PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

ΕΚΛΟΓΕΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ. 6 Φεβρουαρίου 2005
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις του Συλλόγου Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Φεβ 2005, 04:48:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kanelj έγραψε:
DimiP έγραψε:
Sidobre έγραψε:
24 ώρες παράταση για τις υποψηφιότητες.

Μέχρι αύριο 2 Φεβρουαρίου και ώρα 23:59 το τελευταίο e-mail.

Παρακαλούνται οι κύριοι που μέχρι σήμερα φώναζαν ότι θέλουν να βοηθήσουν, να στείλουν με e-mail την υποψηφιότητά τους.

Ευχαριστώ.



καταλαβα! Confused Crying or Very sad τουλαχιστον υπαρχουν 5 υποψηφιοτητες ή ουτε προεδρείο δεν θα βγει ;


Σταματα εσυ και ελα να ψηφισεις να δεις! Wink


θα με ψηφισεις ρε ;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Φεβ 2005, 08:33:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μαυρο στο Μαυρογιαλουρο....

ΜΑΥΡΟΓΙΑΛΟΥΡΟΣ
Η ΚΟΡΗ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΜΑΝΑ: και εκει που πηγεναμε τσουπ πετιεται μπροσταμας μια ελια.
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ: η ελια ειναι εκει 200 χρονια μην ζηταμε και τα ρεστα απο το δεντρο τωρα ,


"οι πολιτικοι και οι γυναικες θα πρεπει να προσεχουν πολυ τις περιφερειες τους "



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Φεβ 2005, 14:05:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ:

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ
1 ΑΓΓΕΛΗΣ ΜΑΚΗΣ ( Pugsang )
2 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ( Κanelj )
3 ΚΟΥΤΟΥΛΑΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ( p206Mike )
4 ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΟΠOΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ( Touristas )
5 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ( Sidobre )
6 ΜΠΑΝΤΙΔΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ( Shark_zak          )
7 ΠAΣΧΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ( DimiP )
8 ΠΩΛΟΓΙΩΡΓΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ( STELIOS )
9 ΤΣΙΒΟΣ ΑΡΗΣ ( Ghostdog )


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ
1 ΔΕΡΒΗΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ( Ady )
2 ΠEΤΡΟΠOΥΛΟΣ ΠAΝΑΓΙΩΤΗΣ ( Ronin )
3 ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ( Baphomet )


Kαλή επιτυχία σε όλους τους υποψήφιους.


Υ.Γ.
Λόγω μικρότερης συμμετοχής στους υποψήφιους της εξελεγκτικής επιτροπής, οι ψήφοι θα είναι τρείς (3) και όχι πέντε.
Θα διορθωθεί και στην ανακοίνωση.

ΥΓ. 2 (με edit)
Οι υποφήφιοι για την Εξελεγκτική επιτροπή μειώθηκαν κατά ένα.
Ετσι οι τρείς υποψήφιοι είναι και τυπικά η εξελεγκτική επιτροπή του σωματείου.



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Φεβ 2005, 15:48:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

άρα γενικά οι εκλογές κατέληξαν να εχουν τυπικο χαρακτήρα ε? αφού το ΔΣ ειναι 9μελές και εχει 9 υποψηφίους και η επιτροπή 3μελής και εχει 3 υποψηφίους... Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Φεβ 2005, 16:01:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι προφανώς δεν έχουν και πολύ νόημα οι ψήφοι μας πλέον...

Συγχαρητήρια σε όλους λοιπόν για την εκλογή σας!


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
pugsang (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 26 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1292
Τόπος: Ραφήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Φεβ 2005, 16:27:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χμμμμμμ

δεν νομιζω οτι ειναι ετσι....

Απ οτι μου ειπε ο Τασος 5 ατομα ειναι το ΔΣ

Προεδρος,Αντιπροεδρος,Γεν Γραμματεας,Ειδικος Γραμματεας,Ταμιας,

Που τους βρηκατε τους 9???


pedal to the metal
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Φεβ 2005, 16:40:19    Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΚΛΟΓΕΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ. 6 Φεβρουαρίου 2005 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:


ΑΡΘΡΟ 17 : Συγκρότηση Δ.Σ

Το σωματείο αποτελείται από εννεαμελές Διοικητικό Συμβούλιο από τα μέλη αυτού (Φυσικά πρόσωπα) που συγκεντρώνουν τα απαιτούμενα από το Νόμο προσόντα, έχουν συμπληρώσει το 18ο έτος της ηλικίας τους, ασκούν τα πολιτικά τους δικαιώματα, άνευ διακρίσεως φύλου.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Φεβ 2005, 16:51:00    Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΚΛΟΓΕΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ. 6 Φεβρουαρίου 2005 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και στην αμέσως επόμενη παράγραφο, το καταστατικό ορίζει :
Sidobre έγραψε:
Το Διοικητικό Συμβούλιο αποτελείται από τον Πρόεδρο, τον Αντιπρόεδρο, τον Γενικό Γραμματέα, τον ειδικό Γραμματέα, τον Ταμία, τον Έφορο, και τρεις συμβούλους στους οποίους μπορούν να ανατεθούν ειδικά καθήκοντα με απόφαση του Διοικητικού συμβουλίου.

Σύνολο 9 Wink


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Φεβ 2005, 20:33:47    Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΚΛΟΓΕΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ. 6 Φεβρουαρίου 2005 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδιά, διαβάστε ξανά με προσοχή τα άρθρα του καταστατικού για να μην μπερδεύεστε:

Sidobre έγραψε:

.............
Οι πρώτοι πέντε εκλέγονται κατά σειρά των σταυρών προτίμησης που πήραν. Οι πρώτοι 2 επιλαχόντες θεωρούνται ως αναπληρωματικά μέλη.

Με πρόσκληση του υποψηφίου που πήρε τους περισσότερους σταυρούς προτίμησης καλούνται, μέσα σε πέντε (5) ημέρες από την ημέρα της εκλογής , τα μέλη που εκλέχτηκαν για να συγκροτηθούν σε σώμα. Με μυστική ψηφοφορία εκλέγεται ο Πρόεδρος, ο Αντιπρόεδρος, ο Γεν. Γραμματέας, ο Ειδ. Γραμματέας και ο Ταμίας.

....................................................................................................................................

Το Διοικητικό Συμβούλιο αποτελείται από τον Πρόεδρο, τον Αντιπρόεδρο, τον Γενικό Γραμματέα, τον ειδικό Γραμματέα, τον Ταμία, τον Έφορο, και τρεις συμβούλους στους οποίους μπορούν να ανατεθούν ειδικά καθήκοντα με απόφαση του Διοικητικού συμβουλίου.

Για να εκλεγεί κάποιος στα διοικητικά όργανα του σωματείου, υποχρεούται σε υποβολή αιτήσεως υποψηφιότητας προς το Δ.Σ,***
εφόσον έχει συμπληρώσει ένα έτος τουλάχιστον, ως μέλος του σωματείου, εκτός εάν ο από συστάσεως χρόνος είναι βραχύτερος, οπότε ο υποψήφιος πρέπει να είναι ιδρυτικό μέλος του σωματείου.


*** Ως Διοικητικά όργανα εννοεί τους Συμβούλους.

....................................................................................................................................
ΑΡΘΡΟ 28 : ΕΦΟΡΟΣ

Με πράξη του Δ.Σ διορίζονται οι Έφοροι των τριών κλάδων άθλησης ( Αυτοκινήτου, Μοτοσυκλέτας, Καρτ).

Ο έφορος υλικού φροντίζει για την αγορά, προμήθεια, συντήρηση, και γενικά για την διατήρηση του απαραίτητου αθλητικού υλικού για την διεξαγωγή των αγώνων, προπόνησης και λοιπών εκδηλώσεων του σωματείου.

Παρακολουθεί την εν γένει ζωή των αθλητών και την αγωνιστικότητά τους και αναφέρει στον Πρόεδρο και το Δ.Σ σχετικά.

Η θητεία τους δεν μπορεί να είναι μεγαλύτερη από τη θητεία του Δ.Σ που τους όρισε, είναι ελεύθερα ανακλητοί, και τα καθήκοντα και οι υποχρεώσεις τους ορίζονται με την πράξη διορισμού τους. Έφορος μπορεί να διοριστεί και μη μέλος του Διοικητικού Συμβουλίου.

Τον έφορο απόντα ή κωλυόμενο αναπληρώνει αυτός που θα ορισθεί από το Δ.Σ.

ΑΡΘΡΟ 29 : ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Οι Σύμβουλοι μετέχουν στις συνεδριάσεις του Δ.Σ και εκτελούν τα ειδικά καθήκοντα που τους έχουν ανατεθεί από το Δ.Σ.


Mε λίγα λόγια, από τις εκλογές θα βγεί το Δ.Σ. που είναι:

ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΓΕΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
ΤΑΜΙΑΣ
ΕΙΔΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ

και δύο αναπληρωματικά μέλη.

Μετά από αίτηση προς το νέο Δ.Σ. ορίζονται οι έφοροι που στην δική μας περίπτωση είναι μόνο ένας (Αυτοκινήτου) Δεν έχουμε δηλ. έφορο μοτοσυκλέτας και έφορο καρτ.

Επίσης ορίζονται οι Σύμβουλοι από το Δ.Σ.

Αρα οι Διοίκηση αποτελείται από 5 εκλεγμένα μέλη και 4 διορισμένα από το Δ.Σ.



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
underage (Σοφία)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (2003)

Ένταξη: 09 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 319
Τόπος: Σαλαμίνα - Καναδά

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Φεβ 2005, 22:17:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ωραία τα λέτε όλοι σας.
Που είναι όμως οι προεκλογικές καμπάνιες, οι αφίσες και τα πανό?????
Γνωρίζετε κιόλας ότι τα τελευταία χρόνια συνηθίζεται οι υποψήφιοι να κάνουν τραπέζια, πάρτυ και συγκεντρώσεις σε νυχτερινά μαγαζιά:roll:Rolling eyes


Αξίζει φίλε να υπάρχεις
για ένα όνειρο κι ας είναι
η φωτιά του να σε κάψει!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Φεβ 2005, 11:21:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Aυτες οι εκλογες ειναι μουγκες...



σαν τους browser του chatasou που δεν βαζουν τονους Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
konstantinos 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XΤ (1999)

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 918
Τόπος: Μελίσσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Φεβ 2005, 11:26:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ που είμαι 16... έχω δικαίωμα ψήφου?


Τελικά... θα πάει κανείς απο τον Μπάκα???!!!???
http://www.bakas.gr/

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Φεβ 2005, 11:48:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

konstantinos έγραψε:
Εγώ που είμαι 16... έχω δικαίωμα ψήφου?

κατι θα κανουμε...εχω γνωστο στο υπ. εσωτερικων...θα σου βγαλω καινουργια ταυτοτητα αρκει να με ψηφισεις.... Wink Silly



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
LuNa (Αναστασία)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 107 1.0 (12V) (2006)

Ένταξη: 13 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 701
Τόπος: Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Φεβ 2005, 14:56:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και μια ......ρουφιανιά να το πω? ενημέρωση να το πω? είδηση να το πω?

Πληροφορία θα το πω!

Για όσους δεν ήταν χτες στο στέκι, ή και αυτούς που ήταν αλλά δεν το πήρε το αυτί τους....

Δήλωση του προέδρου.....
Την Κυριακή, όποιος ψηφίζει, μετά παίρνει αυτοκολλητάκι του club
Wink

Όποιος θέλει λοιπόν..... κανονίζει τις οικονομικές του υποχρεώσεις προς το club, ψηφίζει και μετά.... Twisted evil


(κύριε Πρόεδρε μετά από αυτό είσαι και δεσμευμένος χεχεχε)


206 1.6 .... περασμένα μεγαλεία ... Sad

πλέον.... 107 1,0 ... ΤΑ ΣΤΗΝΟΥΜΕ???? Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
pugsang (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 26 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1292
Τόπος: Ραφήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Φεβ 2005, 15:08:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν τα λες καλα

Την Κυριακή όποιος τον ψηφίσει , μετά παίρνει αυτοκολλητακι του club

Laughing Laughing


pedal to the metal
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
LuNa (Αναστασία)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 107 1.0 (12V) (2006)

Ένταξη: 13 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 701
Τόπος: Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Φεβ 2005, 15:10:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pugsang έγραψε:
Δεν τα λες καλα

Την Κυριακή όποιος τον ψηφίσει , μετά παίρνει αυτοκολλητακι του club

Laughing Laughing



Αυτό σηκώνει μήνυση για συκοφαντική δυσφήμηση Razz


Laughing Laughing Laughing


206 1.6 .... περασμένα μεγαλεία ... Sad

πλέον.... 107 1,0 ... ΤΑ ΣΤΗΝΟΥΜΕ???? Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Φεβ 2005, 15:51:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ε,και τι μας το λες...? χαρη θα μας κανει?? ειμαστε "οικονομικώς εντάξει"!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
christhehealer (Celebrity)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Jazzmobile

Ένταξη: 19 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 3066
Τόπος: Αθήνα - Γκύζη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Φεβ 2005, 16:28:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pugsang έγραψε:
Δεν τα λες καλα

Την Κυριακή όποιος τον ψηφίσει , μετά παίρνει αυτοκολλητακι του club

Laughing Laughing


Aντί να ευλογάεις το Θεόν που γλίτωσες την προεκλογική καμπάνια με την γνωστή στολή... κάνεις και δηλώσεις...

Δεν υπάρχει τίποτα εδώ μέσα... τα έχουν ισωπεδώσει όλα οι γνωστοί κύκλοι. Summertime το μαγαζί Shocked Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Φεβ 2005, 20:15:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pugsang έγραψε:
Δεν τα λες καλα

Την Κυριακή όποιος τον ψηφίσει , μετά παίρνει αυτοκολλητακι του club

Laughing Laughing



δεν τα λες κιεσυ καλα!
την Κυριακη οσοι ειναι ταμιακως ενταξει παιρνουν αυτοκολητακι και εχουν να λαβαινουν τα υπολοιπα του πακετου της συνδρομης Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
freestyler (nickos)
Μέλος
Μέλος


peugeot 206 1.4 8v 5θ 00'

Ένταξη: 13 Ιαν 2004
Δημοσιεύσεις: 146
Τόπος: σιφνος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 04 Φεβ 2005, 21:14:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Multi color Multi color Multi color Multi color
την κυριακη
αυτο αυτο αυτοκολλητακι!!!!!!!

εμενα βεβαια μαλλον θα αργησει να ρθει εδω κατω.... (μερικες ωρες θελω να πιστευω...) Razz


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις του Συλλόγου Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
Σελίδα 2 από 7

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2474s (PHP: 68% - SQL: 32%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on