PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

ΕΚΛΟΓΕΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ. 6 Φεβρουαρίου 2005
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις του Συλλόγου Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 05 Φεβ 2005, 19:03:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Προς κάθε ενδιαφερόμενο :
Πουλάω μία ψήφο μου έναντι ενός αλεξήλιου psclub!!! Laughing Laughing Laughing


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 05 Φεβ 2005, 19:22:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

crusader έγραψε:
Προς κάθε ενδιαφερόμενο :
Πουλάω μία ψήφο μου έναντι ενός αλεξήλιου psclub!!! Laughing Laughing Laughing


Εσύ είσαι ο γκαντέμης της υπόθεσης γιατί είσαι ο μόνος που δεν βρήκα σωστό χρώμα για την βάση! (... εκτός αν θες κανένα άλλο).

Διαφορετικά θα ψάξω από εβδομάδα να δω τι γίνεται... Rolling eyes



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
CC-Gio (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


CC-PUG ('04)

Ένταξη: 31 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 600
Τόπος: Κέντρο-Εξάρχεια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 05 Φεβ 2005, 19:38:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δηλαδη με λιγα λογια,ουτε αλεξηλιο,ουτε ψηφο θα εχεις.....καλα τα πας κυριε Σπυρο! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

(Τασο το χρωμα το ψαχνεις? δηλαδη στο δικο μου που ειναι διαφορετικο απο το δικο σου γκρι,θα ειναι και διαφορετικο το αλεξηλιο? Confused )


Νομίζω πως 2 πράγματα είναι χειρότερα για μια απόφαση,η βιασύνη και η οργή...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
freestyler (nickos)
Μέλος
Μέλος


peugeot 206 1.4 8v 5θ 00'

Ένταξη: 13 Ιαν 2004
Δημοσιεύσεις: 146
Τόπος: σιφνος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 05 Φεβ 2005, 20:14:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

για να καταλαβω... μεσα στο welcome pack θα υπαρχει εκτος απ το κανονικο αυτοκολλητο κ δευτερο αυτοκολλητο σκιαδο? η' το αυτοκολλητο του κλαμπ θα ειναι σκιαδο?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
nik7 (Νικολάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Quiksilver (2002)

Ένταξη: 18 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 451
Τόπος: Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 05 Φεβ 2005, 20:50:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

giati an perimename apo tin dioikisi na mas enimerosei...

tha ithela na theso mia erotisi...
an kapios den mporei na erxete tis pemptes stis sinantiseis kai den mpenei sixna(isos kai pote giati den exei xrono) stin kentriki selida alla katefthian sto forum... tote pos perimenoume na mathenoume gia ta nea tou club...? mipos leo mipos kai min arxisei olokliri siraksi na me faei tha eprepe na enimerononte ola ta meli (en arxi) kai meta mono ta meli pou einai kai oikonomika enimeroi me ena email gia ta tou club? ego ta leo afta giati pragmatika den exo xrono kai poli spania mpeno stin kentriki selida kai allo toso spania exo xrono na psaxoulepso to forum... gia na vro diafora posts kai na apantiso... poso mallon na mpeno diladi kathimerina sto Ανακοινώσεις - Συναντήσεις - Εκδρομές gia na vlepo ta neotera... e signomi alla mou arese pou paleotera erxotan kai ena email kai elege o sillogos sas kalei stin sinantisi - ekdromi - ekloges ktl ktl kai apo kato zitage kai signomi an to email einai enoxlitiko...

den ksero mipos zitao kati ipervoliko?

ps. signomi ston proedro pou den exo katathesei akoma ta xrimata gia tin sindromi alla anilimenes ipoxreoseis....


I am number : 330 (Big Number Wink)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 06 Φεβ 2005, 00:23:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος





"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 06 Φεβ 2005, 00:42:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
crusader έγραψε:
Προς κάθε ενδιαφερόμενο :
Πουλάω μία ψήφο μου έναντι ενός αλεξήλιου psclub!!! Laughing Laughing Laughing


Εσύ είσαι ο γκαντέμης της υπόθεσης γιατί είσαι ο μόνος που δεν βρήκα σωστό χρώμα για την βάση! (... εκτός αν θες κανένα άλλο).

Διαφορετικά θα ψάξω από εβδομάδα να δω τι γίνεται... Rolling eyes

Τόσο δύσκολο είναι να βρεθεί ένα σκούρο μπλεδάκι? Sad Sad
Δεν θέλω άλλο χρώμα γιατί θα είναι σαν καραγκιόζης το αμάξι μετά...
Θα τα πούμε και αύριο από κοντά.


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 06 Φεβ 2005, 00:45:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλά ο Ζαχαρίας έπιασε τους άλλους υποψηφίους στον ύπνο και χτύπησε σε ανύποπτο χρόνο!!! Laughing Laughing Laughing

Μόλις κέρδισες μια ψήφο για το γέλιο που έριξα μόλις είδα την αφίσα σου Ζακ Very happy Wink


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 06 Φεβ 2005, 00:48:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

crusader έγραψε:
Καλά ο Ζαχαρίας έπιασε τους άλλους υποψηφίους στον ύπνο και χτύπησε σε ανύποπτο χρόνο!!! Laughing Laughing Laughing

Μόλις κέρδισες μια ψήφο για το γέλιο που έριξα μόλις είδα την αφίσα σου Ζακ Very happy Wink


εχω καλο γραφιστα.... Wink Silly



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
tsikis (Νικος)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


peugeot 307 1.6

Ένταξη: 03 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 366
Τόπος: ΝΕΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 06 Φεβ 2005, 00:56:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μήπως υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος για ψήφο ? Embarassed
Γιατί όντως δεν μπορώ να έρθω . Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
DIMCHRI (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


406 coupe 2.2 2005

Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1684
Τόπος: Νικαια city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 06 Φεβ 2005, 15:32:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

όσοι ψήφισαν ψήφισαν...

αντε να μάθουμε και τα αποτελέσματα!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 06 Φεβ 2005, 16:32:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΔΣ: sidobre, p206mike, pugsang, touristas, shark_zak
έλεγχος: ronin, ady, baphomet
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
DIMCHRI (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


406 coupe 2.2 2005

Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1684
Τόπος: Νικαια city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 06 Φεβ 2005, 17:12:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

άντε και εις ανώτερα !!!

Να σας δούμε στην Βουλή των ελλήνων !!! Laughing Laughing Laughing

Κύριε Τάσο μας καμιά θεσούλα στο δημόσιο έχει για μας ???

Α!!! και θέλω να μου σβήσεται και μιά κλήση !!!! Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
307 ARMY! (ΝΙΚΟΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


307xsi (16V) 1600cc (Mάιος 2002)

Ένταξη: 26 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 236
Τόπος: ΣΚΥΔΡΑ- Ν.ΠΕΛΛΑΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 06 Φεβ 2005, 21:10:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

tsikis έγραψε:
Μήπως υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος για ψήφο ? Embarassed
Γιατί όντως δεν μπορώ να έρθω . Twisted evil


Δεν πειράζει παλικάρι μου ψήφισα εγώ και για τους δυό μας. Περαστικά και να πεις στο κορίτσι να σε σκεπάζει λιγάκι το βράδυ Exclamation


KING LION(Armed)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
zippy (Βασιλης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 1.6 GTI (2004)

Ένταξη: 08 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 267
Τόπος: newcastle & Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Φεβ 2005, 01:09:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδια εγω απο την παγωμενη αγγλια δυο πραματα θελω να πω.

1) συνχαριτηρια στους καινουργιους και να συνεχισουν την ανοδικη πορεια των προηγουμενων.

Cool Laughing

και

2)θελω να ρωτησω τη αμεσο αντικτυπο θα εχει αυτο στα μεχρι τωρα καθεκαστα που παιζανε στο psclub. Confused


zippy the lion
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
LuNa (Αναστασία)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 107 1.0 (12V) (2006)

Ένταξη: 13 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 701
Τόπος: Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Φεβ 2005, 11:23:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να ευχηθώ και γω με τη σειρά μου καλή θητεία στους εκλεγέντες του νέου Δ.Σ. και της Ε.Ε. Very happy

Εύχομαι μια δημιουργική και ανοδική για το club μας τριετία βασισμένη στην διαφάνεια, την ομαδικότητα, την καλή συνεργασία και την φιλία!

Θα ήθελα να τονίσω ότι η καλή λειτουργία ενός club (του δικού μας club!) καθώς και η επιτυχία του, δεν βασίζεται σε 5+3 ανθρώπους αλλά σε ΟΛΟΥΣ μας, γιατί ΟΛΟΙ ΜΑΣ είμαστε το club. Είμαστε η ΟΜΑΔΑ!
Ολοι λοιπόν θα πρέπει να κοπιάζουμε και να ενδιαφερόμαστε γιαυτό που αγαπάμε και να βοηθάμε ο καθένας με όποιο τρόπο μπορεί τους 5+3 για το δικό μας όφελος!
Για να μπορούν αυτοί που εμείς διαλέξαμε να μας αντιπροσωπεύουν να κάνουν ότι καλύτερο μπορούν για ΟΛΟΥΣ μας.


Προσωπικά θα πω ότι πήρα μια μικρή απογοήτευση για τον πραγματικά μικρό αριθμό εγγεγραμένων επίσημα στο club (συγκριτικά με τους εγγεγραμένους στο site) και ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί κάποιος που γουστάρει το αμάξι του και του χώνει αβέρτα ευρώ δεν δίνει απλώχερα την είσοδο μιας βραδυάς σε ενα club ή την αξία μερικών πακέτων τσιγάρων ή την αξία 10 καφέδων για την συνδρομή του στο ΔΙΚΟ ΤΟΥ club!

Εύχομαι σύντομα όλοι μας να καταλάβουμε ότι βρισκόμαστε σε έναν αθλητικό μη κερδοσκοπικό σύλλογο, που σκοπό έχει να φέρει πιό κοντά ανθρώπους με την ίδια αγάπη. Το pugάκι τους!
Κρίμα που δεν συμμερίζονται την αγάπη μας για το αμάξι μας όλοι όσοι ζητάνε από το club τα έξοδα για τα αυτοκόλλητα η για την καρτούλα μας...
όλα αυτά τα έξοδα που σε ελεύθερη μετάφραση λέγονται "λειτουργικά"ώστε να μην χρειάζεται η συνδρομή μας αλλά τι να κάνουμε που χρειάζεται!


Ουφ.... τα πα και ξαλάφρωσα Razz
Ξεκουνηθείτε ωρέ!
ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ! ΟΛΑ ΚΕΡΔΙΖΟΝΤΑΙ ΜΕ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΕΡΓΑΣΙΑ!!


Μετά τιμής
Αναστασία (LuNa) Laughing


206 1.6 .... περασμένα μεγαλεία ... Sad

πλέον.... 107 1,0 ... ΤΑ ΣΤΗΝΟΥΜΕ???? Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DIMCHRI (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


406 coupe 2.2 2005

Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1684
Τόπος: Νικαια city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Φεβ 2005, 11:40:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

συμφωνώ μαζί σου Αναστασία.
Έχεις απόλυτο δίκιο, αλλά τι να πεις.
Κάποιοι θέλουν μόνο τα καλά αυτού του φόρουμ.

Για αρχίστε να γράφεστε !!!
Τα προνόμια του club δεν έχουν διαφημιστεί όσο θα έπρεπε από τους υπευθύνους !!!
Προσφόρές για τα μέλη !!!
Χώρια που το αυτοκολητάκι από μόνο του κοστίζει πολλά !!!!! Wink
Αυτό θα το διαπυστώσουν όσοι το έχουν κολημένο και πάνε τα αυτοκινητά τους για service.

Μόνο από τα service, θα γλυτώνουν 2 φορές τα λεφτά της συνδρομής !!!!
Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
nik7 (Νικολάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Quiksilver (2002)

Ένταξη: 18 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 451
Τόπος: Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Φεβ 2005, 11:41:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

LuNa έγραψε:
Να ευχηθώ και γω με τη σειρά μου καλή θητεία στους εκλεγέντες του νέου Δ.Σ. και της Ε.Ε. Very happy

Εύχομαι μια δημιουργική και ανοδική για το club μας τριετία βασισμένη στην διαφάνεια, την ομαδικότητα, την καλή συνεργασία και την φιλία!

Θα ήθελα να τονίσω ότι η καλή λειτουργία ενός club (του δικού μας club!) καθώς και η επιτυχία του, δεν βασίζεται σε 5+3 ανθρώπους αλλά σε ΟΛΟΥΣ μας, γιατί ΟΛΟΙ ΜΑΣ είμαστε το club. Είμαστε η ΟΜΑΔΑ!
Ολοι λοιπόν θα πρέπει να κοπιάζουμε και να ενδιαφερόμαστε γιαυτό που αγαπάμε και να βοηθάμε ο καθένας με όποιο τρόπο μπορεί τους 5+3 για το δικό μας όφελος!
Για να μπορούν αυτοί που εμείς διαλέξαμε να μας αντιπροσωπεύουν να κάνουν ότι καλύτερο μπορούν για ΟΛΟΥΣ μας.


Προσωπικά θα πω ότι πήρα μια μικρή απογοήτευση για τον πραγματικά μικρό αριθμό εγγεγραμένων επίσημα στο club (συγκριτικά με τους εγγεγραμένους στο site) και ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί κάποιος που γουστάρει το αμάξι του και του χώνει αβέρτα ευρώ δεν δίνει απλώχερα την είσοδο μιας βραδυάς σε ενα club ή την αξία μερικών πακέτων τσιγάρων ή την αξία 10 καφέδων για την συνδρομή του στο ΔΙΚΟ ΤΟΥ club!

Εύχομαι σύντομα όλοι μας να καταλάβουμε ότι βρισκόμαστε σε έναν αθλητικό μη κερδοσκοπικό σύλλογο, που σκοπό έχει να φέρει πιό κοντά ανθρώπους με την ίδια αγάπη. Το pugάκι τους!
Κρίμα που δεν συμμερίζονται την αγάπη μας για το αμάξι μας όλοι όσοι ζητάνε από το club τα έξοδα για τα αυτοκόλλητα η για την καρτούλα μας...
όλα αυτά τα έξοδα που σε ελεύθερη μετάφραση λέγονται "λειτουργικά"ώστε να μην χρειάζεται η συνδρομή μας αλλά τι να κάνουμε που χρειάζεται!


Ουφ.... τα πα και ξαλάφρωσα Razz
Ξεκουνηθείτε ωρέ!
ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ! ΟΛΑ ΚΕΡΔΙΖΟΝΤΑΙ ΜΕ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΕΡΓΑΣΙΑ!!


Μετά τιμής
Αναστασία (LuNa) Laughing


den diafono....
alla edo den pernoume apantiseis stis erotiseis mas .... oso gia ta lefta den einai tipota kai den einai to thema to aftokolito i otidipote allo einai afto pou eipes i agapi gia ton idio logo... to amaksi mas....

tespa den thelo na doso ektasi sto thema gia na min gino pali o kakos apla tha ithela mia apantisi sto thema pou anefera pio pano....


I am number : 330 (Big Number Wink)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Φεβ 2005, 11:47:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Προσωπικα αν και μπαινω καθε μερα εστω και για λιγο στο νετ το πρωτο που κοιταω στο φορουμ ειναι οι ανακοινωσεις ακριβως για να μην γινει κατι και το χασω. Και έχω την εντύπωση οτι μαιλ εστάλη στα μέλη. Όπως και να έχει υπάρχει νέα διοίκηση πλέον και η όποια γκρίνια για το τι έγινε και δεν έγινε παλιά μονο πίσω μας πάει. Από σήμερα ουσιαστικά ξεκινάει μια νέα εποχή, ας βοηθησουμε όλοι να γίνει γόνιμη σε ολους τους τομείς.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Φεβ 2005, 12:04:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Από τα πρακτικά τής Εφορευτικής Επιτροπής:

Ψήφισαν 27
Ακυρα 0

Υποψήφιοι Διοικητικού Συμβουλίου


1 ΑΓΓΕΛΗΣ ΜΑΚΗΣ ( Pugsang ) Ψήφοι 22
2 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ( Κanelj ) Ψήφοι 17
3 ΚΟΥΤΟΥΛΑΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ( p206Mike ) Ψήφοι 25
4 ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΟΠOΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ( Touristas ) Ψήφοι 21
5 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ( Sidobre ) Ψήφοι 25
6 ΜΠΑΝΤΙΔΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ( Shark_zak ) Ψήφοι 19
7 ΠAΣΧΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ( DimiP ) Ψήφοι 8
8 ΠΩΛΟΓΙΩΡΓΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ( STELIOS ) Ψήφοι 8
9 ΤΣΙΒΟΣ ΑΡΗΣ ( Ghostdog ) Ψήφοι 14


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ
1 ΔΕΡΒΗΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ( Ady ) Ψήφοι 19
2 ΠEΤΡΟΠOΥΛΟΣ ΠAΝΑΓΙΩΤΗΣ ( Ronin ) Ψήφοι 20
3 ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ( Baphomet ) Ψήφοι 9


Κατόπιν τούτου το Δ.Σ. απαρτίζεται από τους

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ( Sidobre )
ΚΟΥΤΟΥΛΑΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ( p206Mike )
ΑΓΓΕΛΗΣ ΜΑΚΗΣ ( Pugsang )
ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΟΠOΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ( Touristas )
ΜΠΑΝΤΙΔΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ( Shark_zak )

Aναπληρωματικοί
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ( Κanelj )
ΤΣΙΒΟΣ ΑΡΗΣ ( Ghostdog )

Εξελεγκτική επιτροπή
ΠEΤΡΟΠOΥΛΟΣ ΠAΝΑΓΙΩΤΗΣ ( Ronin )
ΔΕΡΒΗΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ( Ady )
ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ( Baphomet )

Εντώς 5 (πέντε) ημερών θα πρέπει με πρόσκληση των υποψηφίων που έλαβαν τους περισσότερους ψήφους να συγκροτηθούν σε Σώμα και να εκλέξουν μεταξύ τους τις Θέσεις του Δ.Σ. και της Ε.Ε. αντίστοιχα.



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις του Συλλόγου Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
Σελίδα 3 από 7

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,151s (PHP: 81% - SQL: 19%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on