PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Σκούπα Simota
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Απρ 2004, 13:11:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vasso έγραψε:
Έκανα την τοποθέτηση της σκούπας Simota .. Οι εντυπώσεις είναι πολύ καλές...
διαφορά στις χαμηλές στροφές , το αμάξι στροφάρει πολύ πιο γρήγορα και εύκολα ...
Άλλαξε βέβαια η αίσθηση γκαζιού συμπλέκτη.
Θόρυβο όχι ιδιαίτερα παραπάνω από πριν ... είχα συνηθίσει το θόρυβο της εξάτμισης Devil και δεν μπορώ να καταλάβω ιδιαίτερη διαφορά...
Αυτά !!! Smile
Παρεπιπτόντως η τοποθέτηση έγινε στην Καλλιθέα .. Πολύ καλός , όποιος θέλει πληροφορίες που , πως, μπορώ να του πω
Rolling eyes Rolling eyes


Χμμμμμ......
Καλοφόρετη λοιπόν και καλοάκουστη..... Laughing
Εγώ θα ήθελα μερικές πληροφορίες (τιμή, μαγαζί κλπ)


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
ivan 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 1.6 XS2 16V (2002)

Ένταξη: 08 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 22
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Απρ 2004, 14:21:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βάσω πες μας λεπτομέρειες Very happy Πόσο πήγε μαζί με την εγκατάσταση; Τι ακριβώς εννοείς ότι άλλαξε η αίσθηση του συμπλέκτη; Μου ακούγεται λιγάκι περίεργο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vasso (Βάσω)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 09 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 395
Τόπος: Fortaleza - Brasil (Νέα Σμύρνη)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Απρ 2004, 14:28:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τη σκούπα μου την έκαναν δώρο ... το παιδι όμως μου είπε πως την είχε πάρει 170€
Η τοποθέτηση έκανε 15€. Αυτός είναι στην Καλλιθέα Weber Service .

Όταν λέω αίσθηση του συμπλέκτη εννοώ πως τώρα το αμάξι φορτώνει πολύ πιο γρήγορα από πριν και το καταλαβαίνω στην ισορροπία συμπλέκτη γκαζιού και στις χαμηλές στροφές . Έχει πολύ μεγαλύτερη ώθηση.


Fortaleza !!

Ο ήλιος καίει .....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 02 Απρ 2004, 15:37:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλορίζικη και καλοφόρετη Βασούλα! Smile Wink

Vasso έγραψε:
Όταν λέω αίσθηση του συμπλέκτη εννοώ πως τώρα το αμάξι φορτώνει πολύ πιο γρήγορα από πριν και το καταλαβαίνω στην ισορροπία συμπλέκτη γκαζιού και στις χαμηλές στροφές . Έχει πολύ μεγαλύτερη ώθηση.

Σε αυτό πρέπει να βοηθάει και το περίφημο τακούνι που λέγαμε... Very happy Wink Laughing


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
George4 (Giorgos)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 206 XT 1.4 8v

Ένταξη: 05 Σεπ 2003
Δημοσιεύσεις: 131
Τόπος: Αθηνα-Ν. Σμυρνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 04 Απρ 2004, 12:57:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παντως απο οτι μου εχουνε πει και μπορω να το επιβεβαιωσω και ο ιδιος γιατι το εχω βαλει το βαρελακι της BMC κανει καλυτερη δουλεια στο αυτοκινιτο μας ποιο πολυ οτιδηποτε αλλο (σκουπα, φιλτροχοανη)


gerorge4
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 04 Απρ 2004, 23:27:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

George4 έγραψε:
παντως απο οτι μου εχουνε πει και μπορω να το επιβεβαιωσω και ο ιδιος γιατι το εχω βαλει το βαρελακι της BMC κανει καλυτερη δουλεια στο αυτοκινιτο μας ποιο πολυ οτιδηποτε αλλο (σκουπα, φιλτροχοανη)


εδω παλι σε μια μακρα συζητηση που ειχε γινει και με καποιες πειραματικές δοκιμές είχαμε καταληξει οτι η σκουπα ειναι καλυτερη για τα δικα μας αυτοκινητα. Εσύ έχεις βάλει και σκουπα και εχεις μετρο συγκρισης? Question
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
ntzoan 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 GTi 1.6 16v

Ένταξη: 07 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 12
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Απρ 2004, 02:24:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Υπάρχει κάποιο πρόβλημα αν αφαιρεθεί τελείως η μόνωση ώστε να κλείνει το καπό με την σκούπα;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Απρ 2004, 02:57:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Άρα όλοι προτείνετε την σκούπα SIMOTA... και εγώ είχα υπ' όψιν μου την συγκεκριμένη για να την βάλω μόλις στρώσει και ανοίξει ο κινητήρας, και τελικά έτσι θα γίνει! Very happy

Είδα όμως ότι όσα 206 έχουνε CLIMA (αυτόματο κλιματισμό δηλαδή αν κατάλαβα καλά) η τοποθέτηση της σκούπας θέλει κάποια πατέντα... και αυτό είναι που ίσως με κάνει να το ξανασκεφτώ. Αλλά σύμφωνα με τα όσα έχω διαβάσει, αν πρόκειται να έχω τέτοια βελτίωση στο αμάξι, δεν θα με σταματήσει τίποτα στο να την τοποθετήσω! Cool



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Απρ 2004, 16:31:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και γιατί να θέλει πατέντα αφού δεν έχει διαφορά είτε είναι Clima είτε είναι απλο!! Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Ronin (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 Grand Tourisme 2.0 16v

Ένταξη: 08 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 1252
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Απρ 2004, 17:27:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ntzoan έγραψε:
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα αν αφαιρεθεί τελείως η μόνωση ώστε να κλείνει το καπό με την σκούπα;


Οχι,πρόβλημα δεν υπάρχει.Απλά θα είναι αισθητά ποιο δυνατός ο ήχος της σκούπας.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Απρ 2004, 00:57:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Judger έγραψε:
Οχι,πρόβλημα δεν υπάρχει.Απλά θα είναι αισθητά ποιο δυνατός ο ήχος της σκούπας.


Πιο μεγάλη κ#$λα δηλαδή!!! Twisted evil



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Απρ 2004, 10:09:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το καλύτερο για τα 206 (σύμφωνα με έρευνες του 206club Razz) είναι κάτι σε ram-air.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MAG206cc1.6 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης




Ένταξη: 02 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 69

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Απρ 2004, 12:02:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SnakeMJK έγραψε:
Το καλύτερο για τα 206 (σύμφωνα με έρευνες του 206club Razz) είναι κάτι σε ram-air.
ΤΙ Ειναι τουτο το ραμ αιρ ? που το βρισκεισ? πωσ ειναι?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
blackpug106 (Αλεξανδρος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


106 16V '01

Ένταξη: 18 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 37
Τόπος: Θεσαλλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Απρ 2004, 01:06:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μολις ηρθα κι έχω το 106.
Ετοιμάζομαι να παραγειλω τη Simota απο τον τυπο στο Fleamarket και θα ηθελα καμια εμπειρια και απο 106. Κατι διαβασα οτι σπανε οι βασεις της σκουπας απο τους κραδασμους.

Οσο για τη ram air τη διαφημίζει ενας στη Θεσ?νίκη. ( Max drive λένε το μαγαζί)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Απρ 2004, 06:51:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

blackpug106 έγραψε:
Οσο για τη ram air τη διαφημίζει ενας στη Θεσ?νίκη. ( Max drive λένε το μαγαζί)


Ναι, αλλά τι είναι αυτή η ram-air? Rolling eyes



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Απρ 2004, 07:41:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ram-air ειναι μια εταιρία που βγάζει φίλτρα, φιλτροχοάνες κτλ. Άποψη μου πως τα φίλτρα πάνω κάτω όλα τα ίδια ειναι και σε απόδοση δεν εχει καμμία απολύτως διαφορά. Η μόνη διαφορά τους είναι ισως η ποιότητα κατασκευης οπότε και η αντοχή τους στον χρόνο. Εγώ θα πρότεινα με την σειρά μου KN ή GREEN.
Η σκούπα της Simota κάνει αρκετά καλή δουλειά σε 2-3 206 που ξέρω. Και απο θόρυβο ειναι super. Αν μπορούσε να γίνει και καμμιά πατέντα ώστε να τραβάει κατευθείαν κρύο αέρα θα ήταν must Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Απρ 2004, 17:27:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πΕτΡοS έγραψε:
Αν μπορούσε να γίνει και καμμιά πατέντα ώστε να τραβάει κατευθείαν κρύο αέρα θα ήταν must Wink


?!?!?! Δηλαδή τί αέρα τραβάει? Rolling eyes Sad Speak skoulik διότι σκέφτομαι να την περάσω Twisted evil



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Απρ 2004, 17:38:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Dj-Steve έγραψε:
πΕτΡοS έγραψε:
Αν μπορούσε να γίνει και καμμιά πατέντα ώστε να τραβάει κατευθείαν κρύο αέρα θα ήταν must Wink


?!?!?! Δηλαδή τί αέρα τραβάει? Rolling eyes Sad Speak skoulik διότι σκέφτομαι να την περάσω Twisted evil


το στόμιο της σκουπας τοποθετειται πίσω απο το ψυγειο. αυτη δεν ειναι καθολου ιδανικη θεση καθως δεν τραβαει κρυο αερα απεξω. Εχει χιλιοειπωθει αυτο σε ολα τα τοπικ με τις σκουπες. Πριν βάλεις οτιδηποτε διαβασε τα σχετικα θεματα παντως. Η δικιά μας εισαγωγή ειναι αρκετά καλή και δε νομιζω να χρειάζεται σκούπα.Ισως απλα ενα ελεύθερο φιλτρο να κανει καλυτερη δουλεια. Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Απρ 2004, 22:47:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σύμφωνα με την φωτογραφία που έχει ο PHSYBORG στο signature του, δεν μπορώ να σε πιστέψω. Θα κοιτάξω λίγο αναλυτικότερα το forum για να δω τι παίζει. Αλλά δεν είναι δυνατόν ο κατασκευαστής της σκούπας να μην το έλαβε υπόψιν το ότι θα είναι η σκούπα πάνω από το ψυγείο? Rolling eyes



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Απρ 2004, 07:44:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Dj-Steve έγραψε:
Σύμφωνα με την φωτογραφία που έχει ο PHSYBORG στο signature του, δεν μπορώ να σε πιστέψω. Θα κοιτάξω λίγο αναλυτικότερα το forum για να δω τι παίζει. Αλλά δεν είναι δυνατόν ο κατασκευαστής της σκούπας να μην το έλαβε υπόψιν το ότι θα είναι η σκούπα πάνω από το ψυγείο? Rolling eyes


Eδώ θα συμφωνήσω με τον Πέτρο (ένα δείγμα του οτι αν διαβάζεις το forum, καταλαβαίνεις κάποια πράγματα...)
Η σκούπα θα σε βοηθήσει περισσότερο σε θέμα ήχου, ενώ το ελεύθερο φίλτρο είναι καλύτερο από πλευράς απόδοσης.....
Διαλέγεις λοιπόν...
ήχο ή απόδοση;;;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Επόμενη
Σελίδα 2 από 15

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1557s (PHP: 79% - SQL: 21%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on