PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Ποιός μάγκας ήταν...
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 266, 267, 268  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 17 Ιούν 2003, 16:29:36    Θέμα δημοσίευσης: Ποιός μάγκας ήταν... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

σήμερα στην Πέτρου Ράλλη στις 4 παρά;;; Very happy Very happy
Πολύ χάρηκα ρε φίλε που σε είδα έστω και αν δεν τα είπαμε! Very happy
Που λέτε φίλες και φίλοι σήμερα το μεσημεράκι κατα τις 4 παρά και μέσα στην πήχτρα κίνηση της Πέτρου Ράλλη βλέπω απο τα δεξιά μου ένα αδερφό 206 με αυτοκολλητάκι του club στο κάτω αριστερό μέρος του πίσω τζαμιού!
Κρίμα που δέν προλάβαμε να τα πούμε έστω και για λίγο... next time...
I 'LL BE BACK... LaughingLaughingLaughingLaughingLaughing
ΑΝΤΕ ΝΑ ΒΛΕΠΩ 206 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΜΕ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑΚΙΑ!!!!!
ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ! Cool


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 17 Ιούν 2003, 16:51:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αααααααααα εσυ εισουνα ρε Question Question Question Και εγω χαρηκα που σε ειδα εστω και βιαστικα ρε Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad μπουχουχου Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad πολλη συγκινηθηκα.....ερε να μην εχω και καμια ντοματα μαζι μου.

Next time ill be back.....

Υ.Γ.Ο σβαρτσενεγκερ απο εμενα την πηρε αυτην την ατακα.Οχι τιποτα αλλο αλλα να μην ξεχνιωμαστε Very happy

Υ.Γ 2. Splat


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 17 Ιούν 2003, 22:54:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλά καλά... Κορόιδευε εσύ... Confused Sad Embarassed

Και επειδή είπες ΕΣΥ μια απο τις πιο καλές ατάκες και στην έκλεψε ο Σβαρτσενέγκερ πάρε να έχεις μερικές...
SplatSplatSplatSplatSplatSplatSplatSplatSplatSplat
SplatSplatSplatSplatSplatSplatSplatSplatSplatSplat

τα ήθελες... αφορμές ψάχνεις... LaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughingLaughing


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
shark_zak (ΖΑΧΑΡΙΑΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 206 1.4 (8V) QUIKSILVER 2002

Ένταξη: 09 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 2116
Τόπος: ΑΘΗΝΑ - Ν.ΕΡΥΘΡΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Ιούν 2003, 07:10:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πολυ λαχανικο πεφτει σε αυτο το post....

στα χαρακωματα..... Silly



"Εικονικό το γέλιο μου και με μεγάλο κόπο, το κάνω για να ξεγελώ τα μάθια των ανθρώπων..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
konstantinos 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XΤ (1999)

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 918
Τόπος: Μελίσσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Ιούλ 2003, 15:14:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μελίσια, Παρασκευή 4/7 20:30 απέναντι απο τον "Μουστάκα", φωτάκια lexus, αυτοκόλλητο(το γνωστό) στο κέντρο του τζαμιού... άργησε να φύγει στο φανάρι και με έπιασε κόκκινο και γλύτωσε την κατσάδα. Wink Laughing
Ποιος ήταν??? (Να τον κατσαδιάσω τώρα) Shocked Laughing Laughing Laughing


Τελικά... θα πάει κανείς απο τον Μπάκα???!!!???
http://www.bakas.gr/

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
alemao (Αριστείδης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 599
Τόπος: Γλυκα Νερα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Ιούλ 2003, 15:20:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

o PoisonR ?


Top Fuel Racing Club ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Ιούλ 2003, 15:21:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χθες το βράδυ κατά τις 12,στην Ποσειδώνος,ασημί με αυτοκόλλητο,έστριψε προς Αμφιθέας... Ποιός? Razz


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
konstantinos 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XΤ (1999)

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 918
Τόπος: Μελίσσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Ιούλ 2003, 15:24:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

alemao έγραψε:
o PoisonR ?


δεν νομίζω, είχε τάσια, εκτός και εάν έβαλε τα "μαμα" λάστιχα για να προχωρήσει στην αγοραπωλησία...


Τελικά... θα πάει κανείς απο τον Μπάκα???!!!???
http://www.bakas.gr/

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Ιούλ 2003, 15:28:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

konstantinos έγραψε:
alemao έγραψε:
o PoisonR ?


δεν νομίζω, είχε τάσια, εκτός και εάν έβαλε τα "μαμα" λάστιχα για να προχωρήσει στην αγοραπωλησία...

Όχι παιδιά, εγώ αύριο παίρνω πινακίδες και μπαίνει με τη μια συνεργείο για να γίνουν……διάφορα!!! Shocked Twisted evil Wink
Από την πέμπτη πάντως θα….. με ακούτε!!! Razz Razz Very happy Laughing Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alemao (Αριστείδης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 599
Τόπος: Γλυκα Νερα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Ιούλ 2003, 15:32:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

σωστα, εσύ ακόμα τρέχεις με τους φίλους μας τους μπάτσοι Evil Sad


Top Fuel Racing Club ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Ιούλ 2003, 19:31:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΠΟΙΟΣ ΗΤΑΝ ΜΕ ΑΣΗΜΙ 206 ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑΚΙ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΕΚΕΙ ΠΟΥ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΑΝΟΙΓΕΙ Question Question Question Question

Γυρνουσαμε με τον PDUKE απο 3 ποδι και σταματησαμε με αλαρμ δεξια οταν ξαφνικα το ασημι 206 περασε βολιδα κορναροντας.Για δωστε λοιπα στοιχεια οποιος ξερει Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
konstantinos 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XΤ (1999)

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 918
Τόπος: Μελίσσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Ιούλ 2003, 14:25:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κάποιος χτές με "ενόχλησε" στην Κηφησίας (μετά το γειροκομείο)... χάρηκα που τα είπαμε overgr!!!!


Τελικά... θα πάει κανείς απο τον Μπάκα???!!!???
http://www.bakas.gr/

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Ιούλ 2003, 14:56:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελικά, τώρα τελευταία, τα μέλη συναντιώμαστε στο δρόμο όλο και πιο συχνά...
Αυτό δείχνει οτι γινόμαστε πολλοί...!!!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
seridim (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 1.4(8V) ΧΤ(2001)

Ένταξη: 31 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 290
Τόπος: ΦΛΩΡΙΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Ιούλ 2003, 14:56:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΝΙΚΟΣ έγραψε:
ΠΟΙΟΣ ΗΤΑΝ ΜΕ ΑΣΗΜΙ 206 ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑΚΙ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΕΚΕΙ ΠΟΥ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΑΝΟΙΓΕΙ Question Question Question Question

Γυρνουσαμε με τον PDUKE απο 3 ποδι και σταματησαμε με αλαρμ δεξια οταν ξαφνικα το ασημι 206 περασε βολιδα κορναροντας.Για δωστε λοιπα στοιχεια οποιος ξερει Wink

Ποιός;; Τον αλήτη!!! και δεν σταμάτησε Laughing Laughing


Βελτιώνοντας το........"ΑΒΕΛΤΙΩΤΟ"

ANOTHER MEMBER OF K.R.T
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Ιούλ 2003, 16:30:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

seridim έγραψε:
ΝΙΚΟΣ έγραψε:
ΠΟΙΟΣ ΗΤΑΝ ΜΕ ΑΣΗΜΙ 206 ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑΚΙ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΕΚΕΙ ΠΟΥ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΑΝΟΙΓΕΙ Question Question Question Question

Γυρνουσαμε με τον PDUKE απο 3 ποδι και σταματησαμε με αλαρμ δεξια οταν ξαφνικα το ασημι 206 περασε βολιδα κορναροντας.Για δωστε λοιπα στοιχεια οποιος ξερει Wink

Ποιός;; Τον αλήτη!!! και δεν σταμάτησε Laughing Laughing


Εσυ εισουνα ρε Question Question Question Την επομενη φορα που δεν θα σταματησεις θα εχω ντοματα απο τον κηπο φρεσκια Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Ιούλ 2003, 18:20:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΝΙΚΟΣ έγραψε:
Την επομενη φορα που δεν θα σταματησεις θα εχω ντοματα απο τον κηπο φρεσκια LaughingLaughingLaughing

Με τέτοιες ζέστες μέχρι να ξαναπεράσει ήδη θα έχει λιώσει και θα έχει μπαγιατέψει οπότε πάρε να έχεις μαζί σου ένα PUMMARO LaughingLaughingLaughing Splat


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Ιούλ 2003, 18:47:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οπου ντοματα και ο φιλος μου ο Μικες Laughing Δεν χαλανε.........εχω ψυγειακι αναμεσα στο ROLLCAGE.Να παρε μια να δεις.... Splat Φρεσκια δεν ειναι Question Razz


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Ιούλ 2003, 20:49:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ποιός είχε αφήσει σήμερα το αυτοκίνητό του στην auto motivo στην Πειραιώς;;;; (ένα μπλέ XS με ηλιοροφή και σήμα του club δίπλα στον πισω υαλοκαθαριστήρα...)


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Rena (ΕΙΡΗΝΗ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


pug206 1,4 quicksilver

Ένταξη: 07 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 57
Τόπος: ΓΑΛΑΤΣΙ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 25 Ιούλ 2003, 12:33:06    Θέμα δημοσίευσης: .......... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ποιός ήταν παρκαρισμένος σήμερα το πρωί κατά τις 9.something στην Λ.Γαλατσίου έξω απο τον ΟΑΕΔ Γαλατσίου Question


INTEGRATED
TUNING
SOLUTIONS
www.itspower.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
pugsang (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 26 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1292
Τόπος: Ραφήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 25 Ιούλ 2003, 12:55:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω ήμουνα στις 8 something.Αλλα μαλλον λες για 206


pedal to the metal
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Γενικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 266, 267, 268  Επόμενη
Σελίδα 1 από 268

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2689s (PHP: 77% - SQL: 23%) - SQL queries: 19 - GZIP enabled - Debug on