PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Αεροτομή για 206CC
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
shiba (giwrgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


shiba cc

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 1069
Τόπος: γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Δεκ 2004, 01:03:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

CC-Gio έγραψε:


λοιπον Γιωργο εγω λεω την πρωτη που ειναι μικρουλα! Αυτη μαλλον θα βαλω!

Ενα χαμηλωμα εχω κανει-τιποτα αλλο! αλλα μεχρι το Φεβρουαριο θα αλλαξουν ποοοοολλα!!!! Wink

γιωργαρα πιστευω ολα τα λεφτα ειναι η δευτερη αεροτομη..αυτη ειναι που σου λεω πωσ μαρεσει..γουσταρεισ να παμε να την χτυπησουμε να μασ κανουνε και καλυτερη τιμουλα?τιμη για αυτη που σου λεω ξερεισ??παντωσ με αεροτομη η cc εδια μασ θα ειναι ολα τα λεφτα..και τρυπημα να θελει χαλαλι τησ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
CC-Gio (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


CC-PUG ('04)

Ένταξη: 31 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 600
Τόπος: Κέντρο-Εξάρχεια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Δεκ 2004, 01:51:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στα ιδια χρηματα ειναι και οι 2!

Για τρυπημα ξεχνα το ρε φιλε---μην το κανεις!!! Rolling eyes

Εγω θελω μια πολυ μικρουλα---γι'αυτο και θελω την πρωτη!!!

Αν διαβασεις 2-3 σελιδες πριν θα καταλαβεις τι γνωμη εχω για τις αεροτομες και θα καταλαβεις επισης γιατι δεν θελω να βαλω την δευτερη! Wink

Αν ειναι πες μου ποτε μπορεις να κανεις την αγορα και θα σου πω και εγω!(θα σου πω και που θα παμε να τις χτυπησουμε)
Απλα τωρα θελω να βαλω καποια αλλα πραγματα πανω στο μωρο μου!!!


Νομίζω πως 2 πράγματα είναι χειρότερα για μια απόφαση,η βιασύνη και η οργή...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
shiba (giwrgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


shiba cc

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 1069
Τόπος: γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Δεκ 2004, 09:57:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

CC-Gio έγραψε:
Στα ιδια χρηματα ειναι και οι 2!

Για τρυπημα ξεχνα το ρε φιλε---μην το κανεις!!! Rolling eyes

Εγω θελω μια πολυ μικρουλα---γι'αυτο και θελω την πρωτη!!!

Αν διαβασεις 2-3 σελιδες πριν θα καταλαβεις τι γνωμη εχω για τις αεροτομες και θα καταλαβεις επισης γιατι δεν θελω να βαλω την δευτερη! Wink

Αν ειναι πες μου ποτε μπορεις να κανεις την αγορα και θα σου πω και εγω!(θα σου πω και που θα παμε να τις χτυπησουμε)
Απλα τωρα θελω να βαλω καποια αλλα πραγματα πανω στο μωρο μου!!!
..καλημερα φιλε γιωργο..διαβασα αυτα που λεσ πριν 2-3 σελιδεσ περι αεροδυναμικησ κλπ και νομιζω εχεισ απολυτο δικιο..αληθεια η δευτερη αεροτομη που μαρεσει εμενα θελει τρυπημα?ελπιζω οχι..συνολικα πιστευω αν βαλουμε να κοστισει το πολυ 200 ευρω,.εσυ εχεισ ατομο καλο για την τοποθετηση?εγω μετα τισ 15 γεναρη ειμαι μεσα για την κινηση-αεροτομη..(θελω καποιοσ να με μπριζωνει γιατι παντα αλλαζω προτεραιοτητεσ στο cc μου.μια λεω εξατμιση μια φιμε).
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Δεκ 2004, 10:03:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ελα διαλιεχτε....!
Μεγεθυνση

Μεγεθυνση

Μεγεθυνση
http://www.cadamurodesign.it/

Μεγεθυνση
http://www.pamkitcar.com/

Μεγεθυνση
Μεγεθυνση
http://www.esquiss.fr/

Επισης για extreme διαθέσεις ( Evil Twisted evil Evil Twisted evil κλπ κλπ) υπαρχουν και αυτές:

Μεγεθυνση
www.mtk.tm.fr

Μεγεθυνση
http://www.mulsanne.com/


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Δεκ 2004, 11:43:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιατί πρέπει να μετανιώνω συνέχεια που δεν πήρα cc? Evil



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
CC-Gio (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


CC-PUG ('04)

Ένταξη: 31 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 600
Τόπος: Κέντρο-Εξάρχεια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Δεκ 2004, 12:58:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

shiba έγραψε:
CC-Gio έγραψε:
Στα ιδια χρηματα ειναι και οι 2!

Για τρυπημα ξεχνα το ρε φιλε---μην το κανεις!!! Rolling eyes

Εγω θελω μια πολυ μικρουλα---γι'αυτο και θελω την πρωτη!!!

Αν διαβασεις 2-3 σελιδες πριν θα καταλαβεις τι γνωμη εχω για τις αεροτομες και θα καταλαβεις επισης γιατι δεν θελω να βαλω την δευτερη! Wink

Αν ειναι πες μου ποτε μπορεις να κανεις την αγορα και θα σου πω και εγω!(θα σου πω και που θα παμε να τις χτυπησουμε)
Απλα τωρα θελω να βαλω καποια αλλα πραγματα πανω στο μωρο μου!!!
..καλημερα φιλε γιωργο..διαβασα αυτα που λεσ πριν 2-3 σελιδεσ περι αεροδυναμικησ κλπ και νομιζω εχεισ απολυτο δικιο..αληθεια η δευτερη αεροτομη που μαρεσει εμενα θελει τρυπημα?ελπιζω οχι..συνολικα πιστευω αν βαλουμε να κοστισει το πολυ 200 ευρω,.εσυ εχεισ ατομο καλο για την τοποθετηση?εγω μετα τισ 15 γεναρη ειμαι μεσα για την κινηση-αεροτομη..(θελω καποιοσ να με μπριζωνει γιατι παντα αλλαζω προτεραιοτητεσ στο cc μου.μια λεω εξατμιση μια φιμε).


Για τοποθετηση ρε γμτ δεν εχω...αλλα θα μας πει απο εκει που θα παμε να τις παρουμε εναν καλο!!!(εχω εναν βεβαια-πολυ φθηνο τυπο,μου ειχε κανει καλη δουλεια στο saxo μου,θα παμε να ρωτησουμε και αυτον)

Η δικια σου αεροτομη μπορει και να τρυπηθει αλλα και να κολησει πανω στο cc σου,βεβαια το πιο σιγουρο ειναι το τρυπημα για να μην τρεχεις με 170 και ξαφνικα δεις απο τον καθρεφτη σου μια αεροτομη να προσπαθει να φτασει το τουτου σου! οσοι πηγαν για κολλημα ομως δεν ειχαν κανενα περιστατικο τετοιο!

Λοιπον τελος Ιανουαριου θα μπουν φωτα-μπαρα θολων.....ας μπει και μια αεροτομουλα!!!

Πανω απο 200 δεν υπαρχει περιπτωση να παει!!!

Εσυ εχεις κανει τιποτα πανω στο CC σου???

STEVE=====μετανοιωνε!!!!!! Razz Razz Razz Razz Razz
Θα ερθω καποια στιγμη απο Λαρισα!


Νομίζω πως 2 πράγματα είναι χειρότερα για μια απόφαση,η βιασύνη και η οργή...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
shiba (giwrgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


shiba cc

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 1069
Τόπος: γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Δεκ 2004, 18:59:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

CC-Gio έγραψε:
shiba έγραψε:
CC-Gio έγραψε:
Στα ιδια χρηματα ειναι και οι 2!

Για τρυπημα ξεχνα το ρε φιλε---μην το κανεις!!! Rolling eyes

Εγω θελω μια πολυ μικρουλα---γι'αυτο και θελω την πρωτη!!!

Αν διαβασεις 2-3 σελιδες πριν θα καταλαβεις τι γνωμη εχω για τις αεροτομες και θα καταλαβεις επισης γιατι δεν θελω να βαλω την δευτερη! Wink

Αν ειναι πες μου ποτε μπορεις να κανεις την αγορα και θα σου πω και εγω!(θα σου πω και που θα παμε να τις χτυπησουμε)
Απλα τωρα θελω να βαλω καποια αλλα πραγματα πανω στο μωρο μου!!!
..καλημερα φιλε γιωργο..διαβασα αυτα που λεσ πριν 2-3 σελιδεσ περι αεροδυναμικησ κλπ και νομιζω εχεισ απολυτο δικιο..αληθεια η δευτερη αεροτομη που μαρεσει εμενα θελει τρυπημα?ελπιζω οχι..συνολικα πιστευω αν βαλουμε να κοστισει το πολυ 200 ευρω,.εσυ εχεισ ατομο καλο για την τοποθετηση?εγω μετα τισ 15 γεναρη ειμαι μεσα για την κινηση-αεροτομη..(θελω καποιοσ να με μπριζωνει γιατι παντα αλλαζω προτεραιοτητεσ στο cc μου.μια λεω εξατμιση μια φιμε).


Για τοποθετηση ρε γμτ δεν εχω...αλλα θα μας πει απο εκει που θα παμε να τις παρουμε εναν καλο!!!(εχω εναν βεβαια-πολυ φθηνο τυπο,μου ειχε κανει καλη δουλεια στο saxo μου,θα παμε να ρωτησουμε και αυτον)

Η δικια σου αεροτομη μπορει και να τρυπηθει αλλα και να κολησει πανω στο cc σου,βεβαια το πιο σιγουρο ειναι το τρυπημα για να μην τρεχεις με 170 και ξαφνικα δεις απο τον καθρεφτη σου μια αεροτομη να προσπαθει να φτασει το τουτου σου! οσοι πηγαν για κολλημα ομως δεν ειχαν κανενα περιστατικο τετοιο!

Λοιπον τελος Ιανουαριου θα μπουν φωτα-μπαρα θολων.....ας μπει και μια αεροτομουλα!!!

Πανω απο 200 δεν υπαρχει περιπτωση να παει!!!

Εσυ εχεις κανει τιποτα πανω στο CC σου???

STEVE=====μετανοιωνε!!!!!! Razz Razz Razz Razz Razz
Θα ερθω καποια στιγμη απο Λαρισα!
ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΑΝ ΕΞΑΙΡΕΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΙΤΑ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ..ΚΑΙ ΓΙΑΥΤΟ ΞΕΝΕΡΩΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ Η CCΕΔΙΑ.ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΝΑ ΟΜΟΡΦΑΙΝΟΥΜΕ ΠΙΟ ΠΟΛΥ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ROLLAND GARROS ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΠΛΟ ΤΟ ΑΜΑΞΙ.ΕΥΤΥΧΩΣ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΕΡΟΤΟΜΗ ΜΑΡΕΣΕ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΟΚΚΙΝΟΥ CC ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΠΑΝΩ+ΕΣΤΕΙΛΕ Ο MEMSOUND..ΑΥΤΗΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ?ΠΑΝΤΩΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΥΤΗ + Η ΑΕΡΟΤΟΜΗ ΤΗΣ 4ΗΣ ΦΩΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΕΣ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
CC-Gio (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


CC-PUG ('04)

Ένταξη: 31 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 600
Τόπος: Κέντρο-Εξάρχεια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 30 Δεκ 2004, 01:14:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι!!! Αυτη του κοκκινου θελω να βαλω! Πολυ ομορφη κ διακριτικη!!!

Ειναι που ειναι ομορφο το cc---αν βαλουμε και 2-3 πραγματακια πανω θα γινει κορυφη!!!

((Να σκασει απο τη ζηλεια και ο STEVE)) Razz Razz

Στο R.G. δεν μ'αρεσε ο χρωματισμος του δερματος(μπεζ-πρασινο) Puke right που εχει μεσα,αν δεν το παρεις πρασινο--->μην το παρεις καθολου!


Νομίζω πως 2 πράγματα είναι χειρότερα για μια απόφαση,η βιασύνη και η οργή...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
shiba (giwrgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


shiba cc

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 1069
Τόπος: γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Ιαν 2005, 01:26:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλησπερα σε ολουσ..λοιπον ηρθε η σιγμη να κανω και γω μια ακομα αγορα..αεροτομουλα φυσικα..ενοειται με τρελαινει η αεροτομη που φοραει ενα μαυρο cc(στην σελιδα 2 νομιζω)..που θα την βρουμε ρε παιδεσ?απο τιμη ξερουμε τιποτα?μεχρι 300ευρωπουλα πιστευω θα τα δινα..αν δεν μπορω να την βρω προτεινετε μου κανενα καταστημα που μπορει να εχει αεροτομεσ για τα cc mas...eyxaristv kai kalo brady se oloys
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TGL_tuning (Giorgos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


punto

Ένταξη: 05 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 17
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Ιαν 2005, 15:02:03    Θέμα δημοσίευσης: re Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

shiba έγραψε:
καλησπερα σε ολουσ..λοιπον ηρθε η σιγμη να κανω και γω μια ακομα αγορα..αεροτομουλα φυσικα..ενοειται με τρελαινει η αεροτομη που φοραει ενα μαυρο cc(στην σελιδα 2 νομιζω)..που θα την βρουμε ρε παιδεσ?απο τιμη ξερουμε τιποτα?μεχρι 300ευρωπουλα πιστευω θα τα δινα..αν δεν μπορω να την βρω προτεινετε μου κανενα καταστημα που μπορει να εχει αεροτομεσ για τα cc mas...eyxaristv kai kalo brady se oloys


des ayti kai an sou aresei milame




www.kentitos.com
210 9575131
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
shiba (giwrgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


shiba cc

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 1069
Τόπος: γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 28 Ιαν 2005, 09:35:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Mix206cc έγραψε:
Λοιπον πες μου Νικελ τι λες για αυτην εδω την αεροτομη!!!





Εγω παντως τρελαθηκα Shocked Shocked Shocked
λοιπον φιλοι cc αδεσ..καταρχην καλημερα σε ολουσ..εκανα την ερευνα αγορασ μου για αεροτομη και εγω μεσω νετ και εννοειται απογοητευτηκα..εψαξα τελικη τιμη γιαυτην την αεροτομη που ελεγα στο μαυρο cc που βγαινουν τα μπρατσα(σε προηγουμενη σελιδα)..μου στειλανε email,,,,μαζι με μεταφορικα απο γερμανια 575 ευρωπουλακια..και φυσικα μπορελι που θα δινα tosa..τλσπντν ισωσ οταν ειμαι καλυτερα οικονομικα να την ¨"χτυπησω¨".. Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kostask (KΩΣΤΑΣ)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


JEEP WRANGLER

Ένταξη: 26 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 338
Τόπος: .......................................

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Νοέ 2005, 11:39:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλημέρα,

Θέλω να βάλω μια διακριτική αεροτομή στο cc μου και θα ζητήσω την βοήθεια σας. Έχω δεί σε προηγούμενες σελιδές καποιες και μου αρέσει μια που αγκαλιάζει τα μπράτσα μικρή και διακριτική . Περιμένω τα φώτα σας
Idea
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
kostask (KΩΣΤΑΣ)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


JEEP WRANGLER

Ένταξη: 26 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 338
Τόπος: .......................................

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 20 Φεβ 2006, 21:27:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σήμερα παρέλαβα απο Γερμανία την αεροτομή μου (Abbes) θα ανεβάσω φωτογραφίες πριν το βάψιμο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Φεβ 2006, 03:25:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kostask έγραψε:
Σήμερα παρέλαβα απο Γερμανία την αεροτομή μου (Abbes) θα ανεβάσω φωτογραφίες πριν το βάψιμο.


καλοφόρετη Κώστα!! Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
DIMCHRI (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


406 coupe 2.2 2005

Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1684
Τόπος: Νικαια city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 21 Φεβ 2006, 14:03:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kostask έγραψε:
Σήμερα παρέλαβα απο Γερμανία την αεροτομή μου (Abbes) θα ανεβάσω φωτογραφίες πριν το βάψιμο.


άντε να δούμε καμία φώτο γιατί μας ενδιαφέρει το θέμα.

καλορίζικη η αεροτομή κώστα


PS FERRIES
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kostask (KΩΣΤΑΣ)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


JEEP WRANGLER

Ένταξη: 26 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 338
Τόπος: .......................................

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 22 Φεβ 2006, 11:44:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://briefcase.pathfinder.gr/download/515416

Η αεροτομή άβαφη.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
kostask (KΩΣΤΑΣ)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


JEEP WRANGLER

Ένταξη: 26 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 338
Τόπος: .......................................

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Μάρ 2006, 22:57:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η αεροτομή μπήκε φωτογραφίες το πρωί.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
kostask (KΩΣΤΑΣ)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


JEEP WRANGLER

Ένταξη: 26 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 338
Τόπος: .......................................

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 03 Μάρ 2006, 11:58:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και οι φωτογραφίες που υποσχέθηκα.......

http://briefcase.pathfinder.gr/zoom/KOSTASCC/43424/517102

http://briefcase.pathfinder.gr/zoom/KOSTASCC/43424/517104
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Stevon ("Κουμπάρος" John Φυστίκη...)
Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων
Επίσημο Μέλος

VF7 + VF3 = P.S.A.

Ένταξη: 22 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2584

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 03 Μάρ 2006, 13:40:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Very nice... Wink



Δέν προλάβαμε να το "τουρμπίσουμε" και μας άφησε ο 3ος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 03 Μάρ 2006, 14:05:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Stevon έγραψε:
Very nice... Wink


...βερι κλιν .. 2 μπεντς και τα ρεστα....

Κώστα πρόσεχε... Μετα θα σε ρωτήσει και για την γουάϊφ σου...!! Laughing Shocked Laughing Shocked Laughing Tease

Σοβαρά τωρα είναι πολύ καλύ η αεροτομούλα. Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
Σελίδα 4 από 6

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1776s (PHP: 82% - SQL: 18%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on