόλλητα των χορηγών που θα της υποδείξει η Lion Hellas AE, σε συγκεκριμένα σημεία των αυτοκινήτων τους. Οι θέσεις θα περιγράφονται στο «Βιβλίο της Χρονιάς» που εκδίδεται από την ΕΘΕΑ.

8. Η Lion Hellas AE προσφέρει τεχνική υποστήριξη σε όλους τους αγωνιζόμενους με την παρουσία ενός μηχανικού της καθώς και φορτηγού με βασικά ανταλλακτικά σε όλους τους αγώνες.

Ο κανονισμός για το 206 Junior Cup θα περιγράφεται στο «Βιβλίο της Χρονιάς» που εκδίδεται από την ΕΘΕΑ.

Για κάθε πληροφορία ή διευκρίνηση, ο κος Τάσος Λεγάκης, τηλ: 210-6894321, 210-6894761 είναι στη διάθεση σας.


Sorry gia to megalo post./

Ti gkantemia einai ayth? Panw poy etoimasa to diko moy 106 1.4 anakoinwsane kainoyria kathgoria me 206 FTOYYYYY


Power Boost Service

http://photos.yahoo.com/hannibal_106/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 26 Ιαν 2004, 22:32:34    Θέμα δημοσίευσης: Re: 206 Junior Cup Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Hannibal_Jr έγραψε:

Δεκτοί στο 206 Junior Cup γίνονται όσοι έχουν γεννηθεί από την 1η Ιανουαρίου 1980 και ύστερα, και δεν έχουν πρωταγωνιστήσει σε καμία μορφή αγώνων.


Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Kρίμα και το μόνο που μου έλειπε ήταν τα roll-bars.....
Laughing Laughing Laughing Laughing

Εντάξει μην πετάτε ντομάτες, θα πετάξω εγώ στον εαυτό μου....
Splat


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 26 Ιαν 2004, 22:52:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αλήθεια το κάρο τι θα πρέπει να έχει πάνω κάτω; roll bars, μπακετ καθισματα και τετοια; υπάρχει 1.4 με roll bars; ποιος ξηλώνει τα καθίσματα τώρα... Το χω και 5θ Sad


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Ιαν 2004, 02:34:45    Θέμα δημοσίευσης: Re: 206 Junior Cup Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vaggelis έγραψε:
Hannibal_Jr έγραψε:

Δεκτοί στο 206 Junior Cup γίνονται όσοι έχουν γεννηθεί από την 1η Ιανουαρίου 1980 και ύστερα, και δεν έχουν πρωταγωνιστήσει σε καμία μορφή αγώνων.


Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Kρίμα και το μόνο που μου έλειπε ήταν τα roll-bars.....
Laughing Laughing Laughing Laughing

Εντάξει μην πετάτε ντομάτες, θα πετάξω εγώ στον εαυτό μου....
Splat


Παρτες τωρα ... Splat Splat Splat και εχει και Live οταν σε δω (ξερεις που Wink )


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Ιαν 2004, 09:19:26    Θέμα δημοσίευσης: Re: 206 Junior Cup Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ο Άρχοντας της Ντομάτας έγραψε:
Vaggelis έγραψε:
Hannibal_Jr έγραψε:

Δεκτοί στο 206 Junior Cup γίνονται όσοι έχουν γεννηθεί από την 1η Ιανουαρίου 1980 και ύστερα, και δεν έχουν πρωταγωνιστήσει σε καμία μορφή αγώνων.


Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Kρίμα και το μόνο που μου έλειπε ήταν τα roll-bars.....
Laughing Laughing Laughing Laughing

Εντάξει μην πετάτε ντομάτες, θα πετάξω εγώ στον εαυτό μου....
Splat


Παρτες τωρα ... Splat Splat Splat και εχει και Live οταν σε δω (ξερεις που Wink )


Ε, ο πρώτος που περίμενα να ρίξει, ήσουν εσύ.....
Στο Live πάντως, εγώ δεν θα ρίχνω ντομάτες, αλλά ...χιονόμπαλες... Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
PHSYBORG (HULK)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pug 8v ''maximum attack''

Ένταξη: 24 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 1109
Τόπος: In the VORTEX of HEAVEN!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Ιαν 2004, 16:29:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παντως αυτο ειναι καλο για μας με τα 8V .
Peugeot Sport here we come Wink



FULL THROTLE....

NEW forum at www.btt.20m.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Ιαν 2004, 09:55:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και εγώ μικρός είμαι... θα με παίξουν;; ΆΓΚΟΥ!



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Ιαν 2004, 11:10:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σοβαρά τώρα, λέτε να βρεθούν οι 10 φέρελπεις που δεν έχουν αγωνιστική πείρα, είναι του 80 βγάλε και θα πάρουν το 8v με ρολ-μπαρ ?

Και 5 να βρεθούν εγώ θα πω πάλι καλά.

Ρε ΝΙΚΟ, δεν πάς και συ εκεί ? έτσι κι αλλιώς αγωνιστική εμπειρία δεν έχεις. χοχοχοχοχο


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Ιαν 2004, 11:51:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:
Σοβαρά τώρα, λέτε να βρεθούν οι 10 φέρελπεις που δεν έχουν αγωνιστική πείρα, είναι του 80 βγάλε και θα πάρουν το 8v με ρολ-μπαρ ?

Και 5 να βρεθούν εγώ θα πω πάλι καλά.

Ρε ΝΙΚΟ, δεν πάς και συ εκεί ? έτσι κι αλλιώς αγωνιστική εμπειρία δεν έχεις. χοχοχοχοχο


κατα την αποψη μου για να το κανεις αυτο πρεπει: 1. να είναι ιδιοκτησία σου το αμαξι (πολλών παιδιών είναι στο όνομα των γονιών) 2. να έχεις πολλά λεφτά ώστε να κανεις τα απαιτούμενα (και να το φτιαξεις αμα το σκασεις σε κανα δεντρο) 3. να συμβιβαστείς με την αγωνιστική εμφάνιση (και συμπεριφορά?) του αυτοκινητου και μετα τους αγώνες.

Ποιός είναι διατεθειμένος να τα κανει αυτα? Κατά την γνώμη μου μόνο καποιος λεφτάς ο οποίος έχει την bmw που του πήρε ο μπαμπάς και πάει κι αγοράζει ένα μεταχειρισμένο 206 1.4 8V για να κανει την καβλα του.
Εγω δε θα το έκανα με το δικό μου αμάξι πάντως αν και θα ηθελα σαν τρελος να τρέξω σε ενα ραλλυ (εκτός πολης Wink Wink Wink )...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  Επόμενη
Σελίδα 2 από 17

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1816s (PHP: 82% - SQL: 18%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on