PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

ΕΚΛΟΓΕΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ. 6 Φεβρουαρίου 2005
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις του Συλλόγου Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Φεβ 2005, 12:05:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συγχαρητήρια σε όλους τους υποψηφίους για την συμμετοχή και το ενδιαφέρον τους και πολύ περισσότερο σε όσους τελικά εκλέχθησαν!!

Καλή αρχή! Wink


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Φεβ 2005, 12:06:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σιδεροκέφαλο το πρώτο ΔΣ του club και καλά κουράγια μάγκες. Razz


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Φεβ 2005, 12:11:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nik7 έγραψε:

alla edo den pernoume apantiseis stis erotiseis mas .... oso gia ta lefta den einai tipota kai den einai to thema to aftokolito i otidipote allo einai afto pou eipes i agapi gia ton idio logo... to amaksi mas....

tespa den thelo na doso ektasi sto thema gia na min gino pali o kakos apla tha ithela mia apantisi sto thema pou anefera pio pano....


Η Πρόσκληση για τις Εκλογές, είχε ανακοινωθεί 15 ημέρες πριν από τις 6 Φεβρουαρίου, όπως ορίζει το καταστατικό.

Επίσης είχε αναρτηθεί στον πίνακα ανακοινώσεων του Σωματείου στην προκειμένη περίπτωση στην πρώτη σελίδα και στην θεματική ενότητα των Ανακοινώσεων.

Επιπρόσθετα απ'όσο έχω ενημερωθεί και εγώ, απεστάλλει e-mail με την προσληση των εκλογών.

Μια από τις υποχρεώσεις των μελών είναι να ενημερώνονται τακτικά για τις ανακοινώσεις του σωματείου.

Για τεχνικούς λόγους ήταν αδύνατη αυτή την φορά η αποστολή SMS στα μέλη του σωματείου. Το τεχνικό πρόβλημα υπολογίζετε ότι θα λυθεί εντός της εβδομάδας.



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
underage (Σοφία)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (2003)

Ένταξη: 09 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 319
Τόπος: Σαλαμίνα - Καναδά

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Φεβ 2005, 13:07:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
Η Πρόσκληση για τις Εκλογές, είχε ανακοινωθεί 15 ημέρες πριν.....Για τεχνικούς λόγους ήταν αδύνατη ........... Το τεχνικό πρόβλημα υπολογίζετε ότι θα λυθεί εντός της εβδομάδας.


Δεν νομίζω ότι είσαι υποχρεωμένος να απολογείσαι για το αν έγινε σωστά ή όχι η ενημέρωση. Είμαστε τόσα άτομα που ο καθένας έχει διαφορετική άποψη για το οτιδήποτε
Όσο για την προσέλευση ή όχι του καθενός μας ήταν καθαρά θέμα συνειδήσεως και ενδιαφέροντως για την πορεία και εξέλιξη του club.


ΥΓ. Πότε θα πάμε εκδρομή Question Rolling eyes


Αξίζει φίλε να υπάρχεις
για ένα όνειρο κι ας είναι
η φωτιά του να σε κάψει!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
eve (eva)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


peugeot 206 1.4 (8v) XT (2003)

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 247
Τόπος: Ηγουμενίτσα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Φεβ 2005, 13:11:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συγχαριτήρια και καλή αρχή Very happy


206 rulez:)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
LuNa (Αναστασία)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 107 1.0 (12V) (2006)

Ένταξη: 13 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 701
Τόπος: Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Φεβ 2005, 14:06:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

underage έγραψε:
[Όσο για την προσέλευση ή όχι του καθενός μας ήταν καθαρά θέμα συνειδήσεως και ενδιαφέροντως για την πορεία και εξέλιξη του club.



Thumb right Συμφωνώ και επαυξάνω Σοφία!

Αν ο Τσώρτσιλ ήταν μέλλος του club μας θα έλεγε....
"Μην κοιτάς τι κάνει το club σου για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για το club σου" Wink


206 1.6 .... περασμένα μεγαλεία ... Sad

πλέον.... 107 1,0 ... ΤΑ ΣΤΗΝΟΥΜΕ???? Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ultra-one (Χάρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 GTi 2004 Blue Recife :)

Ένταξη: 13 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1792
Τόπος: Αθήνα Κέντρο Σταθμός Λαρίσης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Φεβ 2005, 15:31:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

LuNa έγραψε:
Αν ο Τσώρτσιλ ήταν μέλλος του club μας θα έλεγε....
"Μην κοιτάς τι κάνει το club σου για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για το club σου" Wink


Question Question Question Αυτό δεν το είπε ο Κέννεντυ Question Question Question


Επιτέλους το 206 μου άρχισε να γίνεται αυτοκίνητο Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Φεβ 2005, 15:37:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ultra-one έγραψε:
LuNa έγραψε:
Αν ο Τσώρτσιλ ήταν μέλλος του club μας θα έλεγε....
"Μην κοιτάς τι κάνει το club σου για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για το club σου" Wink


Question Question Question Αυτό δεν το είπε ο Κέννεντυ Question Question Question


Σωστος ο Χαρης.

Ειπε αυτο: Never in the field of human conflict was so much owed by so many to so few.
"Ποτε στο τομεα της ανθρωπινης διαμαχης, τοσοι πολλοι δεν οφειλαν τοσα πολλα σε τοσο λιγους".




Έχει επεξεργασθεί από τον/την STELIOS στις Δευ 07 Φεβ 2005, 15:53:28, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Φεβ 2005, 15:40:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ο churchill παντως ειπε σιγουρα : We shall go on to the end, we shall fight in France, we shall fight on the seas and oceans, we shall fight with growing confidence and growing strength in the air, we shall defend our Island, whatever the cost may be, we shall fight on the beaches, we shall fight on the landing grounds, we shall fight in the fields and in the streets, we shall fight in the hills; we shall never surrender...

UP THE IRONS Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
pugsang (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 26 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1292
Τόπος: Ραφήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Φεβ 2005, 15:53:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος




pedal to the metal
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Φεβ 2005, 16:06:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ACEEEEEEEEEEEEEEES HIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIGH Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
p206Mike (Μιχάλης)
Αντιπρόεδρος
Επίσημο Μέλος

207 RC Lemans & 107 Trendy

Ένταξη: 29 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Φεβ 2005, 16:13:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να μην ξεχάσουμε όμως να ευχαριστήσουμε πολύ και την εφορευτική επιτροπή που βοήθησε εθελοντικά στο να διεξαχθούν οι εκλογές με επιτυχία...

Special thanks λοιπόν στους :

Αναστασία (Luna) Πρόεδρο της επιτροπής
Σπύρο (Crusader)
Αλέξη (COOL ALEXIS)


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
LuNa (Αναστασία)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 107 1.0 (12V) (2006)

Ένταξη: 13 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 701
Τόπος: Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Φεβ 2005, 16:26:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ultra-one έγραψε:
LuNa έγραψε:
Αν ο Τσώρτσιλ ήταν μέλλος του club μας θα έλεγε....
"Μην κοιτάς τι κάνει το club σου για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για το club σου" Wink


Question Question Question Αυτό δεν το είπε ο Κέννεντυ Question Question Question




Confused Confused Confused αχμ..... και αναρωτιόμουν γιατί τελικά τον έφαγαν τον φουκαρά.... και τελικά η απάντηση ήρθε αυτή την υπέροχη μετά των εκλογών μέρα.... κάτι τέτοια όμορφα έλεγε και σντουπ πάρτον κάτω Shocked


α ρε χάρη... μα ούτε να με πάρεις ένα τηλεφωνάκι να διορθώσω την πατατούλα? αμέσως να με ξεφωνήσεις δημοσίως?? Razz Razz Razz

oke oke....
me bad dude Embarassed

η ουσία όμως παραμένει....
Ας μην κοιτάμε τι κάνει το club για μας αλλά τι κάνουμε εμείς για αυτό ε? Very happy


(special memo: να θυμηθώ να ανοίξω κανά βιβλίο γιατί πάλι ρόμπα γενίκαμε αδέρφια!) Razz


206 1.6 .... περασμένα μεγαλεία ... Sad

πλέον.... 107 1,0 ... ΤΑ ΣΤΗΝΟΥΜΕ???? Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Φεβ 2005, 16:29:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

συγχαρητήρια στους εκλεγμένους και καλό κουράγιο από δώ και εμπρός.
ευχαριστούμε και την εφορευτικη επιτροπή που μαλλον καθησε αρκετα για να βγαλει και τα αποτελεσματα.
μακαρι στις επόμενες εκλογες αυτοι που θα ψηφισουν να ειναι πολλοί πολλοί περισσότεροι , γιατι προσωπικα απογοητευτικα με τη μικρη συμμετοχη.

ευχαριστω επίσης τα 7 άτομα που με τίμησαν με την προτίμησή τους.



-τελικα τα 50 Ευρω δεν ήταν αρκετα... Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
LuNa (Αναστασία)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 107 1.0 (12V) (2006)

Ένταξη: 13 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 701
Τόπος: Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Φεβ 2005, 16:29:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

p206Mike έγραψε:
Να μην ξεχάσουμε όμως να ευχαριστήσουμε πολύ και την εφορευτική επιτροπή που βοήθησε εθελοντικά στο να διεξαχθούν οι εκλογές με επιτυχία...

Special thanks λοιπόν στους :

Αναστασία (Luna) Πρόεδρο της επιτροπής
Σπύρο (Crusader)
Αλέξη (COOL ALEXIS)




εμ τι να κάμουμε και μεις τα έρμα και ορφανά.... αφού κοπήκαμε από το ψηφοδέλτιο λόγω ... νεότητας! Razz
Μπορείτε να τρέμετε όμως από τώρα για το τι θα γίνει σε 3 χρονάκια Laughing

Είναι η σωστή στιγμή βεβαίως βεβαίως να πω ότι ο Σπύρος ήταν Γραμματέας και ο Αλέξης μέλος και όλο έκοβε βόλτες και έπινε καφέ ενώ εμείς κάναμε τα καθήκοντα του! Laughing Laughing Laughing


206 1.6 .... περασμένα μεγαλεία ... Sad

πλέον.... 107 1,0 ... ΤΑ ΣΤΗΝΟΥΜΕ???? Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DIMCHRI (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


406 coupe 2.2 2005

Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1684
Τόπος: Νικαια city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Φεβ 2005, 16:34:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλά έτσι όπως το πάμε θα τελειώσει η τριτετία και εμείς ακόμα συγχαρητήρια στους νεοεκλεγμένους θα δίνουμε !!!!! Laughing Laughing

Laughing Laughing Onfire
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Φεβ 2005, 16:48:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

p206Mike έγραψε:
Να μην ξεχάσουμε όμως να ευχαριστήσουμε πολύ και την εφορευτική επιτροπή που βοήθησε εθελοντικά στο να διεξαχθούν οι εκλογές με επιτυχία...

Special thanks λοιπόν στους :

Αναστασία (Luna) Πρόεδρο της επιτροπής
Σπύρο (Crusader)
Αλέξη (COOL ALEXIS)

Παρακαλούμε, παρακαλούμε Wink

Πάντως δεν νομίζω να ξανακάνω εφορευτική γιατί δεν βγαίνει καλό μεροκάματο... τσιγγούνηδες Laughing Laughing Laughing Laughing

Δημήτρη με 50 ευρώ πόσους ψήφους περίμενες να πάρεις????
Ο Τάσος και ο Μιχαλάκης που σκάσανε τα τούβλα είδες, τους φρόντισα! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Φεβ 2005, 19:18:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλή θητεία και καλό υπόλοιπο στο ΔΣ χεχεχεχεχ


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
nik7 (Νικολάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Quiksilver (2002)

Ένταξη: 18 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 451
Τόπος: Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Φεβ 2005, 19:44:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
nik7 έγραψε:

alla edo den pernoume apantiseis stis erotiseis mas .... oso gia ta lefta den einai tipota kai den einai to thema to aftokolito i otidipote allo einai afto pou eipes i agapi gia ton idio logo... to amaksi mas....

tespa den thelo na doso ektasi sto thema gia na min gino pali o kakos apla tha ithela mia apantisi sto thema pou anefera pio pano....


Η Πρόσκληση για τις Εκλογές, είχε ανακοινωθεί 15 ημέρες πριν από τις 6 Φεβρουαρίου, όπως ορίζει το καταστατικό.

Επίσης είχε αναρτηθεί στον πίνακα ανακοινώσεων του Σωματείου στην προκειμένη περίπτωση στην πρώτη σελίδα και στην θεματική ενότητα των Ανακοινώσεων.

Επιπρόσθετα απ'όσο έχω ενημερωθεί και εγώ, απεστάλλει e-mail με την προσληση των εκλογών.

Μια από τις υποχρεώσεις των μελών είναι να ενημερώνονται τακτικά για τις ανακοινώσεις του σωματείου.


Για τεχνικούς λόγους ήταν αδύνατη αυτή την φορά η αποστολή SMS στα μέλη του σωματείου. Το τεχνικό πρόβλημα υπολογίζετε ότι θα λυθεί εντός της εβδομάδας.


ego den elava email kai den nomizo oti den exo deiksei deigmata oti thelo na voithiso mallon to antitheto... kai malista ithela na theso kai ipopsifiotita...
tora gia tis ipoxreoseis... den mporoume an milisoume giati o kathenas alla theorei ipoxreoseis(xoris na ennoo tipota gia kanenan oute kan gia ton eafto mou).
oso gia ta sms den me peirakse toso.


I am number : 330 (Big Number Wink)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
307 ARMY! (ΝΙΚΟΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


307xsi (16V) 1600cc (Mάιος 2002)

Ένταξη: 26 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 236
Τόπος: ΣΚΥΔΡΑ- Ν.ΠΕΛΛΑΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Φεβ 2005, 21:07:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

LuNa έγραψε:
Να ευχηθώ και γω με τη σειρά μου καλή θητεία στους εκλεγέντες του νέου Δ.Σ. και της Ε.Ε. Very happy

Εύχομαι μια δημιουργική και ανοδική για το club μας τριετία βασισμένη στην διαφάνεια, την ομαδικότητα, την καλή συνεργασία και την φιλία!

Θα ήθελα να τονίσω ότι η καλή λειτουργία ενός club (του δικού μας club!) καθώς και η επιτυχία του, δεν βασίζεται σε 5+3 ανθρώπους αλλά σε ΟΛΟΥΣ μας, γιατί ΟΛΟΙ ΜΑΣ είμαστε το club. Είμαστε η ΟΜΑΔΑ!
Ολοι λοιπόν θα πρέπει να κοπιάζουμε και να ενδιαφερόμαστε γιαυτό που αγαπάμε και να βοηθάμε ο καθένας με όποιο τρόπο μπορεί τους 5+3 για το δικό μας όφελος!
Για να μπορούν αυτοί που εμείς διαλέξαμε να μας αντιπροσωπεύουν να κάνουν ότι καλύτερο μπορούν για ΟΛΟΥΣ μας.


Προσωπικά θα πω ότι πήρα μια μικρή απογοήτευση για τον πραγματικά μικρό αριθμό εγγεγραμένων επίσημα στο club (συγκριτικά με τους εγγεγραμένους στο site) και ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί κάποιος που γουστάρει το αμάξι του και του χώνει αβέρτα ευρώ δεν δίνει απλώχερα την είσοδο μιας βραδυάς σε ενα club ή την αξία μερικών πακέτων τσιγάρων ή την αξία 10 καφέδων για την συνδρομή του στο ΔΙΚΟ ΤΟΥ club!

Εύχομαι σύντομα όλοι μας να καταλάβουμε ότι βρισκόμαστε σε έναν αθλητικό μη κερδοσκοπικό σύλλογο, που σκοπό έχει να φέρει πιό κοντά ανθρώπους με την ίδια αγάπη. Το pugάκι τους!
Κρίμα που δεν συμμερίζονται την αγάπη μας για το αμάξι μας όλοι όσοι ζητάνε από το club τα έξοδα για τα αυτοκόλλητα η για την καρτούλα μας...
όλα αυτά τα έξοδα που σε ελεύθερη μετάφραση λέγονται "λειτουργικά"ώστε να μην χρειάζεται η συνδρομή μας αλλά τι να κάνουμε που χρειάζεται!


Ουφ.... τα πα και ξαλάφρωσα Razz
Ξεκουνηθείτε ωρέ!
ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ! ΟΛΑ ΚΕΡΔΙΖΟΝΤΑΙ ΜΕ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΕΡΓΑΣΙΑ!!


Μετά τιμής
Αναστασία (LuNa) Laughing


Καλησπέρα κι από εμένα. Από μια ματιά στο forum είδα 1748 μέλη γραμμένα στο site. Από αυτούς έμαθα ότι, εγγεγραμμένα μέλη στον ΑΣ ''PS Club'' είναι 49! εκ των οποίων προσήλθαν για ψηφοφορία τα 27. Τα νούμερα φανερώνουν το μέγεθος της Αλήθειας, που είναι ΓΥΜΝΗ! Την ξεβρακώσαμε εμείς οι ιδιοι με τη συμμετοχή μας. Κι αν έπρεπε μία κυρία να μας τα πει με ευγενικά λόγια, οφείλω να πω κι εγώ την άποψή μου, λίγο έξω από τα δόντια. Καλησπέρα σας.


KING LION(Armed)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις του Συλλόγου Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
Σελίδα 4 από 7

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,0951s (PHP: 74% - SQL: 26%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on