PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Bridgestone vs Yokohama
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
pugsang (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 26 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1292
Τόπος: Ραφήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Οκτ 2002, 10:51:53    Θέμα δημοσίευσης: Bridgestone vs Yokohama Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ο γνωστός σιδεροφάγος ξαναχτυπά!

Τωρα περάσαμε στα λάστιχα!

Εχουμε και λέμε:

Pirelli P700Z 185/55/14 (τα μαμίσια):9.000χλμ
Bridgestone Potenza RE720 185/55/14:15.000 χλμ

Τα RE720 που ολοι συστήνουν και καλα για σπορ οδήγηση εμενα μου άφησαν τις χειρότερες εντυπώσεις.Μέσα σε 15.000 χλμ το πέλμα έφτασε απο τα 8 στα 3mm και απο το λάστιχο έλειπαν κομμάτια απο το πέλμα ιδιως στις άκρες.Τωρα πως εγινε αυτο που τα λάστιχα γλίστραγαν παντού και πάντα μονο ενας Θεος ξέρει.Τέλος πάντων έβαλα τα Yokohama A539 185/55/14 να δούμε και τι ψαρια πιάνουν & αυτά


pedal to the metal


Έχει επεξεργασθεί από τον/την pugsang στις Τρι 02 Νοέ 2004, 13:22:18, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Οκτ 2002, 11:05:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pugsang έγραψε:
Ο γνωστός σιδεροφάγος ξαναχτυπά!
[
Τωρα περάσαμε στα λάστιχα!

Εχουμε και λέμε:

Pirelli P700Z 185/55/14 (τα μαμίσια):9.000χλμ
Bridgestone Potenza RE720 185/55/14:15.000 χλμ

Τα RE720 που ολοι συστήνουν και καλα για σπορ οδήγηση εμενα μου άφησαν τις χειρότερες εντυπώσεις.Μέσα σε 15.000 χλμ το πέλμα έφτασε απο τα 8 στα 3mm και απο το λάστιχο έλειπαν κομμάτια απο το πέλμα ιδιως στις άκρες.Τωρα πως εγινε αυτο που τα λάστιχα γλίστραγαν παντού και πάντα μονο ενας Θεος ξέρει.Τέλος πάντων έβαλα τα Yokohama A539 185/55/14 να δούμε και τι ψαρια πιάνουν & αυτά


Xειρότερες εντυπώσεις τα Potenza???

Mάλιστα,

Εσύ παιδάκι μου δουλεύεις για το αυτοκίνητο!!! Shocked Shocked

Δεν το γυρίζεις στα αεροπλάνα καλύτερα? Laughing

Δες και τα Υokohama γιατί με ενδιαφέρει
Αν και τα Pilot ακόμα καλά κρατούν (20.000 km) ενώ τα Continental είχαν γίνει Slick από τα 6.000!

Πάντως τα Pirelli στο Rallακι ο bro τα είχε βγάλει off από τον 3ο μήνα!



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Οκτ 2002, 11:09:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pugsang έγραψε:
Ο γνωστός σιδεροφάγος ξαναχτυπά!


Τωρα περάσαμε στα λάστιχα!

Εχουμε και λέμε:

Pirelli P700Z 185/55/14 (τα μαμίσια):9.000χλμ
Bridgestone Potenza RE720 185/55/14:15.000 χλμ

Τα RE720 που ολοι συστήνουν και καλα για σπορ οδήγηση εμενα μου άφησαν τις χειρότερες εντυπώσεις.Μέσα σε 15.000 χλμ το πέλμα έφτασε απο τα 8 στα 3mm και απο το λάστιχο έλειπαν κομμάτια απο το πέλμα ιδιως στις άκρες.Τωρα πως εγινε αυτο που τα λάστιχα γλίστραγαν παντού και πάντα μονο ενας Θεος ξέρει.Τέλος πάντων έβαλα τα Yokohama A539 185/55/14 να δούμε και τι ψαρια πιάνουν & αυτά


Μάκη...έχω ακούσει διάφορα κουφά για τα bridgestone....πολλά τεμάχια καμμένα...
Μετά από αυτά που γράφεις θα αποφύγω τα bridgestone...
Πλέον κοιτώ μόνο τα YOKOHAMA και την σπορ σειρά της TOYO....

Περιμένουμε κριτική για τα yoko539!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
pugsang (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 26 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1292
Τόπος: Ραφήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Οκτ 2002, 11:13:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:

Δεν το γυρίζεις στα αεροπλάνα καλύτερα? Laughing


Ειναι & αυτό μια άποψη


pedal to the metal
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
pugsang (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 26 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1292
Τόπος: Ραφήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Οκτ 2002, 11:22:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νίκο για τα Α539 να σου πω μερικά πράγματα και τώρα.Οι εντυπώσεις ειναι μονο για χρήση μεσα στην Αθήνα.Την Πέμπτη θα σου εχω και εντυπώσεις απο Εθνική & Ριτσώνα Πάνω-κάτω.

Μέσα στην Αθήνα το 539 μου φαίνεται πιο στρωτό λάστιχο.Ζεσταίνεται πιο γρήγορα και εχει πιο καλη συμπεριφορά σε λακκούβες - σαμαράκια κοινως δεν κοπανάει οπως το 720 οταν ήταν καινούργιο.Σε γρήγορες στροφές μέσα στην πόλη κρατάει σαφως καλύτερα και είναι πιο προοδευτικό.Ολα αυτα βέβαια με κάνουν να φοβάμαι οτι στην Εθνική ή σε πατημένο στροφιλίκι θα σαπουνιάζει σχετικά γρήγορα αλλα αυτά ίσως να είναι εικασίες δικες μου.Παντως μεσα στην Αθήνα και σε συγκριση με το 720 καινούργιο είναι σίγουρα καλύτερο.Θα δούμε.......


pedal to the metal
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Nikel 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 1054
Τόπος: Πειραιάς-Κερατσίνι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Οκτ 2002, 11:53:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pugsang έγραψε:
Νίκο για τα Α539 να σου πω μερικά πράγματα και τώρα.Οι εντυπώσεις ειναι μονο για χρήση μεσα στην Αθήνα.Την Πέμπτη θα σου εχω και εντυπώσεις απο Εθνική & Ριτσώνα Πάνω-κάτω.

Μέσα στην Αθήνα το 539 μου φαίνεται πιο στρωτό λάστιχο.Ζεσταίνεται πιο γρήγορα και εχει πιο καλη συμπεριφορά σε λακκούβες - σαμαράκια κοινως δεν κοπανάει οπως το 720 οταν ήταν καινούργιο.Σε γρήγορες στροφές μέσα στην πόλη κρατάει σαφως καλύτερα και είναι πιο προοδευτικό.Ολα αυτα βέβαια με κάνουν να φοβάμαι οτι στην Εθνική ή σε πατημένο στροφιλίκι θα σαπουνιάζει σχετικά γρήγορα αλλα αυτά ίσως να είναι εικασίες δικες μου.Παντως μεσα στην Αθήνα και σε συγκριση με το 720 καινούργιο είναι σίγουρα καλύτερο.Θα δούμε.......


Δωκιμασε το και στην Εθνικη και μετα ελα να μου πεις
Εμενα αυτο που με φοβιζει δεν ειναι το πως κραταει τωρα που ειναι φρεσκο (γιατι κραταει) αλλα στο περασμα του χρονου αν θα αντεξει



A CC & a Strong Hair-Gel Are 2 Things That Go Together
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Οκτ 2002, 00:32:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
Αν και τα Pilot ακόμα καλά κρατούν (20.000 km) ενώ τα Continental είχαν γίνει Slick από τα 6.000!

Πάντως τα Pirelli στο Rallακι ο bro τα είχε βγάλει off από τον 3ο μήνα!


Κάτι τέτοια διαβάζω και αρχίζω να αμφιβάλλω για το μέτρο με το οποίο συγκρίνουμε όχι μόνο διαφορετικά αλλά και ίδια ελαστικά!
Τα Conti μου ήρθαν σε σημείο αντικατάστασης (έγιναν σχεδόν σλικ) μετά από 25000χλμ. Και το κυριότερο είναι ότι ακόμη κρατάνε καλά (στα 28500χλμ) , όχι βέβαια σαν καινούρια (καμία σχέση), και όχι στο βρεγμένο, μόνο στο στεγνό (αν και σπινάρουν εύκολα πλέον). Αλλά κρατάνε αρκετά και προβλέψιμα ώστε να μπορώ να συνεχίζω τα στροφοπαιχνίδια μου. Τόσο καλή γόμα έχουνε.

Toyo F3 είχα στο παλιό μου Ρενό 5, και είχα να λέω για τις καταπληκτικές επιδόσεις τους, αλλά μετά από 6 μήνες έπεφταν αισθητά, και μετά από 1 χρόνο αρκετά ώστε να τα πας για αντικατάσταση. Βέβαια, με ψύχραιμη οδήγηση πήγαιναν και 1,5 χρόνο, αλλά που η ψυχραιμία εκείνα τα χρόνια...

Vini, τί θα γίνει με τα λάστιχά σου; Θα τα αλλάξεις; Wink


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Οκτ 2002, 07:15:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Miltellas έγραψε:

Vini, τί θα γίνει με τα λάστιχά σου; Θα τα αλλάξεις; Wink


Καλημέρα

Μιλτο ψάχνω να βρω το κατάλληλο ελαστικό για να μην την πατήσω...
Στο παιχνίδι παίζουν:
YOKOHAMA A539 195/55/15 85V
YOKOHAMA AV Sport 195/55/15 85V
TOYO Proxes T1-S 195/55/15 85V


Μόλις καταλήξω θα τα περάσω.
Και σκέφτομαι να σου φέρω εγώ επάνω τα CONTI για δύο λόγους:
1. Για να στρώσω τα καινούρια λάστιχα.
2. Για να στρώσω το 206 στην Εθνική.
3. Για να τεστάρω και τις αντοχές του 206.

Αλήθεια τα Conti τι δείκτη ταχύτητας έχουν?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TZAG 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) (2002)

Ένταξη: 25 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 451
Τόπος: Theva

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Οκτ 2002, 07:41:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vini έγραψε:
Αλήθεια τα Conti τι δείκτη ταχύτητας έχουν?


Nομίζω ότι είναι γνωστό πως τα Continental στη διάσταση 195/55/15 είναι διαθέσιμα με δείκτη H & V. Έτσι γράφει καί το επίσημο site της εταιρίας.

Vini έγραψε:
Μιλτο ψάχνω να βρω το κατάλληλο ελαστικό για να μην την πατήσω...
Στο παιχνίδι παίζουν:
YOKOHAMA AV Sport 195/55/15 85V


Δεν βλέπω να υπάρχει η διάσταση αυτή στα AVS Sport της YOKOHAMA Exclamation Exclamation
Σε ποιά AVS αναφέρεσαι Question
TZAG Rolling eyes


Minus the roof, the sky is the limit.

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Nikel 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 1054
Τόπος: Πειραιάς-Κερατσίνι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Οκτ 2002, 11:03:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φιλε Vini εχει δικιο ο Tzag, τα AVS Sport δεν υπαρχουν σε διασταση 195/55! Απο 205 και πανω ξεκινανε Exclamation
Ουτε τα AVS ES100 (αν σε ενδιαφερουν) υπαρχουν σε 195/55...υπαρχουν ομως σε 195/50 Exclamation



A CC & a Strong Hair-Gel Are 2 Things That Go Together
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
fpug 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος




Ένταξη: 05 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 392

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Οκτ 2002, 11:40:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παντως τα yokohama ειναι τοπ λαστιχα.
Εχω δοκιμασει καποια ποιο παλια καθως και τα Α539 σε 205gti και 106 rallye.
Αργουν λιγο να ζεσταθουν αλλα κατα τα αλλα ειναι κορυφη.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Οκτ 2002, 11:49:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Nikel έγραψε:
Φιλε Vini εχει δικιο ο Tzag, τα AVS Sport δεν υπαρχουν σε διασταση 195/55! Απο 205 και πανω ξεκινανε Exclamation
Ουτε τα AVS ES100 (αν σε ενδιαφερουν) υπαρχουν σε 195/55...υπαρχουν ομως σε 195/50 Exclamation


Mην τρελαθούμε και εντελώς....
Εχουν έρθει τα 195/55/15 και μάλιστα στην δελεαστική τιμή των 130.000δρχ με τοποθέτηση και ζυγοστάθμιση. Μιλώ για τα AVS Sport και όχι για τα Α539.... Wink Wink

Αλλωστε έχω δώσει και ένα Link με όλες τις νέες διαστάσεις....αν ψάξετε θα το βρείτε....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Οκτ 2002, 11:52:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

fpug έγραψε:
Αργουν λιγο να ζεσταθουν αλλα κατα τα αλλα ειναι κορυφη.


Το ζουμί της ιστορίας! Το ζέσταμα!
Ελπίζω τα YOKOHAMA να ζεστένονται ποιο γρήγορα από τα CONTIΝΕΝΤΑL...ή κάνω λάθος???????

Ποια άλλα λάστιχα ζεστένονται γρήγορα? Question Question
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
fpug 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος




Ένταξη: 05 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 392

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Οκτ 2002, 11:59:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα Michelin οπωσδηποτε που ειναι και πολυ μαλ**α και ευπαθη ομωςστους ελληνικους κωλοδρομους..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Nikel 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 1054
Τόπος: Πειραιάς-Κερατσίνι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Οκτ 2002, 15:25:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vini έγραψε:


Mην τρελαθούμε και εντελώς....
Εχουν έρθει τα 195/55/15 και μάλιστα στην δελεαστική τιμή των 130.000δρχ με τοποθέτηση και ζυγοστάθμιση. Μιλώ για τα AVS Sport και όχι για τα Α539.... Wink Wink

Αλλωστε έχω δώσει και ένα Link με όλες τις νέες διαστάσεις....αν ψάξετε θα το βρείτε....


Παντως Νικο μου κατα το site της Yokohama 195/55 για τα AVS Sport δεν υπαρχουν...Για να επιμενεις κατι παραπανω θα ξερεις Wink



A CC & a Strong Hair-Gel Are 2 Things That Go Together
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Οκτ 2002, 17:42:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Nikel έγραψε:
Vini έγραψε:


Mην τρελαθούμε και εντελώς....
Εχουν έρθει τα 195/55/15 και μάλιστα στην δελεαστική τιμή των 130.000δρχ με τοποθέτηση και ζυγοστάθμιση. Μιλώ για τα AVS Sport και όχι για τα Α539.... Wink Wink

Αλλωστε έχω δώσει και ένα Link με όλες τις νέες διαστάσεις....αν ψάξετε θα το βρείτε....


Παντως Νικο μου κατα το site της Yokohama 195/55 για τα AVS Sport δεν υπαρχουν...Για να επιμενεις κατι παραπανω θα ξερεις Wink


Φίλε Νίκο ίσως να ξέρω κάτι παραπάνω....αλλά τελικά ίσως να μην ξέρω αυτά που πρέπει να ξέρω!!! Shocked Shocked Shocked

Τι εννοώ?
Μόλις γύρισα από ένα φίλο που έχει βουλκανιζατέρ...
Αποτέλεσμα...
TOYO........
ΜΑΚΡΥΑΑΑΑΑ.... βγάζουν θόρυβο, ταλαιπωρούν το αμάξωμα, δεν ζεστενονται σχεδόν ποτέ....Γενική Ταλαιπωρία.... Shocked Shocked Shocked

ΥΟΚΟHAMA AV Sport
Yπάρχουν στην τιμή των 410euro...
Αριστα, αλλά!! μόνο για μεγάλες ιπποδυνάμεις και για δρόμους γάντι...αργούν να ζεσταθούν πολύ...

ΥΟΚΟHAMA A539
Η καλύτερη πρόταση για το 206/1600...
Ζεστένεται αρκετά γρήγορα, αθόρυβο, άριστο σε κράτημα με σπορτιφ χαρακτήρα και εργοστασιακή κατασκευή των τελευταίων 2 μηνών.
Τιμή: 380euro

Στην ερώτηση ΥΟΚΟHAMA AV Sport ή ΥΟΚΟHAMA A539
πήρα την απάντηση A539 γιατί ζεστένονται γρήγορα και το κράτημα είναι άμεσσο....το AVS μόνο για μεγάλα ταξίδια και αγώνες σε καλή άσφαλτο.....

Η τιμή μου φάνηκε πολύ καλή και για τα δύο αφού το μαγαζί είναι 5 λεπτά από το σπίτι μου...οπότε αν πάει να μου κάνει καμιά στραβή θα πάω να του το σπάσω......Φυσικά έχω βρει και ποιο φτηνά....αλλά αξίζει να τρέχεις στην άλλη άκρη της Αθήνας για να κερδίσεις 30 και 20 euro αντίστοιχα???

Μάλλον όχι....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Nikel 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 1054
Τόπος: Πειραιάς-Κερατσίνι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Οκτ 2002, 01:39:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vini έγραψε:

ΥΟΚΟHAMA A539
Η καλύτερη πρόταση για το 206/1600...
Ζεστένεται αρκετά γρήγορα, αθόρυβο, άριστο σε κράτημα με σπορτιφ χαρακτήρα και εργοστασιακή κατασκευή των τελευταίων 2 μηνών.
Τιμή: 380euro

Στην ερώτηση ΥΟΚΟHAMA AV Sport ή ΥΟΚΟHAMA A539
πήρα την απάντηση A539 γιατί ζεστένονται γρήγορα και το κράτημα είναι άμεσσο....το AVS μόνο για μεγάλα ταξίδια και αγώνες σε καλή άσφαλτο.....


Tελικα κατι ηξερα και τα εβαλα και εγω Wink



A CC & a Strong Hair-Gel Are 2 Things That Go Together
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Rally (Γιάννης)
Μέλος
Μέλος


106 RALLYE 16v

Ένταξη: 15 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 138
Τόπος: Καλλιθεα-Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Οκτ 2002, 08:29:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

epeidh kai egw ta A539 foraw tha pw oti nai men einai polu kala alla argoun poly na zestathoun.oi exontes gazi as kraththoun sto dromo Exclamation Exclamation
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Οκτ 2002, 09:08:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Rally έγραψε:
epeidh kai egw ta A539 foraw tha pw oti nai men einai polu kala alla argoun poly na zestathoun.oi exontes gazi as kraththoun sto dromo Exclamation Exclamation


Φίλε Rally θα παρακαλούσα να γράφεις στα Ελληνικά.

Επίσης θα ήθελα να μου πεις την διάσταση των yokohama που φοράς και τον δείκτη ταχύτητας... Smile Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Rally (Γιάννης)
Μέλος
Μέλος


106 RALLYE 16v

Ένταξη: 15 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 138
Τόπος: Καλλιθεα-Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 17 Οκτ 2002, 09:40:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

φιλε vini καλυτερα ε? φοραω 195/45 R15 αλλα δεικτη ταχυτητας δεν θυμαμαι θα δω ομως και θα σου γιατι τωρα ειμαι στην δουλεια.υποψιν το τουτου ειναι 106 rallye 16v και θελει κανα γερο 5 λεπτο για να αρχισεις να νιωθεις τα λαστιχακια καλυτερα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
Σελίδα 1 από 5

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,186s (PHP: 76% - SQL: 24%) - SQL queries: 14 - GZIP enabled - Debug on