PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Carbon parts
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 27, 28, 29  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Μάρ 2011, 19:50:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλώς ήρθες Κυριακο.
Πολυ ομορφες δουλειες Cool


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Αύγ 2011, 10:32:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://speedhunters.com/archive/2011/08/12/car-spotlight-gt-gt-carbon-golf-mkiii.aspx
Worthy Worthy Worthy Worthy Worthy Worthy Worthy W00t W00t Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
'Andy'-lag (ΑΝΔΡΕΑΣ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE

Ένταξη: 06 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 1643
Τόπος: Μαζί με τοn ΜΕΜsound στην Endo land...........

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Αύγ 2011, 14:20:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Eεεεεεε........εκτός από το οτι το πράμα είναι φούλ της Ταύλας......Ε και τα φρενάκια του είναι λίγο μπόλικα έτσι.........?


I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me.
Your car is your story, So don't let anyone else write the book.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Αύγ 2011, 16:26:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αν στην πισω μεσα πλευρα δεν ηταν το ακρομπαρο της κρεμαγιερας ο τυπος μπορει να ειχε βαλει και 2η δαγκανα στο πισω μερος Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing θεος... (ελεος) Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
SAKIS-LEMANS (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Lemans

Ένταξη: 16 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 1887
Τόπος: Φραπεδονίκη!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Αύγ 2011, 19:25:15    Θέμα δημοσίευσης: Re: carbon καπο για 207 Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

NIKOLAOS έγραψε:
Σημερα καθως εψαχνα βρηκα το παρακατω carbon καπο για 207:

http://atlasteam.gr/eshop/catalog/product_info.php?cPath=22_51_85_101_352&products_id=7384

Ισως καποιοι να ενδιαφερονται και ειπα να το δημοσιευσω.

επάνω αριστερά στην φωτό είναι αεραγωγός, ή κανα εφέ...? ξέρει κανείς?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Αύγ 2011, 19:47:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γυαλάδα, απλά.


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
SAKIS-LEMANS (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Lemans

Ένταξη: 16 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 1887
Τόπος: Φραπεδονίκη!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Αύγ 2011, 19:55:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος




δεν μπορει, αφού φαίνεται καθαρα ότι κάτι εξέχει, θα το δεχόμουνα βέβαια ώς εφετζίδικο....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Αύγ 2011, 20:03:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν εξέχει τίποτα, Κώστα. Έτσι σου φαίνεται. Η σκουρόχρωμη περιοχή είναι αντανάκλαση κάποιου παραθύρου ή κάτι τέτοιο, του χώρου μέσα στον οποίον έβγαλαν τη φωτό (αν δεις καθρεφτίζεται και το ταβάνι, τα φώτα κτλ) και η μαύρη τρυπούλα είναι για το πιτσιλιστήρι (έχει κι άλλη απ' την άλλη πλευρά αν δεις).


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Αύγ 2011, 20:24:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

περαν της εμφανισης (που καθενας την ονομαζει οπως θελει...) σημασια εχει και η μειωση του βαρους (ιδιως οταν μιλαμε για τετοια χρηματικα ποσα)

πριν πατε (ή αρχισετε να σκεφτεστε) για ψωνια... βγαλτε ενα μαμα καπο και ζηγιστε το... ρωτηστε και το βαρος του εν λογω καρμπον και εκτιμηστε μετα αν εχει νοημα η αλλαγη του Wink


υ.γ. δεν εξεχει κατι, αντανακλαση ειναι οπως λεει ο κωστης


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
giannis27 (Σερραίος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rc !!

Ένταξη: 18 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 1033
Τόπος: serres

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Αύγ 2011, 20:24:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

στο γερμανικό ebay κατά καιρούς βγαίνουν δημοπρασίες με καρμπόν καπό για το 207 ξεκινάνε από 100€ κ κλείνουν κάπου στα 150€


those who can Do
those who can't teach or that they think..............
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
SAKIS-LEMANS (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Lemans

Ένταξη: 16 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 1887
Τόπος: Φραπεδονίκη!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Αύγ 2011, 22:22:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

χμμμ τώρα που το ξαναβλέπω μάλλον έχετε δίκιο...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
bab2112 (Μπαμπης)
Μέλος
Μέλος


πολλα ποδηλατα

Ένταξη: 27 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 120
Τόπος: shovelville

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Αύγ 2011, 17:39:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παντως δεν εχει κ καμια σοβαρη επιφανεια το καπω του 207 οποτε κ να το αλλαξεις δεν θα κανεις καμια μητρησιμη διαφορα, τουλαχιστον στο 106 που το κανανε το καπω ηταν λιγο μικροτερο σε επιφανεια απο την οροφη του!


βρουμ βρουμ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
SAKIS-LEMANS (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Lemans

Ένταξη: 16 Αύγ 2008
Δημοσιεύσεις: 1887
Τόπος: Φραπεδονίκη!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 19 Αύγ 2011, 07:01:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δεν ψάχνομαι για βάρος, αλλα για καπό με έτοιμο αεραγωγό.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
GreeceHot (Θεοδωρος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 cc 16v 1.6

Ένταξη: 06 Δεκ 2010
Δημοσιεύσεις: 49
Τόπος: Θεσσαλονικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 26 Αύγ 2011, 16:19:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ειδα ενα πολυ ομορφο carbon καπο απο την atlas team, λιγο ακριβουτσικο αλλα αξιζει τον κοπο και μαλιστα βλεπω οτι συστηνεται κι απο εδω.
Το μονο αρνητικο οτι εχει μονο κινητο τηλεφωνο για παραγγελιες, δεν μου εχει ξανατυχει να παραγγειλω μεσω κινητου, εχεις καποιος αλλος παραγγειλει απο το συγκεκριμενο ηλεκτρονικο καταστημα και ανα ναι ηταν ολα καλα γιατι το συγκεκριμενο που θελω να παραγγειλω εχει καμμια 800αρια ευρω.





Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 26 Αύγ 2011, 16:26:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μια χαρα κυριοι ειναι στην δουλεια τους απ οσο τους ειχα γνωρησει παλαιότερα απο κοντα στο μαγαζι που ειχαν κοντα "σχετικα" σε εμενα

πλεον δεν ξερω που ειναι


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 26 Αύγ 2011, 16:34:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

επειδη σε καποια παιδια οπως ο μανθος ειχε ενα σχετικο παλεμα και προσοχη για να μπει θα σου προτεινα να κοιταξεις απο σαλονικα που λενε τα παιδια πιο πανω. θα εχεις το κεφαλι σου ησυχο απο θεμα τοποθετησης

απ θεμα δουλειας δε ξερω δεν εχω δει καποιο δειγμα παο κοντα ψαξε το

ο ατλας εχει παει καπανδριτι και εξυπηρετει μονο απο νετ Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 26 Αύγ 2011, 16:44:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

για να μην βγει λαθος συμπερασμα εγω δεν το ειχα παρει απο ατλας αλλα απο γαλλια απευθειας (εχει κλεισει πλεον η εταιρια) και ηθελε λιγο σενιαρισμα πισω στους μεντεσεδες

εν παση περιπτωση αυτο καλο ειναι να το δεις επιτοπου αν καιπως εφαρμοζει

γενικώς ολα αυτα θελεουν να εισαι και λιγο "ελαστικος" και λιγο ορεξατος για πατεντουλες


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 26 Αύγ 2011, 16:52:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
εγω δεν το ειχα παρει απο ατλας αλλα απο γαλλια απευθειας
Εσύ; Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
GreeceHot (Θεοδωρος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 cc 16v 1.6

Ένταξη: 06 Δεκ 2010
Δημοσιεύσεις: 49
Τόπος: Θεσσαλονικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 26 Αύγ 2011, 17:05:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Απο κοντα πολυ δυσκολα να το δω, πρεπει να κατεβω αθηνα. Εδω θεσσαλονικη δεν υπαρχει μεγαλη αγορα σε aftermarket, οτι εχω παραγγειλει ειναι απο αγγλια και γερμανια χωρις να χω προβληματα. Εστειλα email μηπως υπαρχει σταθερο για επικοινωνια και βλεπουμε...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
nikos 206cc 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 16V

Ένταξη: 12 Μάρ 2010
Δημοσιεύσεις: 2005
Τόπος: thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 26 Αύγ 2011, 18:48:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παρα παρα πολλα λεφτα για καπω...
Πανε παρε ενα πολυεστερικο
Παναλαφρο ειναι και αυτο
Βγαινει σε δεκαδες σχεδια
και ντυστο καρμπον και με 200 ευρα εισαι οκ συνολο
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 27, 28, 29  Επόμενη
Σελίδα 28 από 29

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2694s (PHP: 41% - SQL: 59%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on