PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Ποια η λειτουργία του eco;
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
geo1st487 (Γιώργος)
Μέλος
Μέλος


206 ΧΤ 1.4 16V 90hp

Ένταξη: 04 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 151

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Ιαν 2005, 21:38:35    Θέμα δημοσίευσης: 206 - Ποια η λειτουργία του eco; Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εχω κλιματισμο και δεν μπορω να καταλαβω την χρησιμοτητα του eco. Ποτε θα πρεπει να χρησιμοποιω eco; Σε τι διαφερει απο τον αυτοματο κλιματισμο; Ενας φιλος μου ειπε οτι ο κλιματισος ριχνει 10 αλογα απο την μηχανη και τον χειμωνα ειναι καλυτερα να χρησιμοποιω eco. Στο εγχειριδιο επισης αναφερει οτι για να αποφευχθει το θαμπωμα των τζαμιων στο εσωτερικο του αυτοκινητου οταν κανει κρυο ή εχει υγρασια καλο ειναι να αποφευγετε η χρηση της λειτουργιας eco.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Ιαν 2005, 01:03:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εύλογες οι απορίες σου, αν διάβαζες το βιβλιαράκι του κατασκευαστή, δεν θα τις είχες Cool

Παρόλα αυτά:

ECO = ανεμιστήρας μόνο

Μπορείς να ρυθμίσεις αν θες τον αέρα στα τζάμια, μπροστά, ή στα πόδια, καθώς και την ένταση του και την θερμοκρασία του. Επιβάρυνση της μηχανής: Ελάχιστη.

A/C = κλιματισμός

Όπως το ECO, μόνο που λειτουργεί επιπλέον ο κλιματισμός. Επιβάρυνση της μηχανής: Αρκετή.

AUTO = αυτόματος κλιματισμός (ίσως και να μην το έχεις)

Εδώ βάζεις την θερμοκρασία που θες και δεν πειράζεις τίποτα άλλο. Ένταση και από πού θα βγάζει τον αέρα (τζάμια, μπροστά, ή στα πόδια) γίνονται αυτόματα και αναπροσαρμόζονται σε πραγματικό χρόνο ανάλογα με τις συνθήκες που επικρατούνε μέσα στην καμπίνα και τις ενδείξεις που λαμβάνει ο αισθητήρας. Επιβάρυνση της μηχανής: Αρχικά μέγιστη, στη συνέχεια ίδια με αυτή του A/C.

Έχεις άλλες απορίες? Cool



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
underage (Σοφία)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (2003)

Ένταξη: 09 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 319
Τόπος: Σαλαμίνα - Καναδά

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Ιαν 2005, 10:40:45    Θέμα δημοσίευσης: Re: Ποια η λειτουργια του eco; Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

geo1st487 έγραψε:
Ενας φιλος μου ειπε........


Τις γνώμες των φίλων - όχι κατόχων peugeot - να τις ψιλοαγνοείς.
Όσο για τον Σταύρο.... άπαιχτος Cool Cool Cool


Αξίζει φίλε να υπάρχεις
για ένα όνειρο κι ας είναι
η φωτιά του να σε κάψει!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vanvan (vangelis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 XS

Ένταξη: 20 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 31
Τόπος: Νεα Σμύρνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Ιαν 2005, 12:10:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εκτίμηση: Το χειμώνα μπορείς να την βγάλεις καθαρή με ECO καθώς έρχεται αρκετά ζεστός αέρας, το καλοκαίρι θέλει A/C-clima.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vanvan (vangelis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 XS

Ένταξη: 20 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 31
Τόπος: Νεα Σμύρνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Ιαν 2005, 14:40:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εχω και άλλα δύο θέματα σχετικά:
Ποιά η χρησιμότητα των EKO αφού δεν έχουν πολλή χαμηλότερες τιμές από τα άλλα βενζινάδικα?
Υπάρχει κουμπάκι Echo ώστε να δημιουργείται ένα suround σύστημα
και να καλύπτονται τυχόν τριγμοί (λέμε τώρα....)?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
LuNa (Αναστασία)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 107 1.0 (12V) (2006)

Ένταξη: 13 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 701
Τόπος: Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Ιαν 2005, 15:07:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vanvan έγραψε:
Εχω και άλλα δύο θέματα σχετικά:
Ποιά η χρησιμότητα των EKO αφού δεν έχουν πολλή χαμηλότερες τιμές από τα άλλα βενζινάδικα?
Υπάρχει κουμπάκι Echo ώστε να δημιουργείται ένα suround σύστημα
και να καλύπτονται τυχόν τριγμοί (λέμε τώρα....)?



Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


206 1.6 .... περασμένα μεγαλεία ... Sad

πλέον.... 107 1,0 ... ΤΑ ΣΤΗΝΟΥΜΕ???? Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ultra-one (Χάρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 GTi 2004 Blue Recife :)

Ένταξη: 13 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1792
Τόπος: Αθήνα Κέντρο Σταθμός Λαρίσης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Ιαν 2005, 15:45:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vanvan έγραψε:
Εκτίμηση: Το χειμώνα μπορείς να την βγάλεις καθαρή με ECO καθώς έρχεται αρκετά ζεστός αέρας, το καλοκαίρι θέλει A/C-clima.


OXI ακριβώς! Με τη λειτουργία στο Auto ή στο A/C το χειμώνα, γίνεται αφύγρανση του αέρα πριν θερμανθεί και έτσι αποτρέπεται το θόλωμα των τζαμιών όταν κάνει πολύ κρύο ή βρέχει και έχει υγρασία Cool

Προσωπικά εγώ δεν το κλείνω σχεδόν ποτέ. Το έχω Χειμώνα-Καλοκαίρι στο AUTO και στους 22 βαθμούς.


Επιτέλους το 206 μου άρχισε να γίνεται αυτοκίνητο Twisted evil


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ultra-one στις Τρι 18 Ιαν 2005, 16:01:06, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
CC-Gio (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


CC-PUG ('04)

Ένταξη: 31 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 600
Τόπος: Κέντρο-Εξάρχεια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Ιαν 2005, 15:45:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για τα παιδια που λειτουργουν το Εco το χειμωνα......

Μεσα στο βιβλιαρακι λεει πως πρεπει να αναβουμε και το κλιμα 2-3 φορες το μηνα κανενα 5 λεπτο για καλη λειτουργεια του αργοτερα και καλη συντηρηση!


Νομίζω πως 2 πράγματα είναι χειρότερα για μια απόφαση,η βιασύνη και η οργή...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Ydwr (Πανος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16V) XS (2003)

Ένταξη: 28 Ιαν 2004
Δημοσιεύσεις: 243
Τόπος: Πεντελη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 19 Ιαν 2005, 09:32:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:


AUTO = αυτόματος κλιματισμός (ίσως και να μην το έχεις)

Εδώ βάζεις την θερμοκρασία που θες και δεν πειράζεις τίποτα άλλο. Ένταση και από πού θα βγάζει τον αέρα (τζάμια, μπροστά, ή στα πόδια) γίνονται αυτόματα και αναπροσαρμόζονται σε πραγματικό χρόνο ανάλογα με τις συνθήκες που επικρατούνε μέσα στην καμπίνα και τις ενδείξεις που λαμβάνει ο αισθητήρας. Επιβάρυνση της μηχανής: Αρχικά μέγιστη, στη συνέχεια ίδια με αυτή του A/C.

Έχεις άλλες απορίες? Cool


Το ιδιο ισχυει και για το ΕCO.Αν δηλαδη πατησεις το AUTO και μετα το ΕCO θα δουλέψει αναπροσαρμόζοντας την θερμοκρασία αλλα με χαμηλώτερη κατανάλωση (ιππων και βενζίνης). Wink

CC-Gio έγραψε:
Για τα παιδια που λειτουργουν το Εco το χειμωνα......

Μεσα στο βιβλιαρακι λεει πως πρεπει να αναβουμε και το κλιμα 2-3 φορες το μηνα κανενα 5 λεπτο για καλη λειτουργεια του αργοτερα και καλη συντηρηση!


Και αυτό σημαντικο. Το τι μπορεί να συμβεί... Σε σεισεντο που δεν δουλεψε το A/C για ενα χρόνο, χαλάν τα ρουλεμαν με αποτέλεσμα αντικατάσταση και -100 Ευρω. Α! Σε περιπτωση που χαλάσουν τα ρουλεμαν δεν δουλέυει ούτε ο απλός κλιματισμός (αερας) Exclamation Exclamation


Πανω κατω,μπρος πισω και πλαγιως
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Ιαν 2005, 00:26:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ydwr έγραψε:
Το ιδιο ισχυει και για το ΕCO.Αν δηλαδη πατησεις το AUTO και μετα το ΕCO θα δουλέψει αναπροσαρμόζοντας την θερμοκρασία αλλα με χαμηλώτερη κατανάλωση (ιππων και βενζίνης). Wink


Σε εμένα δεν ισχύει. Αν πατήσω το ECO, το AUTΟ εξαφανίζεται Cool



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Ydwr (Πανος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16V) XS (2003)

Ένταξη: 28 Ιαν 2004
Δημοσιεύσεις: 243
Τόπος: Πεντελη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Ιαν 2005, 09:00:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Ydwr έγραψε:
Το ιδιο ισχυει και για το ΕCO.Αν δηλαδη πατησεις το AUTO και μετα το ΕCO θα δουλέψει αναπροσαρμόζοντας την θερμοκρασία αλλα με χαμηλώτερη κατανάλωση (ιππων και βενζίνης). Wink


Σε εμένα δεν ισχύει. Αν πατήσω το ECO, το AUTΟ εξαφανίζεται Cool


Ναι το AUTO εξαφανίζεται, αλλα αν το αφήσεις να δουλέψει χωρις να δώσεις κατευθυνση (τζαμια, ποδια, κεφάλι) θα δεις οτι σταδιακά μειώνει της στροφές του ανεμηστήρα (δουλεύοντας δηλαδή σαν AUTO) Wink Wink


Πανω κατω,μπρος πισω και πλαγιως
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Ιαν 2005, 09:53:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ydwr έγραψε:
Ναι το AUTO εξαφανίζεται, αλλα αν το αφήσεις να δουλέψει χωρις να δώσεις κατευθυνση (τζαμια, ποδια, κεφάλι) θα δεις οτι σταδιακά μειώνει της στροφές του ανεμηστήρα (δουλεύοντας δηλαδή σαν AUTO) Wink Wink


Γείτονα, μάλλον δεν ισχύει αυτό (χωρίς να είμαι σίγουρος!!!) Sad



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Ydwr (Πανος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16V) XS (2003)

Ένταξη: 28 Ιαν 2004
Δημοσιεύσεις: 243
Τόπος: Πεντελη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Ιαν 2005, 11:31:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Ydwr έγραψε:
Ναι το AUTO εξαφανίζεται, αλλα αν το αφήσεις να δουλέψει χωρις να δώσεις κατευθυνση (τζαμια, ποδια, κεφάλι) θα δεις οτι σταδιακά μειώνει της στροφές του ανεμηστήρα (δουλεύοντας δηλαδή σαν AUTO) Wink Wink


Γείτονα, μάλλον δεν ισχύει αυτό (χωρίς να είμαι σίγουρος!!!) Sad


Για να στο λεω βρε σημαινει οτι το εχω παρατηρησει στο δικο μου... Wink Cool


Πανω κατω,μπρος πισω και πλαγιως
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vanvan (vangelis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 XS

Ένταξη: 20 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 31
Τόπος: Νεα Σμύρνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Ιαν 2005, 14:22:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παρότι σας βλέπω όλους πολύ διαβασμένους (για την αφύγρανση είχες απόλυτο δίκιο, το νιώθεις κιόλας ότι ο αέρας με eco είναι πιο υγρός)
να προσθέσω κάτι ? :Οι βαθμοί που βγαίνουν στην οθόνη δεν είναι
ενδειξη βαθμών κελσίου, αλλά διαβάθμιση έντασης. Και σε μένα το
Eco δουλεύει σταθερά στην "ενταση" των 22 και δεν αυξομειώνει την
δύναμη του A/C (όπως το clima). Φαντάζομαι οι ενδείξεις της οθόνης
συνδέονται με κάποιο θερμοστάτη και οριακά περίπου αντιστοιχούν στην
επιθυμητή θερμοκρασία. Ουφ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Ιαν 2005, 14:27:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συνδέεται με τον αισθητήρα θερμοκρασίας που βρίσκεται δίπλα στο σημείο που γράφει airbag μπροστα στο συνοδηγό!!!

ΥΓ Ακούς Αργύρη Question Question Question


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
scrat (Διονύσης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2004)

Ένταξη: 24 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 231
Τόπος: Αθήνα, GR

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Ιαν 2005, 17:14:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα συμφωνήσω κι εγώ με Ydwr, το eco απλά κλείνει το συμπιεστή, ενώ εξακολουθεί να ελέγχει αυτόματα την ταχύτητα του ανεμιστήρα και την κατεύθυνση του αέρα. Όταν έχει κρύο έξω με ecο από το ξεκίνημα, ο ανεμιστήρας ξεκινάει πολύ δυνατά και σιγά-σιγά πέφτει, ενώ αλλάζει και η κατανομή του αέρα. Και είμαι σίγουρος γιατί το χρησιμοποιώ κάθε μέρα Smile

Επίσης σωστό αυτό που αναφέρει ο (γείτονας) vanvan
vanvan έγραψε:
Οι βαθμοί που βγαίνουν στην οθόνη δεν είναι
ενδειξη βαθμών κελσίου, αλλά διαβάθμιση έντασης.

Όπως γράφει και το εγχειρίδιο χρήσης, τα νούμερα είναι απλά μια κλίμακα. Τελικά βέβαια είναι αρκετά κοντά στην ουσιαστική θερμοκρασία του χώρου, οπότε δεν υπάρχει λόγος να μην τα θεωρούμε ως θερμοκρασία.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
underage (Σοφία)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (2003)

Ένταξη: 09 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 319
Τόπος: Σαλαμίνα - Καναδά

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 22 Ιαν 2005, 22:23:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πάντως οφείλουμε να παραδεχτούμε ότι το βιβλιαράκι των οδηγιών, δεν είναι και πολύ σαφείς Rolling eyes Rolling eyes . Πρέπει να το ρίξεις και λίγο στη Πυθία.

Η πρώτη βροχή - μέσα σε δευτερόλεπτα θόλωσαν τα τζάμια - με το 206 μας βρήκε βράδυ στη λεωφόρο Νάτο (περιοχή Ασπροπύργου), ένας δρόμος που δεν φωτίζεται, έχει άπειρες λακούβες και ημιτελείς έργα και το κύριο είδος των ΙΧ που κυκλοφορούν είναι LADA και γενικώς αυτοκίνητα 25ετίας.
Δεν νομίζω να έχω ξαναφοβηθεί τόσο πολύ στη ζωή μου.
Εννοείται ότι από τότε ούτε μέρα ούτε νύχτα θέλω να ξαναδιασχίσω τη λ.Νάτο


Αξίζει φίλε να υπάρχεις
για ένα όνειρο κι ας είναι
η φωτιά του να σε κάψει!!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την underage στις Δευ 24 Ιαν 2005, 19:52:25, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ultra-one (Χάρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 GTi 2004 Blue Recife :)

Ένταξη: 13 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1792
Τόπος: Αθήνα Κέντρο Σταθμός Λαρίσης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 23 Ιαν 2005, 02:03:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

underage έγραψε:
Η πρώτη βροχή - μέσα σε δευτερόλεπτα θόλωσαν τα τζάμια - με το 206 μας βρήκε βράδυ στη λεωφόρο Νάτο (περιοχή Ασπροπύργου), ένας δρόμος που δεν φωτίζεται, έχει άπειρες λακούβες και ημιτελείς έργα και το κύριο είδος τον ΙΧ που κυκλοφορούν είναι LADA και γενικώς αυτοκίνητα 25ετίας.
Δεν νομίζω να έχω ξαναφοβηθεί τόσο πολύ στη ζωή μου.

Για αυτό να ανάβεις τον κλιματισμό στο auto για να γίνεται αφύγρανση του αέρα και να μην θολώνουν τα τζάμια!!! Cool


Επιτέλους το 206 μου άρχισε να γίνεται αυτοκίνητο Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Δεκ 2005, 17:15:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καμμια ρύθμιση στο clima που να μας δίνει υγρασία έχουμε???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Δεκ 2005, 18:35:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αυτοματο κλιματισμο (auto) έχουν ολα τα clima ;
εννοω αυτο με τον αυτοματη αναπροσαρμογη θερμοκρασιας τους αισθητηρες κ.λ.π κ.λπ. Question


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3224s (PHP: 77% - SQL: 23%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on