PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Carbon parts
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4 ... 27, 28, 29  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Ιαν 2005, 12:14:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ultra-one έγραψε:
Επιμένω ότι στο ΔΡΟΜΟ θα είναι επικίνδυνο Evil

Τα αποτελεσματα στην συμπεριφορα του αυοινητου απο την μειωση του βαρους ειναι παντα θετικα.
Οταν λες επικινδυνο τι ενοοεις?
Να σπασει προφανως δεν υπαρχει περιπτωση.
Αν προβληματιζεσαι για τον μηχανισμο "κλειδωματος" αυτο θελει ψαξιμο.
Επισης σε περιπτωση τρακαρισματος υπαρχει ενας σχετικος κινδυνος για τους εξω ισως μιας και το carbon οταν σπαει σπαει σε αιχμηρα κομματια.
Ομως για να σπασει θα πρεπει να γινει μετωπικη με αλλο αυτοκινητο οποτε δεν τρεχει τιποτα (δε πα να γινει οσα κομματια θελει...)
Μετωπικη με μηχανη αλλα για να φτασει στο σημειο να σπασει το καπο η συγκρουση θα ειναι σφοδρη οποτε ο αναβατης της μηχανης θα εχει προβλημα απο αλλο πραγμα και οχι απο το καπο.....
Συγκουση με πεζο οπου αποκλειεται να σπασει ή εστω να στραβωσει το καπο χωρις ο πεζος να μην μας αφησει για τον αλλο κοσμο....
Ελπιζω να μην γινομαι πολυ φρικαλεος αλλα ετσι το βλεπω.
Τωρα για τον μηχανισμο ασφαλισης του καπο αυτο μπορει να διασφαλιστει ακομα και με τετοια:

http://www.ompracing.it/prodotti.html?categorycode=GGANCI&changelanguage=en
(αν και η εμφανηση μετα θα ειναι ολιγον εως πολυ καγκουρικη πραγμα μαλλον μη αρεστο στους περισοοτερους)[/url]


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Ιαν 2005, 12:36:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kouzman έγραψε:
Τοσο και σε ντραγκστεροειδεις κατασκευες οπως π.χ. τα Civic της Spoon, Jun και Top Fuel...

Οσο και σε αυτοκινητα στημενα για ταχυτερους χρονους σε πιστες, οπως ξανα Civic της Spoon και Jun...


Έχει κάποια σχέση η ανάρτηση του Civic με του 206? Καμία απολύτως νομίζω Cool



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Ιαν 2005, 13:53:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μανθο νομιζω οτι ο χαρης μιλαει για τις ζαντες που ειπε ο kouz και οχι για το καπω... Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Ιαν 2005, 14:09:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Baphomet έγραψε:
μανθο νομιζω οτι ο χαρης μιλαει για τις ζαντες που ειπε ο kouz και οχι για το καπω... Confused

Ακριβως ετσι! Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Ιαν 2005, 14:15:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Baphomet έγραψε:
εγω παλι αμα εβλεπα το αμαξι του άρη με ενα μαυρο καπω θα γελαγα... η ουσια δεν νομιζω οτι ειναι να φαινεται, γιατι ειναι ασχημο. Να φαινονται αλλα πραγματα που δινουν εμφανισιακα άλλον αερα οκ. Αλλα εφοσον δεν ειναι αισθητική βελτίωση γιατι να φαινεται? Ányway γουστα ειναι αυτα... απο οτι ξερω βαφεται παντως. Ποσο παει το μαλλι ειπαμε??
Ετσι εχουν τα πραγματα! Δεν θελω να το βαλω για να λεω <<Εεεεε...κοιταξτε, εχω καρμπον καπω!!!!>> αλλα για να εχω ολα τα πλεονεκτηματα που μπορει να μου προσφερει χωρις να ξεφευγει απο τα μαμα-νορμαλ πλαισια! Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Ιαν 2005, 14:17:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ε,αυτο λεω κι εγω...αμα ειναι ετσι να βαλεις και μια φωτεινη επιγραφη πισω να λεει "ειμαι τουρμπισιος"!! ειπαμε καγκουρες αλλα μεχρι ενος σημειου...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Ιαν 2005, 14:19:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ξερουμε τελικα βαρος μαμα καπω-carbon και τιμη??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Ιαν 2005, 14:23:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Baphomet έγραψε:
ε,αυτο λεω κι εγω...αμα ειναι ετσι να βαλεις και μια φωτεινη επιγραφη πισω να λεει "ειμαι τουρμπισιος"!! ειπαμε καγκουρες αλλα μεχρι ενος σημειου...

Χαιρμομαι που υπαρχει καποιος που με... <πιανει> Wink (με καταλαβαινει εννοω, μην παει αλλου το πονηρο μυαλο σας Exclamation Razz )
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Ιαν 2005, 14:24:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κατι που δεν ειδα να αναφερεται πουθενα παντως...αν τρακαρεις ας πουμε...τι γινεται...??? σπαει? στραβωνει? επισκευαζεται..?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
ultra-one (Χάρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 GTi 2004 Blue Recife :)

Ένταξη: 13 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1792
Τόπος: Αθήνα Κέντρο Σταθμός Λαρίσης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Ιαν 2005, 14:26:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ghost Dog έγραψε:
Baphomet έγραψε:
μανθο νομιζω οτι ο χαρης μιλαει για τις ζαντες που ειπε ο kouz και οχι για το καπω... Confused

Ακριβως ετσι! Wink


Μάνθοοοοοοο για τις ζάντες μιλάω!!!!!!!! Shocked Shocked Shocked Shocked


Επιτέλους το 206 μου άρχισε να γίνεται αυτοκίνητο Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ultra-one (Χάρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 GTi 2004 Blue Recife :)

Ένταξη: 13 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1792
Τόπος: Αθήνα Κέντρο Σταθμός Λαρίσης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Ιαν 2005, 14:31:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound. έγραψε:
ultra-one έγραψε:
Επιμένω ότι στο ΔΡΟΜΟ θα είναι επικίνδυνο Evil

Τα αποτελεσματα............/ / ...........στους περισοοτερους)[/url]


Ghost Dog έγραψε:
Baphomet έγραψε:
μανθο νομιζω οτι ο χαρης μιλαει για τις ζαντες που ειπε ο kouz και οχι για το καπω... Confused

Ακριβως ετσι! Wink


Μάνθοοοοοοο για τις ζάντες μιλάω!!!!!!!! Shocked Shocked Shocked Shocked


Επιτέλους το 206 μου άρχισε να γίνεται αυτοκίνητο Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Ιαν 2005, 14:49:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Απάντηση προς Πέτρο:

1) Σκέψου ότι κερδίζεις γύρω στα 10 κιλά από το βάρος του μαμά καπώ (υπολογισμοί Kouzman Cool )

2) Τιμή : 500 ευρώ και προς τα κάτω θα πετύχουμε Wink Μαζί με μεταφορικά κλπ. Very happy

3) ΝΟΜΙΖΩ πως αν τρακάρεις, αχρηστεύεται... Δεν πρέπει να υπάρχει δυνατότητα ανακατασκευής Rolling eyes



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Ιαν 2005, 14:53:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

10 κιλα...δεν ειναι και τοσα πολλα...προσωπικα μαλλον με συμφερει να χρησιμοποιησω τα 500 για ζαντες αλουμινιου.Πιο πολύ θα κερδισω σε βαρος απο εκει... μπαινει στα υποψιν παντως για το μελλον... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
BTS (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Λουλακί Κατερπίλαρ

Ένταξη: 30 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1148

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Ιαν 2005, 19:23:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

To carbon καπό αφαιρεί γύρω στα 10 κιλά, και είναι μία καλή μετατροπή για όσους θέλουν να βελτιώσουν λίγο το ζύγισμα του αυτοκινήτου τους και κατ' επέκταση την οδική συμπεριφορά, αφού αφαιρεί βάρος από μπροστά και ψηλά, όπου πρέπει δηλαδή σε ένα μπροσθιοκίνητο.

Επίσης, αν το αυτοκίνητο είναι σχετικά ελαφρύ μπορεί να υπάρξει και μία διαφορά στις επιδόσεις.

Αλλά...(παντα υπάρχει ένα "αλλά" Laughing )

...σε ένα αυτοκίνητο δρόμου παραφορτωμένο με εξοπλισμό, δεν είναι τόσο έντονα τα οφέλη ενός carbon καπώ.
Επίσης σε περίπτωση ατυχήματος που εμπλέκεται και άλλος, ακόμη και δίκιο να έχετε, μπορεί να το χάσετε αν το καπό γίνει χίλια κομμάτια. Και ίσως και κάποια από αυτά να τραυματίσουν κάποιο πεζό ή αναβάτη και να έχετε και άλλα τρεξίματα. Και όλα αυτά για τι, για 10 κιλά ελάφρωμα που άλλωστε μπορούν να βγουν από αλλού...

Είναι κάτι που δεν πρέπει να το περνάμε στο ντούκου, γιατί οι δρόμοι πλέον έχουν αγριέψει και τέτοιες "κουφές" περιπτώσεις πλέον δεν είναι καθόλου σπάνιες...

Καλύτερα όπως είπε και ο συνονόματος να τα δώσετε σε ελαφριές ζάντες. Εκεί το κέρδος σε επιδόσεις πολλαπλασιάζεται γιατί πρόκειται για περιστρεφόμενη μάζα. Wink


www.euphemus.eu
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
lepou (lefteris)
Μέλος
Μέλος


206 GTi

Ένταξη: 28 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 159

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Ιαν 2005, 22:19:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μια καλη λυση και φτηνη για να κερδισεις βααρος εινα¨να βγαλεις την ρεζερβα και να εχεις μαζι σου ενα κιτ επισκευης ελαστικου η ενα μπουκαλι αφρο που βαζουν και στις μοτισυκλετες
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Ιαν 2005, 07:21:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

lepou έγραψε:
μια καλη λυση και φτηνη για να κερδισεις βααρος εινα¨να βγαλεις την ρεζερβα και να εχεις μαζι σου ενα κιτ επισκευης ελαστικου η ενα μπουκαλι αφρο που βαζουν και στις μοτισυκλετες


ισως και να ηταν το τελευταιο πραγμα που θα εκανα...
"φιλαγε τα ρουχα σου για να 'χεις τα μισα..." Idea



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Kouzman (Yiannis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 CC RG

Ένταξη: 26 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 710
Τόπος: Piraeus, Nea Smyrni, NYC

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Ιαν 2005, 10:18:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Απαντω σε ορισμενα ερωτηματα που τεθηκαν:

1. Με το ανθρακονημα καπο πραγματι κερδιζουμε κατι παραπανω απο 10 κιλα (το μαμα καπο γυγιζει περιπου 16.5 κιλα ενω το ανθρακονημα 4-5 κιλα).

2. Εγω π.χ. ρεζερβα δεν εχω (206 CC) αρα αυτη τη λυση σαν ελαφρωμα την εχω ηδη απο το εργοστασιο...

3. Με 500 ευρω ζαντες για να βαλω ελαφρυτερες δεν υπαρχει πριπτωση. Για να βαλω ελαφριες 16αρες με καλο λαστιχο που να ειναι και ελαφρυ θελω χαλαρα πανω απο 1200 ευρω... Αν και ισως να κατεβουμε σε 15αρες για να εχουμε περισσοτερες επιλογες σε παναλαφρες ζαντες αλλα και σε street legal slicks...

4. καποιος πριν ανεφερε οτι το μαμα καπο με βαψιματα κλπ. κοστιζει σχεδον τα ιδια λεφτα με το carbon...

5. Το look του carbon δεν το συναγωνιζεται ουτε το καλυτερο bodykit... (προσωπικη αποψη)... οπου τα περισσοτερα κανουν και κακο στην αεροδυναμικη του αυτοκινητου...





2006 Wicked White Mitsubishi Evolution IX GSR
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 19 Ιαν 2005, 10:17:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και μια σχετικη φωτο που ανεβασε ο silverpug206 σε αλλο θεμα αλλα εδω ταιριαζι μια χαρα λογο καπο carbon.

χμμμμ τελικα ο αεραγωγος δεν ειναι και τοσο κακος.....!


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 19 Ιαν 2005, 10:53:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καθόλου άσχημο ίσα που του δίνει και μια αγριάδα... Exclamation



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Ιαν 2005, 18:10:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound. έγραψε:
και μια σχετικη φωτο που ανεβασε ο silverpug206 σε αλλο θεμα αλλα εδω ταιριαζι μια χαρα λογο καπο carbon.
χμμμμ τελικα ο αεραγωγος δεν ειναι και τοσο κακος.....!

Δεν ειναι ο ιδιος με αυτο που ανεβασε ο kouzman (με εχει τρελανει αυτο το καπω ρε συ Γιαννη-kouzman.Ανυπομονω να τα χτυπησουμε!)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4 ... 27, 28, 29  Επόμενη
Σελίδα 3 από 29

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1725s (PHP: 49% - SQL: 51%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on