PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Πως μπορώ να γίνω Επίσημο Μέλος;
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις του Συλλόγου Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
animalinstict (Αντώνης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6RC

Ένταξη: 12 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 61
Τόπος: Κ.Πατήσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 27 Ιαν 2010, 18:35:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ερώτηση: Για να έρθω τη πέμπτη απο τη λέσχη, να τα πουμε κι απο κοντά, να γνωριστούμε και να κάνω και την εγγραφή, εκτός απο την ομορφάδα μου, χρειάζετε να φέρω και τίποτα άλλο όπως ταυτότητες, διαβατήρια, λογαριασμούς ΔΕΗ - ΟΤΕ, επίσημη δήλωση του 105 οτι δεν είμαι γκέι κτλ... ??


Born Hunters NOT the hunted...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
p206Mike (Μιχάλης)
Αντιπρόεδρος
Επίσημο Μέλος

207 RC Lemans & 107 Trendy

Ένταξη: 29 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 27 Ιαν 2010, 19:08:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όχι έλα μόνος χαλαρά και κυριλέ,, Razz


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
ace (Σάββας)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα
Επίσημο Μέλος

207 rallye stage 1

Ένταξη: 16 Οκτ 2010
Δημοσιεύσεις: 13
Τόπος: Αθήνα-Λάρισα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Οκτ 2010, 13:09:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

για σας σήμερα έκανα την κατάθεση στην τράπεζα πειραιώς απλά έχω σκαλώσει και δεν ξέρω στην ηλεκτρονική αίτηση στον αριθμό κατάθεσης τι βάλω...


theatro Kalouta??? to 74'
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
p206Mike (Μιχάλης)
Αντιπρόεδρος
Επίσημο Μέλος

207 RC Lemans & 107 Trendy

Ένταξη: 29 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Οκτ 2010, 13:16:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τίποτα Σάββα, την είδα την κατάθεσή σου, αστο κενό δεν πειράζει,,

Welcome, Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
ace (Σάββας)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα
Επίσημο Μέλος

207 rallye stage 1

Ένταξη: 16 Οκτ 2010
Δημοσιεύσεις: 13
Τόπος: Αθήνα-Λάρισα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Οκτ 2010, 14:55:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ευχαριστώ.
Έστειλα και την αίτηση και την πέμπτη τα λέμε από κοντά...


theatro Kalouta??? to 74'
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Οκτ 2010, 15:41:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αυτην την Πεμπτη θα ειμαστε εκδρομη και η λεσχη κλειστη Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Οκτ 2010, 15:45:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Welcome και "επισημως" Σαββα.... Very happy
Την Πεμπτη η λεσχη θα ειναι κλειστη λογω εκδρομης! Exclamation
Με χαρα να σε γνωρισουμε στου touring που θα γινει! Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 03 Νοέ 2010, 18:16:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ο αριθμός λογαριασμού αυτός ισχύει; Θέλουμε τπτ άλλο; Λέω να ξαναγίνω επίσημος... Laughing


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
p206Mike (Μιχάλης)
Αντιπρόεδρος
Επίσημο Μέλος

207 RC Lemans & 107 Trendy

Ένταξη: 29 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Νοέ 2010, 15:25:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κωστή ισχύει κανονικά,
Τα στοιχεία σου υπάρχουν στη βάση μας οπότε αν έχεις αλλάξει μόνο καμιά διεύθυνση ή κινητό θέλουμε ενημέρωση,

Exclamation Να τονίσω πως φυσικά όποιος ανανεώνει τώρα, μέσα στο Νοέμβριο δλδ, τον καταχωρούμε σαν να πλήρωσε 1/12/2010 οπότε να λήξει κανονικά 31/12/2011 και να κερδίσει ένα μήνα και όχι να χάσει 6. Exclamation


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kostasvti (kost@s)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 207 rallye

Ένταξη: 25 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 316
Τόπος: Περιστερι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 12 Δεκ 2010, 11:49:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λεω και εγω μολις παρω το δωρο** να επισημοποιηθω, μιας και 2 χρονια περασαν απο την παρακολουθηση του forum! (**Ισως να ειναι και το τελευταιο δωρο ποτε δεν ξερεις!) Οποτε μεχρι τις 20/12 θα εχω κανει την καταθεση και θα εχω στειλει και την φορμα!


φωτογραφία (1)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
reselie (Τασος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1.6 GTI (8/2003)

Ένταξη: 07 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 635
Τόπος: Aθηνα / Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 12 Δεκ 2010, 20:48:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kostasvti έγραψε:
Λεω και εγω μολις παρω το δωρο** να επισημοποιηθω, μιας και 2 χρονια περασαν απο την παρακολουθηση του forum! (**Ισως να ειναι και το τελευταιο δωρο ποτε δεν ξερεις!) Οποτε μεχρι τις 20/12 θα εχω κανει την καταθεση και θα εχω στειλει και την φορμα!
Thumbs Up


θα μου κλασεις την μιση θεσσαλια σε στρουγκες τιμονιερη της φακης
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Μάρ 2011, 15:44:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μιχάλη σου έστειλα την αίτηση συμπληρωμένη και έχω καταθέσει και τα χρήματα. Τσέκαρε το e-mail Laughing


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
HATZHS (KOSTAS)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


PEUGEOT 307 1.4 (16V) (2006)

Ένταξη: 16 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 27

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Σεπ 2011, 21:19:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλησπερα...αυριο λεω να παω να κανω καταθεση να γινω επισημος κ εγω μετα απο τοσο καιρο που το λεω και ακομα δεν το εχω κανει....λυστε μου ομως μια απορια....συνδρομη μεχρι ποτε θα εχω γιατι μπερδευτηκα με τοσα διαφορετικα που διαβασα...μεχρι τον ιουνιου του 12 η μεχρι τον δεκεμβρη του 12?ευχαριστω πολυ..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MAD (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE 1.6T

Ένταξη: 14 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 1102

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 06 Σεπ 2011, 05:22:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

HATZHS έγραψε:
καλησπερα...αυριο λεω να παω να κανω καταθεση να γινω επισημος κ εγω μετα απο τοσο καιρο που το λεω και ακομα δεν το εχω κανει....λυστε μου ομως μια απορια....συνδρομη μεχρι ποτε θα εχω γιατι μπερδευτηκα με τοσα διαφορετικα που διαβασα...μεχρι τον ιουνιου του 12 η μεχρι τον δεκεμβρη του 12?ευχαριστω πολυ..


Με το Καλο Λοιπόν να γίνεις! Λογικά μέχρι δεκέμβρη .. Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
HATZHS (KOSTAS)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


PEUGEOT 307 1.4 (16V) (2006)

Ένταξη: 16 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 27

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 06 Σεπ 2011, 12:59:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Α ωραία ευχαριστω πολυ..απλα είδα στη αρχή που λεει ότι ισχύει μέχρι Ιούνιο.. αύριο θα πάω τότε να βάλω..[/quote]
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
p206Mike (Μιχάλης)
Αντιπρόεδρος
Επίσημο Μέλος

207 RC Lemans & 107 Trendy

Ένταξη: 29 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 06 Σεπ 2011, 13:35:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εαν θα εγγραφεί μέχρι 31 Νοεμβρίου ΝΑΙ Η ΛΗΞΗ ΕΙΝΑΙ 30 ΙΟΥΝΙΟΥ του επόμενου έτους!!!


ΠΕΡΙΟΔΟΙ ΕΓΓΡΑΦΗΣ-ΑΝΑΝΕΩΣΗΣ ΜΕΛΟΥΣ ΚΑΙ ΛΗΞΗΣ

• Εγγραφή-Ανανέωση από 1 Δεκεμβρίου έως και 30 Ιουνίου – Λήξη 31 Δεκεμβρίου
• Εγγραφή-Ανανέωση από 1 Ιουλίου έως και 31 Νοεμβρίου – Λήξη 30 Ιουνίου (του επόμενου έτους)


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
papadoc (Νίκος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 106 Rallye 2002 ,308 2020 Diesel

Ένταξη: 08 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 160
Τόπος: Χολομωντας λεμε!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Νοέ 2011, 12:00:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλημερα. Επειδη λεω κι εγω να γινω ''επισημος'', θα κανω τα παρακατω(διορθωστε με αν κανω λαθος):

1. Συμπληρωνω την αιτηση που κατεβαζω σε pdf μορφη απο το portal του site.
2. Καταθετω στο λογαριασμο eurobank 50 ευρω με τα στοιχεια μου μαζι.
3. Αποστελω στο club τα παραπανω

Σωστα?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
apatatas (Άγγελος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


peugeot 106 rally 1.6 (16v)

Ένταξη: 27 Φεβ 2013
Δημοσιεύσεις: 3
Τόπος: Πειραιας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 27 Φεβ 2013, 20:48:47    Θέμα δημοσίευσης: αιτηση Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπερα..σημερα πηγα να κατεβασω την αιτηση για μελος και δεν υπάρχει αρχείο...μηπως μπορειτε να με βοηθησετε; ευχαριστω



-----------------------------------------------------


κλειδωμένα τοπικ μέχρι νεοτέρας

Εκ της MOD Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις του Συλλόγου Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Σελίδα 9 από 9

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1506s (PHP: 62% - SQL: 38%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on