PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Αυτοκόλλητα - Αυτοκόλλητες λωρίδες(σκιαδια) - PSClub.gr
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Φεβ 2007, 20:46:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Arrow http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?p=193255#193255 Cool


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 25 Μάϊ 2007, 06:54:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παντως για μπροστα νομιζω οτι καλη και οχι πολυ καγκουρια ειναι μια λωρηδα φιμε και ηλιοπροστασια και σχετικη ορατοτητα....
Thumbs Up Thumbs Up
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
brz20 (Κωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 307 1.6 (16V) XSi (2004)

Ένταξη: 04 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 4519
Τόπος: Τρικαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 25 Μάϊ 2007, 10:27:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω θα εβαζα αν βγαζατε κανενα αυτοκολλητο του Club.Θα ηταν πολυ ωραιο πιστευω.


The Ubuntu it's a way of life.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
sod (BASILHS)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων


PUG 206 1.4 (8v) Βελτιωμενο στα σημεια

Ένταξη: 10 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2079
Τόπος: athina - peristeri

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 25 Μάϊ 2007, 22:33:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω εδω και 3 χρονια εχω ενα σκιαδιο ασημι με το μεγαλο αυτοκολητο του club κολλημενο πανω του!!Μια χαρα ειναι!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 25 Μάϊ 2007, 22:36:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να δω ποτε θα αξιωθω να παρω και γω.....Το autosynthesis παλιωσε στο πισω τζαμι....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 26 Μάϊ 2007, 03:12:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πρέπει να το κοιτάξουμε και αυτ'π κάποια στιγμή ... (για σκιάδια εννοώ)
...αλλά δεν γίνονται όλα μαζί...
για διάφορους λόγους κυρίως οικονομικούς


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
sod (BASILHS)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων


PUG 206 1.4 (8v) Βελτιωμενο στα σημεια

Ένταξη: 10 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2079
Τόπος: athina - peristeri

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 28 Μάϊ 2007, 20:22:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και τωρα λογω διχρωμιαs θα ηθελα ενα μαυρο σκιαδιο Very happy Very happy


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
john207rc (Giannis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 rc

Ένταξη: 29 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 6

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 29 Μάρ 2008, 20:48:55    Θέμα δημοσίευσης: Αυτοκολλητο του club Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδια πως ειναι το αυτοκολλητο του club υπαρχει καμμια φωτο να το δουμε?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 30 Μάρ 2008, 00:05:49    Θέμα δημοσίευσης: Re: Αυτοκολλητο του club Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

john207rc έγραψε:
Παιδια πως ειναι το αυτοκολλητο του club υπαρχει καμμια φωτο να το δουμε?


ακριβως οπως το σημα στη σελιδα που εισαι τωρα (πανω αριστερα διπλα στο κοκκινο 106) Very happy


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
dimisgr (Δημήτρης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


PEUGEOT 206 1.4(16v) 2005

Ένταξη: 04 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 60
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 30 Μάρ 2008, 01:55:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

να ρωτήσω και γω κάτι....
1. που μπορούμε να βρούμε αυτό το αυτοκόλλητο
2. μπορεί να μαι εκτος topic αλλά ξέρετε που γίνονται συναντήσεις στη θεσσαλονίκη???


ευχαριστώ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 30 Μάρ 2008, 03:17:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αυτοκόλλητο παίρνουν τα επίσημα μέλη
για την Θεσσαλονίκη βλ εδω:
http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?p=249209#249209


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
HYPER_Piccolo (Γιάννης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XT 1.4 90Hp

Ένταξη: 29 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 293
Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 10 Απρ 2008, 21:46:37    Θέμα δημοσίευσης: Αυτοκολητο PS club Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

γεια σας παιδες... με χαρα ανακοινωνω οτι μπηκε και η ζαντα επανω... τωρα λυπει μονο ενα πραγμα που θα μπει πιο μετα... και το ηχοσυστημα.
Λοιπον... αν και δεν ειμαι τρελο μελος (να μιλαω να ποσταρω και να συμετεχω γενικως) για καποιο λογο νιοθω πολυ δικο μου αυτο το forum...
τεσπα αρκετα με τα συνεσθηματικα Razz
Ερωτηση απλη... υπαρχει σε αυτοκολητο το σηματακι του club? με το λιονταρακι στα αριστερα κτλπ κτλπ οπως ειναι στις εικονες "μοιραζομαστε το παθος" ?
αλλα με μια αλαγη (αν γινεται) αντι για κοκκινο να ειναι μπλε ?
ευχαριστω
συντομα εικονες απο το πεζουλακι μου... οπως και νεα how-to αμα καταφερω να βρω κανενα αξιολογο site να αναεβασω τα word μου)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Απρ 2008, 01:15:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ναι αλλα δεν θα ειναι το επίσημο...
των μελών του psclub θα ειναι μια απλή κοπια..
το επίσημο αυτή τη στιγμή ειναι μονο στα χρώματα του μπανερ και το παίρνουν τα επίσημα μέλη με την εγγραφή τους

βεβαια νομιζω οτι μιας και ο hypper ειναι από τα αρκετά παλιά μέλη εδω μέσα μπορεί να γινει μια εξαίρεση (=ανευ εγγραφής)


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
HYPER_Piccolo (Γιάννης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XT 1.4 90Hp

Ένταξη: 29 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 293
Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Απρ 2008, 21:11:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μα και ενγγραφη να χρειαζεται no prob...
οσο αναφορα το γνησιο δεν πειραζει... απο οποιον "μαστορα" και να περασε κοτσαρε και το αυτοκολητακι του... λες και αξιζουν να διαφημηζονται στο πεζουλινι μου (ψωνιο Embarassed )
Τεσπα... πειτε μου την διαδικασια ενγγραφης αλιως κανω και υπομονη μεχρι το επομενο turing Smile το οποιο μονο η επανασταση τον 12 θεων του ολυμπου θα μου το στερησει Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
power (Κώστας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 GT

Ένταξη: 03 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 455
Τόπος: Δράμα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 11 Απρ 2008, 23:20:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για να γινεις μελος
http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=4517

Εμεις εδω πανω θα παρουμε κανενα αυτοκολλητο Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
CHRIS106 (CHRISTOS)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 13 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 86
Τόπος: nafpaktos

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 15 Οκτ 2008, 14:02:39    Θέμα δημοσίευσης: prd αυτοκολλητα Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.prd.gr/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3
Σελίδα 3 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1612s (PHP: 65% - SQL: 35%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on