PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Peugeot girls and models...!!!
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 51, 52, 53  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Ιαν 2005, 20:13:03    Θέμα δημοσίευσης: Peugeot girls and models...!!! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ελπιζω οι γυκαικες του club να μην παρεξηγηθουν και να μην θεωρηθω (πολυ) φαλλοκρατης (....) αλλα θα εσκαγα αν δεν σας εδειχνα αυτα τα πολυ ομορφα 206.....!χιχιχιχιχι!

http://www.sportbilen.se/bilder/bildspel/racebabes/streetcarsfest_screen1024px.jpg

http://koti.mbnet.fi/k00ma/temp/8461.JPG

http://koti.mbnet.fi/k00ma/temp/544506.jpg

μεγεθυνση
μεγεθυνση
μεγεθυνση
μεγεθυνση
μεγεθυνση
μεγεθυνση
μεγεθυνση
μεγεθυνση
μεγεθυνση
μεγεθυνση
μεγεθυνση
μεγεθυνση


Έχει επεξεργασθεί από τον/την MEMsound στις Πεμ 12 Νοέ 2009, 20:22:20, 4 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
zippy (Βασιλης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 1.6 GTI (2004)

Ένταξη: 08 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 267
Τόπος: newcastle & Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Ιαν 2005, 00:56:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λες να παρεξηγηθει η κοπελα μου που εβαλα το 206 με μια οραια κυρια!!!!!!!!!??????????????

Πλακα στην πλακα ειναι πολυ οραιο τοοοοοοοοοοοοοοοο....................206 Razz


zippy the lion
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
silverpug206 (Κωνσταντίινος)
Μέλος
Μέλος


206 3 θύρες

Ένταξη: 12 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 182
Τόπος: Λευκωσία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Ιαν 2005, 02:26:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μανθο εχω να πω 2 λογια.. Πρωτον τελειες οι φωτο,
και δευτερο καλη η σκεψη οτι μπορει μερικες κοπελλες να μην τους αρεσει, αλλα με μερικους αντρες. Πανω σε αυτο εχω να πω οτι στο φορουμ εχει πολλα ατομα.(99%) ενηλικες ομως γιατι αλλιως δεν θα ειχαν αυτοκινητο. Απο την στιγμη που ειμαστε ολοι (σχεδον) εδω ενηλικες, νομιζω οι ψευτοντροπες δεν αρμοζουν. Δεν ειμαστε πλεον παιδια.. Ουτε κοριτσακια εχει το φορουμ αλλα γυναικες, ουτε αγορακια εχει αλλα αντρες (τουλαχιστον ετσι θελω να πιστευω) Και στο κατω κατω, αφου δεν ντρεπονται αυτες που βαζουνε τα ξεκολα παντελονακια, γιατι να ντρεπομαι εγω που τις βλεπω ετσι???

κατα τα αλλα οπως ειπα και πριν....πολυ ωραιες οι φωτο.. Παρε τωρα και αυτες...

http://82.161.162.12/Vincent/Mvc-589s.jpg
http://82.161.162.12/Vincent/DSCF0017.jpg
http://82.161.162.12/Vincent/DSCF0022.jpg
http://82.161.162.12/Vincent/J3.jpg
http://82.161.162.12/Vincent/DSCF0016.jpg
http://82.161.162.12/Vincent/DSCF0023.jpg


Ιδρυτής
---------------------------------------
http://www.pug-club.com
PEUGEOT OWNERS CLUB CYPRUS
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Ιαν 2005, 07:08:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πολυ καλες συλλογες και οι δυο...τρελα μωρα.... Silly Onfire



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Ιαν 2005, 10:41:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αυτά να βλέπουν οι γυναίκες του club. όχι ρωτάω εγώ τώρα, αυτές που βλέπουμε είναι στην τοπική ΕΚΔΕΚ ?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
LuNa (Αναστασία)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 107 1.0 (12V) (2006)

Ένταξη: 13 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 701
Τόπος: Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Ιαν 2005, 11:04:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:
αυτά να βλέπουν οι γυναίκες του club


ωραία.... εγώ ως γυναίκα του club τις είδα και έχω να πω τα εξής!


1ον) Στην δεύτερη και τρίτη φωτογραφία ενώ είναι σαφές ότι πρόκειται για το ίδιο υπέροχο pug, ο αριθμός κυκλοφορίας αλλάζει (y169BO - y999yy) και αυτό με κάνει να αναρωτιέμαι για την γνησιότητα των φωτογραφιών.... υπάρχει όντως τέτοιο τοπίο στη Ρωσία?? και αν ναι, παρακαλώ θέλω την ονομασία της τοποθεσίας για να πάω εκδρομή


2ον) αυτό το ελεκτρίκ χρώμα που υπάρχει στην πρώτη φωτό, πως μπορούμε να βρούμε ποιό RAL είναι???

3ον) η ζαντούλα στην 8η μικρή φωτό είναι super duper!!!!!! τη θέλω κολασμένα!!!




glf έγραψε:
όχι ρωτάω εγώ τώρα, αυτές που βλέπουμε είναι στην τοπική ΕΚΔΕΚ ?




ΦΥΣΙΚΑ!
Εγώ μοιάζω πάρα πολύ στην κοπελιά της δεύτερης και τρίτης φωτό
Ειδικά στο μακρύ ξανθό μαλλί, ολόιδιο!


Twisted evil


206 1.6 .... περασμένα μεγαλεία ... Sad

πλέον.... 107 1,0 ... ΤΑ ΣΤΗΝΟΥΜΕ???? Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Ιαν 2005, 11:19:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μεγεθυνση
Αν αναφερεσε σε αυτη θα σε παραπεμψω εδω για περισσοτερες πληροφοριες.....!

Επισης συνηθως οταν ανεβαζουν φωτο στο Internet σβηνουν τους αριθμους κυκλοφοριας απο τα αυτοκινητα για ευνοητους λογους....
Παρολα αυτα δεν εχει σημασια αν ειναι γνησια η φωτο η οχι για το "206" ειναι πολυ ωραιο.....!!
χιχιχιχι
Οσο για σενα νομιζω οτι πρεπει να κανεις μια αναλογη φωτογραφηση γιατι δεν κανει οι ξενες να εχουν τα πρωτια....!
χιχιχιχι


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Ιαν 2005, 11:22:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

LuNa έγραψε:
glf έγραψε:
αυτά να βλέπουν οι γυναίκες του club


ωραία.... εγώ ως γυναίκα του club τις είδα και έχω να πω τα εξής!


1ον) Στην δεύτερη και τρίτη φωτογραφία ενώ είναι σαφές ότι πρόκειται για το ίδιο υπέροχο pug, ο αριθμός κυκλοφορίας αλλάζει (y169BO - y999yy) και αυτό με κάνει να αναρωτιέμαι για την γνησιότητα των φωτογραφιών.... υπάρχει όντως τέτοιο τοπίο στη Ρωσία?? και αν ναι, παρακαλώ θέλω την ονομασία της τοποθεσίας για να πάω εκδρομή

Twisted evil


καλά ποια είσαι ο θηλυκός Σερλοκ Χολμς...αλλά να μου πεις εμείς που να προσέξουμε την πινακίδα.... Wink



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Ιαν 2005, 11:26:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επισης στην 4η φωτο που εστειλε ο silverpug206 αυτη με τον μαυρο 206 και την δεσποινιδα που "παιζει" με την πινακιδα... δεν βρισκεται πολυ "σεξουαλικα" τα παπουτσακια της...!!
χιχιχι μη με πειτε κατινα απλα μου εκανε εντυπωση οτι ειναι τελειως ασχετα και ντεκαυλε.....!


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Ιαν 2005, 11:27:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εσένα Μικρέ θα σε καταγγείλω στον πόθο που τολμάς και κοιτάς τις
ξεδιάντροπες!!!

Cool Εγώ λέω να βγάλουμε και ημερολόγιο στυλ Pirelli Cool


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
LuNa (Αναστασία)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 107 1.0 (12V) (2006)

Ένταξη: 13 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 701
Τόπος: Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Ιαν 2005, 11:35:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound. έγραψε:
Μεγεθυνση
Αν αναφερεσε σε αυτη θα σε παραπεμψω εδω για περισσοτερες πληροφοριες.....!


όντως αυτές είναι οι ζαντούλες και είναι όλα τα λεφτά! tks για το link dude Wink






MEMsound. έγραψε:
Οσο για σενα νομιζω οτι πρεπει να κανεις μια αναλογη φωτογραφηση γιατι δεν κανει οι ξενες να εχουν τα πρωτια....!
χιχιχιχι


αμέ.... θα την κάνω.... ΟΤΑΝ ΠΑΓΩΣΕΙ Η ΚΟΛΑΣΗ! Twisted evil


206 1.6 .... περασμένα μεγαλεία ... Sad

πλέον.... 107 1,0 ... ΤΑ ΣΤΗΝΟΥΜΕ???? Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Ιαν 2005, 11:36:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

COOL ALEXIS έγραψε:
Μικρέ θα σε καταγγείλω στον πόθο που τολμάς και κοιτάς τις
ξεδιάντροπες!!!

κρυβε λογια εσυ...απλα βλεπω... Crying or Very sad

COOL ALEXIS έγραψε:
Cool Εγώ λέω να βγάλουμε και ημερολόγιο στυλ Pirelli Cool


δινω λοιπον το αυτοκινητο μου για τις αναγκες της φωτογραφισεις... Idea



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
LuNa (Αναστασία)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 107 1.0 (12V) (2006)

Ένταξη: 13 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 701
Τόπος: Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Ιαν 2005, 11:37:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

shark_zak έγραψε:
δινω λοιπον το αυτοκινητο μου για τις αναγκες της φωτογραφισεις... Idea




Τον πόθο τον δίνεις για τις ανάγκες της φωτογράφισης? έχει και το σωστό μαλλί Wink χιχιχι


206 1.6 .... περασμένα μεγαλεία ... Sad

πλέον.... 107 1,0 ... ΤΑ ΣΤΗΝΟΥΜΕ???? Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Ιαν 2005, 11:40:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

LuNa έγραψε:
shark_zak έγραψε:
δινω λοιπον το αυτοκινητο μου για τις αναγκες της φωτογραφισεις... Idea




Τον πόθο τον δίνεις για τις ανάγκες της φωτογράφισης? έχει και το σωστό μαλλί Wink χιχιχι


μπα ο πόθος είναι privet... Bluegrab
εξαλου δίνω ολόκληρο αμάξι ...άντε με τον ιδιοκτήτη... Idea



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."


Έχει επεξεργασθεί από τον/την shark_zak στις Παρ 14 Ιαν 2005, 11:44:26, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
LuNa (Αναστασία)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 107 1.0 (12V) (2006)

Ένταξη: 13 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 701
Τόπος: Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Ιαν 2005, 11:41:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

shark_zak έγραψε:
μπα ο πόθος είναι privet... Bluegrab
εξαλου δίνω ολόκληρο αμάξι ...άντε με τον ιδιοκτήτη... Idea

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


θέλω να σε δω στην πόζα της δεύτερης φωτο κι ας πεθάνωωωωωωωωωωω
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


206 1.6 .... περασμένα μεγαλεία ... Sad

πλέον.... 107 1,0 ... ΤΑ ΣΤΗΝΟΥΜΕ???? Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Ιαν 2005, 12:07:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

LuNa έγραψε:
shark_zak έγραψε:
μπα ο πόθος είναι privet... Bluegrab
εξαλου δίνω ολόκληρο αμάξι ...άντε με τον ιδιοκτήτη... Idea

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


θέλω να σε δω στην πόζα της δεύτερης φωτο κι ας πεθάνωωωωωωωωωωω
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


είμαι παιδί λάστιχο...αλλά εκτός αυτού εγώ θα βοηθάω στην προετοιμασία, δεν θα ποζάρω... Silly



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Stevon ("Κουμπάρος" John Φυστίκη...)
Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων
Επίσημο Μέλος

VF7 + VF3 = P.S.A.

Ένταξη: 22 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2584

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Ιαν 2005, 14:55:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιατρέ είναι <<βυζιολογικό>>????βλέπω παντού....206 εννοώ Wink



Δέν προλάβαμε να το "τουρμπίσουμε" και μας άφησε ο 3ος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
silverpug206 (Κωνσταντίινος)
Μέλος
Μέλος


206 3 θύρες

Ένταξη: 12 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 182
Τόπος: Λευκωσία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Ιαν 2005, 16:05:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

LuNa έγραψε:

1ον) Στην δεύτερη και τρίτη φωτογραφία ενώ είναι σαφές ότι πρόκειται για το ίδιο υπέροχο pug, ο αριθμός κυκλοφορίας αλλάζει (y169BO - y999yy) και αυτό με κάνει να αναρωτιέμαι για την γνησιότητα των φωτογραφιών.... υπάρχει όντως τέτοιο τοπίο στη Ρωσία?? και αν ναι, παρακαλώ θέλω την ονομασία της τοποθεσίας για να πάω εκδρομή

χαχαχαχαα!! Αν και σωστοτατη η παρατηρηση, δεν νομιζω να το προσεξε ουτε και ενας αντρας για εμφανεις λογους!!!
Συγκεκριμενα εμεις οι αντρες πιθανον να γυρευαμε και κανενα τεταρτο μεχρι να "εντοπισουμε" το 206 . Τωρα οσο αφορα για τα διαφορετικα νουμερα, μαλλον θα ειναι μερικοι που τα σβηνουν για να μην φαινονται οταν φορτωνουν φωτο στο νετ και αυτος αντι να τα σβησει τα αλλαξε στην μια απο τις 2 ή και στις 2.
Τωρα για το τοπιο, εχω παει στην Ρωσια, και δεν ειναι μονο χιονια, περσι το καλοκαιρι που πηγα ειχε 29 βαθμους και πολυ καλο καιρο οποταν δεν το αποκλειω να ΗΤΑΝ οντως στην Ρωσια, οπως ομως δεν αποκλειω το γεγονος να ειναι οντως ψευτικες και οι φωτο.

Αλλα αν αφησουμε στη παντα την αναλυση, εγω πανω στο δικο μου το αμαξι , δεν πα να ειναι η ξερωγω πιο ομορφη/διασημη μοντελα, εγω δεν θα την εβγαζα απανω στο καπω να μου το βουλωσει...


Ιδρυτής
---------------------------------------
http://www.pug-club.com
PEUGEOT OWNERS CLUB CYPRUS
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
zippy (Βασιλης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 1.6 GTI (2004)

Ένταξη: 08 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 267
Τόπος: newcastle & Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 15 Ιαν 2005, 02:16:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΠοΠΟ το μωρο ειναι αυτο που κραταει τη ταμπελιτσα με το μαυρο 206...... Shocked με πεταχτηκαν τα ματια εξω.

Εχω μια ιδεα αλλα ρε γα**το δεν θα ειμαι εδω................κανενα θυληλο απο το club δεν κανει καμια τετοια φωτογραφηση.Θα χεστουμε στις συνδρομες και θα γινουμε διασημοι. Cool


zippy the lion
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 15 Ιαν 2005, 17:26:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλα που τις βρικατε ολες αυτες τις ασχημες Question

Εγω ψηφιζω LUNA....Γκαλφα εσυ σιλανς Laughing Laughing

Κατι εμαθα οτι η κολαση αρχισε να παγωνει.... Wink Razz


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 51, 52, 53  Επόμενη
Σελίδα 1 από 53

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3171s (PHP: 56% - SQL: 44%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on