PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Πρωτοχρονιάτικη Βασιλόπιτα 2005
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
307 ARMY! (ΝΙΚΟΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


307xsi (16V) 1600cc (Mάιος 2002)

Ένταξη: 26 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 236
Τόπος: ΣΚΥΔΡΑ- Ν.ΠΕΛΛΑΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Ιαν 2005, 20:31:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα σε όλους. Καταθέτοντας σήμερα το σχόλιο μου, έχω να αναφέρω ότι, ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ! Ηταν μια καλή συνάντηση, παρότι έφυγα νωρίς (ας όψονται οι οικογενιακές υποχρεώσεις) αλλά ήμουν κι από τους πρώτους που πήγα στο στέκι. Πρόεδρε συγχαρητήρια για το λόγο σου. Οσο για αδιάβροχα και καπελάκια δοκιμάστηκαν πάραυτα και είναι όντως καλά. Και του χρόνου να γεμίσουμε το ''Ποσιδώνειο""!


KING LION(Armed)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
madjas (ΚΩΝ/ΝΟΣ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


206 GTi 1.6 - Golf GT

Ένταξη: 09 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 94
Τόπος: ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Ιαν 2005, 11:04:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όλα πήγαν πολύ καλά!Και τα κέφια, και τα ποτά,και τα γέλια,και κόσμο είχε(νέα πρόσωπα αλλά και παλιά) και τα φλουρια βρέθηκαν και ο πρόεδρας έβγαλε λόγο και τα αδιάβροχά μας πήραμε και..και..και..όλα καλά!!Χάρηκα που τα ξαναείπαμε με τα παιδιά.Τα καλύτερα έρχονται...........
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nik7 (Νικολάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Quiksilver (2002)

Ένταξη: 18 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 451
Τόπος: Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Ιαν 2005, 12:29:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

opos eida kai eipe kapios opios den irthe exase kai distixos logo anilimenon (pali Mad Mad Mad Mad Mad ) ipoxreoseon akirothike..... den ksero ti simvenei opote thelo na ertho se kati pou diorganonete apo to club pote den erxome.... ma fetos stin pita ma stin ritsona persi an thimame kala ma persi stin pita irtha kai efiga.... o proedras mou edose pita prin apo olous giati efevga... ti na po .... xalia xalia xalia... anyway tha to afiso ston aera mpas kai ertho tin pempti .... oxi tipota allo alla thelo na katatheso kai tin aitisi kai den mporo....


I am number : 330 (Big Number Wink)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 21 Ιαν 2005, 19:51:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να'μαι κ εγώ...!!

Μόνο κ μόνο επειδή κέρδισα το φλουρί ένιωθα την υποχρέωση να αφήσω ένα reply Razz

Ήταν πολύ καλά, η πρώτη μου πίτα με το κλαμπ. Νόστιμη πίτα, πολλά γνωστά πρόσωπα και όμορφες συζητήσεις Cool Καβάτζωσα και τα δωράκια μου, merci πρόεδρε!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
zippy (Βασιλης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 1.6 GTI (2004)

Ένταξη: 08 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 267
Τόπος: newcastle & Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Φεβ 2005, 01:13:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αχα τωρα που ξερω ποιος κερδισε το φλουρι θα ξερω και ποιον θα λιτζαρω. Laughing

Πλακα κανω SnakeMJK Cool Laughing Very happy


zippy the lion
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
nik7 (Νικολάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Quiksilver (2002)

Ένταξη: 18 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 451
Τόπος: Άλιμος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Φεβ 2005, 01:53:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

zippy έγραψε:
Αχα τωρα που ξερω ποιος κερδισε το φλουρι θα ξερω και ποιον θα λιτζαρω. Laughing

Πλακα κανω SnakeMJK Cool Laughing Very happy


i apantisi irthe me ligi kathisterisi etsi... Wink plaka kano kai ego...


I am number : 330 (Big Number Wink)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
307 ARMY! (ΝΙΚΟΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


307xsi (16V) 1600cc (Mάιος 2002)

Ένταξη: 26 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 236
Τόπος: ΣΚΥΔΡΑ- Ν.ΠΕΛΛΑΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Φεβ 2005, 21:20:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα. Επειδή κι επίσημα μπήκαμε στο Τριώδιο της Αποκριάς, μήπως λέω, μήπως πρέπει να εγκαταλείπουμε σιγά σιγά αυτό το forum; Αντε και καλό Πάσχα!


KING LION(Armed)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Φεβ 2005, 11:06:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

307 ARMY! έγραψε:
Καλησπέρα. Επειδή κι επίσημα μπήκαμε στο Τριώδιο της Αποκριάς, μήπως λέω, μήπως πρέπει να εγκαταλείπουμε σιγά σιγά αυτό το forum; Αντε και καλό Πάσχα!


φύγε πρώτος να μας δείξεις το δρόμο και κλείσε και την πόρτα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Φεβ 2005, 11:18:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:
307 ARMY! έγραψε:
Καλησπέρα. Επειδή κι επίσημα μπήκαμε στο Τριώδιο της Αποκριάς, μήπως λέω, μήπως πρέπει να εγκαταλείπουμε σιγά σιγά αυτό το forum; Αντε και καλό Πάσχα!


φύγε πρώτος να μας δείξεις το δρόμο και κλείσε και την πόρτα.


Ρε συ glf το παλικαρι δεν εννοουσε το forum ολοκληρο αλλα το συγκεκριμενο "τοπικ" που αναφερεται στην Πρωτοχρονιατικη πιτα......! Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
307 ARMY! (ΝΙΚΟΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


307xsi (16V) 1600cc (Mάιος 2002)

Ένταξη: 26 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 236
Τόπος: ΣΚΥΔΡΑ- Ν.ΠΕΛΛΑΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Φεβ 2005, 19:16:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound. έγραψε:
glf έγραψε:
307 ARMY! έγραψε:
Καλησπέρα. Επειδή κι επίσημα μπήκαμε στο Τριώδιο της Αποκριάς, μήπως λέω, μήπως πρέπει να εγκαταλείπουμε σιγά σιγά αυτό το forum; Αντε και καλό Πάσχα!


φύγε πρώτος να μας δείξεις το δρόμο και κλείσε και την πόρτα.


Ρε συ glf το παλικαρι δεν εννοουσε το forum ολοκληρο αλλα το συγκεκριμενο "τοπικ" που αναφερεται στην Πρωτοχρονιατικη πιτα......! Wink


Πέστα του γιατί με πήρε από τα μούτρα!


KING LION(Armed)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Φεβ 2005, 00:28:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ε με το μπαρδον, forum είδα, forum καταλαβα. Smile


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Φεβ 2005, 15:32:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

glf έγραψε:
ε με το μπαρδον, forum είδα, forum καταλαβα. Smile


Ουρδαααααααα......... Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 03 Σεπ 2010, 11:47:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

crusader έγραψε:
Από νωρίς είχε μαζευτεί αρκετός κόσμος...



Και αφού ο πρόεδρος έβγαλε λόγο (κ' φάγαμε και τη βασιλόπιτά μας)...



Το party άναψε!!!



Υπό τη μουσική του DJ kanelj Wink



Και περνάγαμε πολύ καλά!!!



Κάποια "παράνομα" ζευγαράκια επιτέλους εκδήλωσαν τον έρωτά τους.. Shocked Very happy Very happy




Συγκέντρωση Γιγάντων ή αλλιώς το.. Jurassic Park!!!



..και οι γνωστοί-άγνωστοι που μάταια παρακαλάγαμε τον dj να βάλει καμιά ροκιά.. Laughing



ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΜΕ ΥΓΕΙΑ!!! Wink



Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
p206Mike (Μιχάλης)
Αντιπρόεδρος
Επίσημο Μέλος

207 RC Lemans & 107 Trendy

Ένταξη: 29 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 03 Σεπ 2010, 12:38:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πώς γεράσατε έτσι όλοι ρε, μόνο εγώ δείχνω νεότερος σήμερα από τότες... Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kanelj (Γιαννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


PEUGEOT 206 1.6 8v rallye 109+ ?

Ένταξη: 27 Μάρ 2003
Δημοσιεύσεις: 2206
Τόπος: Γαλατσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 03 Σεπ 2010, 14:50:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΚΑΙ εγω!!! Cool


www.secret-rooms.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 03 Σεπ 2010, 15:24:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλά βρε,είσαι απίστευτος! Very happy


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
crusader (Σπύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!




Ένταξη: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2806

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Σεπ 2010, 13:38:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πρέπει να οργανωθεί reunion..


®
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ronin (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 Grand Tourisme 2.0 16v

Ένταξη: 08 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 1252
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Σεπ 2010, 13:44:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παλιόμουτρα όλα σας... Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
p206Mike (Μιχάλης)
Αντιπρόεδρος
Επίσημο Μέλος

207 RC Lemans & 107 Trendy

Ένταξη: 29 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Σεπ 2010, 14:13:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

eight-ήλα ο κανελόγιαννος Silly Silly Silly Silly Silly Silly

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
sod (BASILHS)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων


PUG 206 1.4 (8v) Βελτιωμενο στα σημεια

Ένταξη: 10 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2079
Τόπος: athina - peristeri

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Σεπ 2010, 14:14:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

p206Mike έγραψε:
eight-ήλα ο κανελόγιαννος Silly Silly Silly Silly Silly Silly

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Θελω φωτο με ανταυγειες..........χαχαχαχα


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
Σελίδα 5 από 6

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1649s (PHP: 83% - SQL: 17%) - SQL queries: 12 - GZIP enabled - Debug on