PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Αποδίδουν οι βενζίνες 100 οκτανιων?
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Τεχνικές - Μηχανολογικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
thodwrhs (thodwrhs)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


2002 106 quicksilver ,cooper mk1 1967

Ένταξη: 19 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 678
Τόπος: πατρα-ροδος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 22 Αύγ 2011, 14:16:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

AlienHack έγραψε:
makis106 έγραψε:

Έχουμε δυναμομέτρηση???


μεχρι το τελος της εβδομαδας θα εχετε! Wink

απλος μηλοντας με τον δυναμομετρα μου, και λεγοντας του οτι θα παω για διπλη δυναμομετρηση αεριο βενζινη μου λεει :

"απλος για να μην εκπλαγεις , και επειδη εχω κανει 5-6 τετοιες, θα δεις τα ιδια περιπου αλογα αναλογα με τι ρυθμιση σε εχει κανει ΑΛΛΑ σιγουρα περισσοτερη ροπη με το αεριο.."


και να σας πω την αληθεια ετσι το νοιωθω και εγω το αμαξι, σε ανηφορες παει ΓΑΜΙΟΝΤΑΣ , πολυ ποιο ανετο απο οτι με βενζινη..

Θα δειξει... Smile


εγω να κανω μια ερωτηση???με το υγραεριο σου δινουν δωρο και παροχη απο γκαζακι για να ψινεις το ελληνικο???χχ0αχ0α0χ0αχ0α0χ0αχ0α

περα απο την πλακα απο το θειο μου που εχει βαλει σε Α6 μου χει πει οτι εχει περισσοτερη ροπη....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 22 Αύγ 2011, 14:24:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω ξερω οτι μεγαλυτερη ευχαριστηση δεν υπαρχει να πιπωνεις αμαξι σε ανοιγμα στον δρομο.. και οταν σταματησετε στο επομενο φαναρι να του λες...
παμε κανονικα και με βενζινη τωρα? Laughing Laughing Laughing

PRICELESS!!!


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
GGiannis (ΓΙΑΝΝΗΣ)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 17 Μάρ 2011
Δημοσιεύσεις: 110

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 22 Αύγ 2011, 18:25:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

thodwrhs έγραψε:
επειδη ομως ειναι ακριβη εγω καμια φορα κανω το αλλο... οταν γεμιζω ντεποζιτο εχω οκτανια της ΝΟS και ριχνω μεσα 2 καπακια....

το κανα και οταν ειχα το crf και ποτε δεν παρουσιασε προβλημα τπτ απο τα δυο...οποτε παρα να σκοτιζετε το κεφαλι σας δεν ειναι μια καλη λυση? η εγκυμωνει κινδυνους?μην το παρακανουμε ομως σαν εναν φιλο που δεν ηξερε εριξε ολο το μπουκαλακι με τα οκτανια μεσα και πηρε τα πιστονια στο χερι.... χαχαχα


Εχω διαβασει σε ερευνες απο εργαστηρια οτι ολα τα octane booster δεν κανουν τιποτα απολυτως και μερικα μαλιστα την χειροτερευουν την βενζινη, και αν θες 1 μπουκαλακι για 2 γεμισματα ( περιπου 500 ml στα 50 λιτρα ειναι η αναλογια ) τελικως σου ερχεται το ιδιο ακριβως σε τιμη.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
thodwrhs (thodwrhs)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


2002 106 quicksilver ,cooper mk1 1967

Ένταξη: 19 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 678
Τόπος: πατρα-ροδος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 22 Αύγ 2011, 18:54:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

GGiannis έγραψε:
thodwrhs έγραψε:
επειδη ομως ειναι ακριβη εγω καμια φορα κανω το αλλο... οταν γεμιζω ντεποζιτο εχω οκτανια της ΝΟS και ριχνω μεσα 2 καπακια....

το κανα και οταν ειχα το crf και ποτε δεν παρουσιασε προβλημα τπτ απο τα δυο...οποτε παρα να σκοτιζετε το κεφαλι σας δεν ειναι μια καλη λυση? η εγκυμωνει κινδυνους?μην το παρακανουμε ομως σαν εναν φιλο που δεν ηξερε εριξε ολο το μπουκαλακι με τα οκτανια μεσα και πηρε τα πιστονια στο χερι.... χαχαχα


Εχω διαβασει σε ερευνες απο εργαστηρια οτι ολα τα octane booster δεν κανουν τιποτα απολυτως και μερικα μαλιστα την χειροτερευουν την βενζινη, και αν θες 1 μπουκαλακι για 2 γεμισματα ( περιπου 500 ml στα 50 λιτρα ειναι η αναλογια ) τελικως σου ερχεται το ιδιο ακριβως σε τιμη.


αυτο δεν το ξερα η αληθεια αλλα και παλι σπανια βαζω τα οκτανια μια στο τριμηνο φαντασου...αλλα οπως λενε και τα παιδια αντε βρες καθαρη.

πατρα που ειμαι μονο απο την aegean ειμαι ευχαριστημενος σελλ πηγαινα 2 χρονια μεχρι που τις νοθευσαν αρχισε να κανει ασταθιες το αυτοκινητο και βαζω μονο εκει.....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 22 Αύγ 2011, 19:00:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πάτρα βάζω σταθερά από 2006-2007 Κολοκυθά - Silk Oil. Cool

Και μια μεγάλη περίοδο έβαζα 100άρα, μόνο. Όταν είχε η 100άρα κάπου 95 λεπτά, βέβαια... Crying or Very sad


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Lefter1s RC 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 RC κάποτε

Ένταξη: 22 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 659
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 22 Αύγ 2011, 19:24:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sinanai έγραψε:
Πάτρα βάζω σταθερά από 2006-2007 Κολοκυθά - Silk Oil. Cool

Και μια μεγάλη περίοδο έβαζα 100άρα, μόνο. Όταν είχε η 100άρα κάπου 95 λεπτά, βέβαια... Crying or Very sad


+1 στον κολοκυθα αλλα στην aegean για εμενα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
GGiannis (ΓΙΑΝΝΗΣ)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 17 Μάρ 2011
Δημοσιεύσεις: 110

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Αύγ 2011, 11:18:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Oποιος ειναι απο αθηνα βορεια προαστια , εγω βαζω 100αρα απο ΕΛΙΝ πανω στο S της Κηφισσιας
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Αύγ 2011, 11:19:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πόσο την έχει τώρα Γιάννη;


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Αύγ 2011, 11:27:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.gasprice.gr/main/welcome.asp


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
SαλιγκαρAKIS (Σάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 rallye f/l 150άρι (few years ago)

Ένταξη: 15 Σεπ 2010
Δημοσιεύσεις: 2534
Τόπος: Troll City

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Αύγ 2011, 12:50:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μιλόντας πάντα για καθαρές και όχι νοθευμένες βενζίνες, γιατί εκεί πάει αλλού το ζήτημα, οι 100άρες φυσικά και αποδίδουν.
Απλούστατα άλλα αμάξια το εκμεταλεύονται καλύτερα και άλλα όχι!
Είναι λογικό σε ένα ατμοσφαιρικό 1600άρακι 10ετίας να μήν φαίνεται έντονα η διαφορά..
Τα αποτελέσματα από τη χρήση της 100άρας θα φανούν καλύτερα όμως σε ένα αμάξι (π.χ 207 rc-rallye-gt) με πρόγραμμα όπου υπάρχει δυνατότητα ρύθμισης αποκλειστικά για αυτή τη βενζίνη!

Υ.Γ. Πάτρα, 100άρα στο ΕΛΙΝ στα Τ.Ε.Ι.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Αύγ 2011, 12:52:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

1.600αράκι δεκαετίας είναι και 106/206 τουμπανιασμένο, ή έστω "περιποιημένο", αλλά καλό, το λιγότερο, θα του κάνει η 100άρα. Wink


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
SαλιγκαρAKIS (Σάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 rallye f/l 150άρι (few years ago)

Ένταξη: 15 Σεπ 2010
Δημοσιεύσεις: 2534
Τόπος: Troll City

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Αύγ 2011, 13:01:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sinanai έγραψε:
1.600αράκι δεκαετίας είναι και 106/206 τουμπανιασμένο, ή έστω "περιποιημένο", αλλά καλό, το λιγότερο, θα του κάνει η 100άρα. Wink


Ναί βρέ σύ, δέν εννοούσα αυτό (λάθος μου)..για κανά μαμά 16αράκι εννοώ με νοχελικό μοτεράκι!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pugobios (Costantin)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 2 με ralloμοτερ!!!

Ένταξη: 25 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 1146
Τόπος: κατω απο τη ραμπα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Αύγ 2011, 14:21:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

GGiannis έγραψε:
Εγω στο δικο μου αυτοκινητο εδω και 30.000 χλμ βαζω μονο 100αρα.Σε αποδοση ειδα διαφορα με την 95αρα και ειδικα στην αποκριση του γκαζιου, βεβαια ακομα το αυτοκινητο ειναι μαμα.Οσο αναφορα το θεμα απο ποιο πρατηριο , εβαζα κατ'εξοχην Shell V-Power Racing την οποια θεωρω και καλυτερη απο ολες οσες εβαζα μεχρι μου τυχει να βαλω ΕΛΙΝ, ειδα ακριβως τα ιδια αποτελεσματα και με πολυ χαμηλωτερη τιμη.Την στιγμη που μιλαμε η 100αρα Shell κοστιζει 1.898 και η ΕΛΙΝ 1.779 , και πως δικαιολογουνε το γεγονος οτι ειναι τοσο ακριβη? Προιον αποκλειστικης εισαγωγης απο Αγγλια (λενε). Πραγμα που δεν νομιζω οτι ειναι αληθες, διοτι ολες οι βενζινες βγαινουν ερχονται απο τα δυιληστηρια της Ελλαδος, τωρα απο κει και περα οτι θελει πιστευει ο καθενας.

+1 στην ελιν.εχω φιλο βενζινα ο οποιος ειχε πρατηριο bp και το γυρισε σε elin.η 100αρα της ελιν συμφωνα με τα λεγομενα του ειναι κλασεις ανωτερη και μαλιστα σε ελεγχο που εγινε βγηκε 102 οκτανια...


Spritmonitor.de
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
GGiannis (ΓΙΑΝΝΗΣ)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 17 Μάρ 2011
Δημοσιεύσεις: 110

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Αύγ 2011, 15:12:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sinanai έγραψε:
Πόσο την έχει τώρα Γιάννη;


1779 Κωστα, σημερα γεμισα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TopGear (Χρήστος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 8V (2000) no more

Ένταξη: 03 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 993
Τόπος: Pole Position

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Αύγ 2011, 18:05:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sinanai έγραψε:
1.600αράκι δεκαετίας είναι και 106/206 τουμπανιασμένο, ή έστω "περιποιημένο", αλλά καλό, το λιγότερο, θα του κάνει η 100άρα. Wink


Τα 1400αράκια για πέταμα ε; Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


My main problem with the Porsche 992 Turbo S is that I cannot afford it.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Αύγ 2011, 18:12:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τουναντίον! Απλά απάντησα συγκεκριμένα σ' αυτό που 'πε ο Σαλιγκαράκης. Smile

Ίσα-ίσα, όπως έχω ξαναπεί, επί ένα μεγάλο διάστημα στο 1.4 16V έβαζα μόνο 100άρα. Wink


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
TopGear (Χρήστος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 8V (2000) no more

Ένταξη: 03 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 993
Τόπος: Pole Position

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Αύγ 2011, 00:58:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sinanai έγραψε:
Τουναντίον! Απλά απάντησα συγκεκριμένα σ' αυτό που 'πε ο Σαλιγκαράκης. Smile

Ίσα-ίσα, όπως έχω ξαναπεί, επί ένα μεγάλο διάστημα στο 1.4 16V έβαζα μόνο 100άρα. Wink


Λες άμα το ταϊζω 100άρα, απ'το πολύ φαϊ να μεγαλώσει και να γίνει 1600αράκι;;; Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Αν και με βλέπω το επόμενο που θα χτυπάω να είναι ή 207 GT ή CC...


My main problem with the Porsche 992 Turbo S is that I cannot afford it.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SαλιγκαρAKIS (Σάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 rallye f/l 150άρι (few years ago)

Ένταξη: 15 Σεπ 2010
Δημοσιεύσεις: 2534
Τόπος: Troll City

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Αύγ 2011, 12:49:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

TopGear έγραψε:
Sinanai έγραψε:
1.600αράκι δεκαετίας είναι και 106/206 τουμπανιασμένο, ή έστω "περιποιημένο", αλλά καλό, το λιγότερο, θα του κάνει η 100άρα. Wink


Τα 1400αράκια για πέταμα ε; Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Ίσα ίσα, προσωπικά είμαι υπέρ της 100άρας σε όλα τα αυτοκίνητα (εντάξει, όχι στου παππού μου που καίει super).
Με τη προυπόθεση φυσικά ότι θα μπαίνει από "καθαρό" βενζινάδικο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Αύγ 2011, 12:54:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κατ'εμε, 100άρα σε ολα τα αμάξια είναι σπατάλη χρημάτων. Για το 90% μια καθαρή 95άρα είναι η καλύτερη επιλογή. Είναι συγκεκριμένα τα αμάξια που μπορούν να εκμεταλευτούν την 100άρα, είπαμε ποια.
Εκτός και αν την βάζεις με τη λογική του ότι βάζω 100άρα επειδή δεν βρίσκω καθαρή 95άρα...



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Randy (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (16V) '06 Black Matte

Ένταξη: 11 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 985
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Αύγ 2011, 13:14:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παράθεση:
ότι βάζω 100άρα επειδή δεν βρίσκω καθαρή 95άρα...


Γιατι ειναι βεβαιο οτι δε θα ειναι νοθευμενη η 100αρα?

Αλλιως ειναι να χεις πληρωσει 95αρα και να ναι νοθευμενη, κι αλλιως να χεις δωσει 70+ σε ενα γεμισμα και να νομιζεις οτι εισαι οκ με την 100αρα.

Οποτε 95αρα, και δοκιμες απο βενζιναδικο σε βενζιναδικο, ωσπου να ψιλοκαταλαβεις οτι ειναι σχετικα οκ αυτος που το χει.

Π.χ Αυτος στη γωνια Φραντζη + Ηλια Ηλίου την Avin νερο πρεπει να πουλαει. Ειναι υποπτα φθηνος και εννοειται οτι τα αμαξια κανουν ουρα..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Τεχνικές - Μηχανολογικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Επόμενη
Σελίδα 15 από 16

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2127s (PHP: 78% - SQL: 22%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on