PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Πως μπορώ να γίνω Επίσημο Μέλος;
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις του Συλλόγου Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Ιαν 2005, 22:29:55    Θέμα δημοσίευσης: Πως μπορώ να γίνω Επίσημο Μέλος; Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για να γίνει κανείς Επίσημο Μέλος, χρειάζεται να συμπληρώσει και να υπογράψει την φόρμα μέλους του Συλλόγου και να την αποστείλει ταχυδρομικά στην Λέσχη, Παύλου Μελά 10 & Σοφούλη, 143 42 Ν. Φιλαδέλφεια ή να την παραδώσει κάθε Πέμπτη βράδυ όπου η Λέσχη είναι ανοικτή.

Επίσης θα πρέπει να καταβάλει το ποσό των 50 ευρώ τον χρόνο στον λογαριασμό τραπέζης του Συλλόγου

ΤΡΑΠΕΖΑ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

Αρ.λογαριασμού:EUR 5027-034611-835

IBAN: GR59 0172 0270 0050 2703 4611 835


ή να καταβάλει την συνδρομή σε κάποιον αρμόδιο που θα βρίσκετε κάθε Πέμπτη βράδυ στην Λέσχη, ζητώντας απαραίτητα απόδειξη που θα φέρει την σφραγίδα του Συλλόγου.

ΠΕΡΙΟΔΟΙ ΕΓΓΡΑΦΗΣ-ΑΝΑΝΕΩΣΗΣ ΜΕΛΟΥΣ ΚΑΙ ΛΗΞΗΣ

• Εγγραφή-Ανανέωση 1 Δεκεμβρίου έως και 30 Ιουνίου – Λήξη 31 Δεκεμβρίου
• Εγγραφή-Ανανέωση 1 Ιουλίου έως και 31 Νοεμβρίου – Λήξη 30 Ιουνίου (του επόμενου έτους)

Ενδεικτικά μερικά από τα προνόμοια είναι:

• Ονομαστική Κάρτα Μέλους
• Αυτοκόλλητο του PSClub
• Πρόσβαση στις ειδικές σελίδες του www.psclub.gr με τεχνικές γνώσεις και συμβουλές
• Αποστολή ενημερωτικών εντύπων
• Αποστολή ενημερωτικών SMS με τις δραστηριότητες του Συλλόγου
• Δικαίωμα συμμετοχής σε όλες τις εκδηλώσεις και δραστηριότητες του Συλλόγου
• Προτεραιότητα συμμετοχής στις εκδηλώσεις περιορισμένων θέσεων του Συλλόγου
• Προνομιακές τιμές στο δίκτυο συνεργατών του PSClub
• Δικαίωμα συμμετοχής στην Γενική Συνέλευση του Συλλόγου
• Δικαίωμα του εκλέγειν και του εκλέγεσθαι στης εκλογές του Διοικητικού Συμβουλίου και της εξελεγκτικής επιτροπής.
• Και άλλα πολλά.

Περισσότερες πληροφορίες σχετικά με τις πληρωμές αλλά και τους όρους αναγράφονται στην φόρμα μέλους.

Πατήστε εδώ για να κατεβάσετε το ενημερωτικό φυλλάδιο του Club (αρχείο σε Acrobat Reader)

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΑΙΤΗΣΗ ΜΕΛΩΝ

Για να γίνει ευκολότερη και γρηγορότερη η εγγραφή μέλους και η καταχώρησή του στη βάση του συλλόγου, δημιουργήσαμε την ηλεκτρονική αίτηση σε μορφή MS Word, την οποία την κατεβάζετε, συμπληρώνετε τα πεδία, τον αριθμό και την ημερομηνία κατάθεσης ή τον τρόπο που έχετε πληρώσει στα ανάλογα πεδία και την αποστέλλετε στο email: psclub_info@yahoo.gr

Exclamation Πατήστε εδώ για να κατεβάσετε την φόρμα μέλους (αρχείο σε MS Word) Exclamation



If everything seems under control, you're just not going fast enough...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Sidobre στις Τρι 04 Οκτ 2005, 15:15:38, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Goon (Goon)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Pug 206 1.4 8V

Ένταξη: 22 Μάϊ 2005
Δημοσιεύσεις: 8
Τόπος: Ραφήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Απρ 2006, 16:59:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα, κατέβασα και έχω στα χέρια μου την αίτηση εγγραφής, έχω όμως μια απορία. Τα στοιχεία που έχω στο site θα συνδεθούν με τα στοιχεία της αιτήσεως μου που θα καταθέσω?(για την περίπτωση που δηλώσω χρήστης internet)


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
p206Mike (Μιχάλης)
Αντιπρόεδρος
Επίσημο Μέλος

207 RC Lemans & 107 Trendy

Ένταξη: 29 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 10 Απρ 2006, 10:42:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν κατάλαβα καλά εννοείς αν μετά την εγγραφή σου θα ανανεωθεί το υπάρχον προφίλ, που έχεις ήδη δημιουργήσει, και θα γίνεις αυτόματα επίσημο μέλος του συλλόγου.

Αν εννοείς αυτό τότε ναι,

Σε καμία περίπτωση όμως δεν πρόκειται να διατεθούν παραπάνω στοιχεία από αυτά που έχεις δηλώσει ως τώρα εσύ μόνος σου στο internet.

Η αίτηση περιέχει προσωπικά δεδομένα τα οποία χρησιμοποιούνται αυστηρά και μόνο για το αρχείο μελών του συλλόγου και για κανένα άλλο λόγο.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Goon (Goon)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Pug 206 1.4 8V

Ένταξη: 22 Μάϊ 2005
Δημοσιεύσεις: 8
Τόπος: Ραφήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 10 Απρ 2006, 11:30:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ευχαριστώ για την απάντηση, όμως δεν με καλύπτει πλήρως κι αυτό γιατί εγώ δεν ήμουν συγκεκριμένος. Επειδή στη φόρμα που συμπλήρωσα για την εγγραφή στο φόρουμ δεν έδωσα ακριβώς τα στοιχεία μου γιατί γενικότερα δεν θέλω να υπαρχουν στο internet, λόγω του ότι δεν εμπιστεύομαι και τόσο τις ασφάλειες που σου υπόσχονται ( προς θεού δεν έχω σκοπό να θίξω το site του κλάμπ!!!!!απλά ξέρω τις δυνατότητες κάποιων επιτήδειων και προσέχω.Τέλος δεν είμαι καμμιά φοβερή προσωπικότητα που πρέπει να φυλάγομαι αλλα δεν θέλω και να εκτίθεμαι).Οπότε σ'αυτήν την περίπτωση τι να κάνω?
Και πάλι ευχαριστώ για το ενδιαφέρον


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Goon (Goon)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Pug 206 1.4 8V

Ένταξη: 22 Μάϊ 2005
Δημοσιεύσεις: 8
Τόπος: Ραφήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 10 Απρ 2006, 11:39:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τώρα ξαναδιαβάζοντας την απάντησή σου p206Mike κατάλαβα τι εννοιείς και είμαι κομπλέ!ευχαριστώ παρα πολύ!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 10 Απρ 2006, 14:37:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Goon έγραψε:
Τώρα ξαναδιαβάζοντας την απάντησή σου p206Mike κατάλαβα τι εννοιείς και είμαι κομπλέ!ευχαριστώ παρα πολύ!


Παρακαλειται ο κυριος που εγραψε το ανωθι μηνυμα το οποιο και παραθετω οπως προβει σε αμεση τηλεφωνικη επικοινωνια μαζι μου δια την επιλυση διχως λογου παρεξηγησεως! Laughing Laughing Laughing

Ευχαριστω εκ των προτερων! Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
underage (Σοφία)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (2003)

Ένταξη: 09 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 319
Τόπος: Σαλαμίνα - Καναδά

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 10 Απρ 2006, 22:09:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Goon έγραψε:
.........Επειδή στη φόρμα που συμπλήρωσα για την εγγραφή στο φόρουμ δεν έδωσα ακριβώς τα στοιχεία μου ( προς θεού δεν έχω σκοπό να θίξω το site του κλάμπ!!!!!απλά ξέρω τις δυνατότητες κάποιων επιτήδειων και προσέχω



'Ισως αν είχες συμμετάσχει σε κάποια εκδρομή, είχες πάρει μέρος σε συναντήσεις να μην είχες αυτή την καχυποψία.
Μέσα από αυτό το forum έχουν αναπτυχθεί δυνατές φιλίες, γνωριμίες, άτομα που δεν γνωρίζονταν καν μοιράστηκαν το ίδιο δωμάτιο σε εκδρομές ή ακόμα και την ίδια σκηνή.
Εγώ πρώτα πήγα εκδρομή με το club - ναι ήμουν πολύ επιφυλακτική - και κατόπιν άρχισα να συμμετέχω στις λοιπές εκδηλώσεις, συμπεριλαμβανομένου και του forum.

Πριν λίγες βδομάδες διάβασα ότι οι κλοπές των αυτοκινήτων έχουν αυξηθεί σημαντικά και ένας από τους παράγοντες είναι τα κλάμπ των αυτοκινήτων. Αυτό δεν μπόρεσα να το καταλάβω αν και με προβλημάτισε αρκετά......


Αξίζει φίλε να υπάρχεις
για ένα όνειρο κι ας είναι
η φωτιά του να σε κάψει!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Goon (Goon)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Pug 206 1.4 8V

Ένταξη: 22 Μάϊ 2005
Δημοσιεύσεις: 8
Τόπος: Ραφήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Απρ 2006, 10:52:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οχι βρε παιδί δεν φοβάμαι τον κόσμο του κλάμπ και σε καμμία περίπτωση δεν θα ήθελα να θίξω κάποιο από τα μέλη ή να βλάψω την εικόνα του κλάμπ. Τα πρόσωπα τα για τα οποία εγώ μιλώ δεν έχουν σχέση με το κλάμπ. Εγώ φοβάμαι τις τράπεζες πληροφοριών που σχηματίζονται και το ηλεκτρονικό <<φακέλωμα>>! Δεν θέλω κανείς μέσω του internet να έχει πρόσβαση στα προσωπικά μου στοιχεία. Συγγνώμη αν αυτά μου τα post έφεραν συγχυση ή έβλαψαν το image του κλάμπ και συγγνώμη αν με την ασάφεια των μηνυμάτων μου προσέβαλα τα μέλη!!Ο σκοπός μου δεν ήταν αυτός απλά ήθελα να ξέρω αν από τα στοιχεία μου στο internet κάποιος (τη στιγμή που θα γινόμουν μέλος) θα είχε αν ήθελε παραπάνω πληροφορίες για εμένα!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Απρ 2006, 14:27:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το forum είναι εργαλείο επικοινωνίας και το σωματείο ΔΕΝ ενημερώνει στοιχεία των μελών του σε αυτό. Ολα τα στοιχεία επικοινωνίας διατηρούνται στο αρχείο του και ΜΟΝΟ σε αυτό.



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Goon (Goon)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Pug 206 1.4 8V

Ένταξη: 22 Μάϊ 2005
Δημοσιεύσεις: 8
Τόπος: Ραφήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Απρ 2006, 21:49:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ευχαριστώ για την διευκρίνιση, δεν περίμενα να γίνει ζήτημα και σε καμμία περίπτωση δεν ήθελα να πάρει τέτοια έκταση.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Απρ 2006, 09:34:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φίλτατε "αδελφέ και σύντροφέ goon" δεν τρέχει τίποτα... Wink Cool Laughing Laughing Laughing Laughing

Αλήθεια που χάθηκες???


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Goon (Goon)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Pug 206 1.4 8V

Ένταξη: 22 Μάϊ 2005
Δημοσιεύσεις: 8
Τόπος: Ραφήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Απρ 2006, 13:19:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Άστα πέσανε δουλείες μαζεμένες και τώρα χαλάρωσα και έχω σκοπό να επιστρέψω δυναμικά!! Έχω σκοπό να συμμαζέψω και το αμάξι που το κακόμοιρο το έχω παρατήσει για να μπορώ να έχω πρόσωπο και να μην με κράζουν και μέτα ποιός με πιάνει!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
vasiliadis1 (aris)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 307cc 2.0 180ps (2004)

Ένταξη: 30 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 18
Τόπος: Θεσσαλονικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Αύγ 2006, 21:22:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλησπέρα κύριοι! Μπορώ να εχω μία ενημερωση για το αν εχετε λάβει την αίτηση εγγραφής στον σύλλογο?
ευχαριστώ Wink


ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΡΗΣ
http://www.bbvasiliadis.gr/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Αύγ 2006, 09:54:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πότε την έστειλες?
Στην Λέσχη θα πάμε μεθαυριο την Πέμπτη. Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
vasiliadis1 (aris)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 307cc 2.0 180ps (2004)

Ένταξη: 30 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 18
Τόπος: Θεσσαλονικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Αύγ 2006, 12:09:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μέρα δέν θυμάμαι, ηταν την προηγούμενη εβδομάδα, προφανώς θα την δείτε αυρίο!


ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΡΗΣ
http://www.bbvasiliadis.gr/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 29 Αύγ 2006, 13:09:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μεθαυριο. Wink
Την Παρασευή ξημερώματα θα σου γράψουμε αν όντως την πήραμε.....
Don't worry!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
206xs (Χρήστος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Chevrolet Cruze 1.8 Auto (2009)

Ένταξη: 13 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 259
Τόπος: Αθήνα - Σεπόλια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Σεπ 2006, 16:40:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γειά χαρά σε όλα τα παιδιά , επειδή εδώ και μισό χρόνο λέω να περάσω από τη λέσχη και δεν περνάω ! μπορώ να σας στείλω την αίτηση με e-mail ? και να στείλω και ένα εμβασματάκι στο λογαριασμό σας και να τελειώνουμε? Επίσης είχα δώσει κάποια λεφτά για την δημοσίευση του καταστατικού ... (ναι είμαι τόσο παλιός!) αυτά θα τα συμψιφήσουμε με τη συνδρομή (αν θυμάμαι καλά ο σύλλογος μου χρωστάει περί τα 20 ευρώ). Ευχαριστώ Cool Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
deppy (Δέσποινα)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


PEUGEOT 206 1.6 (16V) XS (2003)

Ένταξη: 30 Αύγ 2003
Δημοσιεύσεις: 41

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Νοέ 2006, 13:12:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλήσπερα,
Σκέφτομαι να εγγραφώ στο club και θα ήθελα να μάθω αν θα είναι κάποιος αρμόδιος στη λέσχη σήμερα για να περάσω από εκεί και να του παραδώσω την αίτηση εγγραφής μέλους.
Ευχαριστώ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Νοέ 2006, 13:57:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για την παραλαβή της αίτησης θα είναι.
Ο Στέλιος που στέλνει welcomepack κλπ κλπ ακόμα και να μην είναι θα ειδοποιηθεί αμέσως για να προβεί στα δέοντα.
Οπότε σε περιμένουμε. Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 16 Νοέ 2006, 14:40:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μετά τις 8 Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανακοινώσεις του Συλλόγου Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενη
Σελίδα 1 από 9

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1803s (PHP: 58% - SQL: 42%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on