PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Carbon parts
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 27, 28, 29  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Ιαν 2005, 20:39:08    Θέμα δημοσίευσης: Carbon parts Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σερφαροντας βρηκα αυτο το site, http://www.beirnaert-composites.be/

οπου κατασκευαζουν εξαρτηματα απο carbon.
Σκεφτηκα λοιπον οτι θα μπορουσαμε να κανουμε μια μαζικη παραγγελια για σκουπες ή οτι αλλο σκεφτειτε εσεις, αν μας εξασφαλισουν μια καλη και λογικη τιμη.

Τι λετε να δοκιμασουμε?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
BTS (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Λουλακί Κατερπίλαρ

Ένταξη: 30 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1148

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Ιαν 2005, 23:42:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σπύρο, μπορούν να γίνουν και εδώ αυτά, με ποιο εύκολο τρόπο.
Το 106sportclub παρήγγειλε carbon καπό (άψογα εμφανισιακά!) και συνεχίζει με carbon σκούπες.


www.euphemus.eu
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 07 Ιαν 2005, 01:18:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

BTS έγραψε:
Σπύρο, μπορούν να γίνουν και εδώ αυτά, με ποιο εύκολο τρόπο.
Το 106sportclub παρήγγειλε carbon καπό (άψογα εμφανισιακά!) και συνεχίζει με carbon σκούπες.


απο που πετρο... Question Question Question
υπαρχει site.... Question Question Question



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
BTS (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Λουλακί Κατερπίλαρ

Ένταξη: 30 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1148

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 07 Ιαν 2005, 02:33:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

shark_zak έγραψε:
BTS έγραψε:
Σπύρο, μπορούν να γίνουν και εδώ αυτά, με ποιο εύκολο τρόπο.
Το 106sportclub παρήγγειλε carbon καπό (άψογα εμφανισιακά!) και συνεχίζει με carbon σκούπες.


απο που πετρο... Question Question Question
υπαρχει site.... Question Question Question



Τα στοιχεία των carbonάδων είναι στην διάθεση του 106sportclub. Ο ένας είναι στην Θεσσαλονίκη και ο άλλος στην Αθήνα.

Αν υπάρχει ενδιαφέρον για group buy, μπορείτε να κάνετε μία ερώτηση στο εν λόγω club για περισσότερες λεπτομέρειες.


www.euphemus.eu
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
pugsang (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 26 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1292
Τόπος: Ραφήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 07 Ιαν 2005, 08:26:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για την Θεσαλλονίκη δεν ξερω αλλα για τον carbonά της Αθήνας ξέρουμε ποιος είναι και εχουμε ερθει σε επαφή μαζί του.

Αν ενδιαφερεται ο κοσμος τα ξαναλεμε


pedal to the metal
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Kouzman (Yiannis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 CC RG

Ένταξη: 26 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 710
Τόπος: Piraeus, Nea Smyrni, NYC

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 07 Ιαν 2005, 10:03:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

για καρμποναδες εδω δεν ξερω προσωπικα. Ωστοσο εχω βρει απο εξωτερικο καπο carbon για το 206 με κοστος γυρω στα 550 ευρω και επισης σκουπα, καθρεφτες και καποια αλλα. Επισης για τα διλιτρα καπακι ανθρακονημα για το μοτερ το οποιο ειναι ολα τα λ7...

αν βρουμε ακρη για καπο με κανα 350-400αρι ειμαι μεσα απο πρωτο χερι... Wink Wink Wink





2006 Wicked White Mitsubishi Evolution IX GSR
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Kouzman (Yiannis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 CC RG

Ένταξη: 26 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 710
Τόπος: Piraeus, Nea Smyrni, NYC

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Ιαν 2005, 10:05:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το απλο καπο ειναι αυτο...



και αυτο με τον αεραγωγο ειναι αυτο...



του οποιου ο αεραγωγος θυμιζει Skyline GTR!!!

και των δυο η τιμη κομπλε μαζι με εξοδα αποστολης για να ερθει ελλαδα ειναι 550 ευρω...





2006 Wicked White Mitsubishi Evolution IX GSR
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Ιαν 2005, 10:19:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ακουγεται πολυ καλη η τιμη...αν και δεν ξερω ποσο κανει το μαμα καπο... Idea



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Ιαν 2005, 10:25:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιαννη εγω σου ειπα και με πμ οτι με ενδιαφερει το θεμα αλλα για μετα απο κανα μηνα.
Για τωρα δυσκολο εως αδυνατο.
Ελπιζω να μπορεις να περιμενεις.
Ακομα δεν ξερω να το παρω με την εσοχη για το σημα ή χωρις....
Για τον αεραγωγο μου φαιντεται λιγο extreme.....οχι κακος, ισως λιγο υπερβολικος.
Μηπως ομως να ρωτησουμε και τον εδω καρμπονα ποσα θελει και αν εχει καποιο δειγμα για 206?


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
CC-Gio (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


CC-PUG ('04)

Ένταξη: 31 Αύγ 2004
Δημοσιεύσεις: 600
Τόπος: Κέντρο-Εξάρχεια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Ιαν 2005, 13:06:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Mε τον αεραγωγο ειναι πολυ καλο γιατι ειναι αρκετα διακριτικος!

Αν ειχα μαυρο τουτου θα το ειχα παραγγειλει τωρα αλλα τωρα που εχω ασημι......δεν παιζει!

Καινουριο το καπω ετοιμο,βαμμενο-τοποθετημενο απο την λαιον παει γυρω στα 510 ευρω! Αρα η τιμη του καρμπον ειναι πολυ καλη! Cool


Νομίζω πως 2 πράγματα είναι χειρότερα για μια απόφαση,η βιασύνη και η οργή...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Ιαν 2005, 13:30:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Την ίδια γνωμη είχα κι εγώ για την αντίθεση του χρώματος αλλά άλλαξα άποψη!!!
Έκανα κι έναν έλεγχο στο καπώ του Integra που ήταν δίπλα μας στην έκθεση και μπορώ να πω οτι από μέσα είναι όπως το μαμα με νεύρα και άλλες ιστορίες και ναι όντως πιάνει στις μαμά τις βάσεις!!! Σαν δουλειά το συγκεκριμένο ήταν αρκετα καλό!!!


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Ιαν 2005, 13:48:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ισως και να εχετε δικιο για τον αεραγωγο.
Παντως η αντιθεση χρωματος ειναι που με τρελενει...!!!
Σε μαυρο αυτοκινητο ναι θα φαινεται πολυ διακρικιτο αλλα τοσο που ισως να μην φαινεται καθολου!
Ενω σε αλλου χρωματος αυτοκινητο θα δειχνει απιστευτα...


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Ιαν 2005, 14:00:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound. έγραψε:
Ισως και να εχετε δικιο για τον αεραγωγο.
Παντως η αντιθεση χρωματος ειναι που με τρελενει...!!!
Σε μαυρο αυτοκινητο ναι θα φαινεται πολυ διακρικιτο αλλα τοσο που ισως να μην φαινεται καθολου!
Ενω σε αλλου χρωματος αυτοκινητο θα δειχνει απιστευτα...


σε άλλο χρώμα θα θέλει και το αντίστοιχο εμφανισιακο φτιάξιμο...γιατί έτσι θα είναι λίγο ξεκάρφωτο.... Idea Crying or Very sad



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Ιαν 2005, 15:32:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλη περιπτωση αλλα γινετε να βαφτει Question Οντως θα ειναι ψηλο ξεκαρφωτο.Εχω δει μερικα αυτοκινητα που το καπο τους ειναι μαυρο αλλα λαμαρινα.Και καλα να φαινετε σαν CARBON.Ερεεεε κοσμακης που υπαρχει Shocked


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Ιαν 2005, 15:53:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

χεχεχεχε επιτρεψτε μου να κρατησω κατι για το εαυτο μου.....
Και ναι βαφεται αλλα τοτε δεν υπαρχει λογος να μπει.
το θεμα ειναι να φαινεται......! Wink
Steve μπορεις να ποσταρεις και δω το καπο crbon χωρις την εσοχη για το λιονταρακι.


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Ιαν 2005, 18:20:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound. έγραψε:
χεχεχεχε επιτρεψτε μου να κρατησω κατι για το εαυτο μου.....
Και ναι βαφεται αλλα τοτε δεν υπαρχει λογος να μπει.
το θεμα ειναι να φαινεται......! Wink
Steve μπορεις να ποσταρεις και δω το καπο crbon χωρις την εσοχη για το λιονταρακι.


Ζονκ!? Shocked Confused Τί λες ρε Μάνθο?

Εγώ θέλω καπώ με την εσοχή λόγω του ότι το μασκάκι που έχω αλλάξει θέλει εσοχή και αυτό... Cool

Για τους carbonάδες που αναφέρθηκαν, είμαι και εγώ μέσα αν γίνει παραγγελία για "χειροποίητο" αλλά δεν ξέρω από ποιότητα κατασκευής τι παίζει... Αν μπορεί κάποιος ας μου εξηγήσει. Πιστεύω πως θα είναι το ίδιο με αυτό που θα παραγγέλναμεαπό έξω λόγω του ότι τα υλικά και ο εξοπλισμός (καλούπι/φούρνος πολυμερισμού) είναι στάνταρ... Rolling eyes



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Ιαν 2005, 19:26:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι ρε το ξερω οτι εσυ θες με την εσιχη λογω μασκας rieger.
Απλα δεν θυμαμαι που ειχαμε ποσταρει τις φωτο του καπο χωρις την εσοχη για να τις βαλουμε και εδω.
Οσο αφορα την ελλην ικη περιπτωση πιστεψε με οταν θα ερθει η ωρα θα το ψαξω τοσο πολυ για την ποιοτητα και την εφαρμογη π[ου αποκλειεται να μην ειναι αριστη. Αλλιως δεν θα αγοραστει απο εκει αλλα απο απ' εξω. Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Ιαν 2005, 19:36:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χεχ, δεν θυμάμαι και εγώ. Θα ψάξω το πρωί από την δουλειά που θα έχω αρκετό ελεύθερο χρόνο Cool

Και για να κάνουμε λίγο και τον δικηγόρο του διαβόλου:

Από το εξωτερικό πως είμαστε σίγουροι ότι θα είναι άψογη η ποιότητα? Rolling eyes



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Ιαν 2005, 19:47:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν ειμαστε σιγουροι.
Απλα εχουμε δει φωτογραφιες και εχω την αισθηση οτι αφου στελνει μαζικες παργγελιες θα εχει φτιαξει καμποσα κομματια.
Ο εδω δεν ξερω ποσα εχει φτιαξει.
Εκτος και αν μου πει οτι το δικο μου θα ειναι το πρωτο οποτε για να βγαλει καλουπι μου το κανει δωρεαν.......!!!!!
χαχαχαχα
Οταν θα ερθει η ωρα θα το ψαξουμε διεξοδικα.....!
Εντομεταξυ θα ονειρευτουμε......:



η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Ιαν 2005, 17:29:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ποια ειναι τα πλεονεκτηματα τους? Question Exclamation (το βαρος να φανταστω Idea ή υπαρχει και κατι αλλο... Rolling eyes )
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 27, 28, 29  Επόμενη
Σελίδα 1 από 29

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1139s (PHP: 70% - SQL: 30%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on