PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Goodyear Eagle F1 vs Goodyear HydraGrip !!!
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
kavaliotis (Μάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 307 cc 1.6

Ένταξη: 01 Ιούν 2003
Δημοσιεύσεις: 487
Τόπος: Καβάλα - Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Ιαν 2005, 13:34:22    Θέμα δημοσίευσης: 206 - Goodyear Eagle F1 vs Goodyear HydraGrip !!! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδια ειμαι (για λιγες μερες ακομα) ενας πανευτυχης κατοχος Goodyear Eagle F1 (185/60/14) και πραγματικα αυτα τα λαστιχα με εχουν αφησει καταευχαριστημενο μιας και εχουν τρομερο κρατημα, ζεσταινονται γρηγορα οποτε το αμαξι δεν πλατσουριαζει στις στροφες και γενικα δεν εχω βρει κατι αρνητικο πανω τους (ειναι και ωραια στο ματι Wink ). Τωρα δεν ξερω πως τα καταφερα αλλα μιας και περασε ο καιρος τους, παρηγγειλα ηδη τα Goodyear HydraGrip (παλι 185/60/14) ( http://www.4troxoi.gr/news/closeup.php?id=2069&part=1 ). Δεν εχω ακουσει σχολια για αυτα αλλα μετα απο λαθος συνεννοηση με τον λαστιχά μου, τελικα ηδη εχει παραγγειλει τα συγκεκριμενα λαστιχα.... Μιας και δεν εχω ακουσει τιποτα για αυτα, τα φοβαμαι πολυ. Περσυ ειχα δοκιμασει τα Dunlop Sp Sport 01 ( http://www.dunloptyres.co.uk/site/tyres/car/searchResults/patterns/SP01/ ) τα οποια και αμεσως καταλαβα οτι ητανε μαπα γιατι για να ζεσταθουν θελανε ωρες και δεν πηγαινε καλα το αμαξι στις στροφες και γενικα δεν μου αρεσαν λιγους μηνες που τα φορουσα.

Δεν θελω να γινει το ιδιο και με αυτα... Εχει κανενας αποψη? Αν τα F1 μου φανηκαν τελεια, θα μεινω ευχαριστημενος με τα HydraGrip ή εκανα λαθος επιλογη?


StreetRacing is NOT a crime!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Ιαν 2005, 15:40:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ta hydragrip δεν ειναι τοσο σπορ οσο το F1.
Τα hydragrip πρεπει να παιζουν στην κατηγορια michelin energy, ενω τα f1 παιζουν στην κατηγορια pilot αντιστοιχα!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την sps στις Πεμ 20 Ιαν 2005, 21:22:22, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Ιαν 2005, 16:50:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μαλλον ο sps εχει δικιο!!! Τα HydraGrip πρεπει να παιζουν σε αλλη κατηγορια και σιγουρα οχι σπορ!!! Δεν ειναι τυχαιο που στη διαφημιση τους πρωταγωνιστης ειναι ενα Α4!!! Επισης, αλλο ενδεικτικο ειναι οτι τα HydraGrip βγαινουν μεχρι δεικτη V(240km/h) ενω τα Eagle F1 αρχιζουν απο αυτον τον δεικτη!!! Εχουν ως προσανατολισμο την ανεση και ασφαλεια κατω απολες τις συνθηκες και κυριως στο βρεγμενο, τη μειωση καταναλωσης και τη μεγαλυτερη διαρκεια ζωης!!! Η ιδια η Goodyear τα κατατασει μεσα στη γκαμα της στα "Standard performance" και οχι στα "High performance", οπου περιλαμβανεται η "οικογενεια" των ελαστικων Eagle (Ventura, NCT5, F1)!!!

Κοιτα εδω!!! (Επιλεγεις τον τυπο ελαστικου πατωντας το ονομα του) Δυστυχως ειναι στα Γερμανικα γιατι στην Αγγλικη εκδοση δεν εχει τα HydraGrip!!!


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Ιαν 2005, 17:42:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Eγω εχω μια απορια. Τα EAGLE F1 που ειχες ειναι τα GS-D2 ή ta GS-D3?

F1 GS-D2


F1 GS-D3



Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
kavaliotis (Μάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 307 cc 1.6

Ένταξη: 01 Ιούν 2003
Δημοσιεύσεις: 487
Τόπος: Καβάλα - Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Ιαν 2005, 19:01:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα πρωτα, τα GS-D2...

Δηλαδη ρε παιδια δεν θα μου κανουνε τα λαστιχα? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


StreetRacing is NOT a crime!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Ιαν 2005, 21:22:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kavaliotis έγραψε:
Δηλαδη ρε παιδια δεν θα μου κανουνε τα λαστιχα?


Πρωτα απ'ολα αφου εισαι ευχαριστημενος με τα F1 γιατι να αλλαξεις τυπο ελαστικου και να βαλεις βροχολαστηχα οταν ζεις σε μια χωρα που εχει 3 μηνες το χρονο βροχη και 9 μηνες καλοκαιρι ??????

SP Sport 01
Ultra-High Performance All-Season Radial

Οσο αναφορα τα Dunlop Sp Sport 01 που λες οτι ειναι μαπα. Εναι μαπα για το αμαξι σου. Και ξερεις γιατι? Γιατι πολυ απλα ειναι φταγμενα για αλλα αυτοκινητα με μεγαλητερο βαρος και πολυ περισσοτερη ιποδηναμη (Ultra-High Performance). Τα 900 κιλα και τα 75 σου αλογα πολυ απλα δεν ειναι αρκετα για να "δουλεψουν" το ελαστικο αυτο. Οποτε αν πας και βαλεις ενα ασχετο ελαστικο στο αμαξι σου σιγουρα θα σου φανει μαπα. (Κ'εγω αν βαλω τα Michelin που εχουν στη Formula 1, μαπα θα πω πως ειναι αφου δεν θα ζεστενωνται και δεν θα δουλεουν. Αυτο σημαινει πως ειναι αχρηστα?)

Κατι περισσοτερο για τα Goodyear HydraGrip εγω δεν ξερω να σου πω. Κατα τη γνωμη μου τα F1 (GS-D2) ηταν πολυ καλη επιλογη και αφου σε ικανοπιουσαν γιατι να αλλαξεις? Αλλα μην κανεις το λαθος και πας για τα GS-D3 γιατι και αυτα χρειαζονται τουλαχιστο 100-110 αλογα για να λειτουργησουν σωστα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 19 Ιαν 2005, 09:42:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Υπαρχει περιπτωση ομως να δουλεψουν και καλυτερα απο τα F1 μιας και ειναι πιο μαλ**α.η δοκιμη θα δειξει.
Δεν νομιζω να εχεις προβημα γλυστρηματος παντως, μαλλον πιο γληγορης φθορας και στο βρεγμενο (που για μενα εκει βρισκεται ο κινδυνος συνηθως) μαλλον θα ειναι καλυτερα.


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
kavaliotis (Μάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 307 cc 1.6

Ένταξη: 01 Ιούν 2003
Δημοσιεύσεις: 487
Τόπος: Καβάλα - Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 19 Ιαν 2005, 12:47:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

STELIOS μαλλον εχεις δικιο, δεν γνωριζα οτι τα Ultra-High Performance ειναι μονο για "δυνατα" αμαξια και οχι για το δικο μου, πιστευα οτι μονο οι διαστασεις των ελαστικων ειχαν σημασια αναλογα με τους ιππους. Και εμενα αυτος που τα πηρα μου ειπε οτι ειναι παρα πολυ καλα λαστιχα και δοκιμασμενα απο τους πελατες του αλλα μαλλον δεν ηξερε και αυτος αυτο που μου ειπες (ή απλα δεν ξερει οτι τα ηθελα και για "παιχνιδι" εκτος απο απλη οδηγηση).

MEMsound μακαρι να εχεις δικιο και να κατσουν καλα τα λαστιχα γιατι το μετανιωσα που δεν πηρα τα F1 και τουλαχιστον να μην με απογοητευσουν αυτα που παρηγγειλα... Σαββατο το πρωι θα τα βαλω στο αμαξι οποτε απο Δευτερα που θα γυρισω θα σας πω εντυπωσεις...


StreetRacing is NOT a crime!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 19 Ιαν 2005, 13:06:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kavaliotis έγραψε:
STELIOS μαλλον εχεις δικιο, δεν γνωριζα οτι τα Ultra-High Performance ειναι μονο για "δυνατα" αμαξια και οχι για το δικο μου...


Αυτο ειναι κατι πολυ σχετικο!!! Το εχουμε συζητησει πολλες φορες στο forum... Το ελαστικο μπορει να εχει τυποποιηθει ως Ultra high performance, αλλα ρολο παιζει ο δεικτης ταχυτητας που εχει!!! Για τα δικα μας 75αρια το πιο ιδανικο ειναι ο δεικτης 'Η', αν και αναλογως με τη χρηση μπορεις να βαλεις και με μεγαλυτερο δεικτη με τις οποιες συνεπειες στην καθημερινη χρηση!!!

Υποψιν φιλε kavaliotis, να στρωσεις τα λαστιχα για καμια 300αρια km πριν τα ζορισεις!!! Wink


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 19 Ιαν 2005, 13:10:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

netblaster έγραψε:
Υποψιν φιλε kavaliotis, να στρωσεις τα λαστιχα για καμια 300αρια km πριν τα ζορισεις!!! Wink

ΠΟΛΥ ΣΥΜΑΝΤΙΚΟ ωστε να πατησουν καλα τα λαστιχα καλα πανω στις ζαντες και να τρογωνται ομοιομορφα και να μην εχουν κραδασμους κλπ κλπ!
Κοινως μια γυρα του λεκανοπεδιου σε χαλαρους ρυθμους και εισαι οκ!
Και μετα? Πιστα?!?!?!
χιχιχιχι αστειευομαι...!


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
kavaliotis (Μάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 307 cc 1.6

Ένταξη: 01 Ιούν 2003
Δημοσιεύσεις: 487
Τόπος: Καβάλα - Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Ιαν 2005, 12:35:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ετσι κι αλλιως μεσα στο Σαβ/κο θα κανω καμμια 400αρια χιλιομετρα οποτε θα ειμαι ΟΚ Wink . Μακαρι να μπορουσα να παω σε καμμια πιστα την Παρασκευη (αυριο) να τα λιωσω εντελώς τα λαστιχα μιας και θα τα αλλαξω το Σαββατο το πρωι... Παρασκευη βραδυ μεχρι τι ωρα ειναι ανοιχτη η πιστα Σερρων? Razz Razz Razz


StreetRacing is NOT a crime!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
darampa (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206 1.6 XS

Ένταξη: 18 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 71
Τόπος: ΞΑΝΘΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Ιαν 2005, 16:10:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γνωρίζει κανείς
Ποια η διαφορά των ελαστικων GS-D2 και GS-D3?
Θέλω να πω σε ποια αυτοκίνητα και για ποια χρήση είναι καλύτερα?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Ιαν 2005, 16:38:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

darampa έγραψε:
Γνωρίζει κανείς
Ποια η διαφορά των ελαστικων GS-D2 και GS-D3?
Θέλω να πω σε ποια αυτοκίνητα και για ποια χρήση είναι καλύτερα?


Τα GS-D2 βγαινουν (και) με χαμηλοτερο δεικτη ταχυτητας απ’τα GS-D3. Ουσιαστικα τα GS-D2 μπορουν να φορεθουν απο πιο "αδηναμα" αυτοκινητα απ’οτι μπορουν τα GS-D3. Νομιζω τα D2 αρχιζουν απο δεικτη Η και πανω ενω τα D3 απο W και πανω (διορθωστε με αν κανω λαθος). Παντως απ’οτι μας ειπε και ο Μακης τα D2 δουλευαν πολυ καλα στο δικο του 1400αρι (75hp).


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Ιαν 2005, 17:03:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σχετικα με τους δεικτες ταχυτητας που βγαινουν τα δυο ελαστικα δειτε τον πινακα!!! Δεν εχουν διαφορα... Απλα, καποιες διαστασεις (κυριως οι μικροτερες) βγαινουν μoνο με το σχεδιο D2!!! Αυτη ειναι η διαφορα!!! Wink




Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
darampa (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206 1.6 XS

Ένταξη: 18 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 71
Τόπος: ΞΑΝΘΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Ιαν 2005, 17:50:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιώργο αυτό το πινακάκι σε ποιο site το βρήκες?
Δηλ εγώ που έχω το 1.6 XS και θέλω να βάλω 195/50/15 οποιο και να επιλέξω είναι το ίδιο?? Λίγο περίεργο μου φαίνεται
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
netblaster (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (16v) XS (2005)

Ένταξη: 14 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 1763
Τόπος: Αθήνα-Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Ιαν 2005, 18:05:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ειναι απο το επισημο site της GoodYear!!! To θεμα δεν ειναι "οποιο και να διαλεξω..."!!! Αυτη η διασταση που λες θα βγαινει ή με τον ενα τυπο ή με τον αλλο ή μπορει και με τους δυο (με την αναλογη διαφορα στο κοστος και στην αποδοση βεβαια)!!! Ο πινακας δειχνει μονο τους δεικτες ταχυτητας... Wink


Photobucket
Δεν έχει σημασία πόσο γρήγορο αυτοκίνητο έχεις, αλλά πόσο γρήγορα μπορείς να το πας!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Ιαν 2005, 19:04:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε παιδια εχω δει σε site στο internet (τεστ ελαστικων, μαγαζια κτλ Γερμανικα & Αγγλικα) και εχουν τα GS D2 και σε δεικτη Η (Δεν ξερω μπορει να κανω και λαθος). Επεισης αν δοκιμασεις να κανεις κλικ στο πινακα της GOODYEAR το GS D2 θα δεις οτι σου βγαζει το GD S3. Οποτε δεν ξερω κατα ποσο ειναι εγκηρος.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Ιαν 2005, 19:15:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εχω την αισθηση οτι τα D2 εχουν σταματησει να παραγονται και πλεον παραγονται μονο τα D3.
Ενδεχομενως να υπαρχουν καμποσα D2 προηγουμενων παραγωγων.
Εγω παντως οταν αγορασα τα δικα μου δεν με ρωτησε κανενας για το ποια απο τα δυο και ολοι ελεγαν για τα D3.


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Ιαν 2005, 19:22:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound. έγραψε:
Εχω την αισθηση οτι τα D2 εχουν σταματησει να παραγονται και πλεον παραγονται μονο τα D3.
Ενδεχομενως να υπαρχουν καμποσα D2 προηγουμενων παραγωγων.
Εγω παντως οταν αγορασα τα δικα μου δεν με ρωτησε κανενας για το ποια απο τα δυο και ολοι ελεγαν για τα D3.


Πολυ πιθανο να σημβαινει κι'αυτο.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Ιαν 2005, 21:21:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Tα GSD3 βγαινουν απο 195-50-15 και πανω σε διασταση και με δεικτη V και πανω.
Οπως ειχα πει και σε προηγουμενο reply τα gsd3 ειναι στην κατηγορια pilot sport και οχι στην κατηγορια pilot exalto.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελαστικά και Τροχοί Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1576s (PHP: 79% - SQL: 21%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on