PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Σκούπα Simota
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Απρ 2004, 10:57:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Απόδοση σίγουρα, δεν τίθεται θέμα συζητήσεως, αλλά και λίγος extra θόρυβος δεν βλάπτει! Cool

Και αν η σκούπα είναι τόσο χάλια σε απόδοση, τότε γιατί κατασκευάζεται? Γιατί πωλείται άραγε? Rolling eyes



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Tomcat (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1400 QS (V8) 55,927 kW+

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 1188
Τόπος: Αθήνα-Καλλιθέα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Απρ 2004, 11:08:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πΕτΡοS έγραψε:
Dj-Steve έγραψε:
πΕτΡοS έγραψε:
Αν μπορούσε να γίνει και καμμιά πατέντα ώστε να τραβάει κατευθείαν κρύο αέρα θα ήταν must Wink


?!?!?! Δηλαδή τί αέρα τραβάει? Rolling eyes Sad Speak skoulik διότι σκέφτομαι να την περάσω Twisted evil


το στόμιο της σκουπας τοποθετειται πίσω απο το ψυγειο. αυτη δεν ειναι καθολου ιδανικη θεση καθως δεν τραβαει κρυο αερα απεξω. Εχει χιλιοειπωθει αυτο σε ολα τα τοπικ με τις σκουπες. Πριν βάλεις οτιδηποτε διαβασε τα σχετικα θεματα παντως. Η δικιά μας εισαγωγή ειναι αρκετά καλή και δε νομιζω να χρειάζεται σκούπα.Ισως απλα ενα ελεύθερο φιλτρο να κανει καλυτερη δουλεια. Wink


Η σκούπα τοποθετείται πάνω στο ψυγείο και όχι πίσω απο το ψυγείο. Ο αέρας που τροφοδοτεί τον κινητήρα είναι κρύος.....Σίγουρα με την σκούπα βλέπεις διαφορά .... έχω περάσει απ'όλα τα στάδια , ελεύθερο φίλτο , φιλτροχοάνη και τώρα σκούπα. Η αίσθηση είναι σαφώς καλύτερη με την τελευταία επιλογή.Εχει μειονεκτήματα.. όπως το στέγνωμα στις υψηλές στροφές .. όμως η αίσθηση της ροπής μεταξύ 3000-4000 είναι κάτι το οποίο σε αποζημιώνει πλήρως!

Όσο για το Ram-air..πέρα από την εταιρία.. είναι και άλλα πράγματα... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
-=N4X=- (ΑL-X)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Corsa OPC ύποπτο ΦΠΕ+cooler!

Ένταξη: 10 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 462
Τόπος: Λάρισα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Απρ 2004, 08:26:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τι στο διαολο ειναι ρε παιδια αυτο το ram air?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Εχω ακουσει απο τον Greg (βλεπε integrale drag) οτι στο δυναμομετρο του τις καλυτερες αποδοσεις (σε 106-saxo βεβαια) τις ειχε με ram air κ gr.N
Οκ...λοιπον για το gr.N ξερω αλλα τι ειναι το ram air?
Οσο αφορα την σκουπα της simota δεν θα την εβαζα γιατι δεν θελω να μπλεκω με σπασμενες βασεις...εξαλλου πολυ λιγο ρολο παιζει το καλουπι.



Powered by
CAR RACING TEAM
&
Autospeed
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
PHSYBORG (HULK)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pug 8v ''maximum attack''

Ένταξη: 24 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 1109
Τόπος: In the VORTEX of HEAVEN!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Απρ 2004, 08:54:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ram Air εκτος απο την μαρκα φιλτρων ειναι κ το φαινομενο στροβιλισμου - πιεσης οπως θες πεστο του αερα που κανουν οι σκουπες!
Αγγλια κτλπ οταν λενε Ram Αιr εννοουν οτι φορανε σκουπα !



FULL THROTLE....

NEW forum at www.btt.20m.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
-=N4X=- (ΑL-X)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Corsa OPC ύποπτο ΦΠΕ+cooler!

Ένταξη: 10 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 462
Τόπος: Λάρισα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Απρ 2004, 13:49:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

THNX για την απαντηση.
Ας ρωτησω κατι αλλο λοιπον.....
Αυτα που μοιαζουν με ανεμιστηρακια κ μπαινουν στο σωληνα κ ενα καινουργια το turbo zet κανουν τιποτα η πεταμενα λεφτα...ενα παιδι με c2 που εβαλε το turbo λεει οτι καταλαβε μια μικρη διαφορα οπως οταν ειχε φορεσει χοανη κ εξατμιση....



Powered by
CAR RACING TEAM
&
Autospeed
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Απρ 2004, 14:32:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

-=N4X=- έγραψε:
THNX για την απαντηση.
Ας ρωτησω κατι αλλο λοιπον.....
Αυτα που μοιαζουν με ανεμιστηρακια κ μπαινουν στο σωληνα κ ενα καινουργια το turbo zet κανουν τιποτα η πεταμενα λεφτα...ενα παιδι με c2 που εβαλε το turbo λεει οτι καταλαβε μια μικρη διαφορα οπως οταν ειχε φορεσει χοανη κ εξατμιση....


Aν λες για τις twister, επειδή δεν είναι πολύ δοκιμασμένη, νομίζω οτι δεν είναι και η καλύτερη λύση....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Απρ 2004, 14:40:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για δες εδω

http://www.206club.gr/forum/viewtopic.php?t=1311&highlight=twister


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
ntzoan 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 GTi 1.6 16v

Ένταξη: 07 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 12
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 09 Νοέ 2004, 01:38:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εχω βάλει την παρακάτω σκούπα σε 1.6 16ν, αλλά από ότι έχω διαβάσει όλοι λέτε οτι παίζει πρόβλημα με το μονωτικό του καπώ, ότι δεν κλείνει το καπώ κλπ. Εμένα το καπώ έκλεισε κανονικά χωρίς να το βγάλω ή να το κόψω. Μήπως παίζει τίποτα άλλο με αυτό το θέμα? Το αμάξι είναι '04 μοντέλο με clima...

http://www.mobisux.com/tabla/files/797589-filter1.JPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
-=N4X=- (ΑL-X)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Corsa OPC ύποπτο ΦΠΕ+cooler!

Ένταξη: 10 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 462
Τόπος: Λάρισα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 09 Νοέ 2004, 19:24:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

K εγω την ιδια εχω αν προσεξεις στις μικρες φωτο απο κατω αλλα δεν εκλεινε γιατι εβρισκε κ την στηριξαμε λιγο πιο χαμηλα.



Powered by
CAR RACING TEAM
&
Autospeed
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
madjas (ΚΩΝ/ΝΟΣ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206 GTi 1.6 - Golf GT

Ένταξη: 09 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 94
Τόπος: ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 09 Νοέ 2004, 22:28:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έχω ένα ένθετο απ'το auto motor und sport το οποίο δοκιμάζει 12 φίτρα ελεύθερης ροής στο 206 1.600 xs 16V το οποίο λένε ότι στο δυναμόμετρο δίνει 116 ίππους στις 5720 και 158 Νm ροπή στις 4690.(BMC ΦIΛΤΡΟ, BMC ΒΑΡΕΛΑΚΙ, GREEN KIT ΧΟΑΝΗΣ, GREEN ΣΚΟΥΠΑ, GREEN ΦΙΛΤΡΟ, GREEN ΦΙΛΤΡΟΧΟΑΝΗ, MAX FLOW ΦΙΛΤΡΟ-ΧΟΑΝΗ-ΚΙΤ ΧΟΑΝΗΣ, K&N ΦΙΛΤΡΟ, Κ&Ν ΦΙΛΤΡΟΧΟΑΝΗ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ PIPERCROSS ΦΙΛΤΡΟΧΟΑΝΗ.) Τοποθετεί όλα τα παραπάνω και τα δυναμομετρεί και καλύτερο απ'όλα βγάζει τη σκούπα της GREEN, μάλιστα λέει ότι μετά την τοποθέτηση της GREEN το δυναμόμετρο έδειξε τα εξής : 120 ΊΠΠΟΥΣ ΣΤΙΣ 5650 ΚΑΙ 164 Nm στις 4470, δηλαδή 4 ίππους και 6 Nm πάνω απ'το μαμίσιο. Δεύτερο ακολουθεί το φίλτρο της GREEN με 119 ίππους στις 5660 και 161 Nm στις 3960 και απο'κει και κάτω όλα είναι σχεδόν ίδια με απόδοση 117 και 118 ίππων και ροπή από 159 έως 163. Ελπίζω να βοήθησα κάπως.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
gavanas (Γιώργος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XS 1.6 2003

Ένταξη: 24 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 219
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 09 Νοέ 2004, 22:45:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ίσως η μόνη ένδειξη για τις δυνατότητες των φίλτρων.

Όσοι το έχουν ας προσέξουν την πτώση στις ψηλές στροφές σε όλα τα φίλτρα. "Στέγνωμα" Wink

Και ο αέρας που δίνει το δυναμόμετρο είναι γύρω στα 80km/h. Με περισσότερα km/h η σκούπα θα στέγνωνε πιο πολύ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 09 Νοέ 2004, 22:49:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η καλύτερη διαφήμηση για την Green, μιας που είναι και η μάρκα που χρησιμοποιεί η Peugeot Sport Cool

Εγώ, ακολουθώντας το project μου, πάω για φιλτράκι ελευθέρας Cool



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
lepou (lefteris)
Μέλος
Μέλος


206 GTi

Ένταξη: 28 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 159

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 07 Ιαν 2005, 11:05:52    Θέμα δημοσίευσης: 206 - Σκούπα Simota Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΚΟΥΠΕΣ ΤΗΣ ΣΙΜΟΤΑ. ΠΕΙΓΑ ΚΑΙ ΕΒΑΛΑ ΜΙΑ ΣΤΟΝ ΠΕΖΟΥΛΑ ΜΟΥ(206 1.6 16V GTi ).THN EBΑΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΩ ΣΕ ΑΠΟΔΟΣΗ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ Η ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ . ΑΠΟ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΚΕΡΔΙΣΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΑΠΟΔΟΣΗ ΜΠΑ !!! . ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΧΕ ΜΕΣΑ ΜΙΑ ΦΙΛΤΡΟΧΟΑΝΗ ΣΑΝ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΒΑΖΟΥΝ ΣΕ ΚΑΤΙ ΦΤΙΑΓΜΕΝΑ ΠΑΠΙΑ. ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΣΤΑΛΙΤΣΑ. ΠΟΣΟ ΑΕΡΑ ΝΑ ΤΡΑΒΗΞΕΙ. ΕΤΣΙ ΠΕΙΓΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΑΞΑ. ΒΡΗΚΑ ΜΙΑ ΠΟΥ ΝΑ ΧΩΡΑΕΙ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΔΙΠΛΑΣΙΑ ΣΕ ΜΕΓΕΘΟΣ ( ΟΜΡ ) ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΒΑΛΑ.ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΣΕ ΑΠΟΔΟΣΗ. ΤΟ ΑΜΑΚΞΙ ΚΕΡΔΙΣΕ ΠΟΛΥ ΣΤΙΣ ΜΕΣΑΙΕΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΡΑΒΑΕΙ ΚΑΙ ΨΗΛΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΚΡΕΜΑΕΙ.. ΠΑΝΤΩΣ ΣΑΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ.ΚΑΘΕΤΕ ΤΕΛΕΙΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΚΟΨΙΜΑΤΑ ΚΤΛ.... ΚΑΙ ΤΗΣ GREEN ΠΑΝΤΩΣ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ ΚΑΦΕΤΕ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΜΙΚΡΗ ΦΙΛΤΡΟΧΟΑΝΗ ( ΟΧΙ ΤΟΣΟ ΛΙΓΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ )
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SuperBilly16V (Βασίλης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


307 Xsi 1.6 (16v)

Ένταξη: 14 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 13
Τόπος: Αθήνα Νέο Ψυχικό

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 25 Ιαν 2005, 14:20:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και εγώ μια φιλτροχοάνη της Omp έχω βάλει και είμαι πολύ ευχαριστημένος. Καμία σχεση με το μαμα φιλτροκούτι. Surprised
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 25 Ιαν 2005, 16:55:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

η σκουπα της simota αν και πολυ ομορφη εινι πολυ μικρη .
εγω ημουν μεταξυ green και Peugeot Sport και τελικα υπερισχυσε η 2η.
Ειμαι πολυ ευχαριστημενος και νομιζω πως με καλυτερο φιλτρακι (αντι για το σφουγαρενιο ramair που εχει μεσα) η αποδοση θα ηταν ακομα καλυτερη.
Προσεξτε μονο να μην ξεκουμωσει το φιλτρακι μεσα στην σκουπα απο τους κραδασμους και τοτε ρουφαει οτι να ναι....
Αρα ενα check καθε τοσο δεν κανει κακο.....


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
lepou (lefteris)
Μέλος
Μέλος


206 GTi

Ένταξη: 28 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 159

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Ιαν 2005, 10:26:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Eπειδη εχω δει πολλες σκουπες εξωτερικα το μεγεθος τους ειναι σε ολες ιδιο. Την μεγαλυτερη διαφορα την κανει η φιλτροχοανη που εχει μεσα.
Σε τεστ που εχουν κανει περιοδικα κατρα καιρους ιδεις σκουπες με διαφορετικη μεσα φιτροχοανη εχει διαφρα μεχρι και 2-3 αλογα.Εκει νομιζζω ειναι ολο το μυστικο
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
HYPER_Piccolo (Γιάννης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XT 1.4 90Hp

Ένταξη: 29 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 293
Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Ιαν 2005, 23:35:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και εγω φιλε μου εχω βαλει την simota (βλεπε φωτογραφιες μου) αλλα δεν εχω ουτε την οικονομικη ανεση αλλα ουτε και τις "παρεες" για να μπορεσω να δοκιμασω κατι διαφορετικο πανω στο αυτοκινητο μου... τωρα που το λετε μια φορα που την ανοιξα οντο παρολο που εχει μια σωληναρα και παει στην μηχανη η φιλτροχωανη ηταν καπως μικρη... λετε αν ψαχτω να βρω καποια αλλη πιο μεγαλη η με ποιο μεγαλα ανοιγματα στο διχτακι της να κεδρισω κατι ?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
lepou (lefteris)
Μέλος
Μέλος


206 GTi

Ένταξη: 28 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 159

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 28 Ιαν 2005, 09:21:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νομιζω οτι δεν ειναι και τρελα τα λεφτα που χρειαζοντε για να αλλαξεις την φιλτροχοανη.Με 50-60 ευρω θα βρεις.Μονο πριν την πληρωσεις δοκιμασε να χωραει.Εγω εβαλα τησ ομπ και ειναι διπλασια σε μεγεθος ,πολυ καλυτερη σε αποδοση και την πειρα 60 ευρω.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
HYPER_Piccolo (Γιάννης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XT 1.4 90Hp

Ένταξη: 29 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 293
Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 28 Ιαν 2005, 20:22:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ηταν αναγκη να αναφερεις χρηματα Crying or Very sad Crying or Very sad
εγω την εβαλα επανω (simota) με 150 ευρο...
βεβαια εχει παρει το ματι μου ενα θεριο ειναι βεβαια για θερια αυτοκινητα Razz (evo,subaru,S200 κτλπ) αλλα με μιια πατενντουλα ολα γινονται... αν ποτε την βαλω επανω θα ενημεροσω...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
lepou (lefteris)
Μέλος
Μέλος


206 GTi

Ένταξη: 28 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 159

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 29 Ιαν 2005, 09:03:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τι εννοεις θηριο? σκουπα η φιλτροχοανη. Προσεχε γιατι αν βαλεις πολυ μεγαλη στα πολλα χλμ το μοτερ θα στεγνωνει και θα πηγαινει χειροτερα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  Επόμενη
Σελίδα 3 από 15

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2919s (PHP: 57% - SQL: 43%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on