PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Σκούπα Simota
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
nOkpos (Δημήτρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 1.6 GT (2009)

Ένταξη: 10 Ιούλ 2005
Δημοσιεύσεις: 1108
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 24 Οκτ 2008, 10:56:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

την μαμα peugeot ρωτα Razz θα βαλω μετα της 2 φοτο
οσο για τα σωληνακια εμενα τον βησμα πρεπει να το εχει στην γωνια πιο πανω ..!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
abaleo (stathis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Pug 206 1.6 (16V) GTi (2005)

Ένταξη: 04 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 890
Τόπος: Καλλιθέα - Πάτρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 31 Δεκ 2008, 20:00:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

η simota που έχω στο παλιό, το 14άρι 8v, θα μπαίνει στο 16v? έχει κανένας καμιά ιδέα?


---
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 31 Δεκ 2008, 20:24:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βάλε τις ανάλογες φωτό να σου πώ Laughing



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
winger (winger)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 106 1.4 XR

Ένταξη: 12 Απρ 2009
Δημοσιεύσεις: 22

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 28 Απρ 2009, 00:11:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπερα....μιας και μιλατε για προιντα της simota θα ηθελα να ρωτησω σχετικα με την φιλτροχοανη της....χωρις σκουπα παιζει διαφορα και που??αξιζει να την βαλω για τα αφαιρεσω και το παλιο συστημα που εχει το αμαξι μου και ειναι τελειως σπασμενομε αποτελεσμα να μην υπαρχει κανενα συσττημα εισαγωγης αυτη την στιγμη στο αμαξι μου??ειναι και ιδιαιτερα οικονομικες απο οτι ξερω


peugeot kai sto desmo..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
winger (winger)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 106 1.4 XR

Ένταξη: 12 Απρ 2009
Δημοσιεύσεις: 22

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Απρ 2009, 00:25:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

[quote="winger"]Καλησπερα....μιας και μιλατε για προιντα της simota θα ηθελα να ρωτησω σχετικα με την φιλτροχοανη της....χωρις σκουπα παιζει διαφορα και που??αξιζει να την βαλω για τα αφαιρεσω και το παλιο συστημα που εχει το αμαξι μου και ειναι τελειως σπασμενομε αποτελεσμα να μην υπαρχει κανενα συσττημα εισαγωγης αυτη την στιγμη στο αμαξι μου??ειναι και ιδιαιτερα οικονομικες απο οτι ξερω[/quo

θα με βοηθουσε η γνωμη σασ


peugeot kai sto desmo..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
theodore106 (theodore)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


PeUgEoT 106 1.6 16v

Ένταξη: 13 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 40

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Απρ 2009, 02:14:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και εγω θα ηθελα να ρωτησω αν σε 1400 16β με τα 90 αλογα μπαινει σκουπα καθοτι οπτικα δεν νομιζω να μπαινει λογω του οτι εχει κατι σωληνακια απο το αιρ κοντισιον μαλλον!ξερει κανεισ να μπαινει ι αν υπαρχει??ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
winger (winger)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 106 1.4 XR

Ένταξη: 12 Απρ 2009
Δημοσιεύσεις: 22

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Απρ 2009, 13:39:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

theodore106 έγραψε:
και εγω θα ηθελα να ρωτησω αν σε 1400 16β με τα 90 αλογα μπαινει σκουπα καθοτι οπτικα δεν νομιζω να μπαινει λογω του οτι εχει κατι σωληνακια απο το αιρ κοντισιον μαλλον!ξερει κανεισ να μπαινει ι αν υπαρχει??ευχαριστω


εχεις βαλει τιποτα αλλο φιλε?εγω θελω να μαθω για την φιλτροχοανη χωρις την σκουπα....η φιλτροχοανη δεν πιανει τοσο χωρο....εχεις βαλει τιποτα στο πεζακι σου?ρςταω για ιδεες Evil


peugeot kai sto desmo..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
theodore106 (theodore)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


PeUgEoT 106 1.6 16v

Ένταξη: 13 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 40

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Απρ 2009, 19:49:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

winger έγραψε:
theodore106 έγραψε:
και εγω θα ηθελα να ρωτησω αν σε 1400 16β με τα 90 αλογα μπαινει σκουπα καθοτι οπτικα δεν νομιζω να μπαινει λογω του οτι εχει κατι σωληνακια απο το αιρ κοντισιον μαλλον!ξερει κανεισ να μπαινει ι αν υπαρχει??ευχαριστω


εχεις βαλει τιποτα αλλο φιλε?εγω θελω να μαθω για την φιλτροχοανη χωρις την σκουπα....η φιλτροχοανη δεν πιανει τοσο χωρο....εχεις βαλει τιποτα στο πεζακι σου?ρςταω για ιδεες Evil


sto diko mou(106)nai!!gia ton kollito mou rotao
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
winger (winger)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 106 1.4 XR

Ένταξη: 12 Απρ 2009
Δημοσιεύσεις: 22

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Απρ 2009, 21:38:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

theodore106 έγραψε:
winger έγραψε:
theodore106 έγραψε:
και εγω θα ηθελα να ρωτησω αν σε 1400 16β με τα 90 αλογα μπαινει σκουπα καθοτι οπτικα δεν νομιζω να μπαινει λογω του οτι εχει κατι σωληνακια απο το αιρ κοντισιον μαλλον!ξερει κανεισ να μπαινει ι αν υπαρχει??ευχαριστω


εχεις βαλει τιποτα αλλο φιλε?εγω θελω να μαθω για την φιλτροχοανη χωρις την σκουπα....η φιλτροχοανη δεν πιανει τοσο χωρο....εχεις βαλει τιποτα στο πεζακι σου?ρςταω για ιδεες Evil


sto diko mou(106)nai!!gia ton kollito mou rotao


εχεις βαλει μονο φιλτροχοανη??και για πες τι διαφορες εχει?κανει καλυτερο ηχο?ποσο σου κοστισε?


peugeot kai sto desmo..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
winger (winger)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 106 1.4 XR

Ένταξη: 12 Απρ 2009
Δημοσιεύσεις: 22

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Απρ 2009, 23:14:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τι θα γινει θα απαντησει κανεις η οχι?


peugeot kai sto desmo..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Πάνος 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Pug 206 1,6 (16v) GTi - RC

Ένταξη: 12 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 2485
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Απρ 2009, 23:16:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ερχεται ο Steve... Laughing Laughing



Εγω δεν είμαι λογιστής , είμαι μπλοκακι .
Είμαι μπλοκάκι με καρμπόν,σε νομοσχέδια φασόν και σφραγιδάκι.

http://www.panoslahanas.blogspot.gr/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
winger (winger)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 106 1.4 XR

Ένταξη: 12 Απρ 2009
Δημοσιεύσεις: 22

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Απρ 2009, 23:19:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πάνος έγραψε:
Ερχεται ο Steve... Laughing Laughing



??


peugeot kai sto desmo..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
theodore106 (theodore)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


PeUgEoT 106 1.6 16v

Ένταξη: 13 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 40

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 30 Απρ 2009, 00:20:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

στο 106 τοπηρα και ειχε σκουπα απο τον προηγουμενο!!απο ηχο εχει ωραιο!!στο 206 του φιλου μου δεν εχουμε ωαλει κατι ακομα αλλα απο οτι καταλαωαινω δεν πρεπει να παιρνει σκουπα!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TopGear (Χρήστος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 8V (2000) no more

Ένταξη: 03 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 993
Τόπος: Pole Position

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 30 Απρ 2009, 03:26:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

theodore106 έγραψε:
στο 106 τοπηρα και ειχε σκουπα απο τον προηγουμενο!!απο ηχο εχει ωραιο!!στο 206 του φιλου μου δεν εχουμε ωαλει κατι ακομα αλλα απο οτι καταλαωαινω δεν πρεπει να παιρνει σκουπα!!


Τότε τι λέει αυτός εδώ;

http://www.e-autoshop.gr/product_info.php?cPath=48_305_306&products_id=655&osCsid=c18d7d391020a0c24cb647791c3827d8

Και 105 γιούρια μόνο; Question Question

//Οοοοοοπ, τώρα είδα ότι μάλλον εννοείς για το 16v το 1400. Στον κατάλογό του έχει το 1400, 8v και μετά πάει κατευθείαν στο 1600. 105 γιούρια για το 1,4 καλή τιμή, αξίζει τελικά ή τσου; Θα αποδώσει τίποτες ή να πάω να πάρω Κ & Ν ελεύθερο;


My main problem with the Porsche 992 Turbo S is that I cannot afford it.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
theodore106 (theodore)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


PeUgEoT 106 1.6 16v

Ένταξη: 13 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 40

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 30 Απρ 2009, 12:01:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ναι για το 16βαλβιδο εννοω που εχει παραλληλα με τισ σωληνωσεισ του παπα κατι σιδερενια σωλινακια για το ερ κοντισιον μαλλον!!οποτε δεν φαινεται να μπαινει σκουπα!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 30 Απρ 2009, 14:56:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να απαντήσω όπως πρέπει ή θα του τα σβήσει κάποιος και θα του κάνει παρατήρηση να ψάχνει καλύτερα?



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
winger (winger)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 106 1.4 XR

Ένταξη: 12 Απρ 2009
Δημοσιεύσεις: 22

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 30 Απρ 2009, 14:57:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Να απαντήσω όπως πρέπει ή θα του τα σβήσει κάποιος και θα του κάνει παρατήρηση να ψάχνει καλύτερα?



Για ποιον παει αυτο?


peugeot kai sto desmo..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 30 Απρ 2009, 15:32:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

winger έγραψε:
Για ποιον παει αυτο?
Για όποιον δεν ξέρει να χρησιμοποιεί το κουμπί Αναζήτηση στο πάνω μέρος της σελίδας για να ψάξει και να δεί ότι το συγκεκριμένο θέμα έχω βαρεθεί να το απαντάω στον κάθε ένα που μπαίνει και τα θέλει έτοιμα.



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
winger (winger)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 106 1.4 XR

Ένταξη: 12 Απρ 2009
Δημοσιεύσεις: 22

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 30 Απρ 2009, 15:36:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τυχαιος εισαι εσυ steve...αν δεν γουσταρεις μην απαντας....τα φορουμ γι αυτο το λογο ειναι για να μαθαινουν αυτοι που δεν ξερουν....αν την εχεις δει καποιος εσυ μην απαντας...και προσεχε πως μιλας δεν μας ξερεις απο χθες


peugeot kai sto desmo..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 30 Απρ 2009, 17:30:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν σε αποκάλεσα τυχαίο, αλλά αν έχεις την μύγα, μυγιάζεσαι.

Για το καλό σου λοιπόν, μάζεψε τους χαρακτηρισμούς σου πίσω και βάλ' τους όπου έχεις χώρο.

Δεν είμαι 6 χρόνια εδώ μέσα για να έρθεις εσύ να μου πεις πώς λειτουργεί το forum.

Εσύ που είσαι χθεσινός, θα σου πώ λοιπόν ότι όσοι δεν ξέρουν, μαθαίνουν πρώτα ψάχνοντας, και μετά ρωτώντας.

Και μάντεψε που ψάχνουν: σε αυτά που εγώ και πόσοι άλλοι εδώ μέσα τα γράψαμε αφιλοκερδώς για να πάρετε δωρεάν την γνώση αυτή.

Οπότε λοιπόν αν θέλεις να συνεχίσεις να είσαι εδώ μέσα, και να παίρνεις και απαντήσεις, διόρθωσε την συμπεριφορά σου.



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Επόμενη
Σελίδα 13 από 15

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3633s (PHP: 86% - SQL: 14%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on