PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Εγκεφαλικό για 4 αυτοκόλλητα και ερώτηση για πλαστικά.... :)

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
alexkapellakis (Αλέξανδρος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.4 (8V) (2000)

Ένταξη: 22 Δεκ 2012
Δημοσιεύσεις: 10
Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Μάρ 2013, 14:15:08    Θέμα δημοσίευσης: Εγκεφαλικό για 4 αυτοκόλλητα και ερώτηση για πλαστικά.... :) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα σας!

Έψαχνα για το 206 μου αυτά τα μαύρα αυτοκόλλητα που έχει στα κολονάκια ανάμεσα στις πόρτες (βλέπε φωτο1), τα οποία όταν πήγα στην αντιπροσωπία μου είπαν πως και για τα 4 θέλουν κάπου στα 130 ευρώ..(!!!!!!!)

Αφού ξεπέρασα το εγκεφαλικό τους ευχαρίστησα και έφυγα και ήρθα για ακόμα μία φορά εδώ να ρωτήσω εσάς...

1. ΑΥΤΑ τα ανταλλακτικά (τα αυτοκόλλητα) δε μπορώ να τα βρώ φθηνότερα?
Και εκτός αυτού, εγώ έχω στο μυαλό μου να κάνω το 206 μου να μοιάζει σε κάτι τέτοιο (βλέπε φωτο2) χρωματικά.

2. Αν αφαιρέσω τα αυτοκόλλητα, από κάτω θα είναι το χρώμα ανέπαφο η θα θέλω βάψιμο τη πόρτα όλη?

3. Όπως επίσης δε ξέρω αν τα 206 έβγαιναν εκδόσεις ΜΕ αυτό το μαύρο και ΧΩΡΙΣ αυτό... Το ρωτάω αυτό μην τυχών και οι εκδόσεις ΧΩΡΙΣ το αυτοκόλλητο είχαν διαφορετικό σχεδιασμό στη πόρτα και αν τολμήσω κ βγάλω το αυτοκόλλητο αυτό φαίνεται λειψή εκεί η πόρτα...(????)

Κ μιας κ το άρχισα με τις ερωτήσεις... Ας κάνω και μία τελευταία...

4. Για να μου βάψει κάποιος στο χρώμα του αυτοκινήτου (το πορτοκαλί στη περίπτωση μου) μερικά πλαστικά (δηλαδή: χερούλια θυρών μέσα κ έξω μπρος και πίσω το ταμπλό μπροστά (μόνο εκεί που είναι το ράδιοcd τα σητάκια του A/C) και όλα τα μαύρα πλαστικά που έχει η κανονική (extra) έκδοση του 206 πόσο περίπου να θέλει να μου πάρει από λεφτά? Γιατί στην αντιπροσωπία μου είπαν για 100 euro με φπα τελική και μου φαίνονται ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ... Τι λέτε και εσείς?


Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για το χρόνο σας!!! Smile Smile Smile Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Μάρ 2013, 14:24:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

1. από αυτοκολητάδες Razz τυπογραφεία κλπ... ebay παίζουν και ωραία carbon αυτοκολητάκια...

2. φαντάζομαι θα είναι ελαφρώς διαφορετικό το χρώμα, καθώς δεν θα το χει "δει" καθόλου ο ήλιος κ θα είναι πιο σκούρο.

3. όλα έβγαιναν με αυτοκόλλητο και είναι μια μλκιά χωρίς αυτό. σίγουρα χρειάζεται κάτι μαύρο να μπει εκεί (αν δεν είναι μαύρο το αυτοκίνητο Razz ).

4. αν γίνει καλή δουλειά, 100 ευρώ είναι καλά. έχει συζητηθεί εκτενώς παλαιότερα αυτό το θέμα, ψάξ'το...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alexkapellakis (Αλέξανδρος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.4 (8V) (2000)

Ένταξη: 22 Δεκ 2012
Δημοσιεύσεις: 10
Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Μάρ 2013, 14:35:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SnakeMJK έγραψε:
1. από αυτοκολητάδες Razz τυπογραφεία κλπ... ebay παίζουν και ωραία carbon αυτοκολητάκια...


Δεν είναι συγκεκριμένα αυτοκόλλητα αυτά? Δεν έχω ιδέα ΚΑΝ πως να τα ψάξω... :Ρ

SnakeMJK έγραψε:
3. όλα έβγαιναν με αυτοκόλλητο και είναι μια μλκιά χωρίς αυτό. σίγουρα χρειάζεται κάτι μαύρο να μπει εκεί (αν δεν είναι μαύρο το αυτοκίνητο Razz ).


Δε σ' άρεσε δηλαδή το 206 που έχω βάλει στη φωτο2?
Εγώ νομίζω πως είναι καλύτερο έτσι πάντως... :Ρ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
nik_marin (Nikos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Race

Ένταξη: 07 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 582

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Μάρ 2013, 14:53:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Άντε σε έναν πού κάνει επιγραφές και πάρε μια λουρίδα αυτοκόλλητο μαύρο ματ


Link link2 link3
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
'Andy'-lag (ΑΝΔΡΕΑΣ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE

Ένταξη: 06 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 1643
Τόπος: Μαζί με τοn ΜΕΜsound στην Endo land...........

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Μάρ 2013, 19:50:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πας όπως σου είπαν τα παιδιά σε οποιονδήποτε αυτοκολητά με το αυτοκίνητο, και του λες ''Θέλω να ντύσω αυτό το κομμάτι...." Δεν παίζει να είναι δουλειά πάνω του 10ευρου και πιθανότατα να σου λέω και πολύ...


I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me.
Your car is your story, So don't let anyone else write the book.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Μάρ 2013, 19:55:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ακόμα και σε βιβλιοπωλείο βρίσκεις τέτοιο αυτοκόλλητο σε ρολό... δεν είναι κάτι δυσεύρετο...


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alexkapellakis (Αλέξανδρος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.4 (8V) (2000)

Ένταξη: 22 Δεκ 2012
Δημοσιεύσεις: 10
Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Μάρ 2013, 21:19:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδιά σας ευχαριστώ πάρα πολύ!

Αν και πάλι εγώ σκέφτομαι πολύ το ενδεχόμενο να το αφήσω γυμνό...
Στη δεύτερη φωτογραφία που παραθέτω δε φαίνεται γαμάτο?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
'Andy'-lag (ΑΝΔΡΕΑΣ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE

Ένταξη: 06 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 1643
Τόπος: Μαζί με τοn ΜΕΜsound στην Endo land...........

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Μάρ 2013, 00:26:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

E ξέρεις τώρα.... Αυτά είναι τελείως υποκειμενικά..... Αλλος θα σου πει έτσι άλλος αλλιώς.... Wink


I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me.
Your car is your story, So don't let anyone else write the book.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
The Ace (Αντώνης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Citroen C5 1.6THP, Ford Fiesta 1.0

Ένταξη: 03 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 54
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Μάρ 2013, 10:41:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπορείς να το ντύσεις carbon μόνος με κάτι τέτοιο http://www.ebay.co.uk/itm/Peugeot-206-3-Door-1998-2010-Carbon-Fibre-Efftect-Door-Pillar-Trim-Kit-/261171168873?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3ccf03c669 με κόστος 8-10€, ή να πας σε ένα μαγαζί με αξεσουάρ αυτοκινήτου ή επιγραφών και να στο φτιάξουν επιτόπου και σε ότι χρώμα θες, πάλι με 10, άντε 15€...

Ή αγοράζεις μόνος σου ρολό σε ότι χρώμα/υφή/σχέδιο θέλεις, και ντύνεις μόνος σου ότι κομμάτια του αυτοκινήτου γουστάρεις Cool


Allez les Blues!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος AIM διεύθυνση MSN Messenger
alexkapellakis (Αλέξανδρος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.4 (8V) (2000)

Ένταξη: 22 Δεκ 2012
Δημοσιεύσεις: 10
Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Μάρ 2013, 15:19:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

The Ace έγραψε:
Μπορείς να το ντύσεις carbon μόνος με κάτι τέτοιο http://www.ebay.co.uk/itm/Peugeot-206-3-Door-1998-2010-Carbon-Fibre-Efftect-Door-Pillar-Trim-Kit-/261171168873?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3ccf03c669 με κόστος 8-10€, ή να πας σε ένα μαγαζί με αξεσουάρ αυτοκινήτου ή επιγραφών και να στο φτιάξουν επιτόπου και σε ότι χρώμα θες, πάλι με 10, άντε 15€...

Ή αγοράζεις μόνος σου ρολό σε ότι χρώμα/υφή/σχέδιο θέλεις, και ντύνεις μόνος σου ότι κομμάτια του αυτοκινήτου γουστάρεις Cool


Έτσι ρε παιδιά, έτσι! Πετατε ιδέες... Γι' αυτό εγώ ρωτάω εδώ μέσα ότι θέλω... Γιατί είσαστε "μανούλες" έτσι κ πλακώσετε όλοι μαζί! Wink

Προαναφέρθηκε η ιδέα του αυτοκολλητά και του επιγραφέα, αλλά αυτή εδώ η ανάλυση μ' έφτιαξε... Θα το ψάξω... ΑΜΕΣΑ κιόλας... Και άσε τα αυτοκόλλητα της η Peugeot να τα πουλάει 130 γιούροπουλα....! Wink

Σας ευχαριστώώώώ!

(Α!!! Και αν υπάρξει κ άλλη ιδέα..... ΚΑΛΟΔΕΧΟΥΜΕΝΗ! Wink )
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
sod (BASILHS)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων


PUG 206 1.4 (8v) Βελτιωμενο στα σημεια

Ένταξη: 10 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2079
Τόπος: athina - peristeri

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Μάρ 2013, 18:49:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν εχεις σκοπο να βαλεις φιμε....καλο ειναι να βαλεις μαυρο αυτοκολητο στην κωλονα....δειχνει πιο ωραιο.....
Wink Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
'Andy'-lag (ΑΝΔΡΕΑΣ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE

Ένταξη: 06 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 1643
Τόπος: Μαζί με τοn ΜΕΜsound στην Endo land...........

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Μάρ 2013, 19:35:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

alexkapellakis έγραψε:
The Ace έγραψε:
Μπορείς να το ντύσεις carbon μόνος με κάτι τέτοιο http://www.ebay.co.uk/itm/Peugeot-206-3-Door-1998-2010-Carbon-Fibre-Efftect-Door-Pillar-Trim-Kit-/261171168873?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3ccf03c669 με κόστος 8-10€, ή να πας σε ένα μαγαζί με αξεσουάρ αυτοκινήτου ή επιγραφών και να στο φτιάξουν επιτόπου και σε ότι χρώμα θες, πάλι με 10, άντε 15€...

Ή αγοράζεις μόνος σου ρολό σε ότι χρώμα/υφή/σχέδιο θέλεις, και ντύνεις μόνος σου ότι κομμάτια του αυτοκινήτου γουστάρεις Cool


Έτσι ρε παιδιά, έτσι! Πετατε ιδέες... Γι' αυτό εγώ ρωτάω εδώ μέσα ότι θέλω... Γιατί είσαστε "μανούλες" έτσι κ πλακώσετε όλοι μαζί! Wink

Προαναφέρθηκε η ιδέα του αυτοκολλητά και του επιγραφέα, αλλά αυτή εδώ η ανάλυση μ' έφτιαξε... Θα το ψάξω... ΑΜΕΣΑ κιόλας... Και άσε τα αυτοκόλλητα της η Peugeot να τα πουλάει 130 γιούροπουλα....! Wink

Σας ευχαριστώώώώ!

(Α!!! Και αν υπάρξει κ άλλη ιδέα..... ΚΑΛΟΔΕΧΟΥΜΕΝΗ! Wink )


Αnytime....!! Wink

'Αλλωστε αυτή είναι η όλη ιδέα του ''κλάμπ''.... Α και μιας και αναφέρθηκε, παρήγγειλα αυτοκόλλητο carbon 1,10x0,65 γύρω στα 13 ευρώ....!! Ε άμα δώσεις 130 σε αυτό, αντί να τα δώσεις στην peugeot νομίζω οτι τυλίγεσαι κι εσύ ο ίδιος..... χαχαχαχα Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

(Κοίτα τώρα πως θα πεταχτούν να με πουν κάγκουρα οι γνωστοί άγνωστοι) Wink


I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me.
Your car is your story, So don't let anyone else write the book.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 07 Μάρ 2013, 20:15:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κ Α Γ Κ Ο Υ Ρ Α !

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
'Andy'-lag (ΑΝΔΡΕΑΣ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE

Ένταξη: 06 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 1643
Τόπος: Μαζί με τοn ΜΕΜsound στην Endo land...........

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Μάρ 2013, 03:19:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Wink


I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me.
Your car is your story, So don't let anyone else write the book.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Octane (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pagani Zonda Cinque (το 6ο)

Ένταξη: 27 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 2486

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Μάρ 2013, 10:24:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
Κ Α Γ Κ Ο Υ Ρ Α !

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Οχι , δεν θα μιλησω... , ακομα κρατιεμαι... . Rolling eyes


.
.
.
.
.
.
.
.
.
.



Ο ΥΠΕΡΚΑΓΚΟΥΡΑΣ , προσοχή παίδες!!!!
Κατι βιντεακια στο youtube με DOING DOING ειναι φτιαγμενα σκεφτομενοι τον Andy Razz



Δεν εχω να πω τιποτα αλλο.
Ορκιστικα να κρατηθω. Laughing


etuned
MEMsound έγραψε:
αλα οκτανε...μια ...αμονταριστη Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
The Ace (Αντώνης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Citroen C5 1.6THP, Ford Fiesta 1.0

Ένταξη: 03 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 54
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Μάρ 2013, 11:04:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

alexkapellakis έγραψε:
The Ace έγραψε:
Μπορείς να το ντύσεις carbon μόνος με κάτι τέτοιο http://www.ebay.co.uk/itm/Peugeot-206-3-Door-1998-2010-Carbon-Fibre-Efftect-Door-Pillar-Trim-Kit-/261171168873?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3ccf03c669 με κόστος 8-10€, ή να πας σε ένα μαγαζί με αξεσουάρ αυτοκινήτου ή επιγραφών και να στο φτιάξουν επιτόπου και σε ότι χρώμα θες, πάλι με 10, άντε 15€...

Ή αγοράζεις μόνος σου ρολό σε ότι χρώμα/υφή/σχέδιο θέλεις, και ντύνεις μόνος σου ότι κομμάτια του αυτοκινήτου γουστάρεις Cool


Έτσι ρε παιδιά, έτσι! Πετατε ιδέες... Γι' αυτό εγώ ρωτάω εδώ μέσα ότι θέλω... Γιατί είσαστε "μανούλες" έτσι κ πλακώσετε όλοι μαζί! Wink

Προαναφέρθηκε η ιδέα του αυτοκολλητά και του επιγραφέα, αλλά αυτή εδώ η ανάλυση μ' έφτιαξε... Θα το ψάξω... ΑΜΕΣΑ κιόλας... Και άσε τα αυτοκόλλητα της η Peugeot να τα πουλάει 130 γιούροπουλα....! Wink

Σας ευχαριστώώώώ!

(Α!!! Και αν υπάρξει κ άλλη ιδέα..... ΚΑΛΟΔΕΧΟΥΜΕΝΗ! Wink )


Αν πιάνουν τα χέρια σου και έχεις ένα heat-gun ή ένα δυνατό πιστολάκι μαλλιών, τότε μπορείς να τα κάνεις όλα στο garage σου. Αγοράζεις ένα 2μετρο ρολό (κινέζικο με 15€ ή το καλύτερο της 3Μ με 40€) και ντύνεις ότι γουστάρεις. Απλώς θέλει προσοχή και υπομονή για τις πρώτες προσπάθειες. Τα απλά επίπεδα κομμάτια είναι εύκολα, αλλά τα πιο τρισδιάστατα δεν θα σου βγουν με τη πρώτη Wink

Και πάλι όμως, αν δεν θες, πας σε οποιοδήποτε μαγαζί που έχει 3Μ αυτοκόλλητο, και στο κάνουν επιτόπου πιο γρήγορα και πιο καλά (αφού έχουν δουλέψει πολλά κομμάτια), απλώς θα σε χρεώσουν για την εργασία.


Allez les Blues!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος AIM διεύθυνση MSN Messenger
mitsos 306 (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


207 rallye (2009) & 205 1.1 (1990)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 234
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 09 Μάρ 2013, 19:22:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SnakeMJK έγραψε:
1. από αυτοκολητάδες Razz τυπογραφεία κλπ... ebay παίζουν και ωραία carbon αυτοκολητάκια...

2. φαντάζομαι θα είναι ελαφρώς διαφορετικό το χρώμα, καθώς δεν θα το χει "δει" καθόλου ο ήλιος κ θα είναι πιο σκούρο.

3. όλα έβγαιναν με αυτοκόλλητο και είναι μια μλκιά χωρίς αυτό. σίγουρα χρειάζεται κάτι μαύρο να μπει εκεί (αν δεν είναι μαύρο το αυτοκίνητο Razz ).

4. αν γίνει καλή δουλειά, 100 ευρώ είναι καλά. έχει συζητηθεί εκτενώς παλαιότερα αυτό το θέμα, ψάξ'το...


και 100 ειναι πααααρααα πολλαααα...


Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θέλεις...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
'Andy'-lag (ΑΝΔΡΕΑΣ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE

Ένταξη: 06 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 1643
Τόπος: Μαζί με τοn ΜΕΜsound στην Endo land...........

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 09 Μάρ 2013, 21:42:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Octane έγραψε:
MEMsound έγραψε:
Κ Α Γ Κ Ο Υ Ρ Α !

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Οχι , δεν θα μιλησω... , ακομα κρατιεμαι... . Rolling eyes


.
.
.
.
.
.
.
.
.
.



Ο ΥΠΕΡΚΑΓΚΟΥΡΑΣ , προσοχή παίδες!!!!
Κατι βιντεακια στο youtube με DOING DOING ειναι φτιαγμενα σκεφτομενοι τον Andy Razz



Δεν εχω να πω τιποτα αλλο.
Ορκιστικα να κρατηθω. Laughing



Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Kλαίω ρε βλαμμένε.....!!!

Καλά όταν θα δεις το lap-top μην μου ζητήσεις κανά κομμάτι να κένεις και το δικό σου......


I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me.
Your car is your story, So don't let anyone else write the book.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2826s (PHP: 52% - SQL: 48%) - SQL queries: 19 - GZIP enabled - Debug on